Tema sukurta: 2010.10.27 17:17
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.10.27 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baffiuke
baffiuke
Naujokas
sveiki.ar yra mamyciu kurias paliko vyras,vaikinas? man taip atsitiko,esu viena dabar ir vis galvoju,noreciau,kad jis sugristu pas mane.deja,jis turi jau kita mergina,vaiku nesidomi,na tik kartais paskambina per skype,o as jam tai isvis nulio vietoj... ka dayti,kaip elgtis,kaip suimti save i rankas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
suimti, kaip visos save suima. turi vaiką, kuriuo reikia rūpintis, auklėti.. mylėti.. turi būti linksma mamytė. tai tave ir turėtų skatinti tiesiog gyventi toliau, visas jėgas atiduodant vaikui. rūpinkis savišvieta, gal studijom, darbu, karjera, susirask hobių.. kai būsi laiminga savaime, gal praeis noras gailėtis, kad išėjo draugas pas kitą. o ateityje sutiksi ir kitą puikų žmogų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baffiuke
baffiuke
Naujokas
as jau antras menuo nieko nedarau tik apie ji galvoju,nors ir nenoriu to daryti.mano situacija tikrai ne kokia,gyvenome kartu lietuvoje,jo beveik niekada nebudavo namie,as pykdavau ant jo,o jis trenkdavo durim ir iseidavo,mano mazyle gimusi anglijoje todel rugsejo pradzioje turejau vaziuoti cia,ir kai isvaziavau,jis man pasake,kad viskas baigta,kad nenori manes niekada matyti,kad dinkciau is jo gyvenimo,kad esu jam neidomi ir t.t.tik nesuprantu kodel taip nutiko,as buvau gera,sedejau namie tvarkiau viriau auginau leliuka,o jam vistiek buvo blogai,ir kodel jis man to i akis nepasake,o tik tada kai isvaziavau.... ir net nesikalba,nesiaiskina,man yra lb skaudu,kad mazyle augs be tecio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
suimti save suemimo budu. Niekas per prievarta negali tapti mielu - tame tarpe tu ir tavo vaikas (tavo, nes jis tik dave tik "pavarde" ir privalo duoti dali islaikymo). Jei "eks" nenori, tai ir nesidomes. Maziau kreipk i jo skambucius demesio (itariu ju lauki priliopusi prie skype), daugiau veiklos, jei vaiko amzius leidzia, ir bus maziau minciu apie "eks", apie tai, kas butu, jei butu. Jei bendrausi, ziurek i ji kaip i savo vaiko teva ir tik tiek. Nerodyk, kad jo ilgiesi ir maziau "seiliu". Paciai bus geriau. Geriausias "vaistas" laikas ir veikla.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistika
Mistika
Naujokas
Mano situacija irgi panasi buvo... Tik buvo taip, kad likau viena su dviem vaikais... Mazajai buvo tik du metukai... Nors ir anksciau jauciausi, lyg auginciau juos viena, nes maniskis eks kasdienine vaiku prieziura nesirupino - nei pasivaikscioti su jais neiseidavo, nei pamperso ne vienam ne karto nepakeite... Na bet tai nesvarbu - svarbu tai, kad tu niekada niekada nebusi viena - o turesi savo angeleli Mylek ji, nes jam dabar esi labai reikalinga O kai jis ar ji paaugs - maziau busi prirista prie vaiko, nes jis ar ji bus savarankiskesnis, o tu butinai sutiksi zmogu, kuris pamils tave ir tavo vaika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baffiuke
baffiuke
Naujokas
maniskei metukai suejo jis taippat nesirupindavo vaikeliu,bet mylejo ja tikrai,ir kaip jis nusprende db viska baigti as negaliu suprasti,nes musu santykei tikrai nebuvo tragiski.as vis galvoju gal jam cia tik seip kazkoks bizas,gal gris as tikrai jam viska atleisciau,sakiau jam,kad pradekim viska is naujo,jis net girdeti to nenori,tik mane visokeis zodziais isvadina,jis mane mato pacia bjauriausia... o mistika,buves nenorejo grist pas tave po kazkiektais laiko? ar viskas taip ir nutruko...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
baffiuke rašė:

sveiki.ar yra mamyciu kurias paliko vyras,vaikinas? man taip atsitiko,esu viena dabar ir vis galvoju,noreciau,kad jis sugristu pas mane.deja,jis turi jau kita mergina,vaiku nesidomi,na tik kartais paskambina per skype,o as jam tai isvis nulio vietoj... ka dayti,kaip elgtis,kaip suimti save i rankas


nezinau ka pasakyt.. geda uz savo lyties atstovus.. na buna visko seimoje, bet pasakysiu savo poelgiu jis parodo jog jis nieko nevertas nei kaip zmogus, nei kaip asmenybe... pasistenk greiciau ji pamirsti nes del tokiu siuksliu neverta sau skaudinti sirdies.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baffiuke
baffiuke
Naujokas
bandau ji pamirsti,bet negaliu niekaip,galvoju galvoju,gali isproteti nuo tu minciu,gal butu lengviau jeigu jis butu grazei pasikalbejas paaiskines kas buvo blogai,ko jis noretu,ar ko nenoretu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
baffiuke rašė:
jis man pasake,kad viskas baigta,kad nenori manes niekada matyti,kad dinkciau is jo gyvenimo,kad esu jam neidomi ir t.t.tik nesuprantu kodel taip nutiko,as buvau gera,sedejau namie tvarkiau viriau auginau leliuka,o jam vistiek buvo blogai,ir kodel jis man to i akis nepasake,o tik tada kai isvaziavau.... ir net nesikalba,nesiaiskina,man yra lb skaudu,kad mazyle augs be tecio


jei jam reikėjo įdomios, tai suprantama, kodėl tas tavo gerumas nebuvo įdomu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
jo optimistiskai ir posityviai gyvenimas grazus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
baffiuke rašė:

bandau ji pamirsti,bet negaliu niekaip,galvoju galvoju,gali isproteti nuo tu minciu,gal butu lengviau jeigu jis butu grazei pasikalbejas paaiskines kas buvo blogai,ko jis noretu,ar ko nenoretu.


jei tau vienodai rodo, kad pasiuntė tave, vis tiek kliedi, vis tiek lauki, kol grįš, tai žinai ką.. neturi savigarbos. tokiam žmogui gražiai nepasakysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baffiuke
baffiuke
Naujokas
gal as veliau is viso sito gardzei pasijuoksiu.db nera lengva,nors jis mane ir pasiunte toli toli...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
baffiuke rašė:
bandau ji pamirsti,bet negaliu niekaip,galvoju galvoju,gali isproteti nuo tu minciu,gal butu lengviau jeigu jis butu grazei pasikalbejas paaiskines kas buvo blogai,ko jis noretu,ar ko nenoretu.

nebutu. susiimk ir pamirsk. kuo tu labiau "lendi jam i sikna", tuo labiau jis "ereliu" ir "labai nepakeiciamu" jauciasi. Raminkis ir geriau darba susirask.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baffiuke
baffiuke
Naujokas
laukiu skambucio is darbo.greiciau sitas visas kosmaras pasibaigtu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kicė
kicė
Pradedantysis
baffiuke, nusiramink, geriau jokio tėvo nei bet koks. jei šeimoje neliko pagarbos, vistiek nebūtų gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pezla
pezla
Pažengęs
Menka cia tragedija. Nei tu tokia pirma nei paskutine. Susikoncentruok ties vaiko auginimu. Daugiau bendrauk su draugais ir pamatysi atsiras kitas vyras labiau vertinantis tave. Neverk del praeities. Dziaukis dabartimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
baffiuke rašė:

bandau ji pamirsti,bet negaliu niekaip,galvoju galvoju,gali isproteti nuo tu minciu,gal butu lengviau jeigu jis butu grazei pasikalbejas paaiskines kas buvo blogai,ko jis noretu,ar ko nenoretu.


kartais tiesiog nebuna jausmu.. o tai jog taip elges tik parodo koks jis zemos morales kaip zmogus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
FiL rašė:

Menka cia tragedija. Nei tu tokia pirma nei paskutine. Susikoncentruok ties vaiko auginimu. Daugiau bendrauk su draugais ir pamatysi atsiras kitas vyras labiau vertinantis tave. Neverk del praeities. Dziaukis dabartimi.


Teisingai sakai... nebrangink ka turejei.. o brangik tai ka is to turi daba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
baffiuke rašė:

maniskei metukai suejo jis taippat nesirupindavo vaikeliu,bet mylejo ja tikrai,ir kaip jis nusprende db viska baigti as negaliu suprasti,nes musu santykei tikrai nebuvo tragiski.as vis galvoju gal jam cia tik seip kazkoks bizas,gal gris as tikrai jam viska atleisciau,sakiau jam,kad pradekim viska is naujo,jis net girdeti to nenori,tik mane visokeis zodziais isvadina,jis mane mato pacia bjauriausia... o mistika,buves nenorejo grist pas tave po kazkiektais laiko? ar viskas taip ir nutruko...


turi turet savo verte.... jei jau islipai is upes dukart i ta pacia upe neibrisi zinok... nors upe bus ta pati, bet vanduo jau ne tas.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.27 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


slaptinga
slaptinga
Pažengęs
mergyt, nepasiduok...auginu viena, ir nei kiek to nesigailiu. Sunku būna, bet juk reikia gyventi, nes kitaip gyvenimas sugrius. Pasistatyk tikslą ir jo siek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai