Tema sukurta: 2008.08.26 14:43
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2008.08.26 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ivyyy
ivyyy
Naujokas
Sveiki, esu turbut is nedaugelio merginu, kuri neisivaizduoja laisvalaikio prie ezero be meskeres rankose. Mano masinoje visada rasi deze su zvejybai skirtais rakandais, bent keleta meskerykociu. Megstu ir moku zvejoti, niekad neprasau padedi pasikeisti kabliuka arba uzmauti slieka. Pasigirsiu didziausias mano laimikis 2.8kg karsis (rasu ez.) ir 3kg lydeka (sartai). Kokia Jusu nuomone apie merginas su meskere? Juk vyrai sako "boba valty, zuvies nera"... nagi padiskutuokime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xsius
xsius
Naujokas
paskutinis sakinys primine menkiu zvejyba juroje... [trumpa istorija] musu ekipazas 10 vyriskiu isplaukem i jura... ir menkes kibdavo iki tol, kol nepriartedavo laivelis kuriame tupedavo bent po viena moteriske tai reikia tiketi ir isgirsti koks zodynas skambejo per visa zaviaja baltija

Mergina ir meskere? - siais laikais skamba kaip Mergina ir krepsinis, is tikruju reta kuri megsta, arba bent jau pripazista kad tai yra pomegis, nes bet kuriuo atveju, sioje vietoje dominuoja vyriskoji puse, taciau buvimas gamtoje , relaxas prie meskerykocio yra kazkas tokio, ko nei boulingas ar kino teatras nepakeis...tai yra gamta, azartas, poilsis(po kurio maloniai visgi pavargstama) ir pabegimas nuo rupesciu, visai vykes sakyciau, tad Zvejok ramiai netrugdysiu, tegul sikart 3.1 kg sapalas kox girebia, bus idomiau
nei zvyno nei uodegos, kaip Korsakas sako
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ivyyy
ivyyy
Naujokas
xsius rašė:

paskutinis sakinys primine menkiu zvejyba juroje... [trumpa istorija] musu ekipazas 10 vyriskiu isplaukem i jura... ir menkes kibdavo iki tol, kol nepriartedavo laivelis kuriame tupedavo bent po viena moteriske tai reikia tiketi ir isgirsti koks zodynas skambejo per visa zaviaja baltija



Mergina ir meskere? - siais laikais skamba kaip Mergina ir krepsinis, is tikruju reta kuri megsta, arba bent jau pripazista kad tai yra pomegis, nes bet kuriuo atveju, sioje vietoje dominuoja vyriskoji puse, taciau buvimas gamtoje , relaxas prie meskerykocio yra kazkas tokio, ko nei boulingas ar kino teatras nepakeis...tai yra gamta, azartas, poilsis(po kurio maloniai visgi pavargstama) ir pabegimas nuo rupesciu, visai vykes sakyciau, tad Zvejok ramiai netrugdysiu, tegul sikart 3.1 kg sapalas kox girebia, bus idomiau

nei zvyno nei uodegos, kaip Korsakas sako




Idomiausia tai, kad tarp draugiu tokiu megeju neturiu tad tenka vyriskajai draugu pusej sedeti su manim valtyje ar ant kranto. Nemelas kad esu neviena "apzvejojusi".
gal lekiam i naktine?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xsius
xsius
Naujokas
Niuuu..susikuklinsiu ir pasakysiu, kad naktine zukle man kol kas neisbandytas variantas geriau rytine kai saule svist pradeda..bent ka matai, bet norui esant - visada prasom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aliniuks
Aliniuks
Naujokas
Labas,as taip pat megstu zvejoti ir tai darau jau daug metu.Kabliukus net vyrams uzrisu...Zvejoti sekasi labai gerai.Kartais vyrams buna geda,kad maziau sugauna uz mergina...Nematau cia nieko bloga,kad moterys ar merginos zvejoja.Jei vyrams nesiseka zvejoti,tai tik priedanga,kad moterys salia.Blogam sokejui ir....maiso.Tai va.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Aga, aš anksčiau gyvenau prie didelio prūduko,kuriame apstu karpių ir lydekų, tai kartais pažvejodavau...Gerai, jei kimba, o jei ne, tai nuobodu kimarint pusę dienos ir nieko nepagaut, kai aplink žuvys šokinėja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Ji777>>> jos erzina, atviru tekstu, rodydamos blizgančius šonus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
O man labiausiai prie sirdies naktine zukle.....Mmmmm,net seilius nutyso,kai pagalvojau.........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zemliokas
zemliokas
Naujokas
Sveika,meskeres sese.

Nekreip demesio i tu pasiputusiu diedu sapaliojimus.
Kiekvienas paprastas zvejys "megejas",svajoja apie tokia zmona.Nes kartais
erzina "pritempusiu" diedu sapaliojimai,kad negali normaliau pazvejoti toliau
nuvazevas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.26 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akme38
akme38
Pradedantysis
ivyyy rašė:

Sveiki, esu turbut is nedaugelio merginu, kuri neisivaizduoja laisvalaikio prie ezero be meskeres rankose. Mano masinoje visada rasi deze su zvejybai skirtais rakandais, bent keleta meskerykociu. Megstu ir moku zvejoti, niekad neprasau padedi pasikeisti kabliuka arba uzmauti slieka. Pasigirsiu didziausias mano laimikis 2.8kg karsis (rasu ez.) ir 3kg lydeka (sartai). Kokia Jusu nuomone apie merginas su meskere? Juk vyrai sako "boba valty, zuvies nera"... nagi padiskutuokime.


jeigu tau tai labai patinka.kodelgi ne.as visiskai pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


praeivis
praeivis
Pradedantysis
ivyyy rašė:

Sveiki, esu turbut is nedaugelio merginu, kuri neisivaizduoja laisvalaikio prie ezero be meskeres rankose. Mano masinoje visada rasi deze su zvejybai skirtais rakandais, bent keleta meskerykociu. Megstu ir moku zvejoti, niekad neprasau padedi pasikeisti kabliuka arba uzmauti slieka. Pasigirsiu didziausias mano laimikis 2.8kg karsis (rasu ez.) ir 3kg lydeka (sartai). Kokia Jusu nuomone apie merginas su meskere? Juk vyrai sako "boba valty, zuvies nera"... nagi padiskutuokime.


Musu merginos tai zvejybai tarkim su nakvyne nebent "pasnipineti" vaziuotu, ar ne undineles zvejojam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


padukus
padukus
Pradedantysis
sveika ivyyy gera matyt jog ne viena ash tokia beprote esu ir megstu zvejyba mano tevas uzkietejes zvejys.. jis savo gyvenimo neisivaziduoja be jo... as taip pat... esu tikra tevelio dukrele... gamta gi tai taip nerealu... sedi... laikai meskere... lauki kol uzkibs... o kai uzkimba tai jau tik laikykis... jauciuosi tarsi azarto pagauta... kai neistraukiu nenusiminu o metu is naujo ir meginu pagaut tai taip nerealu... che... pasigirsiu... mano tevas per savo visa gyvenimo zvejyba nera buves istraukes ungurio... o ash per savo pirma naktine zukle kazkada istraukiau unguri... mano tevas vos koju nepakrate kai ash istraukiau ji... visai giminei gyre... bet buvo sunku... maniau kad kokia lydeka ar koks karsis keliu kilogramu uzkibo ir taip priesinasi, bet kai istraukiau maniau sapnuoju su tevu ir broliu daznai vaziuojam y palanga ant tilto pazvejot...(zinoma brolis zvejoja tikrai ne zuveles is juro) visi praeiviai ziuri y mane kaip y beprote... visi tik ir saukia "ziurek merga zvejoja" pirmas dienas mane tai erzino... bet po to pradejau nebekreipt y tai demesio... tad tikrai drasiai galiu pasakyt kad mergina niekuom nera prastesne zveje nei vyras...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Padukus,nesinervink.Siaip,tai reikia pasakyti,kad pastebejau,kokie kartais buna netolerantiski zvejai vyrai.Juk mes neriaumojam,kad jie zvejoja,o kai jau pamato moteriske su meskere,tai gatavi butu vietoj "zivco"ant kablio pamauti.Cia paskutini syki su vyru is valties zvejojom,tai zinai,tokiu mulkiu pasitaike,kurie pamate mane vidury ezero pareiske"jei jau boba su meskere ezere-tai geriau namo vaziuoti-nieko gero nepagausim"Mulkiai.Mes sesias lydekas po pustrecio kilo islupom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
padukus rašė:

sveika ivyyy gera matyt jog ne viena ash tokia beprote esu ir megstu zvejyba mano tevas uzkietejes zvejys.. jis savo gyvenimo neisivaziduoja be jo... as taip pat... esu tikra tevelio dukrele... gamta gi tai taip nerealu... sedi... laikai meskere... lauki kol uzkibs... o kai uzkimba tai jau tik laikykis... jauciuosi tarsi azarto pagauta... kai neistraukiu nenusiminu o metu is naujo ir meginu pagaut tai taip nerealu... che... pasigirsiu... mano tevas per savo visa gyvenimo zvejyba nera buves istraukes ungurio... o ash per savo pirma naktine zukle kazkada istraukiau unguri... mano tevas vos koju nepakrate kai ash istraukiau ji... visai giminei gyre... bet buvo sunku... maniau kad kokia lydeka ar koks karsis keliu kilogramu uzkibo ir taip priesinasi, bet kai istraukiau maniau sapnuoju su tevu ir broliu daznai vaziuojam y palanga ant tilto pazvejot...(zinoma brolis zvejoja tikrai ne zuveles is juro) visi praeiviai ziuri y mane kaip y beprote... visi tik ir saukia "ziurek merga zvejoja" pirmas dienas mane tai erzino... bet po to pradejau nebekreipt y tai demesio... tad tikrai drasiai galiu pasakyt kad mergina niekuom nera prastesne zveje nei vyras...


idomu kokiu masalu gaudei jei manei kad uzkibo KARSIS arba LYDEKA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


padukus
padukus
Pradedantysis
vau! saunuoliai... tikrai geras laimikis.. zinai dabar esu visiskai rami... tik gaila kad ner geros kompanijos su kuo pazvejot draugai gedijasi su manimi vaziuoti zvejoti nes ash dazniausiai pagaunu daug daugiau nei jie... tai jie pareiske kad pagaunu visa ju laimiki (zinoma juoko formoj) bet visvien kai pasiulau zvejot varyt issisukineja.. butu saunu kada kompanijai panikiu megstanciu zvejot nulekt kurnors kartu ir pazvejot argi ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


padukus
padukus
Pradedantysis
Londa... zvejojau su kukuruzu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
nu jo nebent tavo kukuruza prarytu eserys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


padukus
padukus
Pradedantysis
ka turejai omeny?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Londa,gali saipytis,bet esu ant slieko pagavusi lydeka.O unguri mano vyras istrauke ant "sumustinio"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.23 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
Elara rašė:

Londa,gali saipytis,bet esu ant slieko pagavusi lydeka.O unguri mano vyras istrauke ant "sumustinio"...


as nesisaipau,nekalbu apie unguri kalbu apie kukuruza ir LYDEKA O ANT SUMUSTINIU GERAI EINA VEZIAI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai