Santrauka: cupe
Tema sukurta: 2007.05.28 20:33
2007.05.28 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodvarnis
Juodvarnis
Pradedantysis
sveiki-mastau apie mercedes benz cupe ar kita siuo markes automobili,kaina mazdauk 7000-10000Ltgal ka galit patarti,pasakyti privalumus,minusus,kas dazniausiai genda,kuria patvaresni-dizeliai ar bendzininei varikliai -labiausiai orientuojuos i modelius turincius 2.3 varikli,mechanines pavaru dezes,taciau neatsisakau ir automato. Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
kokio konkreciai modelio tu ieskai (CL, CLK, CLS, E) nes coupe, tai sportinio tipo auto. Nemanau, kad ka gero gali uz 10 tuks. Lt nupirkti, tik ne MB, cia tai ne VW, ar Peugot. Na, nebent kokius 15 metu senumo, jei ne senesni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mindusia
Mindusia
Naujokas
labai geros masinos .... pirk automata 2.3 arba 3.0 litru varikliu,geriau bendzina ... pas mano teva tokia,tikrai zjbs ratai ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodvarnis
Juodvarnis
Pradedantysis
saip orentuojuos i MB 124 arba i "E"-saip man tai mazai turi reiksmes,kadangi pirmenybe skyriu techninei buklei,veliau spalvai.,sipa uz 10tuks.lt galima nupirki ir 1987-1991 gamybos metu automobili.Saip draugas varyneja su 18metu senumo Volvo-ir visiskai nemato bedu.Saip mersai,volvo visada pasizymejo patvarumu,auksta kokybe,aisku, uz tai reika moketi.tacaiu man siu ziniu neuztenka ir perkant nnoriu zinoti silpnasias siuos markes automobiliu puses,mazai ka nusimanau siuo markej,tad ir prasau jusu patarimu,o kas liecia kitas markes,visokius "golfukus,"opeliukus" ir "pezukus" su "bulkutem",tai manes nedomina nedomina,nebent dar "volvo".Neiisizeisk Mindusia,bet man tikrai reikia konkretesniu faktu,nei "pas manio teva tokia,tikrai zaibis ratai..."gal gali paklausineti,apie tos masinos minusus ir visa kita.ACIU!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GS
GS
Pažengęs
man landsberginis lb patinka nepamenu modelio (SEL lygtai)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Juodvarnis, krc tu pirktum 15, ar 18 metu mersa, ir vazinetum su tokiu kibiru? Juk tai antikvariatas. Net kokia Peugot ar Honda gali siek tiek dauzta naujesne ipirkti, ir viskas bus simta karta geriau nei 18 metu mersas. Viskas, kas primins MR, tai bus zvaigzede ant kapoto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.30 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodvarnis
Juodvarnis
Pradedantysis
Klausyk,Janson,is kokio tu Lietuvos galo? jei ptas sedi prie babkiu ir vazineji 2-3metu senumo automobiliu,tai dziaukis,bet nepamirsk,kad nevisi tu babkiu turi,kaip ukininkas sieno.gal sakau iseik i gatves ir pasiziurek kokiu metu mersai,volvo po gatves varineja,nenustebciau,jei kas panktas tavo matytas mersas butu naujesnis nei 95m metu.beto as AISKIAI parasiau kas mane domina ir ko man reikia,ir prasiau tu savo pezuku bei kito slamsto nekisti man reikia MERSO,kad ir to antikvariato,kuris sudaro didzaja skaiciaus gatveje vazinejenciu mersu.ble,zmkones isiskaitykit ko as ptasau ir nenervinkit su savo tokias kvailais komentarais,NES AS ZINAU KO AS NORIU!! ir jei negalit man padeti,tai verciau patylekit.Aciu uz demesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.30 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodvarnis
Juodvarnis
Pradedantysis
ble per tuos nervus tik klaidu priveliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.30 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
nervotis nesveika.. va cia tai zmogus su nuomone..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.31 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
netersk gamtos Juodvarni, vazinek su dviraciu, o tai neimanoma pravaziuoti pro tuos kibirus mieste, kamsciai vieni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.31 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodvarnis
Juodvarnis
Pradedantysis
kas tu cia toks,kad tu man aiskintum, ka man daryti?A? Niekas dar nenuleido nuo laktos taves ,piniguotas giedoreli?Dabar man pasakyk ar labai tas jau didelis skirtumas bus,jei mieste viena masina bus daugiau,manau,kad ne-didesnis skirtumas bus mano kieme,kur parkuotei vietos,kaip ir nebera.ir cia yra mano beda,o ne tavo,JASNA?!!!
O jei nori,mieste mazint kamscius,tai tiesk aplinkelius,NES ISIKALK I SAVO MAKAULE,-masinu tik DAUGES,nes civilizacija juda i prieki,priesingai nei tavo smegenineje,kuri kaip matau juda tik atgal.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.01 03:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
ko čia kalatės? visų pirma, tu arba esi mersų fanatas, arba tau toks mersas reikalingas būtent dėl šustrumo "vairuoju mersą". Rinkis variantą. Nes iš MB patikimumo, patogumo, galios ir visų kitų dalykų per šiuos metelius tikrai ne kažkas bus likę, taigi pats automobilis (tai, ką tu perki, o ne markė) nebetenka prasmės ir nebėra priežastis. Jei tau šitos auto reik tik dėl to, kad ji - mersas prieš kitus žmones - dėjau ant tokių žmonių, debilizmu užsiiminėja.

O va jei esi mersų fanatas, rūpinsies, restauruosi, gaivinsi mersiuką - tada gerbiu ir lenkiu galvą. Nes mylėt mašiną kainuoja daugiau, nei moterį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.01 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodvarnis
Juodvarnis
Pradedantysis
Man dar nuo tu laiku,kai sededavau smelio dezeje,mersai kele pagarba,taip sutinku,kad i tokiu metu automobili reikia kisti pinigus,nes juk nieko amzino nera.O mano "sustrumas" baigiai tuom,kad pinigineje nevisuomet svaidosi litai,bet sis faktas manes nebaido,o jei norecaiu buti "sustras" imciau kur kas pigesni auto ir i ji kisciau babkes,tai yra daryciau tuiningus ir visas kitas nesamones,,kad tik kuo krucia atrodytu,bet deje man to nereikia,nes ne del panu,garbes ar tokiu minciu,kaip"ei,trauk is kelio savo gelda,nejau nematai,kad mano tacka nepratelpa" ar dar kazkokiu tusciu noru,siekiu.Siuo aomobilio-man reikia ,solydumo,kokybes ir gero gero vardo-tai ka as labiausiai vertimu.,tad isvadas daryk pats.
beje neatsakaiu i klausimas-kalames delto,kad kazkas neturi pagarbos kitam zmogui,netoleruoja jo nuomones,interesubeto as prasiau pagalbos,paremtos realiais faktais,o ne savo nuomones reiskimo.Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.17 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vikTorija
vikTorija
Pradedantysis
pagaliau radau tema mersams! respektas tau Juodvarni mersedesas pati geriausia masina! (nors ir seno modelio)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.25 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurencijus
Laurencijus
Didmeistris
grazusbernas rašė:

ko čia kalatės? visų pirma, tu arba esi mersų fanatas, arba tau toks mersas reikalingas būtent dėl šustrumo "vairuoju mersą". Rinkis variantą. Nes iš MB patikimumo, patogumo, galios ir visų kitų dalykų per šiuos metelius tikrai ne kažkas bus likę, taigi pats automobilis (tai, ką tu perki, o ne markė) nebetenka prasmės ir nebėra priežastis. Jei tau šitos auto reik tik dėl to, kad ji - mersas prieš kitus žmones - dėjau ant tokių žmonių, debilizmu užsiiminėja.



O va jei esi mersų fanatas, rūpinsies, restauruosi, gaivinsi mersiuką - tada gerbiu ir lenkiu galvą. Nes mylėt mašiną kainuoja daugiau, nei moterį


nesamone. suremontuotas e klases kupe teikia nezmoniska komforta kelyje :) masinai vieno ko truksta abs, o jei variklis neuzdrostas, traukia maloniai. Atsisedus i tokia masina pasijauciu visada maloniai :) ir nesvarbu, kad jai 20metu :) Del manes nors ir trisdesimt :) as uz mersus ir zmogu, kuris tikrai nori isigyt, kad ir sena bet padoru automobili. Gal marozu tarpe ir yra paklausus mersai ir bmw, bet keik is komentaru supratau zmogui reikia kiek imanoma labiau islaikyto automobilio, o ne luzenos ir tai yra sveikintina. Kiekvienas galime uz 5gabalus isigyti impreza apdauzyta ar dar koki naujasni automobili. Bet ar bus tokia atmosfera jame, kad mes jauciames gerai, kai pagaileja pinigu (dazniausiai del to, kad paprasciausiai ju neturime) isigijome aptrankyta, klaikiai atrodanti "geru metu" automobili, kuris gal ir vaziuos maloniau, bet atrodys baisiau negu 40metu senumo mersas, nors man kuo senesnis tuo grazesnis :) dar galeciau pasiulyt paziuret dar senesniu coupe, maciau skelbimuose ju yra. Pakankamai nedidelem kainom, galima dar investuot pus antro gabalo iki idealumo :) tikra klasika ir komfortas :) as tik uz.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.25 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Visom galunem uz merso kokybe, komforta ir patikimuma. Ne veltui posakis "mersas ir afrikoj mersas" Varikliai patikimi ir geri, surinkimo kokybe ir medziagos pas mersa puikios, vaziuokle komfortiska, tvirta ir nesvarbu, kiek jam metu. Imk gera, uzlaikyta, truputi senesni ir nesigailesi. Geriau mechanikas butu, jei vazinetas LT, nes lietuvaiciams sunkiai dasyla, kad tepalai masinoj keiciami ne tik variklyje, bet ir greiciu dezej bei reduktoriuje. Sekmes rast tai, ko tikiesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Juodvarni nesigruzink, Jason yra toks vietines reikšmės klounas. Aš tavo vietoje orentuočiausi išvis į coupa iš lanzberginiu laiku. C123 kebulu gamintu ant 123 platformos tikrai daug komfortabilesnė mašina negu kad visi nauji pėžai, juk 1980-1995 metų mersai ir užtaranavo tą vardą kad Mersas ir Afrikoje Mersas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


r2d2
r2d2
Pradedantysis
Jason rašė:

Juodvarnis, krc tu pirktum 15, ar 18 metu mersa, ir vazinetum su tokiu kibiru? Juk tai antikvariatas. Net kokia Peugot ar Honda gali siek tiek dauzta naujesne ipirkti, ir viskas bus simta karta geriau nei 18 metu mersas. Viskas, kas primins MR, tai bus zvaigzede ant kapoto.


Tu nors supranti apie ka kalbama ?

Juodvarnis rašė:

saip orentuojuos i MB 124 arba i "E"-saip man tai mazai turi reiksmes,kadangi pirmenybe skyriu techninei buklei,veliau spalvai.,sipa uz 10tuks.lt galima nupirki ir 1987-1991 gamybos metu automobili.Saip draugas varyneja su 18metu senumo Volvo-ir visiskai nemato bedu.Saip mersai,volvo visada pasizymejo patvarumu,auksta kokybe,aisku, uz tai reika moketi.tacaiu man siu ziniu neuztenka ir perkant nnoriu zinoti silpnasias siuos markes automobiliu puses,mazai ka nusimanau siuo markej,tad ir prasau jusu patarimu,o kas liecia kitas markes,visokius "golfukus,"opeliukus" ir "pezukus" su "bulkutem",tai manes nedomina nedomina,nebent dar "volvo".Neiisizeisk Mindusia,bet man tikrai reikia konkretesniu faktu,nei "pas manio teva tokia,tikrai zaibis ratai..."gal gali paklausineti,apie tos masinos minusus ir visa kita.ACIU!


MB 124 nera, yra W124 ir cia kebulo tipas , tas pats E yra W124kebulo tipo yra ir naujesniu, as tavo vietoje imciau automata, nes MB nemoka gaminti mechaniniu deziu, siaip draugas turejo W124 Dyzelini, 2.5 lygtais tai jo kilometrazas apsuktas buvo kokiu 3k ir vis vaziavo, bet aisku servizavo visada, o kai ateidavo remontas, kaina parodydavo savo, nes nera taip jau ir pigu ji taisyt...taciau buvo ekonomiskas
P.S labai geras pasirinkimas, nes W124 kebulo mersaiu patys tikriausi mersai :)

Gedyminas rašė:

man landsberginis lb patinka nepamenu modelio (SEL lygtai)


Joa, sitie yra GERIS , o ir coupe neblogai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurencijus
Laurencijus
Didmeistris
Kai pinigas atyliekamas aplankys mane susiremontuose sena coupe (mm)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai