Tema sukurta: 2014.08.20 19:40
2014.08.20 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zu1kelis
zu1kelis
Naujokas
Su vienu išsiskyriau birželio mėnesį. Buvau sau sakusi, kad daugiau niekada nenoriu įsimylėti, bet iškart po skyrybų susipažinau su draugišku, mielu vaikinu. Su juo iki šiol bendrauju. Visas vasaros dienas kartu leidžiame. Jis dirba. Jis turėjo su savininke ne viena ir ne du kartus meilės reikalus(pačios suprantat apie ką). Bet jis man yra pažadėjęs, kad su ja viskas yra baigta. Vakarais savininke draugui parašo, kad pasiilgo ir pnš. Savininke turi vaiką ir vyrą. Draugas su ja tik lovos reikalus turi. Draugui aš pradėjau justi šiltus jausmus, man patinka su juo laiką leisti ir pnš, bet yra bėda, kad aš labai pavydi ir pavydžiu, kad jis vėliai grįžta iš darbo, nes prisigalvoju, kad jis buvo su ja, nors jis man neigia, kad su ja viskas baigta. Pavydžiu, kad ji jam taip rašo, nes bijau patikėti juo, jog jis man meluoja. Merginos, patarkit, ką man reikia daryti? Kaip toliau elgtis? Kaip reikia su juo bendrauti? Jo zodiako ženklas mergelė. Ką man daryti, kad jis pajustu man ta pati? Kaip jam padėti, kad jis galėtu ja pamiršti ir pamiltu mane? Ką man daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.20 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Palikti ir eiti toliau, tokiu nepasitikejimu graziu santykiu nesukursi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.20 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monicmeyer
Monicmeyer
Pradedantysis
Jei juo nepasitiki tai kaip tada gali mylėti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.21 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


40dd
40dd
Pradedantysis
Jei kyla problemų su tam tikro zodiako ženklo atstovu, tereikia jo paprašyti pasikeisti savo zodiako ženklą. Easy.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.21 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
zu1kelis rašė:

Su vienu išsiskyriau birželio mėnesį. Buvau sau sakusi, kad daugiau niekada nenoriu įsimylėti, bet iškart po skyrybų susipažinau su draugišku, mielu vaikinu. Su juo iki šiol bendrauju. Visas vasaros dienas kartu leidžiame. Jis dirba. Jis turėjo su savininke ne viena ir ne du kartus meilės reikalus(pačios suprantat apie ką). Bet jis man yra pažadėjęs, kad su ja viskas yra baigta. Vakarais savininke draugui parašo, kad pasiilgo ir pnš. Savininke turi vaiką ir vyrą. Draugas su ja tik lovos reikalus turi. Draugui aš pradėjau justi šiltus jausmus, man patinka su juo laiką leisti ir pnš, bet yra bėda, kad aš labai pavydi ir pavydžiu, kad jis vėliai grįžta iš darbo, nes prisigalvoju, kad jis buvo su ja, nors jis man neigia, kad su ja viskas baigta. Pavydžiu, kad ji jam taip rašo, nes bijau patikėti juo, jog jis man meluoja. Merginos, patarkit, ką man reikia daryti? Kaip toliau elgtis? Kaip reikia su juo bendrauti? Jo zodiako ženklas mergelė. Ką man daryti, kad jis pajustu man ta pati? Kaip jam padėti, kad jis galėtu ja pamiršti ir pamiltu mane? Ką man daryti?


Ka tu su juo isvis dar veiki?? Mesk lauk toki ir greitai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.21 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zu1kelis
zu1kelis
Naujokas
Merginos, o be palikimų, ką galėčiau daryti? Nenoriu ji paleisti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.21 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monicmeyer
Monicmeyer
Pradedantysis
Pakalbėk rimtai su juo jei nieko nepasikeis tai belieka jį palikti.Nebent gali pasamdyti privatų detektyvą jei manai, kad jis meluoja ir vėl susitikinėja su ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.21 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
zu1kelis rašė:

Merginos, o be palikimų, ką galėčiau daryti? Nenoriu ji paleisti...


sunkus atvejis su mergelėm, labai priekabūs renkantis partnerę, o kitu atveju pasireiškia donžuanizmo sindromas. šiaip jaunystėj gi tik vėjai galvoj tai ten tos draugystės tai nežinau,..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.21 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
zu1kelis rašė:
Merginos, o be palikimų, ką galėčiau daryti? Nenoriu ji paleisti...


Nu tai nepaleisk. Įsikibk į džinsų klešnę ir vaikščiok visur iš paskos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.22 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
ne, šiaip horoskopų niekur nekišu, bet turėjau reikalų su mergelėmis ir visi jie buvo mergišiai, einantys per merginas nežinau, manau, tokioje situacijoje arba privalai visiškai pasitikėti ir neknisti jam proto, arba skirtis ir atgausi ramybę.. nes jei nuolat jam prikaišiosi, kelsi pavydo scenas, tai pati jį ir pastūmėsi į kitos lovą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.23 01:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
zu1kelis rašė:

Merginos, o be palikimų, ką galėčiau daryti? Nenoriu ji paleisti...


Uzraking namuose, niekur neisleisk tada. Kad ir kiek vilka mesa maitintum, jis vistiek i miska ziuri..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.23 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
zu1kelis rašė:

ką galėčiau daryti?


pasikalbėkit atvirai, gal yra kokių nors nepatenkintų poreikių.. žmogaus prigimtis tokia, kad jis ieško to, ko negauna. tuo labiau, kad tai žmogaus fiziologija. psichologijoje tai vadinama Maslow piramide
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.24 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
invazija rašė:
ne, šiaip horoskopų niekur nekišu, bet turėjau reikalų su mergelėmis ir visi jie buvo mergišiai, einantys per merginas


Turėjau vyrą mergelę, jau kuo galėčiau jį apkaltint, bet tik ne ėjimu per mergas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.24 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mylimukė rašė:

invazija rašė:

ne, šiaip horoskopų niekur nekišu, bet turėjau reikalų su mergelėmis ir visi jie buvo mergišiai, einantys per merginas


Turėjau vyrą mergelę, jau kuo galėčiau jį apkaltint, bet tik ne ėjimu per mergas.


tai arba tavo vyras išimtis, arba man pasitaiko sutikti tik nekokias mergeles :) daugiau nieko negaliu pasakyti, nes rėmiausi tik savo patirtimi, tyrimo neatlikau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.24 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dieduks
dieduks
Pradedantysis
invazija rašė:

tai arba tavo vyras išimtis, arba man pasitaiko sutikti tik nekokias mergeles :) daugiau nieko negaliu pasakyti, nes rėmiausi tik savo patirtimi, tyrimo neatlikau


zinau viena jauna zmogu mergele, kuriam net sumokejus, nenutempsi iki merguzeliu, bet uztat iskart papulsi i jo juodaji sarasa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.24 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
visi ženklai elgiasi maždaug standartiškai, nemanau kad būtų kažkokių labai didelių išimčių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
Na būna daug patarimu bet turiu tau viena patarimą ką reikia daryti šitoje situacijoje.
Visu pirma jei jis su kita na aiškiu su savininke būna dažniau ir tau neduoda daugiau laiko jei jis sako kad jos pasilgo o tau tai nepatinka ir nori kad jie išsiskirtu padaryk toki plana, na nežinau ar tai suveiks bet verta pameginti sakyk taip, kaip tu galiejei ji su tavimi naudojasi kaip tu tai nesupranti ji tave myli ir nori savininke kad jūs išsiskirtum jūs abu, tu sakyk savininke atšok nuo jo ir palik jo ramybeje jis mano ir taip toliau. tada savo vaikinui pasakyk ji taves nebemyli ji nebenori su tavimi kartu dirbti . na taip ir toliau...
Na tikuosiu tai suveiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.12 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
zu1kelis rašė:

Su vienu išsiskyriau birželio mėnesį. Buvau sau sakusi, kad daugiau niekada nenoriu įsimylėti, bet iškart po skyrybų susipažinau su draugišku, mielu vaikinu. Su juo iki šiol bendrauju. Visas vasaros dienas kartu leidžiame. Jis dirba. Jis turėjo su savininke ne viena ir ne du kartus meilės reikalus(pačios suprantat apie ką). Bet jis man yra pažadėjęs, kad su ja viskas yra baigta. Vakarais savininke draugui parašo, kad pasiilgo ir pnš. Savininke turi vaiką ir vyrą. Draugas su ja tik lovos reikalus turi. Draugui aš pradėjau justi šiltus jausmus, man patinka su juo laiką leisti ir pnš, bet yra bėda, kad aš labai pavydi ir pavydžiu, kad jis vėliai grįžta iš darbo, nes prisigalvoju, kad jis buvo su ja, nors jis man neigia, kad su ja viskas baigta. Pavydžiu, kad ji jam taip rašo, nes bijau patikėti juo, jog jis man meluoja. Merginos, patarkit, ką man reikia daryti? Kaip toliau elgtis? Kaip reikia su juo bendrauti? Jo zodiako ženklas mergelė. Ką man daryti, kad jis pajustu man ta pati? Kaip jam padėti, kad jis galėtu ja pamiršti ir pamiltu mane? Ką man daryti?


Na, sprendžiant iš žvaigždžių išsidėstymo, ir Marso pozicijos mėnulio atžvilgiu, pasikeisk zodiako ženklą į avino, per mėnulio pilnatį

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai