Tema sukurta: 2011.01.24 12:39
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.01.24 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Turbūt, tai bus pirma,tam tikra prasme,vieša mano išpažintis.Turiu bėdą,kuri moksliškai,pasirodo,vadinasi socialinė fobija.Turiu ją jau nuo tada,kiek tik save pamenu.Tik tuomet,žinoma,nesupratau kas tai yra.Supratau,kad kaži kas čia negerai,bet kas nesupratau.Maniau,kad gal aš viena tokia iškasena pasaulyje.Dabar jau žinau [na ne nuo šiandien],kad toli gražu ne.Na turbūt,kas žino,aiškinti nereikia kas tai,o kas nežino, tai ir nereikia.Viena yra sužinoti, ar kur nors perskaityti,o visai kas kita,pajusti savo kailiu.Kai tai,kaip koks prakeiksmas kankina tave visa sumautą tavo gyvenimą.Gal nuskambėjo pernelyg pesimistiškai,bet taip jau yra.tiesiog vieni jau gimsta komunikabilūs,o kitam, išreiškiant save,reikia velniškai daug pastangų.Turbūt nereikia ir aiškint,kaip klostosi tokio individo gyvenimas.Visus savo siekius ir svajones turi atidėti neribotam,o gal ir visam laikui ir egzistuoti...egzistuoti...Taigi laukiu nuomonių,labiausiai iš tų,kurie patys turi panašių bėdų.O gal kas turi stebuklingų receptų, kaip su tuo kovoti?Aš jau išbandžiau medikamentus, psichoterapiją ir šiaip visokį kitokį gilinimasi į save.Kas dar ką pasiūlysit?Labai laukiu, ačiū iš anksto. http://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/confused.gif
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
nera noro ir pastangu is taves pacios. Niekas nepades, jei pats zmogus nesistengs isbristi is fobijos liuno ir susidurti su ja akis i aki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svlii
svlii
Pažengęs
Paprastai psichiatrai, psichologai padeda. Jei tikrai lankeisi pas juos ir stengeisi vykdyti jų nurodymus, patarimus, tai turėjo ir situacija keistis. Gal tu neįsileidai į save jų patarimų? Gal reikia pakeisti psichologą? Gal reikia pakeisti savo draugus ar gyvenamą vietą? Jei neturi draugų, gal vertėtų jų turėti? Man atrodo, kad visos bėdos iš vienatvės. Keisk pati savo požiūrį, nors ir po mažytį žingsnelį, bet pirmyn............. Sėkmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Prisigerk kas blaivam ant liezuvio, girtas pasako As kai isgeriu, baisiai komunikabilus pasidarau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
manosaulyte rašė:

Turbūt, tai bus pirma,tam tikra prasme,vieša mano išpažintis.Turiu bėdą,kuri moksliškai,pasirodo,vadinasi socialinė fobija.Turiu ją jau nuo tada,kiek tik save pamenu.Tik tuomet,žinoma,nesupratau kas tai yra.Supratau,kad kaži kas čia negerai,bet kas nesupratau.Maniau,kad gal aš viena tokia iškasena pasaulyje.Dabar jau žinau [na ne nuo šiandien],kad toli gražu ne.Na turbūt,kas žino,aiškinti nereikia kas tai,o kas nežino, tai ir nereikia.Viena yra sužinoti, ar kur nors perskaityti,o visai kas kita,pajusti savo kailiu.Kai tai,kaip koks prakeiksmas kankina tave visa sumautą tavo gyvenimą.Gal nuskambėjo pernelyg pesimistiškai,bet taip jau yra.tiesiog vieni jau gimsta komunikabilūs,o kitam, išreiškiant save,reikia velniškai daug pastangų.Turbūt nereikia ir aiškint,kaip klostosi tokio individo gyvenimas.Visus savo siekius ir svajones turi atidėti neribotam,o gal ir visam laikui ir egzistuoti...egzistuoti...Taigi laukiu nuomonių,labiausiai iš tų,kurie patys turi panašių bėdų.O gal kas turi stebuklingų receptų, kaip su tuo kovoti?Aš jau išbandžiau medikamentus, psichoterapiją ir šiaip visokį kitokį gilinimasi į save.Kas dar ką pasiūlysit?Labai laukiu, ačiū iš anksto. http://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/confused.gif


Nėra kokio nors jungiklio, kuris greitai pašalintų baimes ir padarytų, kad tau būtų lengva bendrauti ir būtų labai gerai. Tai labai didelis darbas. Reikia iš savęs pašalinti nemokšiškus reikalavimus, nemokšišką principingumą, su supratimu žiūrėti į kitus, nieko neteisti ir tada bus su tavimi malonu bendrauti kitiems.
Kristus yra Sibire. Siūlau paskaityti Paskutinįjį Testamentą, jei panorėsi aš nuorodą į jį duosiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Kaip supratau iš to ką parašei, tai tave kankina bendravimo problemos. Na, ką galiu tepasakyti. Persilaužk. Išlįsk į dienos šviesą, bendrauk su visais. Galų galę užsiregistruok internete į kokią svetainę, kad pradėtum bendrauti.
Pati su tuo kovoju ir kovoju, bet, rezultatai jau yra. Ne itin dideli, bet džiaugiuosi, kad bent tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
kibiras rašė:

manosaulyte rašė:



Turbūt, tai bus pirma,tam tikra prasme,vieša mano išpažintis.Turiu bėdą,kuri moksliškai,pasirodo,vadinasi socialinė fobija.Turiu ją jau nuo tada,kiek tik save pamenu.Tik tuomet,žinoma,nesupratau kas tai yra.Supratau,kad kaži kas čia negerai,bet kas nesupratau.Maniau,kad gal aš viena tokia iškasena pasaulyje.Dabar jau žinau [na ne nuo šiandien],kad toli gražu ne.Na turbūt,kas žino,aiškinti nereikia kas tai,o kas nežino, tai ir nereikia.Viena yra sužinoti, ar kur nors perskaityti,o visai kas kita,pajusti savo kailiu.Kai tai,kaip koks prakeiksmas kankina tave visa sumautą tavo gyvenimą.Gal nuskambėjo pernelyg pesimistiškai,bet taip jau yra.tiesiog vieni jau gimsta komunikabilūs,o kitam, išreiškiant save,reikia velniškai daug pastangų.Turbūt nereikia ir aiškint,kaip klostosi tokio individo gyvenimas.Visus savo siekius ir svajones turi atidėti neribotam,o gal ir visam laikui ir egzistuoti...egzistuoti...Taigi laukiu nuomonių,labiausiai iš tų,kurie patys turi panašių bėdų.O gal kas turi stebuklingų receptų, kaip su tuo kovoti?Aš jau išbandžiau medikamentus, psichoterapiją ir šiaip visokį kitokį gilinimasi į save.Kas dar ką pasiūlysit?Labai laukiu, ačiū iš anksto. http://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/confused.gif




Nėra kokio nors jungiklio, kuris greitai pašalintų baimes ir padarytų, kad tau būtų lengva bendrauti ir būtų labai gerai. Tai labai didelis darbas. Reikia iš savęs pašalinti nemokšiškus reikalavimus, nemokšišką principingumą, su supratimu žiūrėti į kitus, nieko neteisti ir tada bus su tavimi malonu bendrauti kitiems.

Kristus yra Sibire. Siūlau paskaityti Paskutinįjį Testamentą, jei panorėsi aš nuorodą į jį duosiu.


Jau galvojau, kad pirmą kartą gan protingą postą Kibiras parašė, kol paskutinio sakinio nepamačiau. Ech... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Empirio rašė:
Prisigerk kas blaivam ant liezuvio, girtas pasako As kai isgeriu, baisiai komunikabilus pasidarau

Empirio, tu vėl ne vietoj ir nelaiku su savo gėrimais. Liaukis juokavęs ir visur nekišk savo vodkės. :confused;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
pylipukė rašė:

Empirio rašė:

Prisigerk kas blaivam ant liezuvio, girtas pasako As kai isgeriu, baisiai komunikabilus pasidarau


Empirio, tu vėl ne vietoj ir nelaiku su savo gėrimais. Liaukis juokavęs ir visur nekišk savo vodkės.


Vodke ne mano, vodke reikia dalintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Ne tu pirma ir ne tu paskutinė kankiniesi su tokiomis fobijomis. Nėra vieningo atsakymo ar patarimo kaip išmokti bendrauti ir pagaliau įsilieti į tą socialinį gyvenimą. Viskas priklauso tik nuo pačio žmogaus. Jeigu tau tai tikrai trukdo gyventi tada tu versiesi per galvą ir darysi viską kas tik įmanoma, kad pakeistum dabartinę situaciją. Jokie psichologai ar psichiatrai nepadės, jei pati to nenorėsi. Todėl mano patarimas būtų ieškoti atsakymų savo vidiniame pasaulyje, atrasti motyvaciją, tikslą, kurio siekdama galėsi pradėti keistis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Ieškok tų pačių sociofobų, gal su jais drąsiau bus, kad bent žinosi, jog jie turi tokią pačią bėdą kaip tu O toliau pamažu gal ir prie kitų išdrįsi kažką šnekėt, kažką daryt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Visi turi fobijų, vienokių ar kitokių, o vaistai nuo baimės yra vieni - veiksmai. Įveiksi fobiją tik tada kai pačiai bloga nuo savęs pasidarys, pažiūrėsi pro langą ir galvosi kodėl va šitie ****** daro tą ir aną, o aš bijau?! Paimsi ant tų emocijų ir padarysi ko nesi darius, paskui daug galvosi ir t.t. ir ateis tas tikrasis persilaužimo metas, jei tada rasi drąsos ir pasišlykštėjimo savo praeitim ir išeisi į žmones pabendraut ar bet ką, dėl ko pergyveni, tada gali nusiramint, kad įveikei tą baimę ir pradėsi dabar ugdyt įgūdžius kad ir kur ten tau jų reikia. Sėkmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
pylipukė rašė:

Empirio rašė:

Prisigerk kas blaivam ant liezuvio, girtas pasako As kai isgeriu, baisiai komunikabilus pasidarau


Empirio, tu vėl ne vietoj ir nelaiku su savo gėrimais. Liaukis juokavęs ir visur nekišk savo vodkės. :confused;


bet tame dalis tiesos yra, as ikales net su italais ar ispanais net susisnekejau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Turim tai aišku, kad turim. Tačiau yra tokių piliečių, kur net vaistai ir psichoterapija nepadeda. Fobija kontroliuoja gyvenimą. Patarimai tipo "pamiršk, susirask hobių" niekuo nepadeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Dvi pakopos įveikti baimę(fobijai gal sunkiau,bet įmanoma):
1.Susipažinti su baime(ir dažniausiai suvokti,jog bijot nėra ko)
2.Kuo daugiau stengtis susidurti su ja
Jeigu turi tik bednravimo problemų,tai turėtum suprasti,kad tylėjimas blogiau net už nusišnekėjimą.Ir net nenorom stenkis veltis į kokią veiklą,renginius,koncertus,diskotekas,kur gali tekti bendrauti. 2kartus nesiseks,gal 4,gal 10,bet galų gale išmoksi.
Jeigu turi rimtą fobiją ir bijai į lauką išeit bus sunkiau,bet elkis panašiai,po truutį,gero rezultato iškart nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
o gal kas zino lietuvisku ''pokalbiu kambariu'' online?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Tas pats draugas.lt pokalbių kambarys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
jog butu imanoma ne zinutem rasinetis bet ir gyvai per mikrofon papliurpti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
kunigunda17 rašė:

jog butu imanoma ne zinutem rasinetis


O tai tu bent buvau ten nuėjusi? Ir kaip tu įsivaizduoji tą rašinėjimąsi žinutėmis? Kaip PM? Tai ten taip nėra. Yra bendras kambarys ir gali nueiti pas ką nori į privatą. Panašiai kaip Skype.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.24 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gabės patarimas tikrai geras.

Bet pirmiausia išsiaiškink, ko iš tikrųjų nori. Ar nori būti komunikabili ir turėti šimtas vieną draugą tik todėl, kad būdama kitokia jautiesi nenormali ir nepritapusi, ar tikrai nori bendrauti? Jeigu pastarasis variantas, tai Gabės patarimai tinkami (man kažkada irgi tam tikra prasme padėjo). Jeigu pirmasis, tai nebeprievartauk savęs. Daryk tai, kas malonu ir atneša džiaugsmo, o ne įtampos ir nervų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai