Santrauka: Ar esate bandę?
Tema sukurta: 2008.11.24 21:43
2008.11.24 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esma
Esma
Moderatorius
Gal kartais kas esate bandę natūralios medicinos centrų siūlomą maisto netoleravimo testą? Kokie atsiliepimai? Kažkaip teko girdėti nemažai neigiamų atsiliepimų, įdomu sužinoti daugiau nuomonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Pirmąkart girdžiu tokį dalyką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.25 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
čia kur tikrina kam žmogus alergiškas, nors kaip ir jokių alergijos požymių nėra? kažkada galvojau pasidaryt, bet dabar abejoju... mityba turi būti subalansuota, o ten labai jau žiauriai būna..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.25 07:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Esma rašė:
Gal kartais kas esate bandę natūralios medicinos centrų siūlomą maisto netoleravimo testą? Kokie atsiliepimai? Kažkaip teko girdėti nemažai neigiamų atsiliepimų, įdomu sužinoti daugiau nuomonių


Mano mama darėsi, anais laikais (prieš kokius 4-5metus) suplojo apie 600lt. Tai darėsi lieknėjimo tikslais, mat ketino laikytis dietos valgydama tik toleruojamus produktus. Aišku, nieko nesigavo ir visi pinigai į balą. Nes pasirodo, kad organizmas "netoleruoja" būtent tų produktų, kuriuos mes dažniausiai valgom ir labiausiai mėgstam
Man tai nesąmonė atrodė, geriau už tuos pinigus pas dietologą nueit, į sporto klubą užsirašyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.25 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tichė
Tichė
Pradedantysis
Kiek apie tai skaičiau, tai susidariau tokį įspūdį, kad visiem labai panašus tas netoleruojamu produku sarašas i kurį įena: pienas, mėsa, saldumynai, kava ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.25 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hornet
Hornet
Patyręs
As dariausi. Man efektas buvo greitais ir teigiamas. Tiesa sakant, man atvirksciai - leido valgyti butent ta, ka as ir megstu, tik reikejo kontroliuoti kiekius ir t.t. Siaip verta darytis ta testa tiems, kurie tikrai pasiryze laikytis nurodymu, nes kitaip per brangu, o nesilaikant 100% ir efekto nebus. As pasilaikiau gal 95% mazdaug savaite, o paskui (ir iki siol) stengiuosi saves negruzinti, bet ir prisilaikau minimaliai. Viskas puiku! Esu patenkinta rezultatais. Nors jei rimciau laikyciausia, butu dar geriau - esu tikra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.25 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
dar suprantu jei tokį testą darosi tie, kuriems visokios odos problemos, alergijos ir neranda nuo ko. dažnai tokios "dietos" labai padeda.
o jei dėl lieknėjimo, tai truputį nesąmonė... čia reikia noro turėt, o ne testus darytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cypsius
Cypsius
Meistras
Nesamone tas testas. Jei suvalgai koki produkta ir po to 3 dienas triedi tai vadinasi jo ir netoleruoji (man jaucio sirdis) . Dar cia plot 600 kad ta suzinotum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Esu mačiusi moterį, kuri darėsi, prieš ir po: net nepažinau. Labai sulieknėjusi (turėjo nemažai viršsvorio) ir smarkiai atjaunėjusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Ne itin pasitikiu tokiais dalykais>Kazkodel.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Ai, čia tie kur ponia (šun)daktarė kokia ten jos pavardė, labai reklamavo? et kokius ji rūmus iš tokiu nieku patikėjusių lengvatikių pinigėlių pasistatė. Va čia tai didesnis 'čiūdas'
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.06 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius207
Darius207
Naujokas
Pasidomėjau šiuo testu ir jis mane visai sudomino, todėl nusprendžiau pasidaryti, juk gyvenam kartą ir reik savimi rūpintis, jį dariausi klinikoje "Ostemeda" ir likau patenkintas. Rekomenduoju visiems jį pasidaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.15 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


giedre00
giedre00
Naujokas
O kaip smagu ir aš dariausi ten pat aš likau patenkinta. Labai teisingai sakai, kad reik savim rūpintis.
Kitiems taip pat rekomenduočiau jį pasidaryti. Ten ir akcijų būna šiam testui atlikti, tai dar pigiau kainuoja. Tai nieko nelaukite ir jūs išmėginkite
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.15 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


najnaj
najnaj
Pradedantysis
giedre, dariau kuo butent patenkinti likot? kas pagerejo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.25 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiimaa
Deiimaa
Naujokas
Aš irgi taip pat ten, Klp. Man patiko tai, kad dariausi to momentu kai buvo akcija ir nebrangiai mokėjau, viską aiškiai paaiškino apie tą testą ir pačiu testu nenusivyliau, laikantis tikrai geriau jaučiuos. Energijos daugiau turiu ir kūno linijos padailėjo Aš irgi taip pat ten, Klp. Man patiko tai, kad dariausi to momentu kai buvo akcija ir nebrangiai mokėjau, viską aiškiai paaiškino apie tą testą ir pačiu testu nenusivyliau, laikantis tikrai geriau jaučiuos. Energijos daugiau turiu ir kūno linijos padailėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.02 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


steiblys
steiblys
Naujokas
Reiks isbandyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.02 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
nu dar kokią nesąmonę sugalvosit -_- kiekvienas numestų, jei žiūrėtų ką valgo.
bet ne, reik šarlatanų prisiklausyt, jiem pinigų primokėt ir tada džiaugtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai