Santrauka: Kas studijuojate kazka panasaus
Tema sukurta: 2008.10.19 18:47
2008.10.19 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CutePsycho
CutePsycho
Naujokas
Sveiki, ne už kalnų ir profiliavimas, o reikia susimąstyt kur norėsiu stoti. Žinoma kažką su menais, geriau - dizainu. Gal kas studijuojate Kaune ar Vilniuje? Ir kaip? Sunku įstoti, mokintis?


Laukiu atsakymų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.19 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Migliuke18
Migliuke18
Pradedantysis
aaa dizainas domina tave,na ne,as muzika,ne daile tada nieko padeti negaliu siuo klaisimu,su daile as nieko bendro neturiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.19 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kulka
Kulka
Pažengęs
kiek zinau jei jau vilniuj tai geriausia i dailes akademija, i dizaina bent pries pora metu buvo gan sunku istot(bent jau taip pasakojo drauge - pati ten neistojo) be to reikia buti baigus kokia dailes mokykla or smth, nes kitaip ten praktiskai be sansu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.19 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Istot ner sunku jei balai idealus stojamuju dalyku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.19 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
bent ktu dizaine (siuviniu, medzio ir dar kazko) tikriai "linksma " studijuoti be visokiu papaisaliojimu dizaineriai dar kremta fizika, matematika, chemija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.19 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Gru rašė:

bent ktu dizaine (siuviniu, medzio ir dar kazko) tikriai "linksma " studijuoti be visokiu papaisaliojimu dizaineriai dar kremta fizika, matematika, chemija...


Užtai, kad baigę jie ne tik dizaineriai, bet ir inžinieriai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.19 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egoiste
egoiste
Pažengęs
Dmxyler17 rašė:

Istot ner sunku jei balai idealus stojamuju dalyku


stojant į dizainą greičiausiai reiks ne tik gerų balų, bet ir išlaikyt stojamuosius egzus, o tam tikrai reikia ruoštis, bent jau į dailės akademiją įstoti nėra lengva. patariu pasidomėt apie dailės akademijoje rengiamus kursus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CutePsycho
CutePsycho
Naujokas
Dėkoju, nežinojau, kad reik tokių idealių balų. Pusseserė įstojo į dailės ir dizaino kolegiją (į kurią aš nenoriu) su ne per geriausiais pažymiais.
Dabar mokaus dailės mokykloje ir jau kitais metais gausiu diplomą ir žinau, kad tai geras postūmis į dizainerės karjerą. Tėvai "grūda" į KTU (medžio dizainą ir technologijas), bet aš labaaai nenoriu, nes su fizika man prastai ir galiu "sudegt"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sili
sili
Patyręs
KTU(medzio dizaina ir technologija) matke2metus kankins,fizika 1metai,chemija pusmeti. Su profesija dalyku labai mazai bus.Jei menai prie sirdies nestok ten nes daigau ten technologija,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
CutePsycho rašė:

Dėkoju, nežinojau, kad reik tokių idealių balų. Pusseserė įstojo į dailės ir dizaino kolegiją (į kurią aš nenoriu) su ne per geriausiais pažymiais.

Dabar mokaus dailės mokykloje ir jau kitais metais gausiu diplomą ir žinau, kad tai geras postūmis į dizainerės karjerą. Tėvai "grūda" į KTU (medžio dizainą ir technologijas), bet aš labaaai nenoriu, nes su fizika man prastai ir galiu "sudegt"


Tėvai grūda, nes mano, kad ten perspektyviau, ale dirbsi kur prie baldų gamybos. Bet jei pati daugiau meniškos sielos esi, o ne tiksliukė - tai bus labai sunku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CutePsycho
CutePsycho
Naujokas
Sili --> ačiū už patarimą, žinau, kad ten tų menų beveik nėra
Antikriste--> Taip, mano tėvai abu tiksliukai, abu baigę KTU ir nesupranta, kad aš labiau humanitarė. Bet kaipnors įtikinsiu, kad ten tik kankinsiuos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.30 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lyga
lyga
Naujokas
visad buvau prie meno dbr inzinierius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai