Tema sukurta: 2009.11.12 23:35
2009.11.12 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Tai vat,butu idomu suzinoti ar kas yra susidures su pardavimais tarp juridiniu asmenu?
As pasterbejau,kad restoranai ir kt. panasios imones (maisto teikimo ir tt.) gauna produktus uz juos iskart nemokedamos.

Man pasidare idomu kokie yra reikalavimai juridiniams asmenims norint gauti preke (tam tikra prekiu kieki) lizingo budu. Ar yra kazkokie ipatingi reikalavimai,o gal tai neimanoma? Nes daugumoje imoniu pastebiu lizingas tik fiziniams asmenims...

Tai kaip kitos imones gauna savo produktus ar paslaugas , o uz jas moka tik po savaites,mnenesio ar netgi metu?! Kaip taip? kas susidure pasidalinkite mintimis arba pamastymais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fanatic
Fanatic
Pradedantysis
Man regis tu sneki apie atideta apmokejima, kurio trukme nurodyta fakturioj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Fanatic rašė:

Man regis tu sneki apie atideta apmokejima, kurio trukme nurodyta fakturioj...


As klausiu kas yra susidures su tokiais dalykais :) galbut ir apie tai.. Galbut taip vadinama yra restoranuose (nes pastebejau restoranuose moka veliau) matyt apie tai ir eina sneka, bet visdelto kokiu budu tai daroma? Kokios salygos :) nes pastebejau tokio kaip lizingo ar issimokejimo nera juridiniams asmenims.. Tiesiog netycia pastebejau,kad lizingas siulomas tik fiziniams asmenims daugumoje imoniu (visuose kuriuose as ziurejau produktu) ir man idomu visdelto kaip tuomet mazos imones gauna savo produkcija ir kaip viskas vyksta :) yra patirties tame? pasidalink :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Ka tu cia nusisneki . juridis asmuo ir yra imone. matau,kad nieko nezinai ir nesupranti. As prasiau komentuoti tik kompetetingu,o ne is lempos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
Ronaldukas rašė:

Ka tu cia nusisneki . juridis asmuo ir yra imone. matau,kad nieko nezinai ir nesupranti. As prasiau komentuoti tik kompetetingu,o ne is lempos.


man atrodo, kad cia tu nusisneki :D kalbi apie atideta apmokejima (t.y. mokejima pagal israsyta saskaita faktura), o visur kisi ta zodi "lizingas". prie ko cia lizingas??? kaip supratau tai tave domina butent atidetas mokejimas, o ne mokejimas dalimis. juridiniams pavieniams asmenims nemanau, kad butu tokios salygos taikomos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biesas69
Biesas69
Naujokas
Jei taip viska gerai zinai kam dar klausi isvis? zinai nezinai... mato jis mat. Klausima susiformuluok normelei- esu pastebejes kad ima, moka, nemoka, moka veliau... vapsie kurse kas vyksta ten?
As tau aiskiai pasakiau- 100K apyvarta per metus yra vienas is reikalavimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
OK rašė:

Ronaldukas rašė:



Ka tu cia nusisneki . juridis asmuo ir yra imone. matau,kad nieko nezinai ir nesupranti. As prasiau komentuoti tik kompetetingu,o ne is lempos.




man atrodo, kad cia tu nusisneki :D kalbi apie atideta apmokejima (t.y. mokejima pagal israsyta saskaita faktura), o visur kisi ta zodi "lizingas". prie ko cia lizingas??? kaip supratau tai tave domina butent atidetas mokejimas, o ne mokejimas dalimis. juridiniams pavieniams asmenims nemanau, kad butu tokios salygos taikomos.


Mane domina VISI budai,nes pastebejau butent ta "atideta" tik maitinimo srityje. bet jei zmones neskiria fizinio nuo juridinio ir nezino net siu terminu reiksmes tai galetu ir nesireiksti aiskiai pasakiau ,kad laukiu atsakymu is susidurusiu asmenu , o ne is tu kam bile parasyti kazka net nezinant istatymines bazes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
Ronaldukas rašė:

OK rašė:



Ronaldukas rašė:







Ka tu cia nusisneki . juridis asmuo ir yra imone. matau,kad nieko nezinai ir nesupranti. As prasiau komentuoti tik kompetetingu,o ne is lempos.








man atrodo, kad cia tu nusisneki kalbi apie atideta apmokejima (t.y. mokejima pagal israsyta saskaita faktura), o visur kisi ta zodi "lizingas". prie ko cia lizingas??? kaip supratau tai tave domina butent atidetas mokejimas, o ne mokejimas dalimis. juridiniams pavieniams asmenims nemanau, kad butu tokios salygos taikomos.




Mane domina VISI budai,nes pastebejau butent ta "atideta" tik maitinimo srityje . bet jei zmones neskiria fizinio nuo juridinio ir nezino net siu terminu reiksmes tai galetu ir nesireiksti aiskiai pasakiau ,kad laukiu atsakymu is susidurusiu asmenu , o ne is tu kam bile parasyti kazka net nezinant istatymines bazes.


tai tu labai mazai pastebi. as galiu is savo srities pasakyt: suremontavo servisas masina, israse saskaita, kad sumoket iki tada ir tada, ta saskaita ateina i firma ir buhalterija ja apmoka kazkada; arba menesi laiko firmos masinos pila kura degalinese su kurios tinklu yra sudaryta sutartis, po menesio ateina saskaita uz kura ir vel ta pati istorija. ir taip dar milijonas paslaugu gali but apmokamos. o jokiam pavieniui asmeniui tokios paslaugos neteikiamos. nelabai as suprantu tavo klausimu esmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
OK rašė:

tai tu labai mazai pastebi. as galiu is savo srities pasakyt: suremontavo servisas masina, israse saskaita, kad sumoket iki tada ir tada, ta saskaita ateina i firma ir buhalterija ja apmoka kazkada; arba menesi laiko firmos masinos pila kura degalinese su kurios tinklu yra sudaryta sutartis, po menesio ateina saskaita uz kura ir vel ta pati istorija. ir taip dar milijonas paslaugu gali but apmokamos. o jokiam pavieniui asmeniui tokios paslaugos neteikiamos. nelabai as suprantu tavo klausimu esmes


As gi pasakiau ne pavieniui asmeniui,o juridiniam asmeniui.. Ar jus neskiriate juridinio ir fizinio statuso blemba
Is esmes as pastebejau,kad masinas ir panasiai netgi naujos imones ima.. Ir kiek supratau tai tikrai ne visa suma sumokedami ar pan. Tai vat mane ir domina visi esami budai,nes zinau kelias naujas imones kuriu istatynis kapitalas buvo tikrai varganas,o produktus savo gauna,nors lesu nei teoriskai nei praktiskai tam neturi,tai vat man ir idomu kaip jie tai padaro ir atsiskaityti per menesi ar du uz ta produkcija neimanoma. Tai ir idomu jeigu kas susidure , kad pasipasakotu,manau tai netik man butu idomu,bet ir kitiems kurie turi ar planuoja tureti versla. Nes netgi turintys dideli kapitala nevisada gali sau leisti imti ir kas menesy po 30-35,000 investuoti i tai kas atsipirks galbut tik po tarkim 10 menesiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


astijux
astijux
Pradedantysis
Kiek teko susidurti, iš karto atidėjimo negausi ilgam laikui. Jei firmai atsiskaitai laiku, esi pastovus klientas, tada palaipsniui gali prašyti ilgesnio laiko apmokėjimo atidėjimo. Tai pat tai priklauso nuo įmonės finansinės būklės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Priklauso nuo to kokia sutarti sudarai kaip restorano valdytojas su bendradarbiaujancia firma Gali buti 1-2 savaite ,bet ne metai ir ne menesiai Nebent jau tarpusavi susitaria kazkaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.24 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yapiko
yapiko
Naujokas
Papraščiausiai sutartį įmonės pasirašo su aptartais terminais ir tiek, restoranams taip manau tikrai labiau apsimoka, už produktus susimoka kai jau būna gave patys i jų pelno
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai