Tema sukurta: 2007.12.08 17:19
2007.12.08 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Kokie jusu santykiai su anytomis,uosviemis?As laukiu atvykstant uosvio,jis "labai mane myli")Nezinau kaip reikes istverti dvi savaites.Vis delsiu pirkti bilietus,mastau kaip sumazinti jo vizito laika)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Na as nerasiau,kad jis piktas...Yra kitos priezastys del ko musu biolaukai kertasi)As esu ne ta marti kokios jis tikejosi.O kodel mano reitingai mazi-as nezinau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
na, man asmeniskai kazkaip pavykdavo susirasti vaikina, kurio tevai budavo nuostabus zmones, visada mane siltai sutikdavo, nors man kinkos drebedavo kaip astuoniu balu zemes drebejimas tik tiem mano vaikinam nepasisekdavo su mano teciu anas visada atrodydavo pries juos piktas ir grieztas(bet toks tikrai ne visada yra) Arlecchino teisingai sako, ziuri ne is tos puses zmones jaucia kai ju kas nors nemegsta ar vengia ir tai tikrai neissaukia malonios griztamosios reakcijos.taip kad, pasistenk perprasti savo uosvi, kodel jo poziuris toks i tave sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Gal man savo vaikus nudaiginti,kad itikciau uosviui...)Mes su vyru 10metu kartu,puikiai sutariame,rodos ir su uosviu viskas yra puiku,kol....Mes auginame bendra vaikuti,viskas atrodo puiku,bet kiti mano 2 vaikai jam kliutis mano vyro gyvenime...Ne nuo manes priklauso tai ka jus man patariate.Aciu uz nuomones,kokios jos bebutu-kartais gerai saltas dusas!)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
man tai keista,kad uosvis marcia "renka",tai anytu pomegis...
Vyrai,kad ir nemegs marcios,bet daugiau patyles,ir nerodys savo nusistatymo...
kas kita-anytos...
O as myliu savo marcia ir marti mane megsta ,net paatviraujam abi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Uosvis vienisas,buves donzuanas,neusiseke gyvenimas,gal del to jis pavydi sunui-tiesiog sunku ka ir spresti.Vyras bande kalbeti ta tema-veltui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Mane ir labiau mylėjo uošvis nei anyta Todėl čia nieko negaliu patarti tiesiog nesuprantu tokios vyrų nuostatos nepriimti marčios....Paprastai vyrams moerį priimti lengviau nei moteriai moterį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.08 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ssz
ssz
Naujokas
mano uosvis buvo geras,as taip maniai,kol gyva buvo anyta paskui parode koks jis is tikruju.bet svarbiausia neimk igalva jis gi ne visam gyvenimui atvaziuoja tik 2 savaitem tai sukask dantis ir prakentek,gal posio vizito jis pakeis nuomone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.09 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
> Laukiu sveciu-uosvio)

Lauk! Beje laukimas - labai geras zenklas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.09 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Clonc,
duosiu tau patarima, kuri as gavau is drauges, kai kazkada papuole labai netolerantiskas virsininkas, kuris pastoviai ant visu rekdavo garsiai ir priversdavo visus jo bijoti...
Drauge man patare jo ne bijoti, nes kaip kazkas jau cia rase, kad kitas zmogus ta baime jaucia ir tuom naudojasi, o mintyse isivaizduoti, kad tu imi ir atnesi savo virsininkui gelyte...
Tai ir tau siulau isivaizduoti, kad pasitinki savo uosvi su gelyte rankose, kai jis atvaziuos...
Ir visuomet, kai pajusi savo uosvio nemeile tau, mintyse padovanok jam gelyte... Zinok tokios mintys sukels tau paciai gera nuotaika ir sypsena, ir uosvis gal pajutes tavo toki nusiteikima, prades su tavim kitaip elgtis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.09 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Aciu,Dainuska7,pabandysiu sia hipnoze pasinaudotiDaug ka esu isbandziusi per ta 10meteliu...Maniau,kad turiu nuostabiausia uosvi pasaulyje,deja klydau...Skaudu kai negali pasitiketi artimuju jausmais.Bet is kitos puses dziaugiuosi,kad suzinojau zmogaus nuomone,pamaciau tikraji veida.Senas zmogus,tad viskas atleistinaLabai dekinga uz jusu pasisakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.09 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Su uošviais sutariu. Nors apie anytą net jos seserys sakė "man gaila jos (t.y. manęs), kad į tokią šeimą pateko". Na, to blogumo aš asmeniškai nejaučiu, bet šiaip matau, kad mėgsta manipuliuoti, vadovauti ir t.t., bet kol tas manęs neliečia, tai be reikalo nesipykstu. Bet tegu tik pabandytų, ginčiau nagais ir ragais savo šeimą (net ir vyrą, nes jis jos nelabai mėgsta). O vat apie uošvį blogo nieko negirdėjau, bet jis man kažkodėl nepatinka...Jo humoro jausmas ir apskritai charakteris, stengiuos nesusidurt akis į akį O su anyta atvirkščiai, tik stengiuos neturėt jokių rimtų reikalų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.09 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Su uosviais ir anytomis geriausia palaikyti dalykinius, draugiskus santykius,matytis ne per daznai,per arti neprisileisti-nes tai kada nors atsisuka pries mus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.10 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Clonc
Su uosviais ir anytomis geriausia palaikyti dalykinius, draugiskus santykius,matytis ne per daznai,per arti neprisileisti-nes tai kada nors atsisuka pries mus.


Būtent, aš irgi lygiai taip pat manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linusiukas
linusiukas
Naujokas
As labai gerai sutariu su savi uosviais. svarbiausia manau yra gyventi atskirai ir matytis ne kiekviena diena. jie nesikisa i musu gyvenima,mes i ju,atvaziuojam,pabunam,bet bendravimas tikrai siltas ir malonus is abieju pusiu,nes uosviai nekonfliktiski zmones yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.17 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZavingaM
ZavingaM
Meistras
turejau kelis vaikinus, ju tevai mane atrodo mylejo ir lepino labiau nei savo sunu...dabar irgi panasiai...uosvis mane dievina, anyta, kai atvaziuoju net apsiverkia is dziaugsmo... o mano tevams patinka tik sis, su kuriuo dabar gyvenu, i buvusius vaikinus ne paziuret nenorejo..visi jie neitikdavo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


talita
talita
Pradedantysis
Mano mamai lygiai tokia pati situacija kaip ir tau. Mano tecio tevai buvo numate kita mergina ir kartu zmona mano teciui, taciau jiems savo planu igyvendinti nepavyko. Tai ir po siai dienai mamos ir tecio tevu santykiai labai labai salti mazdaug labas, jei ko paklause atsako, kad gerai ir viso gero ir taip jau 24 metai. Visada tecio tevai kursto ji pries mama, prigalvoja visokiu nesamoniu, net ir as jiems uzkliunu ir pries mane tevuka kursto ir kazkada yra pasake mano mamai, kad " Tu man ne marti, o tavo dukra man ne anuke" ir net buvo sugalvojusi, kad as esu kaimyno dukra, o ne tecio. Stai taip ir po sia akimirka tecio tevu as kaip ir nepazystu, nes tarp musu stora ledine siena. Visa laime, kad jie gyvena nuo musu uz 150 km. ir pas juos nuvaziuojam vos 4 ar 5 kartus per metus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.22 08:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roziuke
roziuke
Meistras
vyro mama man simpatiska,rupinasi manim,o tevo nera,mires.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai