Santrauka: Ar noretume susipazinti su...tatuiruota mergina?
Tema sukurta: 2009.12.16 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.12.16 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Kaip Jus galvojat-ar tatuiruotos merginos sulaukia daugiau vyru demesio? Ar jos atodo seksualesnes, paslaptingesnes? Ar patys (aisku sis klausimelis vyriskai lyciai:) noretumete susipazinti su mergina pasipuosusia tatoo?:)
Mano nuomone tokia... Visai grazu grazi mergina pasipuosusia skoninga tatuiruote. Taciau paskutiniu metu tatuiruotes labai paplito ir ... paplito tokia neigiama prasme... Vis dazniau tatoo galima isvysti ant svelniai tariant pavytusio juosmens (net ZIEMA, kai svelniai tariant nelabai silta, parduotuveje ar kt. viesoje vietoje galima pastebeti merginas ir moteris trumpom striukytem ir megztukais kurios noriai demonstruoja savo "grozybes" pasilenkdamos). Labai daug prastai atliktu slykstokai atrodanciu tatuiruociu. Nemazai tokiu nuvalkiotu piesinuku, kuriuos turi kas antra panele - kvailos issisiepusios kates, panteros...Keliauja nuo vienu sedmenu iki kitu ne kiek nepasikeisdamos:) O apie tatuiruotes drugelius ir rozes as isvis reiksmingai patylesiu... Nesuprantu kam save zenklinti tokia neigiama prasme. Dar man asmeniskai nepatinka visiskai mazos tatuiruotes degtuku dezutes dydzio... Jei jau bijai geriau isvis nesidaryti:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.16 15:16 Nauja žinutė

Daene
Daene
Didmeistris
Pas mane nedidelė tatuiruotė, penklinė su motyvu iš labai man asmeniškai prasmingos dainos. Neigiamų reakcijų iš vaikinų pusės nepastebėjau, apžiūri, paklausia apie jos prasmę, pagiria idėją. Kažkaip neatrodo man, kad tai bent kiek įtakotų mūsų bendravimą
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:17 Nauja žinutė

Galateja
Galateja
Didmeistris
Aš kaži kada norėjau tatuirotės....Bet tokios žiaurios gana, bet paskui persigalvojau...O šiaip man jokio skirtumo yra tatuiruotė ar nėra, juk nes su tatuiruote draugausiu.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:25 Nauja žinutė

Mambo
Mambo
Pažengęs
Man tatuiruoti zmones nepatinka. Seniau kai pamatydavai zmogu su tatuiruote iskart zinodavai, kad tai kalejime sedejes. Bet dabar mada uzejo, tai ir darosi kas nori. Mam visad buvo grazu ziureti i svaru grazu zmogaus kuna, o ne pripaisyta.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:29 Nauja žinutė

Daene
Daene
Didmeistris
Na, pas mane tokioj vietoj, kuri negadina vaizdo
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:35 Nauja žinutė

Galateja
Galateja
Didmeistris
Man tai labai bjauru, kai visas kūnas vienos tatuiruotės...
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:39 Nauja žinutė

manga
manga
Meistras
yee, man labai itakoja tatoo turinys ant vyrisko kuno
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:42 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Indulgencija

Tai va matai jau kazkoks "kabliukas" gaunasi, nes pati rasai kad paklausia apie prasme pagiria...
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:43 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Galateja rašė:

Man tai labai bjauru, kai visas kūnas vienos tatuiruotės...

O man visai grazu. aisku jeigu tai prasmingos techniskai geros tatuiruotes o ne siaip kokios terliones...alia gaslios katytes.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:44 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Mambo rašė:

Man tatuiruoti zmones nepatinka. Seniau kai pamatydavai zmogu su tatuiruote iskart zinodavai, kad tai kalejime sedejes. Bet dabar mada uzejo, tai ir darosi kas nori. Mam visad buvo grazu ziureti i svaru grazu zmogaus kuna, o ne pripaisyta.

Ir dabar "kas nori" nesidarys zonos tatuiruociu. Jei aisku zmogus sveiko proto. Pagal piesinius ir prasme visuomet atskirsi ar cia blatnos nakolkos ar siaip piesinukas is salono. Aisku merginos su drugeliais cia kazkas baisaus ir nesuprantamo.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:48 Nauja žinutė

Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Na žiurint kokia moteris ir kokia tatoo Man tai irgi gana visai niėko atrodo,kai tatoo tikrai skoninga Aš pats asmeniškai savo tatoo nedemonstruoju,stengiuos dažniau prislėpti ja dabar su šaliku o vasara jau sunkiau taip gaunas
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:54 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Marichelo

O kam slepti?
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:54 Nauja žinutė

Mambo
Mambo
Pažengęs
Vlad3 rašė:

Mambo rašė:

Ir dabar "kas nori" nesidarys zonos tatuiruociu. Jei aisku zmogus sveiko proto. Pagal piesinius ir prasme visuomet atskirsi ar cia blatnos nakolkos ar siaip piesinukas is salono. Aisku merginos su drugeliais cia kazkas baisaus ir nesuprantamo.

As kaip jau minejau labiau megstu svaru kuna be tatuiruociu. Na nebent kokia nedidele ir ne visiems matomoj kuno vietoj. Bet pati tikrai nesidaryciau.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:58 Nauja žinutė

Vetra33
Vetra33
Meistras
Tatuiruotes puosiancios moteriska kuna ypac paplito paskutiniu metu, dabar tai madinga. Jei moters kunas grazus, tai jis grazus ir be tatuiruociu. Bet tai tikrai ne taisykle, kieviena renkasi kaip puosti savo kuna pati. Mano kelios drauges turi, tatuiruotes nedideles, atrodo skoningai. Viskas siaip priklauso nuo bendro stiliaus bei pacios tatuiruotes. Kazkodel atrodo, kad baikerio moteris galetu atrodyti ir su didelem bei keliom tatuiruotem labai skoningai, jei tai atitinka jos gyvenimo buda, stiliu bei bendra koncepcija. Vyriskos tatuiruotes labiau ir seniau palitusios, jei tinka ir atitinka jo gyvenimo stiliu, tada viskas puiku.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 15:59 Nauja žinutė

Jolkaas
Jolkaas
Pradedantysis
o as net dvi turiu, ir svarbu man grazu, o ne kazkokio praeivio nuomone
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 16:01 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Mambo rašė:

Vlad3 rašė:

Mambo rašė:

As kaip jau minejau labiau megstu svaru kuna be tatuiruociu. Na nebent kokia nedidele ir ne visiems matomoj kuno vietoj. Bet pati tikrai nesidaryciau.

O vat man toks poziuris keistas - visu pirma, keista apie tatu dydi. koks skirtumas tatu maza ar didele? na gerai tatu ant visos nugaros jau tikrai laaabai didele. Bet ir daryti maza tatu kvailoka - nes ji JAU yra. jau tatu. ir didele ir maza tai tatu. O ir del nematomos vietos...Nezinau man atrodo kad mazas pasleptas tatu darosi kompleksuoti zmones kurie nori tatu bet bijo...ir pasidaro bet tokia maaaza ir paslepta. O as manau jei zmogus nesubrendes tatu geriau isvis nesidaryti.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 16:02 Nauja žinutė

Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Neslepiu,tiėsiog nedemonstruoju,kaip pats ir sakei yra tokių kurios padarys viską kas įmanoma jog parodytu savo tatoo,man tai nepriimtina Aišku malonu kartais kai pagiria,arba klube kai panos užkalbina ir domisi tatoo Bet tatoo visų pirmą dariaus dėl savęs,man pačiam gražu,bet tai nereiškia jog aš kitus versiu grožėtis mano tatoo
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 16:02 Nauja žinutė

Vikas
Vikas
Pradedantysis
Man tatoo - tai issityciojimas is savo kuno. Na kol jaunas tai gal ir grazu, bet kaip tas drugelis ar koks ten jeroglifas atrodys ant 70 metu senutes pasturgalio? Jauna/as busi iki 35-40 m. O kas po to? Slepsi sia nesamone? Suprantu, kad nuotrauka sukelia prisiminimus apie jaunyste, bet kazkoks susideformaves konturas ant kuno, vargu ar sukels kokius tas prisiminimus.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 16:03 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris

Kai kurioms merginoms tatu ziauriai tinka...
Cituoti
Atsakyti
2009.12.16 16:05 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai