Santrauka: Ką manote kai tėvai bando perkalbėti nuo neperspektyvių profesijų, o jaunuolis to labai nori...
Tema sukurta: 2007.07.04 23:15
1 2 Toliau Paskutinis
2007.07.04 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


glance
glance
Naujokas
rašykite savo nuomonę, ką manote kai tėvai arba vyresnieji šeimos nariai abiturientą, norintį stotį į neperspektyvią profesiją, bando atkalbėti... ir jo nepalaiko dėl tokio sprendimo...o žmogus tik apie tai visą gyvenimą svajoja.. Neva tu darbo ateitį neturėsi ir t.t. Dažniausiai tokia problema iškyla norint stoti į menus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.04 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
..isklausyti abi puses, argumentus.. O sprendimas tavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.04 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kulka
Kulka
Pažengęs
Tavo gyvenimas, tad ka nori ta ir darai. Man panasiai buvo...vis tiek nei neikalbejo, nei ka... O be to, retas kuris dabar dirba pagal profesija..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
ir nebūtinai menus...
apskritai perspektyvios proofesijos yra net ne universitetuose, o kolegijose. o jei universitetuose tai į ja slabai sunku įstoti.. tarkim žurnalistika...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
ir koks skirtumas kaip ateity, svarbu,kad dabar gerai būtų... žmonės, kurie gyvena, ateitim, nemato dabarties, ir tai yra blogai.
o apskritai tai galima baigti bakalaurą vienos profesijos , o magistrą rinktis visai kitokį, ir visa bėda išspręsta manau. Ir apskritai, nu, nepatiks, tai kitur perstos, o kai studijuos tai spės visokiuose darbuose padirbti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aura
aura
Meistras
visu pirma cia labai diskutuotinas klausimas perspektyvi ir ne perspektyvis specialybe.... kiek teko susidurti tai kad specialybe populari nereikskia kad ji perspektyvi....

aisku visada reikia kritiskai paziureti ar tu igyjes norima specialybe galesi patenknti savo poreikiu ir bent jau kaikuriuos norus...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
palaikau aura... ypatingai vyrams reikia pagalvoti ar uzdirbs seimos islaikymui is tos specialybes. aisku reikia galvoti ir moterims... pati dziaugiuosi kad pasirinkau specialybe, kuri kad ir sunki, bet reikalinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
Siulyciau paklausyt tevu... Zinai,tie norai ima ir pasikeicia kartais,o tada lieki kaip koks durnius.. Mano keletas klasioku stojo i visokias menotyras, dailes, archeologais but norejo. Nu ka, tevai neikalbejo, jie mokslus pabaige,kurie dar ir sunkus buvo. O kai pabaige ,tai su snargliu ir liko... Teko jiems visiems dar kazkur stot, persikvalifikuot ir dabar visai ne toj srity dirba. As pati po baigimo dar 2 specialybes igijau, nes pamaciau,kad nera kur dingt.
Aisku gali gyvenime ir pasisekt, bet kokia tikimybe? Nori ar nenori vistiek tenka galvot,ka tu ateity valgysi,kur gyvensi,kaip seima islaikysi ir apskritai kaip jausies pusiau ubagu budamas... Be to,juk galima neuzmirs to dalyko,kuris tave traukia ir baigus normalias studijas su gera specialybe dar siek tiek laiko skirti tam,kas tau malonu,juk nieks neatima galimybes dometis mielais dalykais.
Patikek, tevai patarinedami tikrai nenori tau blogo, jie viska padarytu,kad tig gyvenime laiminga butum del to ir rupinasi,atkalbineja nuo miglotos specialybes...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Na man tai buvo tokia situacija, kad as norejau stoti i KKI, o ten mano tevukas buvo dekanu. Tai jis man pasake, kad jei as stosiu, jis iseis is darbo... Tai ir stojau kitur, isvis pabegau studijuoti i Vilniu, kuo toliau nuo tevu... Turiu kita specialybe, bet sportas kaip buvo taip ir liko paciu idomiausiu uzsiemimu iki siol.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
Originally posted by: glance

rašykite savo nuomonę, ką manote kai tėvai arba vyresnieji šeimos nariai abiturientą, norintį stotį į neperspektyvią profesiją, bando atkalbėti... ir jo nepalaiko dėl tokio sprendimo...o žmogus tik apie tai visą gyvenimą svajoja.. Neva tu darbo ateitį neturėsi ir t.t. Dažniausiai tokia problema iškyla norint stoti į menus..


va va, su kuo ir susiduriau siais metais beproto norejau stoti i aktorini, o visos galimybes (finansines, gyvenamos vietos ir pan.) butu leidusios studijuoti net maskvos aktoriniam.aisku reiktu pirmiausia iveikti ziaurias atrankas, bet juk neveltui 4metus teatre praleidau beto jei pabandysi per galva nieks neduos o tevai net LMTA uzdraude nieko, issimokslinsiu, turesiu gera darba ir aktorini tada vien savo malonumui baigsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
fifachka: tavo tevai labai protingi zmones! po keleriu metu suprasi kodel! visu pirma - aktorius yra profesija kuri ivaro zmogu i priklausomybe! paciam teko studijuoti LTMA ir zinau kas tai per kontora. siaip, nieko pries juos neturiu, nes tenka gan glaustai su jais bendradarbiauti, bet tikrai zinau - jai nori finansines ir asmenines laisves - geriau ten net nestoti! na, nebent i kokia vadyba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
tai jau tai supratau, kad aktorini geriau studijuot salia jau baigtos kokios nors profesijos, bet toks noras buvo uzvaldes, kad jetau jetau butent, po 4metu teatre, as be vaidybos, be teatro nebegaliu gyventi neisivaizduoju saves studijuojancios kokia auksta matematika, tarptautinius santykiu ar pan.tuo labiau dirbancios kokiam banke o papasakok, kaip ten toj LMTA?kas tai per kontora?ir beje, ka pats ten studijavai?ar labai sunku buvo istoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
fifachka: LMTA - yra aukstoji mokykla, kurioje tau bus suteikta gan nemazai laisves, kas tikrai nera gerai. kai as mokiausi, turedavom "langus" tarp paskaitu po pusantros valandos, o kartais net daugiau. kas viskai suknisa asmenini gyvenima. nes studijuojant Kino ir Teatro kafedroje teks sedeti paskaituose nuo 8 ryto iki 10-11 vakaro. kartais net ir savaitgalei teks buti akadeje ir mokytis to meno. tad, jai planuoji tureti asmenini gyvenima ten studijuojant - pamirsk apie sia svajone!

o studijavau ten rezesura. ir aciu dievui laiku susiprotejau. nes lietuvoje ner dar tos rinkos kuriai reikes tokio didelio kiekio rezisieriu kurie kartu su manimi mokesi! beto, atradau save kitoje vietoje.

Stojamieji egzaminai - nera sunkus, jai nesijaudini ir neprarandi blaivaus mastimo nuo to kad i tave ziuri kino ir teatro zvaigzdes ir stebi tave, kaip tu cia ant tos scenos issidirbineji. darsiulyciau pamirsti stojant apie tai, ko ismokai teatro studijoje! buk savimi ir nesistenk vaidinti! nes tai tik trukdys!

ir dar - tikek savimi!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aneela
aneela
Meistras
Originally posted by: glance

rašykite savo nuomonę, ką manote kai tėvai arba vyresnieji šeimos nariai abiturientą, norintį stotį į neperspektyvią profesiją, bando atkalbėti... ir jo nepalaiko dėl tokio sprendimo...o žmogus tik apie tai visą gyvenimą svajoja.. Neva tu darbo ateitį neturėsi ir t.t. Dažniausiai tokia problema iškyla norint stoti į menus..


mano tevai man niekada nesako kur ka ir kaip. mat mano gyvenimas ir man spresti. siaip negalima spresti uz zmogu, kaip jam kurtis savo gyvenima, nes jei kas nors nepavyks, vaikas visa gyvenima kaltins tevus. ar to reikia? kuo anksciau zmogus ismoksta priimti sprendima, tuo geriau jam paciam. tevai gali tik patarti, pasidalinti savo patirtim ir t.t., bet spresti ne jiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
zinoma, tevai noretu,kad ju vaikas dirbtu ir uzdirbtu, mokytus, bet ne tam ,jog baiges aukstaja dirbtu pardaveju.jie turi daugiau patirties ir daznai buna teisus. taip spresti tau, bet yra ir dar vienas budas: isigyk perspektyvia profesija, o veliau norima svajoniu profesija.Kodel taip sakau? mano svajoniu profesija teikia man nerealu dvasini pasitenkinima, bet as bestija valgyt noriu kasdien. todel nedirbu pagal specialybe, o ten kur uzdirbu. visgi jei labai nori- stok, nes geriau gailetis to ka padarei ir tyliai keikt save, nei to ko nepadarei ir garsiai keikt tevus. galu gale kas zino... sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
o mane jau ikalbineja stot, kur nenoriu. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
man pasiseke, tai ka noreciau studijuoti yra pakankamai perspektyvu tik galbut tevai truputi abejojo del mano sugebejimu, bet...tik patare gerai pagalvot o kai 10-11kl kliedejau apie policija tai tada tevai priestaravo...po kiek laiko noras man beveik ir praejo o jie nustojo priestaraut, nes :"pabaigus nors darba turesi"

as manau kad perspektyvios yra ne tiek profesijos kiek patys zmones. gali baigt i "perspektyviausia"(tarimai) profesija, bet jeigu busi nevykelis, tai ... tai ir liksi nevykeliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
Originally posted by: ryta

o mane jau ikalbineja stot, kur nenoriu. :/


dar turi laiko, o gal imsi ir uzsimanysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
pirmiausia reikia suprasti ko PATS nori, o ne klausyti tevu. Ne tevai studijuos, ir ne tevai veliau dirbs, o TU. Tarkim, mano ex sesuo istojo i KTU administravimo fak., ko visai nenorejo, ji norejo dirbti policijos stirtyje, kas susije su kriminalogija, ir pan. Taigi, ji studijavo ten 4 metus, ir kai tik baige istojo i policijos akademija, ir siuo metu ja baige, ir dirba kriminaloge. Ir, kuriu velniu ji prarado savo 4 gyvenimo metus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.05 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
Originally posted by ryta:
o mane jau ikalbineja stot, kur nenoriu. :/


Laikykis! bet nepamirsk isklausyti ir tevu nuomones!

ryta
Patyręs

Žinutės: 777
Registracijos laikas: 2006.09.23

labai FUN atrodo!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai