Santrauka: labiausiai viliojančios spalvos
Tema sukurta: 2008.10.28 15:14
1 2 Toliau Paskutinis
2008.10.28 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


drugeris
drugeris
Pradedantysis
Kokios spalvos būtinos merginų aprangoje? Juoda, raudona, geltona?
Skaičiau, kad raudonus drabužius dėvinčios moterys vyrams labiausiai patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
JAV tyrėjų nuomone tai turbūt tik JAV ir taikytina..aš ne vyras, todėl nesakysiu, kuri spalva būtina..kaip mergina pasakysiu, kad reikia rengtis tos spalvos rūbais, kuri patinka ir tinka..na dar kitos pridurs, kad ir pagal madą aš pati renkuosi juodą, pilką, rudą, samanų žalią ir derinius juoda-raudona, juoda-balta..net jei įrodytų, kad šitos spalvos atbaido vyrus, tikrai nesirengčiau kitaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
heh... neisskirciau nei 1 spalvos, su kuria mergina atrodytu geriau... nuo zmogaus priklauso

o siaip tai man labai patinka, kai merginos apsirengia neryskiais drabuziais (juoda, balta, kremine ir t.t...), bet neuzmirsta ryskesniu aksesuaru(skarele, apyranke, auskarai ir t.t...),
arba tiesiog balta su klasikine melyno dzinso spalva.
cia mano nuomone renkites stilingai!

butinos spalvos nera. yra tik spalvu, rastu, kuriu geriau isvis niekada ir niekur nesideti - "tigrai". atbaido belekaip :/

'Myliu, buciuoju .. ir iki!'
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fireee
fireee
Patyręs
raudonos spalvos turiu gal pora drabuziu,kuriuos uzsidedu namie,man nepatinka raudona,per daug aki rezianti,o nesioju-juoda,balta,pilka,samanu,vasara megstu ir geltoma,zydra,sviesiai salotine ar sviesiai oranzine,priklauso nuo to kur einu ir nuo nuotaikos.visiskai neturiu rudos spalvos drabuziu,man atbaidanti sita spalva,bet vyresnem moterim tinka.pvz mano mama,rengiasi beveik tik ruda ir samanu spalva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
deviu svelnes spalvas.. raudonos laaabai nemegstu ..man ji netinka ir negrazi... turi te liemenukus raudonus pora..siaip ruzava labiausviesi patinka.. dbr va sedziu su melynai,pilkais,geltonais rubais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fireee
fireee
Patyręs
o as vis dar sedziu su pizama,balta su zydrom gelytem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
nemanau, kad turi buti "butinos" spalvos aprangoje. Svarbiausia, kad bendra visuma deretu tarpusavyje ir tiktu kaip sakoma "prie veido".
o raudona yra grazu ir seksualu (jei tas rubas tinka). bet beda su raudona spalva ta, kad ji vizualiai storina, todel as asmeniskai raudona spalva derinu kartu su juoda arba balta.
o siaip dar man labai grazu ir pati svaigstu nuo ryskiai zydros spalvos, na tos tokios marokietiskos zydros...pas mane kruva rubu sito atspalvio. labai graziai dera su ruda ir juoda. bet tinka dazniausiai ji tik arba visiskoms blondinems arba labai ryskioms moterims, tokioms kaip as
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
Sakyciau, rubo tikslas, aplinka, paskirtis (formalu/neformalu) ipareigoja rinktis atitinkama spalva. Net rubo faktura svarbi, jau nekalbant apie ju derinima.
Megstu modernizuota klasika, todel juoda, balta, persikine/kremine, pilka, ruda (tarp kitko rudos ir pastelines melynos derinys laikomas vienu sekmingiausiu - toki varianta rinkciausi vasarinei suknelei). Niekada nesirenku fakturu, kurios sudaro ispudi, kad rubas "nuskalbtas". Jei tai juodas rubas, ypac svarbi jo kokybe, nes prastos kokybes audinys jau po pirmo plovimo atrodo atgyvenes savo
Formalioje aplinkoje visada dera balta/juoda/tamsiai melyna - klasikines spalvos. Svarbiausias principas: nesirinkti virsu ir apacia labai kontrastingu spalvu. Tai padalina figura, padaro ja kampuota. Tokiu atveju verciau rinkciausi tamsia apacia (tarkim sijona) aptempta, pagal figuros ypatumus ir sviesu virsu - Taip bus bent is dalies islaikytos proporcijos: platesni peciai, siauresni klubai. Bet tai mano figuros ypatumai lemia toki pasirinkima
Vasaros rubus, sukneles megstu geltonas, zalsvas, ypac satinines - jos gerai dera prie idegusios odos. Vienintelis kriterijus vasarai - spalvos turi atrodyti gaivios, plazdancios, ne sunkios ar ipareigojancios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
siaip naktinukais,halatai tapkes pas amne visa gyvenima ruzavos spalvos... patinka ta svelni spalva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Foka rašė:

nemanau, kad turi buti "butinos" spalvos aprangoje. Svarbiausia, kad bendra visuma deretu tarpusavyje ir tiktu kaip sakoma "prie veido".

o raudona yra grazu ir seksualu (jei tas rubas tinka). bet beda su raudona spalva ta, kad ji vizualiai storina, todel as asmeniskai raudona spalva derinu kartu su juoda arba balta.

o siaip dar man labai grazu ir pati svaigstu nuo ryskiai zydros spalvos, na tos tokios marokietiskos zydros...pas mane kruva rubu sito atspalvio. labai graziai dera su ruda ir juoda. bet tinka dazniausiai ji tik arba visiskoms blondinems arba labai ryskioms moterims, tokioms kaip as


as zydra derinu tiktais su sviesiai melina spalva... maikutes zydros o dzinsiukai tokie baltai melini...batai dirzai balti.... vattaip man grazu..kita spalva neisivaizduoju kaip deretu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fireee
fireee
Patyręs
nu man jei zydras virsus,tai tada sviesus dzinsai,ar dzinsinis sijonas,o jei zydra apacia,tarkim sijonukas,sortukai..tai tada virsus baltas,batai,dirzas,rankinukas balti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
O apauti mane baltais batais kas nors galetu tik su narkoze
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
juoda kava as tai visa vasara viska balta pirkau DD uznese kazko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
Pastebeta, vasara dar vasara.. bet man tie ilgaauliai.. balti.. spilkiniai.. arba aulinukai.. smialianosiai.. o jei dar lakiniai! Reanimacija!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as dbr deviu uakstakulnius msilianosius lakinius juodus su briliantukais batus man siaip grazu.... vasara jau kita avalyne buna be jokiu kulniuku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
galka ir kitka deveciau bet kojos apacia blauzda ta labaiplona tad batai tabaluojas dauguma...diskomfortas didziulis butu tad neperku kaip kitos tokius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
JuodaKava rašė:

O apauti mane baltais batais kas nors galetu tik su narkoze


nebent tai sportbačiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
vat dar labai aju nemegstu rudos spalvos..nieko is tos spalvosneturiu...fu ji man tokia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fireee
fireee
Patyręs
o man patina ir grazu auksti kulnai,bet vasara aisku nedeviu baltu ilgu aukstu batu,tai kokios atviros basutes ar sliapetes,bet ant auksto kulno,15 metu esu sokus ant aukstu kulnu,tai su zemais batais ir vaisciot nebemoku,ir kojas skauda,nes pripratau prie aukstu,taip man ir reikia nes ugis mano 160
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.28 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
mano ugis 1.68.. ir su kulnais ir be kulnu ugis tinkamas... siaip kulnai itin vargina kojas..ir ateity gali venos islyst nuo to nuovargio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai