Tema sukurta: 2011.01.08 21:47
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2011.01.08 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Margytee
Margytee
Naujokas
Sveiki, noreciau papasakoti savo istorija.. Apie mane ir mano drauga, labai lauksiu jusu patarimu, nes jau viena to pakelti nebegaliu. Sutikau nuostabu vaikina, zmogu, drauga. Tiesiog nuostabia asmenybe, jis man neiskart patiko, bet galiausiai jam atiteko mano sirdis prabuvome nemazai laiko kartu, viskas budavo kaip ir gerai isskyrus tie nuolatiniai pykciai. Niekada jis ant manes nepyko nors ir pati budavau kalta jis nenorejo manes prarasti, zinojau kad as jam esu labai svarbi ir galvojau, kad galiu gyventi ir be jo. Bet labai stipriai klydau.. Man isdalies budavo gera matyti kai jis kankinasi kai mes susipykdavom, taip patenkindavau savo ego. Bet juk taip visada nesitese, viena diena supykau ant jo eilini kart del nieko, aprekiau ji, laukiau kada jis atsiprasys ir vel lys prie manes. Bet taip sykart nebuvo.. Jo kantrybe truko ir man neberase, nebeskambino, nebeidavo su gelem pas mane ir t.t Del to pasijauciau labai blogai supratau kaip man jo reikia ir ka as darau su juo. Atsiprasiau jo, pasakiau kaip myliu, bet jam jau buvo nesvarbu jis negalejo paziureti man i akis negalejo man atleisti. Jam jau buvo per sunku... As kiekviena diena vis meginau, nugalejau savo principus ir meginau sugrazinti pati nuostabiausia zmogu mano gyvenime.. Nieko man neisejo.. Bet nebuciau intrigante ir paskutine kvaile, pasakiau jam kad laukiuosi, tam kad jis gryztu pas mane.. Jis nenorejo vaiko, bent jau dabar, kadangi jis tures isvaziuot i kariuomine,pasakiau jam kad yra daug kalbos ir susitikom. Pradejau viska kurti, kad as nescia ir t.t jis labai susinervavo patikejo manim.. Tada dar jis manim pasitikejo ir neviskas taip blogai atrode kaip dabar.. Jis pasake, kad as per jauna, as pasakiau kad pasidarysiu aborta jis sutiko, ta visa vakara snekejom pasakiau kad ji myliu ir visa kita. Susitaikem, bet jis nebebuvo toks kaip anksciau, gal del to kad kai buvom susipyke buvo kelius kartus su kita susitikes? Nezinau, bet dabar jis virto kitu zmogumi.. Nebebuvo jau kaip anksciau.. viskas buvo kitaip.. pasakiau jam kad pasidarysiu, jis norejo mane palydeti bet as neleidau jam.. pasakiau kad pasidariau jis patikejo ir sake kad visada bus su manim, kartais jis budavo kaip seniau, bet jauciau kad as jam vis maziau reikalinga.. Susipykome vel, man reikejo jo, bet as negalejau prie jo lyst, jau geriau man buvo melu susigrazinti ji. Pasakiau, kad nepasidariau aborto, jis paluzo.. as sakiau kad auginsiu vaika, jis sake kad dar turesim mes vaiku bet veliau, nes nera kur vaika auginti ir is ko ji rengti. Jis manes maldavo kad pasidaryciau, as jam saltai sakydavau ne. Ir matydavau ji visiskai palauzta. Jis manes prase sake, kad manes nebepazysta, kad jis myli senaja mane, bet juk as nei kiek nepasikeiciau.. Pasakiau kad pasidariau, jis nebepasitikejo manimi visiskai, liepe man jam tai irodyt.. sakiau kad irodysiu, bet kazkodel norejau padaryti taip kad jis kankintus, net nezinau kas uzejo man, man reikejo kad jis manes siektu, kad jis liudetu ir verktu del manes.. Tada mano sesuo pasake kad as net nebuvau poliklinikoje, jog gulejau lovoje ir miegojau.. As ji palikau, vel sakiau kad auginsiu vaika ir man jo nebereikia.Jis man sakydavo nuostabius zodzius kad myli mane tokia kaip seniau, kad man reikia pasikeist.. 2savaites tada jis nuo manes neatstojo.. Prase susitikt, susitikom.. Susitaikiau su juo, o kita diena vel "pasidariau" aborta.. viskas buvo savo vietose bet ir vel buvom susipyke 4 kartus ir vis susitaikydavome, pasakiau kad vaiko jau nebera, bet vistiek pykciu buvo, del nesamoniu, nes jis pasikeite.. Buvom susitike uzvakar kaip draugai pasnekejom, jis pasake kaip jam sunku, kad jis mane nuosirdziai myli kokia as buvau ir jis neistenge manes pakeisti, kad jam per sunku.. O juk vakar buvo mano gimtadienis ir prasiau jo jog paskutini karta pabutu su manimi... Susirinko 5 artimiausi draugai, kokias 5valandas nieko nesnekejom, o poto pradejom jsi prase, kad pasikeisciau kad siekciau kazko gyvenime ir niekeno taip daugiau nebeskaudinciau.. Kalbejom apie viska, jis turejo isvaziuoti 12valanda nes jam reikejo anksti keltis ryte, bet mes pabuvom iki puses 5 jis pats to norejo, norejo kad kaip graziai prasidejo kad ir graziai pasibaigtu.. jis sake kad isvaziuos 4 as ji apkabinau ir verkiau, jis man dar daug moralu pasake.. kuriuos atsiminsiu visa gyvenima ir tada jis paleiido mane ir pasake kad jam jau laikas, nusisukusi nuo jo verkiau taip nuosirdziai nes nesitikejau kad taip pabaiga... Gailiuosi del savo klaidu, draugai ragino ji kad jis vaziuotu i namus nes juk jam po valandos i darba. jis apsirenge as atsiguliau i lova verkiau, jis atejo sako iki net nekrustelejau tada vel pakartojo, o as i ji net negalejau paziuret.. Visi sake kad jis nenorejo iseit, bet kai jis isejo verkiau iki pacio ryto puiki gimtadienio dovana sau pasidovanojau.. dabar nebezinau ka daryti man, nebegaliu nustot verkusi, kaltinti save.. Pirma kart gyvenime sutikau toki nuostabu zmogu ir pirma kart gyvenime tikrai pajutau kas yra meile..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
O dievuli. Tikrai neskaitysiu sitos beletristikos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
NoOne, aš perskaičiau ir padariau vienintelę išvadą. išmetus visus pamokymus ir epitetus, beliko tik šita: mergaite, gavai tai, ko buvai verta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samukas12
Samukas12
Pažengęs
melo trumpos kojos, gavai ko buvai verta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
Sheila rašė:

NoOne, aš perskaičiau ir padariau vienintelę išvadą. išmetus visus pamokymus ir epitetus, beliko tik šita: mergaite, gavai tai, ko buvai verta.


Kazko panasaus tikejaus vien perskaites tema ir pamates teksto apimti.
Blogu visokiu yra galu gale kur zmones pasirenge tiek skaityt, o cia tik torrenta man uzlaginai , kol viska uzkrove
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mielutiz
mielutiz
Pradedantysis
Mergaite, duok savo foto. Zinosiu, ka sutikus begti kuo toliau neatsisukant...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Debilė... Net nėra daugiau ką pasakyt. Nebent galiu patart mažiau serialų žiūrėt, nes nieko gero jie tavęs neišmokė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
o cia tik torrenta man uzlaginai , kol viska uzkrove


+ D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Palik tu jį ramybėj. Gavai, ko nusipelnei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Man atrodo , kad serialai vistiek daro itaka . Blemba meluoti , kad esi nescia . . . Kam ? Kam viso sito s*d* ? Melas gimdo dar didesni mela . Nebutu buve paprasciau tiesiog parasyti kaip jautiesi be jo , kaip noretum ji susigrazinti ir kad gailiesi del to kas atsitiko . Taigi neislaikysi salia saves zmogaus tik del vaiko , na siuo atveju tariamo vaiko . Na ka paverksi , paliudesi ir praeis ir nebereikalo kaltini save .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


T2H
T2H
Patyręs
uuu.. kazkam reikia issimiegoti - kita diena sviesia galva bus galima tema pratrinti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Durnė paskutinė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Paleisk tu tą vaikiną, "apsišūdinai" jau kaip tik galėjai...fuiiiiiiii Išmok save gerbt, gal tada ir šalia esantį gerbsi... Man šlykštu yra, kaip taip stengiasi "čerez negaliu" supančioti vaikiną...nieko nebus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sonmoon
sonmoon
Naujokas
as suprantu kad negalima''esti'' zmogaus kai jam sunku, bet kad jau cia virsune- pati suede zmogui gyvenima ir dar praso patarimo. dziaukis kad ne raganu laikai o tai tokias tik ant lauzo arba akmenimis uzmetyt. mylejau mylejau......manu kose galvoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
na cia ir uzruge
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.08 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, melas dar melu, bet jau tokius dalykus meluoti - čia jau visai nesveika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.09 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhia
mazhia
Naujokas
na cia turputeli negrai mergiate pasielgei,as irgi bandziua tiap elgtis,praradau nesugrazinamai,o tada tarode nematau kitos iseities... daba riskyrus su druagu susradau kita kuriam sito nebepadarysiu nes per duag yra zema sitiap dayrti kelintins ave ir vis akita...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.09 02:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
mazhia, rašyt išmok ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.09 02:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Dundukė.. Kunigui išsipasakok ir tas dar pasiųstų kogero
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.09 02:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
Oh... Dar vienas irodymas, kad ... ne vien tik vyrai debilai .... bet ir moterys tik vat, moterys dazniausiai 2x didesnes pasirodo cia matty, kad kompensuotu kitu moteru protinguma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai