Tema sukurta: 2007.03.11 10:57
1 2 Toliau Paskutinis
2007.03.11 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Kas buvot siam vandens atrakcionu parke? Kokie ispudziai, kas labiausiai patiko? Zodziu, dalinktes visomis savo mintimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.11 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
teko man vieną kartą ten apsilankyti, visai neseniai. Įspūdžiai iš tiesų gan geri. Nepatiko tik vienas atrakcionas, kuriuo leidžiantis visą laiką tarkavo šonus, o jau prie pat galo apie 15 sek negalėjau nei kvėpuoti, nei kažką pamatyti, nes visas vanduo varė tiesiai į veidą :] na o nusileidus laukia dar viena staigmena - pakitusi maudymuko forma... :] įdomi būna reakcija žmonių po šito atrakciono :] o visa kita man labai patiko :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.11 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dream
dream
Pažengęs
) koks čia atrakcionas? tai gal pamiršai su tuo ratu leistis?

aš irgi buvau, na įspūdžiai tokie... vidutiniai. kai nusileidau tuo raudonuoju ar juoduoju, tai paskui tik po kdar kelių nusileidimų buvo tokia reakcija: "ai jo, čia tas, kur kiti sakė kad labai baisus".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.11 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
tai turbut tas raudonasis arba oranzinis. oranziniu nusileidus, raudonu leistis nebesiryzau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.11 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
oh. Čia buvo tas, kur reikia leistis be jokių padangų. Berods raudonasis buvo... :} kaip ir Teo, vėliau tuo kitu leistis nesiryžau :] o šiaip iš visų atrakcionų liko neišbandyti berods 3 :} labai jau man jie baisiai atrodė :] o geriausi pasirodė tie, kuriuose tunelis juodas :] kai nieko nematai visai nebaisu :}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.11 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mirtingasis
Mirtingasis
Pažengęs
Leidziantis pro tuos vadinamus "baisiuosius" kur nereikia rato, jie tampa visai nebaisus jei: pries leidziantis ikvepi oro, ikvepto oro tikrai uztenka nes nusileidimas juodu vamzdziu uztrunka apie 10 sek. raudonu apie 15 sek. tiksliai zinau, nes nusileidimo laika raso nusileidus is vamzdzio gale ant sienos, ir kita salyga jei esi pavarges pries ciuosdamas pailsek, nes jei lipai laiptais ir siaip begiojai neuztenka ikvepto oro kad nusileisti pats patyriau . Ir siaip geriau vaziuoti ne savaitgali, nes savaitgaliais daug zmoniu ir tenka laukti eilese ir prie ratu ir prie vamzdziu sugaistama daug laiko, jei vaziuoji su ekskursija atrakcijonuose laiko lieka tik keturiom valandom, jei esi drasus megsti adrenalina ir atrakcijonus to laiko per mazai. taip kad vaziavau du kartus pirma su ekskursija kita karta su draugais ir antras buvo kurkas linksmesnis bent jau atrakcijonuose. o siaip siulyciau geriau i druskininkus nebuvau dar, bet sako geresnis parkas negu jurmaloje o kainos beveik tos pacios tik kelione artimesne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.12 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Man nepasirodė taip, kad nusileidimas truko vos 15 sekundžių, atrodė, kad tai vyksta visą amžinybę :} pusę leidimosi kelio galvojau, kada visas tas siaubas baigsis :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 08:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
jo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.14 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mirtingasis
Mirtingasis
Pažengęs
Originally posted by: Melisa

Man nepasirodė taip, kad nusileidimas truko vos 15 sekundžių, atrodė, kad tai vyksta visą amžinybę :} pusę leidimosi kelio galvojau, kada visas tas siaubas baigsis :]


Mano pirmas kartas buvo lygiai toks pat kaip cia rasai, galvojau paskesiu, geriau akvaparko vandeni , stabdziau, sketaliojausi, bandziau sustabdyti nieko nesigavo, atrode kad uztruko daugiau nei pora minuciu, isplaukiau gerokai "prisiragaves" vandens, viskas pasikeite kai pamaciau kiek laiko is tikruju tame vamzdyje uztrukau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.15 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
xex ;} aš nieko nedariau, tiesiog leidausi žemyn, bijojau susižeist :] o sustabdyt vistiek nebūtų pavykę :}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.17 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Originally posted by: Mirtingasis

Originally posted by: Melisa



Man nepasirodė taip, kad nusileidimas truko vos 15 sekundžių, atrodė, kad tai vyksta visą amžinybę :} pusę leidimosi kelio galvojau, kada visas tas siaubas baigsis :]




Mano pirmas kartas buvo lygiai toks pat kaip cia rasai, galvojau paskesiu, geriau akvaparko vandeni , stabdziau, sketaliojausi, bandziau sustabdyti nieko nesigavo, atrode kad uztruko daugiau nei pora minuciu, isplaukiau gerokai "prisiragaves" vandens, viskas pasikeite kai pamaciau kiek laiko is tikruju tame vamzdyje uztrukau


as irgi galvojau paskesiu, jei vamzdis butu pasibaiges baseinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.17 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SexMinistre
SexMinistre
Meistras
man labai patiko, buvom su puske pries metus tenai... bet kad ten nemaziau nieko baisaus, visais kalniukais maziausiai po 4-5kartus nuciozem nepatiko eiles dydeles ir tai kad labai daug zmoniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.21 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


olivytea
olivytea
Patyręs
oi gerai kad priminet buvau užmiršus savo kelione i ten
ten nuostabu ir viskas tuo padaryta.




dabar gyvenu londone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fidelcastro
fidelcastro
Meistras
ten kur 15 sekundziu nusileidimas, tikriausiai eina kalba apie ta kur krenti laisvojo kritimo pagraiciu i 3 metru gylio baseina as pats triju neisbandziau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.29 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Nėr geresnio vandens atrakciono už vonios ir dušo malonumus :] O jei dar nevienas, tai iš viso... Na bet čia jau kita tema, ir nevisiems skirta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.09 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dolly
Dolly
Pradedantysis
Buvau.Laabai linksma!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kasandra777
kasandra777
Pradedantysis
Buvau, labai patiko!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LittleStar
LittleStar
Pažengęs
Du sykius buvau.Pirmą kartą buvo įdomiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.06 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Buvau 3 ar 4 sykius, patiko visus, labiausiai tai pirtis ta su aromatais Labai atpalaiduoja ir siaip megstu pirtis betkokio pobudzio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.05 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vastas
vastas
Pradedantysis
nieko tien gero nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai