Tema sukurta: 2009.04.06 18:02
2009.04.06 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnytė
Agnytė
Pradedantysis
Į Lietuvos kurortus, tokius kaip Druskininkai ar Birštonas, jau seniai nebuvau nuvykus. Tačiau girdėjau, jog dabar ten viskas labai pasikeitę, yra europinio lygio sanatorijų... Jei esate buvę, būtų labai įdomu išgirsti įspūdžius, kaip ten kas Ir kokios kainos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.06 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Kainas galima susirasti sanatorijų puslapiuose.O poilsis ten man patinka.Kas nori daugiau pramogų,renkasi Druskininkus.Kam patinka ramybė -Birštoną.Pati buvau kelis kartus ''Versmėje''-visai patiko,ypač kai komerciniams klientams rekonstruotas antrasis korpusas.Gal kiek mažokas procedūrų pasirinkimas,bet greta yra ''Tulpė'' -galima ten užsukti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.06 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vyshnia
vyshnia
Pradedantysis
o man versme visiskai nepatiko,zymiai geriau tulpeje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Buvau prieš keletą metų Birštone, tai labai patiko. Dabar turbūt viskas dar europiškiau ir dar brangiau. Bet vistiek verta važiuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eigisimo
Eigisimo
Naujokas
Geriausias, ir pasaulinio lygio kurortas Lietuvoje, kuris vienintelis žinomas vakarų Europoje, tai Nida tiesa ten kaip ir nėra visokių SPA... Bet visa tai atstoja Baltijos jūra... O ir mariose, dar prieš šimtą metų žmonės maudydavosi, ten būdavo šilčiau nei jūroje, todėl.. Bet dėja dabar nešvarios tos mūsų marios... :'(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Nida - Lietuvos rojaus kampelis. Man bent jau, nežinau net kaip kitaip pavadint, nei rojum. Ramu, gražu, jūra, oras, pušynai, mažas toks, jaukus, nu pasaka

Druskininkuose viskas gerai, labai fainai, bet nežinau, savaitgaliui taip, jei labai reikia ramybės ir poilsio savaitę, bet daugiau nė dienos neišbūčiau. Kažko ten trūksta.

Birštone labai senai buvau, nelabai net pamenu ten kažką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.30 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lynacka
Lynacka
Pradedantysis
na as esu is birstono ir galiu pasakyti kad nera ten taip ir brangu,o beto viskas atnaujinta,ir paciam birstone gatves atnaujintos isties jame yra grazu,nebutinai reik varyt i druskininkus norint pramogaut,siaip juose labai greit atsbosta,na aisku druskininkai didesni yra negu birstonas,taciau ir birstone yra baseinai ir daugiau viskas masaziniai ir pan.,netgi tam paciam pastate galima kambari apsigyvent o ten tikrai viskas sutvarkyta ir patobulinta.man birstone patinka tuo kad ten yra grazu,ypac kai nueini prie nemuno arba uzlipi ant vytauto kalno,labai grazus vaizdai atsiveria i nemuna.nebutina ten vaziuot i versme,yra ir kitu viesbuciu,taciau tai jau turetu kainos but didesnes nes jau su visais patogumais ten yra,pvz kaip audenis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai