Tema sukurta: 2009.08.06 16:49
2009.08.06 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klaustuke
klaustuke
Naujokas
Labas. Norejau paklausti,kaip man gauti LSP. Ten raso,kad turiu uzpildyti anketa ir ja patvirtinus atsispausdinti ir nunesti i banka susimoketi. Taciau nesuprantu,kada man ta anketa atsispausdinti. Vieni sako,kad iskart vos uzpildzius,o kitur radau,kad reikia palaukti,kol ji bus patvirtinta. Noreciau paklausti tu,kurie jau tai dare, patarimo ir paprasyti pagalbos. Liksiu skolinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.06 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Priepatranka
Priepatranka
Naujokas
https://lsp.lsas.lt/09/ Na, tai užsiregistruosi, pasirinksi laiką, kada gali atsiimt tą pažymėjimą, ir ta anketa bus patvirtinta tuojau pat. Patikrina ten tavo duomenis, ir tiek. Bent jau seniau taip būdavo Kažkaip labai sudėtingai žiūri į šitą reikalą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.06 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
1 žingsnis: interneto naršyklės lange, adresų juostoje įvesk http://www.lsp.lt.

- 2 žingsnis: atsidariusiame lange spustelk „Registruotis sistemoje" ir toliau „Registruotis LSP gamybai".

- 3 žingsnis: atidžiai įvesk prašomą informaciją ir toliau sek nurodymus (įvedus klaidingą informaciją LSP nebus gaminamas arba gamyba gali užtrukti).

- 4 žingsnis: prisijungęs ir pasirinkęs skyrelį „Spausdinti LSP anketą", gali išvysti žemiau išvardintus variantus:

- - „Jūsų duomenys išsaugoti LSP duomenų bazėje, tačiau juos dar turi patvirtinti aukštosios mokyklos LSP koordinatorius". Tai reiškia, kad Tavo aukštosios mokyklos LSP koordinatorius ką tik gavo pranešimą apie Tavo registraciją sistemoje ir netrukus įves trūkstamus duomenis. Palauk keletą dienų ir prisijunk dar kartą.

- - „Pasirinkite datą, kada norėtumėte LSP anketą pristatyti į Banko skyrių". Tai reiškia, kad prieš spausdindamas anketą, privalai pasirinkti banko skyrių ir laiką, kada planuoji anketą pristatyti. Pasirinkęs „Swedbank" padalinį ir laiką, atsispausdink anketą ir įmokos kvitą.

- 5 žingsnis: ant atspausdintos anketos tvirtai priklijuok savo nuotrauką. LSP gamybai yra tinkamos dokumentams daromos nuotraukos, kurios nėra senesnės nei 2 metai.

- 6 žingsnis: pasirinktu laiku nuvyk į „Swedbank" padalinį, sumokėk už LSP ir pateik anketą.

- 7 žingsnis: kai LSP bus pagamintas ir pristatytas į „Swedbank", gausi pranešimą registracijos metu nurodytu el. paštu. Tuomet gali eiti į laiške nurodytą banko padalinį ir atsiimti savo LSP**.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Aiskiai parasyta "„Jūsų duomenys išsaugoti LSP duomenų bazėje, tačiau juos dar turi patvirtinti aukštosios mokyklos LSP koordinatorius"." Jeigu prisiregistravus, tokio pranesimo nera - vadinasi visi duomenys yra sistemoje - spausdini anketa, pries tai pazymi kada nori pasiimti, kur pazymejima, eini su anketa i banka, sumoki, ir lauki pranesimo, kad pagamintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.24 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
O jei uzsireginai konkreciai valandai ir man nepratese, nes nepasiemiau paso, tai kada galima kita syki registruotis? nes tam lsp.lt puslapi man neleidzia pasirinkt naujo padalinio dar..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.24 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Į banką nueini kur iš pradžių rinkaisi padalinį ir ten paklausi pas kokį atstovą, gi pratęsimui tik hologramą ten užklijuoja.. Tokį mažą lipduką galiojimo Manau jie tų lipdukų ten visad turi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.24 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Melyne>> O kur tu registravais pratesimui ? Nes dabar kitaip padare nei praeitais metais per lsp.lt, bet ten uzsiregistruoji ir sako, kad neturi duomenu apie mane
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.24 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
artc rašė:

Melyne>> O kur tu registravais pratesimui ? Nes dabar kitaip padare nei praeitais metais per lsp.lt, bet ten uzsiregistruoji ir sako, kad neturi duomenu apie mane


Tai per ta lsp.lt, viskas jau gerai buvo, gavo tuos duomenis, tereikejo pasirinkt banka ir laika. Nueinu karocia, nepasiemus paso, ir aisku, nieko nepesu. Tai gryzus bandau kitai dienai uzsiregint, ir ka jus manot? Viskas ka ten raso: "Tavo galimi veiksmai- spausdintis kvita", kuri as be abejo, jau turiu. Kito banko rinktis neduoda. Cia gal tik kita diena leis? Nes be pazymejimo kazkaip nesmagu gyvent :D (nulupau holograma)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.24 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
nes jei namie neuzsiregistruoji del to pazymejimo, tai banke taves lyg nemato- atseit duomenu neturim, varyk von.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.24 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Nu as priesh savaite panasiai gal daugiau uzsiregistravau tenais, man iki siol raso, kad neturi duomenu apie mane, jeigu iki rugsejo 1 negausiu pranesimo tada turiu kreiptis i savo aukstosios lsp koordinatoriu. Xuj as net zinau kas jis toks. nesamones kazkokios ir cia ne man vienam ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
artc rašė:
Nu as priesh savaite panasiai gal daugiau uzsiregistravau tenais, man iki siol raso, kad neturi duomenu apie mane, jeigu iki rugsejo 1 negausiu pranesimo tada turiu kreiptis i savo aukstosios lsp koordinatoriu. Xuj as net zinau kas jis toks. nesamones kazkokios ir cia ne man vienam ;/

Man tai lsp.lt patvirtino mano duomenis per savaitę maždaug, o tik tada pasirinkau ten tuos bankus ir panašiai.. :) Va rytoj eisiu į banką prasitęst, žiūrėsim kaip čia bus. O šiaip gi bėdų nekelk, lsp visą rugsėjį gi galioja :)
O dėl LSP koordinatoriaus studentų atstovybėj paklausi jie ten viską žino ir nr duoda kad per el.paštus nevargt :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
va cia ir esme, as tada pasiruosiau ta lsp susitvarkyt ir NULUPAU HOLOGRAMA. o tada paaiskejo kad reikia paso. tai likau be pazymejimo. isvis kokio bybio tas pasas? atseit studento pazymejime ne tas asmens kodas gali but ane? juokdariai tie banko darbuotojai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
O kam tu nulupai holograma galiu paklaust ? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
artc rašė:

O kam tu nulupai holograma galiu paklaust ? :/


Todėl, kad nunešt į banką reikia be hologramos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.25 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Ką žinau šiandien prąsitesiau galiojimą, reikėjo LSP, tapatybės kortelės/paso ir pinigų.. Paso reik, nes pildo duomenis ir dokumentą tau įteikia kad susimokėjai ir panašiai ir iš ten paima tavo asmens kodą, na ir šiaip kaip patvirtinantis dokumentas, kad tu esi to LSP savininkas, o ne padirbtas LSP Nematau ko čia tų problemų kelt reik, pasiimi pasą ir tiek. O dėl to, kad praleidai savo "šansą" sufailindamas, tai šiaip nueini į banką ir kaip paprastą operaciją apmoki su tuo kvitu ir tiek.. Kaip ir aš nieks nieko ten nei sakė nei ką, kad ar šiai valandai registravotės ir panašiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
tvarka, prieme ir be registracijos.. tik programa man priejus luzo tai palaukt teko, nu bet jau turiu ta lsp pagaliau
Ne pirmi metai man nesusipratimai, syki buvo pratest reikia, o kvita leido spausdint lyg nauja daryciausi. Atsimenu klausinejau banke tai ka daryt, ten vistos nieko nezino.. tada prasitesiau jau spalio pradzioj tiktai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Tai jie ten nieko ir nežino ir neturi žinot, težino kaip užklijuot hologramą ir kaip atlikti apmokėjimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.29 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
jo, uz nesklandumus atsako univero SA kuri dirba tada, kada pati nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.29 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Už nesklandumus atsako lsas ir lss, o ne universiteto SA Nebent univero LSP koordinatorius, kuris nepriklauso dažniausiai SA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai