Santrauka: Dar nepamirštas?
Tema sukurta: 2008.12.22 20:04
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.12.22 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esma
Esma
Moderatorius
M. Jackson'as - mano vaikystės dainininkas Perskaičiau šiandien, kad jis serga kažkokia nepagydoma liga ir jo sveikata tikrai prasta... Kažkaip gaila pasidarė, juk nepaisant visko, Jackson'as vis tiek paliko savo pėdsaką muzikos istorijoje.
Pasidarė įdomu, ar dar yra čia jo gerbėjų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brolelis
Brolelis
Pradedantysis
viena gabala turiu ''Beat it''visai nk o seip tai nemegstu as jo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
o aš labai mėgstu, tiesa, neseniai užsikabinau, bet šiaip jo muziką dievinu
megstamiausia daina - "Stranger in Moscow".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
nesu didelė jo gerbėja, tikslaiu išvis nesu gerbėja bet pašokt per jo dainas neatsisakau kaip ir paklausyt "Black or white"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
taip pat norėčiau paminėti "Earth song", "Smooth criminal", "Thriller", "Beat it", "Give it to me", "Dirty Diana"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paksht
paksht
Pažengęs
man jis labai graziai soko ir dainos uzveda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
ne veltui pop karalius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grazuoliukas
Grazuoliukas
Meistras
Zinoma yra jo gerbeju ,kaip tik jo ir klausau sia akimirka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.22 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Jis - Pop karalius. tuo manau viskas pasakyta....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 08:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Atmetus jo nelabai aiskia asmenybe, muzika - liuks. Garantuotai su isliekamaja verte. Gera po kokios ilgesnes pertraukos paklausyt kokio beveik pamirsto gabalo, uzveza gerai Siuo klausimu jam lygiu nera (pop'se). Nu, gal Abba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Muzika tikrai puiki!O keistenybių turi kiekvienas menininkas....Skaičiau,kad operuos plaučius.Gal besaikės operacijos paveikė visą kūną...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
neesu didelis gerbejas bet jo muzika tikrai gera.
jo sokio stilius-jega.
na bet tos jo visos nesamones kartais sukele neapykanta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.28 01:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cncVaidas
cncVaidas
Pradedantysis
MJ nėra paprastas pop dainininkas, jis yra legenda, palikęs milžinišką pėdsaką muzikos istorijoje, jį dar šimtą metų minės ir Dievins milijonai muzikos gerbėjų, o jo vardas bus įrašytas aukso raidėmis muzikos istorijoje. Man patinka jo dainos, šokis, tai tikrai užveda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.28 03:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
nu, jau simta metu. jau dabar visi pamirse, cia tau ne mocartas, jo muzika beverte, neturi jokios isliekamosios vertes. tiesiog vartojamas produktas. visi atsoko, atsunke tas dainas... ir pamirso, jas pakeitie kiti karaliai ir princai... alia cicinai, radziai ir kitokie priedurniai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.28 04:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na nebent savo laikmečiui buvo karalius. Dabar jis primenamas nebent kontraversiškuose dokumentiniuose filmuose ar parodijų komedijose.

Tokia tad muzikos istorija, jei chorai ir simfoniniai orkestrai vis iš naujo atlieka dar prieš M.J. egzistavusius Queen, Led Zeppelin ar Pink Floyd kūrinius, o pastarasis prisimenamas nebent negatyviai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.28 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cncVaidas
cncVaidas
Pradedantysis
O ar aš jį lyginau su Mocartu? Matyt nepakankamai aiškiai išsireiškiau, kalbėjau apie pop kultūrą ir pop muzikos istoriją. O sakyti, kad jis jau pamirštas yra labai per stipru ir nevertėtų apsiriboti Lietuvos teritorija.
Net neabejoju, kad atsirastų žmonių, kurie ir apie jau minėtus Pink Floyd ar pati Mocartą (ir kitas legendas) galėtų pasakyti tą patį kaip ir jūs, kad yra pamiršti ir niekam neįdomus, tai gan subjektyvus dalykas priklausantis nuo mėgstamo muzikos stiliaus ir požiūrio į pačią muziką. Na žodžiu, aš lieku prie savo nuomonės ir neabejoju, kad MJ paliko ryškų pėdsaka ir, kad jis toli gražu dar nėra pamirštas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.29 07:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
cncVaidas rašė:

O ar aš jį lyginau su Mocartu? Matyt nepakankamai aiškiai išsireiškiau, kalbėjau apie pop kultūrą ir pop muzikos istoriją. O sakyti, kad jis jau pamirštas yra labai per stipru ir nevertėtų apsiriboti Lietuvos teritorija.

Net neabejoju, kad atsirastų žmonių, kurie ir apie jau minėtus Pink Floyd ar pati Mocartą (ir kitas legendas) galėtų pasakyti tą patį kaip ir jūs, kad yra pamiršti ir niekam neįdomus, tai gan subjektyvus dalykas priklausantis nuo mėgstamo muzikos stiliaus ir požiūrio į pačią muziką. Na žodžiu, aš lieku prie savo nuomonės ir neabejoju, kad MJ paliko ryškų pėdsaka ir, kad jis toli gražu dar nėra pamirštas.


taip, taip... visko juk buna apskritai tai nera joks varymas nei ant michael'o jackson'o, nei panasiu atlikeju... tik tiek, kad jis veliau su savo muzika pats tapo sau parodija... na ir del paciu pinigu ispindejo, pavirto i nezinia ka - generaliai pakeite savo isvaizda. ir taip su daugeliu yra, kurie ilgalainiui paprasciausiai jau nebeturi ka pasakyti, pvz U2 nauji albumai man visiskai beverciai, paprasciausias pop'sas (jie savo 5 min jau turejo... dabar is to tik gyvena - o asilu banda tuo dziaugias ir perka ju naujus darbus)... taip nutinka daugumai, kurie groja ne viena desimtmeti (na yra issimciu nekomercines muzikos atlikejuose - pirstais nerodysiu).

pedsaka paliks, bet bus vardijamas uz kokio simtmecio, kaip tam tikro laikotarpio viena ryskiausiu pop muzikos zvaigzdziu... bet nebus jo niekur muzikos klausoma viesai ir masiskai, neatlikines jo periodiskai jokie orkestrai, nes tos muzikos nebuvo tokia pasikirtis. kaip jau sakiau ji neturi absoliuciai jokios isliekamosios vertes. kas apskritai vertina pop muzika po 5, 10, 15 metu? niekas, ji nereikalinga (nebent radijo stotims, kad nebutu tylos ju eteryje, kitaip sakant, uzpildyt pauzems tuo metu, kai jau nebeturi ka pasakyti)... vienintelis dalykas jei sukelia kokias emocijas, tai tik nostalgija... nes paprasciausiai pasensta... va, jei imt koki roka, tai jis turi savo verte ir gali skambet visiskai fantastiskai net 20 metu senumo irasai... bet cia tai pat bendrai paemus pop sritis, kuri neturi ilgalaikes isliekamosios vertes... jei lygint su kokia klasika (na, nieko su ja bendro neturiu ir nepatinka man ji, bet...) - tos muzikos kureju kuriniai sukurti nezinia kada (pries kokius viena ar kita simtmeti) yra grojami iki siu dienu ir yra laikoma aukstesne, tauresne uz bet koki pigu pop suda... is principo ten nera vienadieniu hitu, o yra standartai... va tokia muzika isgyveno simtmecius ir islaike savo verte... na, o pop tera vartojimo produktas: vakar buvo michael jackson, siandien 50 centu... ryt? radzis koks nors ar dar blogiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.29 08:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Labai racionalus ir rimtas argumentas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.03 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simpl
Simpl
Pradedantysis
man jis labai patinka. tiek muzika, tiek sokiu, tiek vaizdo klipais! Genijus!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.05 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
jo muzika tikrai nepamiršta. nebuvau anksčiau didelė jo fane, tačiau dabar jis mano klausomiausias atlikėjas.
manau, kad dar ilgai jis bus nepamirštas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai