Tema sukurta: 2012.11.04 21:55
1 2 Toliau Paskutinis
2012.11.04 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YooDude
YooDude
Naujokas
Tai va, kiek jau teko čia, draugas.lt ir kai kur kitur dar susidurti, tai pastebėjau šiokią tokią tendenciją, kad merginos būna ant tiek įsimylėjusios, kad nebemato, kad jomis manipuliuoja, kai jau nebeleidžia nei su draugėm kur išlėkt, netgi į kokį sporto klubą nebeišleidžia, stebi su kuom kalba per tel, per fb ir netgi liepia su kuom bendraut, o su kuom ne. Argi čia normalus santykiai, čia gal taip pasireiškia vaikino baimė ją prarast ir nepasitikėjimas drauge ir tuo pačiu savimi, kur liko kiekvieno asmeninė erdvė, kodėl bandoma tiek kontroliuot, lyg tai būtų kažkieno tai turtas o ir šiaip, tos pačios merginos net nebando, kažkatai keist, o vis tikisi, kad su laiku jis pasikeis, gal jos tik ir bemoka gyvent svajonėmis, gal turi savyje baimę, kad kito vaikino ar vyro nebesusiras, o ir išsiskyrusios, po kažkurio tai laiko, bėga atgal pas tuos, kuriais taip skundėsi kodėl jos negali būti stiprios kaip kitos merginos, kurios žino ko nori ir nesileidžia būti mazgotėmis.
Gal čia daugmaž visos tokios renkasi nete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.04 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nuodėmklausė
Nuodėmklausė
Pradedantysis
Jeigu merginos būtų kitokios, tai vaikinai sėdėtų po kablukais ir jau jiems tektų skųstis, kad neišleidžia pas draugus butelio išgerti ar dar kokią kvailystę iškrėsti
O be to, protingi vaikinai maniakiškai netikrina merginų (paslapčia neperžiūri jų telefonų ar "fb" profilio) - jie tiesiog pasitiki ja. O jeigu tokių tavo tarpe nėra - čia nesiskųsk, o keisk draugus, pažįstamus, aplinką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.04 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YooDude
YooDude
Naujokas
Tai aš ir nesiskundžiu, bent jau pakolkas pas mane tokių nėra, taigi man nėr ko ir keist, man tiesiog liko idomu, ar daug tokių mazgočių yra aplink ir ar teko kitiems su tokiomis susidurt. O ir šiaip, iš kur tu čia ištraukei, kad man reik kažką keist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.04 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
mano draugė...gal jau nelabai tokia.. nesiskiria su draugu, nors verkia per naktis dėl jo.. ir nesiskiria vien todėl, kad ji jau "per sena naujoms pažintims" apgailėtinos man tokios, verkia į pagalvę ir dar užuojautos prašo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.04 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YooDude
YooDude
Naujokas
Per sena naujoms pažintims, mjoo skamba žiaurokai jei būtų susituokusi, tada jo bižki sunkiau, o dabar tereik juk tart sau, kad gana, fcio, baigta, finito man pakaks jei žinoma nėr vaikų ir pan tai tų ją papurtik gerai, gal atsipeikės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.04 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš purčiau ją,ji nutraukė su manim ryšius todėl nebesikišu į kitų žmonių gyvenimus.

yra tiesiog nepagydomų, man regis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.04 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YooDude
YooDude
Naujokas
Tai va, taip ir būna, norėk padėti, atvesti į protą, o galutiniam variante nutraukia ryšius tai matyt ne tik papurtyt reikėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
YooDude rašė:

Tai aš ir nesiskundžiu, bent jau pakolkas pas mane tokių nėra, taigi man nėr ko ir keist, man tiesiog liko idomu, ar daug tokių mazgočių yra aplink ir ar teko kitiems su tokiomis susidurt. O ir šiaip, iš kur tu čia ištraukei, kad man reik kažką keist


Todėl, kad tu temoje išdėstei taip, lyg čia visos tokios būtų. O savigarba priklauso nuo daug dalykų, tikrai ne nuo lyties ir tikrai ne nuo tokio fakto, ar žmogus naudojasi bendravimui internetu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
YooDude rašė:

Tai va, taip ir būna, norėk padėti, atvesti į protą, o galutiniam variante nutraukia ryšius tai matyt ne tik papurtyt reikėjo


Prieš vedant "į protą" reikia pačiam pagalvoti, ar turi pakankamai proto vesti kitą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YooDude
YooDude
Naujokas
JoyFool rašė:


Todėl, kad tu temoje išdėstei taip, lyg čia visos tokios būtų. O savigarba priklauso nuo daug dalykų, tikrai ne nuo lyties ir tikrai ne nuo tokio fakto, ar žmogus naudojasi bendravimui internetu.


Na čia ir vėl pasireiškia kiekvieno individualumas ir savotiškas visko suvokimas, juk aš aiškiai pasakiau, kad "Gal čia daugmaž visos tokios renkasi nete" nėr man čia ko aiškintis, kaip supratot, taip jau tebūnie :)

JoyFool rašė:


Prieš vedant "į protą" reikia pačiam pagalvoti, ar turi pakankamai proto vesti kitą.


Na kai daromi tokie nesamoningi apsisprendimai, kaip va, kad verkšlenant ir skundžiantis, kad viskas blogai, jis ten mane ignoruoja, skriaudžia ir pan. Nemanau, kad reikia būti pabaigus doktarantūra ar ten būti jau įgyjusiam profesoriaus laipsnį ir parašiusiam knyga apie santykius, juk tereik va tiesiog patart ir bandyt įpurtyt, kad nėr ko kentėt, mesk tu jį :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
YooDude, taip - "daugmaž visos". Kaip kas nori, taip ir mato.

Kad ir kokį sprendimą žmogus priima - tai JO gyvenimas, todėl JO sprendimai. Tvarkyk savo gyvenimą geriau, užuot reguliavęs, kaip kam gyventi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaulėta
Kaulėta
Meistras
Kai vienas aklas vedą antrą aklą - abu patenka į duobę.

Tam tikromis aplinkybėmis ir itin didžiulį polinkį vadovauti turintis asmuo gali tapti mazgote. Taip, kad nereikėtų vertinti visų pagal vieną šabloną.
Be to, būna tokių kuriems tiesiog įdomu ką veikia partneris todėl domisi juo "fb". Ir prieš smerkiant reiktų paklausti savęs jei matytum jog tavo mylimą asmenį kitas asmuo nori nuvesti blogais keliais, toliau leistum jiems bendrauti lyg niekur nieko?
Bet neneigiu fakto, jog būna tokių kuriems maniakiškai norisi, jog partneris nebendrautu su niekuo išskyrus jį.

Ir kodėl būtent merginos. Ką, vaikinai nėra linkę idealizuoti savo partnerių?
Vienžo - visi turi ydų. Gal žgutą ant kaklo ir jokių bėdų a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nina78
Nina78
Pradedantysis
Nu kodėl visi sako kad nepasitiki, žinoma, jie bijo, galima taip pakotroliuot merginą: Nuveži, palydi, iki draugės durų, beja, tik DRAUGĖS pasižiuri ar nėra vaikinų. Nuvažiuoja vaikinas su savo draugeliais, be MERGINŲ. Paskui merginą parsiveža tas jos bernas. Ir pasitikėjimas ir viskas. Jei myli jį, tada neapgaudinėk savęs, ir nei jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
YooDude rašė:

kodėl jos negali būti stiprios kaip kitos merginos, kurios žino ko nori ir nesileidžia būti mazgotėmis.

Gal čia daugmaž visos tokios renkasi nete


iš kur čia ištraukta, kad normalios merginos tampa mazgotėmis??? nesupratau. juk jei moteris/mergina nepaklusni, tai apie kokį bendradarbiavimą poroje galima kalbėti?
mazgotėmis paprastai vadinamos moterys, kurios miega su daugeliu vyrų.
o šiaip tai, nereikia pavydėti dėl kito žmogaus pasirinkimo laisvės, visi mes renkamės, kaip ir su kuo mums gyventi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
YooDude rašė:

Nemanau, kad reikia būti pabaigus doktarantūra ar ten būti jau įgyjusiam profesoriaus laipsnį ir parašiusiam knyga apie santykius, juk tereik va tiesiog patart ir bandyt įpurtyt, kad nėr ko kentėt, mesk tu jį :)


O ne prosal butu. Duotuoju atveju tu visas situacijas, kai mergina yra nelaiminga sumeti i viena katila ir joms visoms priimi universalu sprendima, skirtis. Ir jei mergina nepriima tokio sprendimo, anot taves, tampa mazgote ar dar kuo. Kai is tikro jos neapsisprendimas skirtis nera nieko smerktino, tai greiciau yra nuoroda i kazkokias rimtesnes jos problemas. kitaip sakant jei tikrai nori padet tai reiktu ne aklai plaut smegenis, koks jos bicas urodas, o pabandyt suprast kas istikro tam zmogui yra blogai.
ir dar deretu pridurti, kad zema saviverte dar nereiskia ,kad zmogus yra neintelektualus, naivus ar pan.
aisku dar yra ta kategorija, kai taip siekiama demesio. bet cia tas issiskyrimas nieko nepades, nes toks zmogus vistiek ras del ko skustis. bet ir cia tik nuoroda i psichologines problemas su kuriom zmogus nesusitvarko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
šiuo atveju, geriausias patarimas yra skirtis ir tam nereik baigt jokių mokslų. o visi tikintys, kad normalu verkt į pagalvę ir tikėt, kad kažkas pasikeis - siūlau trenkt galvą į sieną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tautvydas2104
Tautvydas2104
Pradedantysis
Pončikas rašė:

šiuo atveju, geriausias patarimas yra skirtis ir tam nereik baigt jokių mokslų. o visi tikintys, kad normalu verkt į pagalvę ir tikėt, kad kažkas pasikeis - siūlau trenkt galvą į sieną


Nu kodėl,nusižliumbia,ir kai kada tuo baigiasi,kai kuriom to užtenka,pažliumbusios,ima pradėt vertint situacija kokia ji yra dabar,ir gal būt daryt vienokias ar kitokais išvadas,gi neverks prie tos pagalvės visada,veliau anksčiau protas vis tiek ateis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YooDude
YooDude
Naujokas
Kitaip tariant kiekvienas spręndžia, kaip, ką ir kada daryt, o patarimų gali klausyt arba ne aš tik išsakiau savo nuomonę, kaip ir visi kiti čia
O beto JoyFool aš juk ir net nežadų reguliuot, nėr čia ko išvedžiot nebūtū dalyku, man tiesiog buvo idomu ar daug kam yra tokių situacijų pasitaikę o sakai nereguliuot kaip gyvent, bet juk o ką moderatorius daro ? oj kaip reguliuoja kaip forume gyvent visiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pončikas rašė:

šiuo atveju, geriausias patarimas yra skirtis ir tam nereik baigt jokių mokslų. o visi tikintys, kad normalu verkt į pagalvę ir tikėt, kad kažkas pasikeis - siūlau trenkt galvą į sieną


Aha, tik be pokyčių savyje vėl susiras tokį, kad galėtų verkti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.05 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
YooDude rašė:

O beto JoyFool aš juk ir net nežadų reguliuot, nėr čia ko išvedžiot nebūtū dalyku, man tiesiog buvo idomu ar daug kam yra tokių situacijų pasitaikę o sakai nereguliuot kaip gyvent, bet juk o ką moderatorius daro ? oj kaip reguliuoja kaip forume gyvent visiems


Kaip gyventi - nereguliuoja, pratrina reklamas, kad tokių kaip tu jos neuž*istų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai