Tema sukurta: 2009.06.30 23:51
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.06.30 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesugalvoju
nesugalvoju
Naujokas
Ar kada nors lažinotės lažybų punkte? Dėl kokio įvykio statėte? Pasisekė laimėti? Verta dalyvaut?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeTeP
BeTeP
Pradedantysis
Zinok geriau nepradek jei perdaug nesidomi sportu. Esu ir laimejes ir pralaimejes greitai isitraukti, bet va pasitraukti sunkiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nestačiau Ten tik tie gali, kurie tikrai daug domisi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Nestačiau ir tikrai neužsiimsiu, man tai atrodo nesąmonės... Aišku, kažkas išlošia, kažkam sekasi, gerai, tegu jie ir lošia, bet aš susilaikysiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 01:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tabu
Tabu
Pažengęs
O aš jaučiu susirgčiau,jei pradėčiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 02:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darka19
Darka19
Pradedantysis
states esu na daugiausia ant futbolo ir krepsnio dar ledo ritulys dazniausiai sekesi ant nhl(ledo ritulio) nes lb retai ivyksta stebuklu na o del pripratimo tai bent man ir kitu pazystamu tai dar ligos nera,kitiem tai sarabanai susiska ir uzkimba,daugiausia laimejas 300lt pralaimejas apie gal 80lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 02:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Satciau karta, bet nelaimejau.
Rekia sekti ir dometis tuo ivykiu uz ka statai, kad laimeti.
Arba sekmes reikals
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 07:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
o kokia jie dar veikla užsiema? iš kur jie gauna paėmų naujiems lažyboms punktams? iš žmonių suneštų pinigų. sistema yra tokia, kad didesnis procentas žmonių vistiek pralaimi, nei laimi, didesnė pinigų suma lieka organizatoriams kaip pelnas... kitaip ir tų punktų nebūtų. švelniai tariant idiotizmas. gal yra žmonių, kurie tuo užsiiminėja kaip sportu ir del azarto... o ne del pelno, išlošimų ir pliusų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
tep pasakysiu, mano vienas pradinių pažindinimosi elementų su vaikinu yra klausimas "ką manai apie lažybų punktus/kazino?" jei pasako, kad nėra statęs/buvęs ir jam neįdomu - pliusas, jei pasako, kad pabandė kartą ar du ir viskas - puiku, bet jei su entuziazmu pradeda taukšti apie statymus, laimėjimus, visokias nesėkmes ir tt - toks vaikinas be gailesčio praspiriamas..
dirbau lažybų punkte ir sakau, pamatytumėt, kokie apgailėtini žmogeliai stato..ypač gaila jaunų vaikinų, jie taip lengvai užkimba, o, kaip ir sakė BeTeP, pasitraukti sunkiau, kai kuriais atvejais kone neįmanoma..
NEBANDĖT STATYTI? IR NEBANDYKIT
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
invazija rašė:

tep pasakysiu, mano vienas pradinių pažindinimosi elementų su vaikinu yra klausimas "ką manai apie lažybų punktus/kazino?" jei pasako, kad nėra statęs/buvęs ir jam neįdomu - pliusas, jei pasako, kad pabandė kartą ar du ir viskas - puiku, bet jei su entuziazmu pradeda taukšti apie statymus, laimėjimus, visokias nesėkmes ir tt - toks vaikinas be gailesčio praspiriamas..

dirbau lažybų punkte ir sakau, pamatytumėt, kokie apgailėtini žmogeliai stato..ypač gaila jaunų vaikinų, jie taip lengvai užkimba, o, kaip ir sakė BeTeP, pasitraukti sunkiau, kai kuriais atvejais kone neįmanoma..

NEBANDĖT STATYTI? IR NEBANDYKIT


kad tie statymai idiotiški, kur sakykim yra variantai žalgiris-balbieriškis, tai ir taip yra aisku, kad 99% kas laimės... balbieriškis teoriškai laimėtu vieną kartą iš šimto bandymų... o tą vieną kartą reikia pataikyti. vadinas visus likusius kartus tu maitinsi kontorą savo pinigais, jei lauksi kol laimės koks kaimelis prieš aiškų favoritą... o jei komandos apylygios, tai ir koeficentai maži, praktiškai gaunasi eilinė loterija. čia tiems kas nežino ką daryt su savais pinigais. kam juos atiduoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
marijuana rašė:

kad tie statymai idiotiški, kur sakykim yra variantai žalgiris-balbieriškis, tai ir taip yra aisku, kad 99% kas laimės... balbieriškis teoriškai laimėtu vieną kartą iš šimto bandymų... o tą vieną kartą reikia pataikyti. vadinas visus likusius kartus tu maitinsi kontorą savo pinigais, jei lauksi kol laimės koks kaimelis prieš aiškų favoritą... o jei komandos apylygios, tai ir koeficentai maži, praktiškai gaunasi eilinė loterija. čia tiems kas nežino ką daryt su savais pinigais. kam juos atiduoti.


tai čia ir durnam aišku, tad kyla klausimas, kokio durnumo tie statantys? būna, kad kai kurios rungtynės labai neaiškios ir koeficientą neblogą padaro, bet tai jei pamato, kad per daug ir per didelėm sumom stato, mažina koeficientą, žodžiu, jau tikrai lažybų bendrovės sau nuostolio nedarytų kad ten kam pavyksta laimėti kelis litus, kad kažkam kartą ar du pavyksta ir didesnes sumas laimėt, minuse sėdi patys statantys..tik apakinti vienkartinės sėkmės kaip užsukti svajoja, kad pasiseks vėl..ko tik neprigalvodavo, nešdavo visokius skanumynus man, neva "sėkmei", strategijas kurdavo visokias..ai geriau dirbt eitų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prot
Prot
Pradedantysis
Statant galima užsidirbti ar netgi gyventi iš to, tačiau tai gali daryti tikrai ne kiekvienas. Daugeliui žmonių tai tesiog žaidimas ar papildomas azartas stebint rungtynes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
http://klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/seima/paaugliui-lazybos-virto-narkotiku-128330 ir jei manot, kad čia vienam kokiam taip nutinka, tai manykit iš naujo..tad nereikia manyti, kad jau aš tai tikrai bet kada galėsiu atsitraukt..Prot, čia ne darbas, o liga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prot
Prot
Pradedantysis
invazija rašė:

http://klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/seima/paaugliui-lazybos-virto-narkotiku-128330 ir jei manot, kad čia vienam kokiam taip nutinka, tai manykit iš naujo..tad nereikia manyti, kad jau aš tai tikrai bet kada galėsiu atsitraukt..Prot, čia ne darbas, o liga


Na, tai nieko naujo nepasakei. Yra žmonių, kurie nesugeba valdyti savęs, tokiems geriau net nepradėti, ypač jauniems. Aš žinau žmones, kurie gyvena iš lažybų, ir pats iš to gaunu neblogas pajamas. Žinoma, dauguma žmonių bus pralošiantys, nes lažybų bendrovės kitaip neišsilaikytų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Prot rašė:

Na, tai nieko naujo nepasakei. Yra žmonių, kurie nesugeba valdyti savęs, tokiems geriau net nepradėti, ypač jauniems. Aš žinau žmones, kurie gyvena iš lažybų, ir pats iš to gaunu neblogas pajamas. Žinoma, dauguma žmonių bus pralošiantys, nes lažybų bendrovės kitaip neišsilaikytų.


matai, tu, girdamasis čia apie tas neblogas pajamas, darai meškos paslaugą..paskaitys ir nuspręs "jis gali, galiu ir aš"..nors aš nelabai tikiu ir tavo galėjimu šiuo metu sekasi, esi pliuse, bet tai tik laiko klausimas..aišku, jei dar sugebi atsispirti pagundai pastatyti, jei nebėgi į lažybų punktą vos jam atsidarius, jei nedreba rankos, jei nestatai nežmoniškų sumų ir pan., dar mąstai..bet iš kur tas įsitikinimas, kad didžioji dalis žiopliai, o va aš tai gebu užsidirbt, nesuvokiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prot
Prot
Pradedantysis
invazija rašė:
matai, tu, girdamasis čia apie tas neblogas pajamas, darai meškos paslaugą..paskaitys ir nuspręs "jis gali, galiu ir aš"..nors aš nelabai tikiu ir tavo galėjimu


Visų pirma, nesigiriu, o tik konstatavau faktą, net nekalbėjau apie konkrečias sumas. Tiki ar netikti man nelabai svarbu, bet man nepatinka kai dauguma žmonių kategoriškai teigia, kad iš to neįmanoma uždirbti, nors tai gal ir naudinga bandant apsaugoti psichologiškai nestabilius azartiškus asmenis.

šiuo metu sekasi, esi pliuse, bet tai tik laiko klausimas..aišku, jei dar sugebi atsispirti pagundai pastatyti, jei nebėgi į lažybų punktą vos jam atsidarius, jei nedreba rankos, jei nestatai nežmoniškų sumų ir pan.,


Antra, apie variaciją gali man nepasakoti, nes protingai lažinantis tu elgiesi kaip investuotojas protingai paskirstantis savo lėšas. Protingas lošėjas niekada nestatys didelės dalies savo lėšų, o tik mažą procentinę dalį. Vieni mėnesiai gali būti minusiniai, kiti pliusiniai - svarbiausias yra ilgalaikis rezultatas.


dar mąstai..bet iš kur tas įsitikinimas, kad didžioji dalis žiopliai, o va aš tai gebu užsidirbt, nesuvokiu


Tai realybė. Pati čia pripasokojai apie tokius tipažus . Iš ko, manai, tau lažybų punktas atlyginimą mokėjo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
chm... buvau susirges ta liga, bet pagijau. na aisku minusas liko apie 3K Lt. buvo ir graziu pergaliu (is 5 lt patapo 200) ir skaudziu pralaimejimu (500lt nuplauke del 1 tasko). ka galiu pasakyt is savo patirties, jog pradet neverta. nebent galima mestelt kokius 5 lt ant vienu varzybu kad idomiau ziuret butu. jei kas ruosiasi pradet tai is kart pasakau - domekites sportu, sekit viska, vadinamuosius transferus, traumas, forma ir t.t. niekad nedarykit "tapetu" t.y. nekombinuokit keliu ivykiu i viena bilieta del didesnio laimejimo. dar kai kas naudoja "dagonu" taktika, kai statai ant vienos komandos, tarkim pralose, tai kita kart met tokia pinigu suma kad atsipirktu pralosimas, it taip toliai. siai taktikai reikes storokos pinigines, o ir laimejimas bus gan kuklus... taigi baigiamasis zodis butu - nepradet is vis! tai tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Prot rašė:

Visų pirma, nesigiriu, o tik konstatavau faktą, net nekalbėjau apie konkrečias sumas. Tiki ar netikti man nelabai svarbu, bet man nepatinka kai dauguma žmonių kategoriškai teigia, kad iš to neįmanoma uždirbti, nors tai gal ir naudinga bandant apsaugoti psichologiškai nestabilius azartiškus asmenis.


o kas gali nuspėti, kaip žmogus reaguos pabandęs? atrodo, ateina kartą linksmai pastatyti, dažnai koks draugas atsiveda ir jau žiūrėk užkimba taip, kad atvedusysis sunerimsta..kas galėjo pamanyti? nors ir su narkomanais panašiai, vartoja, visiems kartoja, kad priklausomybės nėra, kad bet kada nustos vartoti..tačiau..


Antra, apie variaciją gali man nepasakoti, nes protingai lažinantis tu elgiesi kaip investuotojas protingai paskirstantis savo lėšas. Protingas lošėjas niekada nestatys didelės dalies savo lėšų, o tik mažą procentinę dalį. Vieni mėnesiai gali būti minusiniai, kiti pliusiniai - svarbiausias yra ilgalaikis rezultatas.


o ar tada ne protingiau užsiimt kažkuo, kas neštų pajamas, bet jokios priklausomybės negrėstų? nes vėl kartoju, niekas pirmą kartą neateina drebančiomis rankomis, tačiau vėliau..ypač kai nesiseka, prasideda desperaciniai statymai, bandant atsilošti..gaila žiūrėt į žmones, kai svarsto, ar vaikui pieno nupirkt, ar geriau dar pastatyt

Tai realybė. Pati čia pripasokojai apie tokius tipažus . Iš ko, manai, tau lažybų punktas atlyginimą mokėjo?


žinau iš ko mokėjo..viena iš priežasčių, kodėl ten nebedirbu ir buvo slegiančios nuotaikos dėl tų vargšų..nors, tiesą pasakius, net tie, kuriems sekėsi, mano akimis buvo vargšai..vos keli turėjo sveiką nuovoką ir šaltą protą, kurie niekada daugiau dvidešimties litų nestatydavo, sugalvodavo įmantrių statymų vien tam, kad būtų azartas žiūrėt rungtynes..visi kiti vienaip ar kitaip priklausomi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prot
Prot
Pradedantysis
Žodžiu, kas per daug tas negerai Žmonės tampa nuo daug ko priklausomi. Vienas pamišęs dėl šachmatų, kitas dideles sumas išleidžia rinkdamas pašto ženklus, nemažai žmonių - darboholikai, ką irgi galima laikyti priklausomybės forma. O lažybos, aš tai vadinu investavimu į sporto įvykius, gali tapti įdomia ir pelninga veikla, bet....kaip minėjau, tai pasiekti gana sunku, reikia turėti tam tikrų žinių ir psichologinių savybių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Prot rašė:

Žodžiu, kas per daug tas negerai Žmonės tampa nuo daug ko priklausomi. Vienas pamišęs dėl šachmatų, kitas dideles sumas išleidžia rinkdamas pašto ženklus, nemažai žmonių - darboholikai, ką irgi galima laikyti priklausomybės forma. O lažybos, aš tai vadinu investavimu į sporto įvykius, gali tapti įdomia ir pelninga veikla, bet....kaip minėjau, tai pasiekti gana sunku, reikia turėti tam tikrų žinių ir psichologinių savybių.


na, aš šią priklausomybę lyginčiau su alkoholizmu ar narkomanija..ir turėtų būti sugriežtintos taisyklės, paaiškinta apie tykančius pavojus( nes akivaizdu, kad tėvai ne visada suvokia pavojus, kitaip nepaaiškinsi, kodėl močiutė pastato už anūkėlį, kuris ją įkalbėjo..arba tėvas ateina statyti ir atsiveda mažametį vaiką kartu)..straipsnyje pateikta, kad lažybų tarpininkės tik džiaugiasi statančiais ir joms amžius nesvarbu..visai ne..ateina nepilnamečiai, išvarai, tai atsiveda kokį pilnametį draugą, kad jis pastatytų už juos, tai ką su tokiais padarysi? nemanau, kad tinkamai nustatyta 18m riba..ką tokio amžiaus pacaniokas suvokia? matau labai daug spragų, neapgalvotų dalykų tiek dėl kazino, tiek dėl lažybų punktų, bet nelabai kam rūpi viską tvarkyti..valstybei juk irgi nauda yra, kai sekasi tiems punktams ir kazino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai