Tema sukurta: 2013.07.24 18:51
1 2 Toliau Paskutinis
2013.07.24 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kergelis
Kergelis
Naujokas
Sveiki. Norėjau paklausti, kokiame gylije yra mergystės plevė? Su savo mergina iš pradžių patenkidavom vienas kitą su rankom. Ir mano pirštas visas ten sulysdavo giliai, bet nei karto nepradūriau. Veliau kai pribrendom labiau jau pasimylejom. Viskas buvo iš meilės, aistros. Nebuvo jokios prievartos. Abu buvom atsipalaidavę. Skaičiau, kad jei mergina atsipalaidavus, tai skausmo pirmą kartą gali ir nebūti. Tai pas mus taip ir buvo. Nebuvo beveik skausmo ir kraujo visiškai nebuvo. Tai ir norėjau paklausti, ar ji man melavo dėl pirmo karto ar iš tikro taip gali būti? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O koks tau skirtumas, dėl ko jai neskaudėjo ir nebuvo kraujo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Nei man skaudėjo, nei kraują perpilinėt reikėjo
Vargiai melavo tavo draugė..ir tavo vietoj ne kraujo ieškočiau, o momentu mėgaučiausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kergelis
Kergelis
Naujokas
Aš neklausiu, dėl ko jai neskaudėjo. Aš klausiu kokiame maždaug gylije yra mergystės plevė. Dėl tokio dalyko tikrai nesiskirčiau su ja, bet man tiesiog rūpi žinoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Mergystės plėvės gali ir nebūti, ji gali būti elastinga, ir dėl to iš viso neplyšti sekso metu. Iš kur kažkokie forumiečiai žinos, kaip konkrečiai yra tavo merginai? Gal geriau savo mergina rūpinkis, o ne plėvėmis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Nėra giliai, reikėjo lūputes praskietus gerai apžiūrėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vegantable
vegantable
Pažengęs
ji yra šalia makšties pradžios, pagooglink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Kergelis rašė:

Sveiki. Norėjau paklausti, kokiame gylije yra mergystės plevė? Su savo mergina iš pradžių patenkidavom vienas kitą su rankom. Ir mano pirštas visas ten sulysdavo giliai, bet nei karto nepradūriau. Veliau kai pribrendom labiau jau pasimylejom. Viskas buvo iš meilės, aistros. Nebuvo jokios prievartos. Abu buvom atsipalaidavę. Skaičiau, kad jei mergina atsipalaidavus, tai skausmo pirmą kartą gali ir nebūti. Tai pas mus taip ir buvo. Nebuvo beveik skausmo ir kraujo visiškai nebuvo. Tai ir norėjau paklausti, ar ji man melavo dėl pirmo karto ar iš tikro taip gali būti? :)


Na... Ne visos tą plėvę turi. Aš pvz neturėjau. Tuomet vaikinas irgi stebėjosi, kad nieko nepajuto, niekas neplyšo, jokio kraujo. Plius jokio skausmo nejutau:) Taigi, abejoju, kad tavo panelė melavo. O šiaip, koks skirtumas: tu jai pirmas ar koks trečias. Svarbu abipusis sutarimas, o ne kažkokia plėvė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.24 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
liniuote igrusk - pamatuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kergelis
Kergelis
Naujokas
Excelsior pasirodei koks esi mažvaikis Man nerūpi ar jai buvau pirmas, man rūpi ar ji melavo ar ne. Santykiai turi būti ant pasitikėjimo, tad ir norėjau žinoti ar ji patikima. Tik pasitvirtinau nuomone, kad nemelavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Kergelis rašė:

Excelsior pasirodei koks esi mažvaikis Man nerūpi ar jai buvau pirmas, man rūpi ar ji melavo ar ne. Santykiai turi būti ant pasitikėjimo, tad ir norėjau žinoti ar ji patikima. Tik pasitvirtinau nuomone, kad nemelavo


"Santykiai turi būti ant pasitikėjimo.." :) - oi, berneli, jeigu jau eini į forumą aiškintis "ar ji nemelavo", jokio pasitikėjimo iš tavo pusės nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Kergelis rašė:

Excelsior pasirodei koks esi mažvaikis Man nerūpi ar jai buvau pirmas, man rūpi ar ji melavo ar ne. Santykiai turi būti ant pasitikėjimo, tad ir norėjau žinoti ar ji patikima. Tik pasitvirtinau nuomone, kad nemelavo


Liudna... Ech... mazvaikiu isvadino :// Visgi ne visi gali buti taip subrende, kaip jus, kegli, is mazeikiu. Man dar bresti ir bresti, kad forumuose klausciau kokiame sachtos gylyje plevemis aptraukta. : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 09:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Na ir iš kur mums žinoti, ar ji tau nemelavo? Jeigu ir jai 23-eji, tai gal ir melavo. O gal ji nieko nesakė, tik tu įsivaizdavai, kad ji dar nekalta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Kergelis rašė:

Excelsior pasirodei koks esi mažvaikis Man nerūpi ar jai buvau pirmas, man rūpi ar ji melavo ar ne. Santykiai turi būti ant pasitikėjimo, tad ir norėjau žinoti ar ji patikima. Tik pasitvirtinau nuomone, kad nemelavo


Nemanau, kad melavo, nes as mergystes pleves irgi neturejau, kraujo nieko nebuvo. Daznai pleve plysta vaikysteje vazinejant dviraciu ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
HotMess rašė:

Kergelis rašė:

Excelsior pasirodei koks esi mažvaikis Man nerūpi ar jai buvau pirmas, man rūpi ar ji melavo ar ne. Santykiai turi būti ant pasitikėjimo, tad ir norėjau žinoti ar ji patikima. Tik pasitvirtinau nuomone, kad nemelavo


Nemanau, kad melavo, nes as mergystes pleves irgi neturejau, kraujo nieko nebuvo. Daznai pleve plysta vaikysteje vazinejant dviraciu ir pan


Deja, bet šitaip ji plyšta gana retai. Šita pasaka sugalvota vyrams nuraminti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Karti asmeninė patirtis byloja ar šiaip bendras neigiamas požiūris į moterišką lytį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
yra ir kitų variantų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Taiko rašė:

Deja, bet šitaip ji plyšta gana retai. Šita pasaka sugalvota vyrams nuraminti.


Tik pasitikslint noriu: "vyrams" ar "kompleksuotiems skystaklyniams su žema saviverte"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Rennais rašė:

Taiko rašė:


Deja, bet šitaip ji plyšta gana retai. Šita pasaka sugalvota vyrams nuraminti.



Tik pasitikslint noriu: "vyrams" ar "kompleksuotiems skystaklyniams su žema saviverte"?


pastarieji deja taip pat klasifikuojami kaip y chromosomos turėtojai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Taiko rašė:

pastarieji deja taip pat klasifikuojami kaip y chromosomos turėtojai


Nu taip, taip, deja tu teisus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai