Tema sukurta: 2014.12.12 16:25
2014.12.12 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šarūnas123
Šarūnas123
Naujokas
Sveiki visi,

Nusprendžiau įgyvendinti mažą projektą ir pardavinėti savo analizes. Sportu, o konkrečiau krepšiniu ir futbolu domiuosi nuo vaikystės, man asmeniškai nebuvo geresnio žaidimo nei NBA. Manau Jums nusibodo eiti į minusą lažybose, ar gauti menką pliusą, šioje vietoje aš Jums padėsiu. Mano tikslas nėra parduoti analizę ir nusispjauti ant Jūsų, visiškai priešingai! Man svarbu kad Jūs sugebėtumėt sėkmingai gauti pelną iš mano analizių ir patarimų. Ko gero paskaičius šį skelbimą Jums kils klausimas, kodėl būtent manimi reikėtų pasitikėti ir pirkti iš manęs. O gi todėl kad aš lažybom užsiemu kelis metus, pradžioj ėjau į minusą, tol kol neišmokau protingai lažintis, savo sukauptą patirtį perduosiu Jums. Taip pat esu dalinęsis nemokamom analizėm anksčiau. tačiau neišsipildžius kelioms prognozėms žmonės pradėjo švelniai tariant elgtis neprotingai. Taigi nusprendžiau pradėti pardavinėti analizes. Tiesa, karts nuo karto pasidalinsiu nemokamom prognozėm, viskas priklausys nuo žmonių. Taip pat siūlau galimybę gauti keletą analizių nemokamai, Jums tereikia padaryti kažkokį cover'į Facebook, geriausiai sukūręs žmogus gaus analizes, Savo projektą pavadinau " LazybuExpressas " tad tikiuosi kad cover'is bus nukreiptas į tą pusę. Jau šiandien turiu kelias analizes futbolui. Pradžia 19 valandą. Tad visi susidomėję ar turintys kokių nors klausimų rašykit asmenine žinute. Linkiu Jums gero vakaro ar sėkmingų lažybų!

https://www.facebook.com/groups/761125873943334/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Praeiities ivykiai,negali leti ateities nutikimu.... Dabar perskaityk 3 kartus,ir pagalvok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai