Santrauka: iskilo neaiskumu, nesklandumu
Tema sukurta: 2009.07.31 14:23
2009.07.31 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
o yra taip:
uzsiregistravau www.lsp.lt , teisingai ivedziau visus reikalaujamus duomenis ir viso to pabaigoje mane informavo, kad reikia laukti apie 10 dienu, kol duomenys bus ivesti i duomeny baze... ale tada galesiu atsispausdinti anketa, ir su ja galesiu eiti i swedbank.
kas vyko toliau... praejus kokiom 5 dienom as prisijungiau prie savo lsp accounto pagal i mano emaila atsiusta logina. reikejo suprasti, kad dar nieko neivyko, kad reik dar palaukti, kol bus kazkoks atsakymas.
praejus mazdaug 8-9 dienom meginau vel prisijungti.. ir cia visa problema:
manes neprijungia. raso, kad nera tokio vartotojo(prisijungimo kodo), nors patys man toki atsiunte ir pries tai viskas gavosi. pameginau prisiregistruoti is naujo... ir cia vel to negalejau padaryti, nes jau yra atlikta registracija su mano asmens kodu...

ka daryt? kaip man gauti ta studento pazymejima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sirga
sirga
Naujokas
tai gi kai tik tu uzsiregistruoji turi iskart atspausdint anketa ir eit i swedbanka ten uzmoket 18lt, jie priima ir tada lauki, pvz as pirmadieni uzsireginau, uzmokejau ta pacia diena ir jau vakar manoa nketa buvo perduota gamintojui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jei kyla kokių klausimų, kreipkis į savo univero SA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
sirga rašė:

tai gi kai tik tu uzsiregistruoji turi iskart atspausdint anketa ir eit i swedbanka ten uzmoket 18lt, jie priima ir tada lauki, pvz as pirmadieni uzsireginau, uzmokejau ta pacia diena ir jau vakar manoa nketa buvo perduota gamintojui


Nebūtinai. Man, pvz., irgi reikėjo laukt, ir ilgokai sakyčiau...

Tomai, gal ten dabar jie viską suvedinėja, gal nulūžę kas nors, todėl neranda acc. Visko gali būt. Aš bijau sumeluot, bet man atrodo vienu metu kažkas panašaus pas mane buvo, nelabai pamenu visko tiksliai, nes juk jau senokai man to reikėjo, dabar tik prasitęsinėju pažymėjimą ir tiek. Šiaip tai geriausias sprendimas, kaip ir mylimukė sakė, kreiptis į studentų atstovybę. www.vgtusa.lt nueik, ten pažiūrėk, gal ten užsikabinsi už ko. Be to jie skype turi, gal kas pasijungę bus, pašnekėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paksht
paksht
Pažengęs
Būsimų pirmakursių dėmesiui - 2009-07-27 14:03:23
Naujai įstojusiųjų studentų statusas bus patvirtintas antroje rugpjūčio pusėje. Tuomet ir galėsite atsispausdinti anketas ir užsisakyti pažymėjimus.

P.S. nepamirškite pasižymėti/išsisaugoti registracijos prisijungimo numerį ir slaptažodį. Jų prireiks, kai norėsite atsispausdinti anketą.

Geros likusios vasaros
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
StreetRacer rašė:

Nebūtinai. Man, pvz., irgi reikėjo laukt, ir ilgokai sakyčiau...



Tomai, gal ten dabar jie viską suvedinėja, gal nulūžę kas nors, todėl neranda acc. Visko gali būt. Aš bijau sumeluot, bet man atrodo vienu metu kažkas panašaus pas mane buvo, nelabai pamenu visko tiksliai, nes juk jau senokai man to reikėjo, dabar tik prasitęsinėju pažymėjimą ir tiek. Šiaip tai geriausias sprendimas, kaip ir mylimukė sakė, kreiptis į studentų atstovybę. www.vgtusa.lt nueik, ten pažiūrėk, gal ten užsikabinsi už ko. Be to jie skype turi, gal kas pasijungę bus, pašnekėsi.


;] jau ne pirmas zmogus, kuris cia, forume i mane kreipias kaip i Toma..
as ne Tomas. cia tik siaip.. ale anonymini varda uzsimetes esu jei reiktu pavardes -tikriausiai butu kazlauskas... zodziu, mano vardas Redas, jei ka =]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Varske rašė:

;] jau ne pirmas zmogus, kuris cia, forume i mane kreipias kaip i Toma..

as ne Tomas. cia tik siaip.. ale anonymini varda uzsimetes esu jei reiktu pavardes -tikriausiai butu kazlauskas... zodziu, mano vardas Redas, jei ka =]


Ok, malonu, žinosim dabar Nebūčiau pagalvojęs...
Tai va, teks palūkėt dar iki LSP
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
sirga rašė:

tai gi kai tik tu uzsiregistruoji turi iskart atspausdint anketa ir eit i swedbanka ten uzmoket 18lt, jie priima ir tada lauki, pvz as pirmadieni uzsireginau, uzmokejau ta pacia diena ir jau vakar manoa nketa buvo perduota gamintojui


Kai užsiregistruoji, reik laukt, kol Studentų atstovybė/ Aukštoji mokykla patvirtins, kad esi jos mokinys, tada tik atsispausdini ir į banką eini
Man tai dar nepatvirtino, nors jau pirmadienį ten susitvarkiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sirga
sirga
Naujokas
Dmxyler18 rašė:

sirga rašė:



tai gi kai tik tu uzsiregistruoji turi iskart atspausdint anketa ir eit i swedbanka ten uzmoket 18lt, jie priima ir tada lauki, pvz as pirmadieni uzsireginau, uzmokejau ta pacia diena ir jau vakar manoa nketa buvo perduota gamintojui




Kai užsiregistruoji, reik laukt, kol Studentų atstovybė/ Aukštoji mokykla patvirtins, kad esi jos mokinys, tada tik atsispausdini ir į banką eini

Man tai dar nepatvirtino, nors jau pirmadienį ten susitvarkiau


nesamone juk as nieko nelaukiau ir jau gaminamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.01 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na nežinau, aš ten pasijungęs www.lsp.lt ten noriu atsispausdint, tai neišmeta mano anketos o tik parašo, kad laukt reik, kol studentų atstovybė patvirtins, kad tikrai esi atitinkamos aukštosios mokyklos mokinys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai