Tema sukurta: 2014.04.03 19:17
2014.04.03 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Muhammad
Muhammad
Naujokas
Labas vakaras. Pakalbam apie beisbola...

1. Kodėl tavo manymu Lietuvoje taip nuvertinta ši sporto šaką?

Išklausęs jūsų nuomones - paskelbsiu savąją. (Įdomu ar mūsų mintis sutampa)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.03 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Nera stadionu kur zaist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.03 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kad čia beisbolas tai tik amerikiečiams ko gero ir įdomus. Aš kiek tekę matyt nemačiau jame jokio įdomumo. Man kažkaip net kašis nelb patinka, man futbolas yra numeris vienas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.04 08:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Yra kultūriniai skirtumai ir tiek. Europoje nepopuliarus nei beisbolas, nei amerikietiškas futbolas. Lietuvoje dėl išteklių stokos nėra galimybių populiarinti net "tradicines" sporto šakas, kur jau ten egzotinės. Tiesa, jeigu šalyje kas nors pasiekia rezultatų, kyla susidomėjimo banga. Pvz.: po Meilutytės medalių, baseinus užplūdo žmonės. Bet norint išugdyti dar 20-30 meilutyčių reikia sukurti tokią sistemą, kaip turime krepšiniui, t.y. kai imama mokyti nuo darželio. Kai buvau Australijoje, tai stebėjausi, kad pas juos kiekviename kvartale po baseiną, - kaip pas mus krepšinio aikštelių. Todėl australai ir renka plaukimo medalius. Taigi iš esmės reikia "nacionalinės programos" norinti išplėtoti kokį nors sportą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.04 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Kodėl beisbolas nepopuliarus??? Labai populiarios baisbolo lazdos. O va beisbolo kamuoliai nepopuliarūs, tai tiesa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.04 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Aš manau, "nuvertintas" reiškia nepripažinimą teigiamų pusių ar gerų savybių. O taip nėra. Paprasčiausiai beisbolas žmonėms yra neįdomus - nei kas jį transliuoja, nei apie jį info yra, nei iš kur taisykles susižinot, tai kaip bus įdomu? Turbūt nėra nei vienos valstybės pasaulyje, kur VISOS sporto šakos būtų populiarios ir paklausios. Natūralu. Kultūriniai skirtumai, tradicijos, galų gale pergalės tą nulemia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.04 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Beje, apie populiarumą. Lietuvoje per kabelinę televiziją transliuojamus kanalus beisbolas nerodomas. Biljardas rodomas, esu pataikęs ant australietiško futbolo, bet beisbolas nerodomas. Tai pakankamai iškalbinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.05 02:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Veinas dalykas tradicijos ir kultūra, yra tūkstančiai sporto šakų ir jos negali visos būti populiarios.

Bet vienas iš natūralių veiksnių turbūt ir tai, kad tai per daug reikalaujantis ir per mažai smagumo teikiantis žaidimas. Ta prasme futbolui žaisti užtenka kamuolio, tuo tarpu beisbolui jau reikia visko daug, pradedant lazdomis ir kamuoliukais, kuriuos labai lengva prarasti, baigiant apranga, apsaugomis ir specialiai tik tam skirtomis aikštėmis. Kieme jo nepažaisi, nes iškulsi visus aplinkinius langus. O kas dėl smagumo - boulingą lošti 20 žmonių prie vieno takelio turbūt tas pats, kai beveik valandą tiktai žiūri ką kiti daro bet pats tik lauki eilės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kazkurgirdetas
Kazkurgirdetas
Pradedantysis
Nera stadionu faina butu pazaisti Amerikoje gal yra populiarus Lietuvoje nera tokio susidomejimo tuom beisbolu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.28 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ghoadck
ghoadck
Naujokas
Beizbolas yra slunkių žaidimas kažkoks. Teko pabūti Amerikoje, meta meta meta meta ten tą kamuoliuką ir iš kokio dešimto karto tik muša... Nežinau, gal ir gerai, kad Lietuvoje nepopuliarus žaidimas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai