Tema sukurta: 2009.06.08 16:20
2009.06.08 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NightWalker
NightWalker
Naujokas
Esu isitikines, kad forume jau buvo apie tai kalbeta ir panasi tema jau turejo but, taciau man jos surast, deja, nepavyko, todel jei apie tai is tiesu jau kalbeta, tikiuosi ant manes labai nesupyksit.

Pats esu is esmes romantikas, ir niekuomet neinu "tiesiai prie reikalo" nei siaip santykiuose, nei kai jau artimiau sueinu su mergina. Ypac pries sexa. Manau, jog merginom tikrai patinka, kai susitikus neinama tiesiai i lova, o pries tai pazaidziama. Galbut vienas kitam padaromas masazas or smthng. Is esmes as noriu, kad mergina jau butu "devintame danguje" dar pries sexa, jaustu, kad ji yra geidziama, be to daznai merginos "spyriojasi", nors ir nori sexo, taciau kadangi vaikinai visuomet visur skuba, jos atvirksciai. O per tokius "zaidimus" ji pati susijaudina ir pradeda nekantraut Bet kazkaip man truksta tam ziniu ir galbut kurybiskumo Na, gal kas is "advanced" useriu galetu pasidalint patirtimi Ka merginai daryt, kur liest (gal kokios jautrios vietos yra), ka sakyt, gal kokie zaidimai buna ir pan Aplamai, kaip prieit, pradet nuo "netycinio" isdykavimo, pereinant prie vis rimtesniu ir rimtesniu "susikibimu" Nesu egoistas, man labiau rupi ne tai, kad pats po viso to likciau laimingas, o kad mergina butu patenkinta, o jei mergina yra patenkinta buvimu ar sexu su manim, tai vien sitai zinodamas as busiu laimingas Aisku, viskas ateina su patirtim, bet prasau pasidalinti mintimis bei savaja patirtimi ir patyrimais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mementomorii
Mementomorii
Pažengęs
Mano draugas lovoje labai spontaniskas, "zaidimo" eigoje visada ka nors sugalvoja... tai vaisiu pavalgyt nuo mano kuno ir pan,..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
na pirma tai daug jau ir pats turetumei zinoti. Predekime nuo to, kad mergina nera robotas ir pas jas nera mygtuko kuri paspaudus ji susijaudina, vienai patinka vienas kitai kitas treciai trecias, cia tik eksperimentu budu galima bandyti. Jeigu is esmes jaudini mergina tai susijaudins vien nuo buvimo salia. Antra sakyti, kad svarbu ji butu patenkina gerai, bet pats irgi turetum likti patenkintas nes kitaip isidarbinsi ponu vibratoriumi. O daugiau na ka cia tau galima pasakyti kaip ten leninas sake Kartojimas mokslo motina taip kad kartoki kartoki kartoki ir expermentuoki tik neuzmirsk uzsirasyti galvoje ka galima ir ko ne kas jaudina kas ne ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NightWalker
NightWalker
Naujokas
Na, kad pas mergina "nera mygtuko" - sitai jau pastebejau. Bet tai tik gerai, nes reikia idet daugiau apstangu. Bet sakai, kad kiekvienai merginai patinka skirtingi dalykai. Bet kokie konkreciai? Kokios vietos, kokie dalykai joms patinka, labiausiai sujaudina? As nekalbu apie visas aplamai, zinoma, kad kiekvienai merginai vis kitaip, bet gal galetumet tuomet paminet tuos "vienetinius" atvejus, vietas ir pan.

Pastebejau, kad sitam forume labai daznai zmones kalba apstrakciai ir nekonkreciai Taigi gal galima truputi pakeist situacija siuo klausimu ir inesti konkretumo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Foruma tai POKERIS niekas koziriu neisduoda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


graza
graza
Patyręs
biski paveiksliukas gal klaidingas, na ne visus taskelius parode Nes nera to tasko, kur pas mane yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skani
Skani
Pradedantysis
saulegraziuke rašė:

biski paveiksliukas gal klaidingas, na ne visus taskelius parode Nes nera to tasko, kur pas mane yra


koju pirstukai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Na mergaites pokstu nesuprantate pas mergina tipo po visa kuna o pas bernus tik vienoje vietoje, bet juk pacios zinot kad taip nera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
NightWalker rašė:
Esu isitikines, kad forume jau buvo apie tai kalbeta ir panasi tema jau turejo but, taciau man jos surast, deja, nepavyko, todel jei apie tai is tiesu jau kalbeta, tikiuosi ant manes labai nesupyksit.

Pats esu is esmes romantikas, ir niekuomet neinu "tiesiai prie reikalo" nei siaip santykiuose, nei kai jau artimiau sueinu su mergina. Ypac pries sexa. Manau, jog merginom tikrai patinka, kai susitikus neinama tiesiai i lova, o pries tai pazaidziama. Galbut vienas kitam padaromas masazas or smthng. Is esmes as noriu, kad mergina jau butu "devintame danguje" dar pries sexa, jaustu, kad ji yra geidziama, be to daznai merginos "spyriojasi", nors ir nori sexo, taciau kadangi vaikinai visuomet visur skuba, jos atvirksciai. O per tokius "zaidimus" ji pati susijaudina ir pradeda nekantraut Bet kazkaip man truksta tam ziniu ir galbut kurybiskumo Na, gal kas is "advanced" useriu galetu pasidalint patirtimi Ka merginai daryt, kur liest (gal kokios jautrios vietos yra), ka sakyt, gal kokie zaidimai buna ir pan Aplamai, kaip prieit, pradet nuo "netycinio" isdykavimo, pereinant prie vis rimtesniu ir rimtesniu "susikibimu" Nesu egoistas, man labiau rupi ne tai, kad pats po viso to likciau laimingas, o kad mergina butu patenkinta, o jei mergina yra patenkinta buvimu ar sexu su manim, tai vien sitai zinodamas as busiu laimingas Aisku, viskas ateina su patirtim, bet prasau pasidalinti mintimis bei savaja patirtimi ir patyrimais

kiekvienas zmogus yra unikalus ir kiekvienam gali patikti vis kiti dalykai...todel geriausia imk,pasiguldyk su rubais savo mergina ant lovos ir liesk,bei buciuok visur ir stebek kas jai malonu...is leto ja nuringinedamas...ir neskubek link sekso...sulak tos akimirkos,kai taves prasyte prasys suarteti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
pasisakityk CIA ir CIA - ir neakyk, kad tokiu temu nera. tiesiog blogai ieskojai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.08 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Iktis
Iktis
Pažengęs
o tu bandei su ja pakalbėt? ką ji mėgsta lovoje ir aplamai? ka ji yra bandžiusi kas nepatiko....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panthera
Panthera
Pradedantysis
NightWalker, mes panasus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.26 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kliunki
kliunki
Naujokas
NightWalker galiu pasakyti kad kiekviena mergina susijaudina skirtingai. Turiu drauge kuri tiesiog baigia išseiti iš proto kai jai glosta pilvuką bei nugarytę. Man asmeniškai patinka kai glosto nugarytę,pilvuką, bučiuoja kaklą, ausytę. (mm) Galbūt kitos užsiveda kai joms bučiuoja krūtinę,koju pirštelius, rankytes ar kitas vieteles tu turi eksperimentuoti ir pats stebėti panelės reakcija Sėkmės ieškojimu labirinte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.26 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
kliunki rašė:

NightWalker galiu pasakyti kad kiekviena mergina susijaudina skirtingai. Turiu drauge kuri tiesiog baigia išseiti iš proto kai jai glosta pilvuką bei nugarytę. Man asmeniškai patinka kai glosto nugarytę,pilvuką, bučiuoja kaklą, ausytę. (mm) Galbūt kitos užsiveda kai joms bučiuoja krūtinę,koju pirštelius, rankytes ar kitas vieteles tu turi eksperimentuoti ir pats stebėti panelės reakcija Sėkmės ieškojimu labirinte


Na mes tai taip ir sakeme o jis nepatikejo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.26 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TropiC
TropiC
Pradedantysis
Erotini masaza pabandyk Malonioj aplinkoj, su skaniu kremu (buna valgomu),romantiska muzika ir vynu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.26 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tekila
tekila
Meistras
dievinu masaza
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai