Tema sukurta: 2012.12.24 14:49
2012.12.24 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Sveiki kažkaip tingisi tuos medžioklės aktus skaityti . Gal paaiškintumėte kur kreiptis ką daryti jaigu noriu tapti medžiotoju .. Kiek žinau reikia stotį į būrelį ten metus dirbti varovu ( kas manes išvis nežavi ) ir poto laikti egzamina . Klausimas ar negalima pirma gauti leidimą ginklui išlaikyti tuos visus egzus teorijos ir praktikos ir būti laisvu arba tik tada pradėti žvalgytis būrelio . Aš gana užimtas žmogus tai metus trankytis po miškus su 18 19 metų vaikais ir dar netgi ginklo negauti man kažkaip nežinau geriau einu žvejot :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Nu tai eik zvejot arba isvis eik i sporto sale agresija isliet ir nereikes vargsu gyvunu zudyt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Stuk rašė:

Nu tai eik zvejot arba isvis eik i sporto sale agresija isliet ir nereikes vargsu gyvunu zudyt...


Aš nejaučiu jokios egresijos man tiesiog patinka žieriena :) O dar pagalvojus kam pirkti iš parduotuvės visokia lenkišką mėsą jai gali nusišauti 100 proc ekologišką šerna :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k1n
k1n
Naujokas
As manau,kad tokia "pramoga" kaip medziokle,jau senai turetu buti uzdrausta,juk jau praejo laukiniu laikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Na bet kol nėra tai aš noriu tapti medžiotoju . Ir prašyčiau kad kiti komentarai būtu į tema :) Beto medžioklė puikus ir turiningas laiko praleidimas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
MidNight rašė:

Sveiki kažkaip tingisi tuos medžioklės aktus skaityti . Gal paaiškintumėte kur kreiptis ką daryti jaigu noriu tapti medžiotoju .. Kiek žinau reikia stotį į būrelį ten metus dirbti varovu ( kas manes išvis nežavi ) ir poto laikti egzamina . Klausimas ar negalima pirma gauti leidimą ginklui išlaikyti tuos visus egzus teorijos ir praktikos ir būti laisvu arba tik tada pradėti žvalgytis būrelio . Aš gana užimtas žmogus tai metus trankytis po miškus su 18 19 metų vaikais ir dar netgi ginklo negauti man kažkaip nežinau geriau einu žvejot :D


Tai jau geriau tada ir nepradėk... medžiotojai ne tik medžioja, bet dar ir prižiūri savo medžioklės plotus, žiemom šeria.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.26 02:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asketas
asketas
Naujokas
Gerbiamieji, kas nori medžioti atminkite, kad tos visos taisyklės ir norminiai aktai surašyti vardan Jūsų saugumo, kad Jūs medžioklėje nebūtume lepšiai, o varovu būti yra pravartu kadangi pažinsi mišką, pažinsi suptilybes. Aš variau nuo 9 m., su tėvuku, savarankiškai nuo 12m, patikėkit visko mačiau. Šiaip medžiojau 18 metų, bet deja jau nebe, nes išsiskyrė kocepcija, nemėgstu graižtvų, mėgau tik ančių ir kiškių medžioklę. Buvau peršautas variminėje, jai manot, kad reik tik nusipirkti bilietą klystate.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.10 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dievass
dievass
Naujokas
tai gal kas gali tiksliai išdėstyti ko reikia, kad tapti medžiotoju, kas po ko eina?
Stebina mane tosks mastymas į žvėris žiurėti kaip į maista, tia tokių brakonieriu pilni pakampai ir dar jie vadinasi " Medžiotojais"......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.10 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dievass
dievass
Naujokas
tai gal kas gali tiksliai išdėstyti ko reikia, kad tapti medžiotoju, kas po ko eina?
Stebina mane tosks mastymas į žvėris žiurėti kaip į maista, tia tokių brakonieriu pilni pakampai ir dar jie vadinasi " Medžiotojais"......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.11 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
dievass rašė:

tai gal kas gali tiksliai išdėstyti ko reikia, kad tapti medžiotoju, kas po ko eina?
Stebina mane tosks mastymas į žvėris žiurėti kaip į maista, tia tokių brakonieriu pilni pakampai ir dar jie vadinasi " Medžiotojais"......


man regis turi penkis metus ar net dar daugiau varovu pabūt, kad gautum šautuvą :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.12 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dievass
dievass
Naujokas
tai man idom, kad parašytu tas kas tiksliai žino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.12 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Autoriui - medžioklės taisyklės rašytos ne žverių, o pačių medžiotojų, o ypač varovų krauju ir gyvybėmis. Teorija yra viena, praktiniai įgūdžiai yra visiškai kita. Medžioklė tai praktiniai įgūdžiai ir jie įgyjami TIK praktika. Tad neskubėk, pabūk varovu, įgyk patirties (visų pirma saugumo) pabendrauk su patyrusiais medžiotojais ir galbūt jie tau pagreitins perėjimą į tikrus medžiotojus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.12 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
MidNight rašė:
Sveiki kažkaip tingisi tuos medžioklės aktus skaityti . Gal paaiškintumėte kur kreiptis ką daryti jaigu noriu tapti medžiotoju .. Kiek žinau reikia stotį į būrelį ten metus dirbti varovu ( kas manes išvis nežavi ) ir poto laikti egzamina . Klausimas ar negalima pirma gauti leidimą ginklui išlaikyti tuos visus egzus teorijos ir praktikos ir būti laisvu arba tik tada pradėti žvalgytis būrelio . Aš gana užimtas žmogus tai metus trankytis po miškus su 18 19 metų vaikais ir dar netgi ginklo negauti man kažkaip nežinau geriau einu žvejot :D


Pensininkas jau tu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai