Santrauka: Kodel bijom pasakyti kitam forumieciui kazka grazaus.....
Tema sukurta: 2010.02.02 19:06
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.02.02 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Tema issiraite is kitos temos.Nieko pikto,tiesiog pastebejau tokia keista tendencija:jei kazka malonaus pasakai pasnekovui-tai daznai buna traktuojama kaip padlaiziavimas,meginimas itikti,ar dar kokia velniava.Jei kazkam igeli-tuoj buni piktas ,blogas,nekulturingas chamas.Bet ,jbtvjmatrica,nejaugi cia as viena tokia durna,kad galiu ramia sazine bet kurioje temoje isrezti"tu mielas""tu protingas"tu man patinki"Ir ar tai reiskia,kad as kazkam pataikauju?Ar man jau sizofrenija?
Gal duokit pagaliau man skalpeli......
P.S.Velnias,kazkokia durna tema......Gauriuk,nepyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Tu man patinki! :)) Nesuk galvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Elara rašė:

Tema issiraite is kitos temos.Nieko pikto,tiesiog pastebejau tokia keista tendencija:jei kazka malonaus pasakai pasnekovui-tai daznai buna traktuojama kaip padlaiziavimas,meginimas itikti,ar dar kokia velniava.Jei kazkam igeli-tuoj buni piktas ,blogas,nekulturingas chamas.Bet ,jbtvjmatrica,nejaugi cia as viena tokia durna,kad galiu ramia sazine bet kurioje temoje isrezti"tu mielas""tu protingas"tu man patinki"Ir ar tai reiskia,kad as kazkam pataikauju?Ar man jau sizofrenija?

Gal duokit pagaliau man skalpeli......

P.S.Velnias,kazkokia durna tema......Gauriuk,nepyk


tai tesiog eikalauja demesio, pasakai kazkam kazka gero o jis jauciasi nusipelnes, norintis ir galintis gaut topacio... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Šizofrenikė atsirado... Nee, nemanau, kad šizofrenija čia :) Viskas normalu yra. Be abejo, yra ir ribos tam tikros, nu bet kad jau Elara peržengtų, tai kažkaip nemačiau :) Kas nuoširdu, tas nėra lindimas į subinę ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Elara rašė:

Tema issiraite is kitos temos.Nieko pikto,tiesiog pastebejau tokia keista tendencija:jei kazka malonaus pasakai pasnekovui-tai daznai buna traktuojama kaip padlaiziavimas,meginimas itikti,ar dar kokia velniava.


Kas taip mano tegu pasigydo galvą :D

Bučkis tau :lips;

o šeip posakis "lendi į subinę" tai yra ne kas kita kaip neturėjimas ką pasakyt, o įgelt taip norisi :D Nesureikšminu tokių dalykų.. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
SmT rašė:
tai tesiog eikalauja demesio, pasakai kazkam kazka gero o jis jauciasi nusipelnes, norintis ir galintis gaut topacio...


aš labiau linkusi prie to, kad tai įpareigoja. Pagirtasis turi pulti greitai ieškoti, kaip čia atsakyti o kitas nepagirtas gali nusimint blemba, sunkus reikalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
ŠanchajausAntis rašė:
aš labiau linkusi prie to, kad tai įpareigoja. Pagirtasis turi pulti greitai ieškoti, kaip čia atsakyti o kitas nepagirtas gali nusimint blemba, sunkus reikalas


vieni priprate prie nuolatiniu pagirimu ir bandymu itikit - kaip tos apdovanotos blondines kuriom nereik galvot apie nieka kita kaip tik atsijot geriausia pretendenta, ir tuo paciu kaip kuo daugiau pretendentu priviliot....

kiti priprate, kad jau vien tai jog nemusa ta akimirka jau daro zmogu geru tavo akyse... kitiem tai issivysto iki tiek, kad tas kur isvis nesimusa yra silpnas ir kvailas... zodziu... ivairove :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Editutė
Editutė
Pradedantysis
Matai,Elara, kiek čia žmonių, užtariančių tave šiuo klausimu. O tai reiškia, kad geras žodis nusveria blogą...
Taigi - ir toliau puoselėk savo sugebėjimą sakyti gerus žodžius to vertiems :-)
O tas, kas nori įkasti, dažniausiai pats lenda kažkam į subinę...
Sėkmės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Editutė rašė:
O tas, kas nori įkasti, dažniausiai pats lenda kažkam į subinę...


kas blogiausia, kad lenda pats sau i subine... .:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
Elara rašė:

Tema issiraite is kitos temos.Nieko pikto,tiesiog pastebejau tokia keista tendencija:jei kazka malonaus pasakai pasnekovui-tai daznai buna traktuojama kaip padlaiziavimas,meginimas itikti,ar dar kokia velniava.Jei kazkam igeli-tuoj buni piktas ,blogas,nekulturingas chamas.Bet ,jbtvjmatrica,nejaugi cia as viena tokia durna,kad galiu ramia sazine bet kurioje temoje isrezti"tu mielas""tu protingas"tu man patinki"Ir ar tai reiskia,kad as kazkam pataikauju?Ar man jau sizofrenija?

Gal duokit pagaliau man skalpeli......

P.S.Velnias,kazkokia durna tema......Gauriuk,nepyk


Elara yra tiesiog kategorija tokiu zmoniu, kurie nesupranta sveiko humoro
tada as tau irgi pataikauju ir lendu tau i s... dabar sakydama, kad esi labai linksmas ir fainas zmogus (beto...as zinau, kad moki pranasauti ateiti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
SmT rašė:

Editutė rašė:

O tas, kas nori įkasti, dažniausiai pats lenda kažkam į subinę...



kas blogiausia, kad lenda pats sau i subine... .:D


Viską dar labiau blogina faktas, jog tai fiziškai neįmanoma :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
SmT rašė:
Editutė rašė:
O tas, kas nori įkasti, dažniausiai pats lenda kažkam į subinę...

kas blogiausia, kad lenda pats sau i subine... .:D

Viską dar labiau blogina faktas, jog tai fiziškai neįmanoma :D


ir kad netgi tai daroma virtualiai, o ne tesiogiai!!! :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giglio
Giglio
Meistras
oi, Elara, manau, kad sutiksi, jog gera dalintis geru zodziu su zmonemis, su kuriais malonu bendrauti taip jau yra, kad vieni linke diskusijose kapotis kardais, kirviais ar liezuviais, o kiti megaujasi dalindami buckius ai, vaikai, gyvenkim draaaaaugiskai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Mistiska rašė:

oi, Elara, manau, kad sutiksi, jog gera dalintis geru zodziu su zmonemis, su kuriais malonu bendrauti taip jau yra, kad vieni linke diskusijose kapotis kardais, kirviais ar liezuviais, o kiti megaujasi dalindami buckius ai, vaikai, gyvenkim draaaaaugiskai


beje buckiu niekada nebus per daug ir negresia perdozavimas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giglio
Giglio
Meistras
Saulius999 rašė:

Mistiska rašė:



oi, Elara, manau, kad sutiksi, jog gera dalintis geru zodziu su zmonemis, su kuriais malonu bendrauti taip jau yra, kad vieni linke diskusijose kapotis kardais, kirviais ar liezuviais, o kiti megaujasi dalindami buckius ai, vaikai, gyvenkim draaaaaugiskai




beje buckiu niekada nebus per daug ir negresia perdozavimas....


nuo buckiu tik sirdis apsala... mmm.. :D tik reik ziuret, kad kas nors butu salia, jei galva apsvaigtu :o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Mistiska rašė:

nuo buckiu tik sirdis apsala... mmm.. tik reik ziuret, kad kas nors butu salia, jei galva apsvaigtu


negi viena su savim buciuosis ? tai jei bus buckei aisku kazkas bus salia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giglio
Giglio
Meistras
jau isivazduoju... du besibuciuojantys zmogeliukai... mmmm... kaip saldu! tai va is kur tie vaikai atsiranda! reikia daryti prielaida, jog ta bucinuku saldybe taip ir lenkia prie zemes ne siaip sau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Mistiska rašė:

jau isivazduoju... du besibuciuojantys zmogeliukai... mmmm... kaip saldu! tai va is kur tie vaikai atsiranda! reikia daryti prielaida, jog ta bucinuku saldybe taip ir lenkia prie zemes ne siaip sau...


na ka as galiu pasakyt.. ogi siam pasauly nieko seip sau nebuna.... viskas yra taip suredyta jog mes zmonija neisnyktumem.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giglio
Giglio
Meistras
Saulius999 rašė:

Mistiska rašė:



jau isivazduoju... du besibuciuojantys zmogeliukai... mmmm... kaip saldu! tai va is kur tie vaikai atsiranda! reikia daryti prielaida, jog ta bucinuku saldybe taip ir lenkia prie zemes ne siaip sau...




na ka as galiu pasakyt.. ogi siam pasauly nieko seip sau nebuna.... viskas yra taip suredyta jog mes zmonija neisnyktumem.....


uzbaigiu minti: "zmones, buciuokites i svaikata, nes tai ne tik malonu, bet ir naudinga" :D :D :D :lips;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.02 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Ir maziau peskites gyvenime nes gyvenimas per trumpas pestynem.. nes neliks laiko kada myleti.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai