Tema sukurta: 2009.01.31 00:24
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.01.31 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
Ar jums buna tokiu akimirku, kai norisi verkti, su nieko nebedrauti, pabuti tyloje, ar seip atsiskirti nuo visu...Jei taip tai kaip jus sia bjauria nuotaika iveikiate.....?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
man ta nuotaika amzinai buna...iseik su draugais prasiblaskyk...as asmeniskai tai ta nuotaika tik suastrint sugebu...jei liudna pasileidziu liudniausia daina,ai dar megstu ka nors pakurti liudno...na priciuozus bsk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
Man tj asmeniskai labai greit uzeina ta busena, bet nenoriai praeina...Kad siandien buvom su draudais, nu ten kvailiojom...bet tik cakt ir viskas nuotaikos kaip nebuta.....Idomu kodel taip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
man ir buna...nezinau gal nuo zmogaus priklauso...diena linksma buna,vakare verkiu...taip seniau visalaik buvo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
bet del tos nuotaikos tai man ir nesusipratimu pasitaiko...na, pavyzdziui per koncerta choras uzdzinavo tokia grazia leta, siek tiek liudnoka daina...ir as apsizliumbiau....tiesiog asaros pacios is akiu pludo....ir raudona kaip burokas pasidariau...o po tos dainos man reikejo eit grot pries visa mokykla...tj ziauri geda buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


piktatapke
piktatapke
Naujokas
Moteriskes. Tai gal pms? gal kokia kate perbego. jei tokia nuotaika laikysis 2-3 metus, kreipkis i psichoterapeuta. gal atkocios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
piktatapke rašė:

Moteriskes. Tai gal pms? gal kokia kate perbego. jei tokia nuotaika laikysis 2-3 metus, kreipkis i psichoterapeuta. gal atkocios


cia jau per ziauriai pasakei.......kam tie psichoterapeutai? Juk galima ir paciam susidoroti su tokiomis problemomis....Tik vat kad budu nelabai zinau......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
tiesiog gal zmogus yra meniskas,melancholikas,lyrikas....tada taip ir gaunas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
missniekas rašė:

tiesiog gal zmogus yra meniskas,melancholikas,lyrikas....tada taip ir gaunas...


Pritariu.....:}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kycius
kycius
Naujokas
kai buna liudna,tai pasiziuriu siaubo filma.....uzsidarau namuose ir niekur neinu....po ramybes maratono,as islendu ir viskas buna gerai.....nemegstu savo liudesi skandinti kokioj nors draugijoj....gadinu tik nuotaika aplinkiniams.....tad nenoriu,kad kas mane tokia matytu.....savianalize siuo atveju padeda.....o tai man nutinka pavasari ir rudeni....depresiju metas tipo.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
man dazniausiai tai ziema,nes tada man atrodo,kad ji niekada nesibaigs...o kazkaip rudeni kaip tik ramybe apima..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
kycius rašė:

kai buna liudna,tai pasiziuriu siaubo filma.....uzsidarau namuose ir niekur neinu....po ramybes maratono,as islendu ir viskas buna gerai.....nemegstu savo liudesi skandinti kokioj nors draugijoj....gadinu tik nuotaika aplinkiniams.....tad nenoriu,kad kas mane tokia matytu.....savianalize siuo atveju padeda.....o tai man nutinka pavasari ir rudeni....depresiju metas tipo.......


Num jei tadatada kai man buna bloga nuotaika stengciausi niekur neieiti, tai tuomet mokyklos nelankyciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ievute rašė:
missniekas rašė:
tiesiog gal zmogus yra meniskas,melancholikas,lyrikas....tada taip ir gaunas...

Pritariu.....:}


Aha, kai jau pas psichoterapeutą, tai pasišiaušei, o jau kai menininke pavadino, tai apsidžiaugei. Labai geras buvo čia kurio forumiečio parašas: "Jeigu tavęs nesupranta, tai dar nereiškia, kad esi menininkas"
O šiaip tavo įvardinta būsena yra visiškai normali ir nebjauri. Natūralu, kad negali būti žmogus visada linksmas, norintis būti kompanijoje ir pačiame įvykių sukūryje. Net patys pačiausi lyderiai, manau, bent kartais nori pabūti vieni. Kiekvienam to reikia. Išsiliūdėk ir praeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nejaugi nemoki pati pasitaisyt nuotaikos? Tokiais atvejais pasigamink ką nors valgyt įdomesnio, ar šeip susigalvok ką nors kas praskaidrintų nuotaiką...Negalima taip jeigu man liūdna, tai apsižliumbiu ir sėdžiu. Kartais paliūdėt sveika, bet jeigu tai pradeda kartotis dažnai reik kažko imtis škias ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Ievute rašė:

Ar jums buna tokiu akimirku, kai norisi verkti, su nieko nebedrauti, pabuti tyloje, ar seip atsiskirti nuo visu...Jei taip tai kaip jus sia bjauria nuotaika iveikiate.....?


Man taip buvo paaglysteje...Nuo tada as pradejau sportoti, tiesiog is zarnalu kartojau prastimus ir nuotaika kilo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Alexandra rašė:

Ievute rašė:



Ar jums buna tokiu akimirku, kai norisi verkti, su nieko nebedrauti, pabuti tyloje, ar seip atsiskirti nuo visu...Jei taip tai kaip jus sia bjauria nuotaika iveikiate.....?




Man taip buvo paaglysteje...Nuo tada as pradejau sportoti, tiesiog is zarnalu kartojau prastimus ir nuotaika kilo


arba reikia eiti (ty begti)... kur nors... aplink pasauli... kur akys veda na, taip kaip tom'as hanks'as per foresta gump'a... ir praeis liudesys atsiras ziniasklaidos demesys... per lnk pastoviai rodys realius ivykius is ivykiu vietos, na, panasiai kaip pupu dedes keliones rodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Būna kartais.Bet pabuvusi pati su savimi truputį,įkalbu save eiti pas draugus ar ką nors užsiimu namuose...Nereikia pasiduoti liūdnumui,ir jis pasitraukia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Iktis
Iktis
Pažengęs
dirbk sau patinkantį darbą turėtų praeitį man pačiam tai būna tai aš muzikos klausau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.31 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kycius
kycius
Naujokas
su prasta nuotaika ir i darba einu,bet tuomet su niekuom nesikalbu....nebunu pykta,bet tiesiog bunu tokioj pozicijoj,kaip manes nebutu....o tu gi jau kitas zmogus ir su savo liudesiu kitaip kovoji....
Ievute rašė:

kycius rašė:



kai buna liudna,tai pasiziuriu siaubo filma.....uzsidarau namuose ir niekur neinu....po ramybes maratono,as islendu ir viskas buna gerai.....nemegstu savo liudesi skandinti kokioj nors draugijoj....gadinu tik nuotaika aplinkiniams.....tad nenoriu,kad kas mane tokia matytu.....savianalize siuo atveju padeda.....o tai man nutinka pavasari ir rudeni....depresiju metas tipo.......




Num jei tadatada kai man buna bloga nuotaika stengciausi niekur neieiti, tai tuomet mokyklos nelankyciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai