Santrauka: kaip galvojat?
Tema sukurta: 2008.03.13 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.03.13 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Nauja tryda Prasom reikstis.

As asmeniskai manau, kad nera nieko blogiau santykiuose uz vienas kito kontroliavima, kad tik vajetau, nenueitu i sona... Tai uzknisantis dalykas. Vienas kita myleti gali tik tokie zmones, kurie yra laisvi ir nesuvarzyti, turintys savo poziuri i gyvenima ir nezliumbiantys del smulkmenu. Manes niekada nesuviliotu tokia vistele, kuri neturi kitu ir kitam neleidzia (kaip suo ant sieno). Man patinka tos, kurios nesispausdamos megaujasi gyvenimo malonumais - tai tik irodo kad jos yra geidziamos. Atsiranda intriga, noras konkuruoti, buti geresniam uz kitus... Tai yra super. O buti priristam - kosmaras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Jmj, kadangi jau sukūrei naują temą, tai kartoju klausimą: kas tau yra "poxuiste" - ta, kuriai būtų px, kur tu, su kuo, ar ta, kuriai px, su kuo jai būti: su tavim ar su kuo nors kitu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nakciuke
Nakciuke
Pažengęs
na jau as tai nenoreciau,kad mano draugas eitu i sona,wos tik pasitaiko proga,man tokie santykiai nepriimtini.Tai kam tau reikalinga ta mergina jei tau reik wis kitu? Tai ir eik wis su kitom.Zinoma negerai kai paranojiska baime,kad tik nenueitu i sona.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
laukinekojote >> Abu atvejai. Nes kai jai px su kuo as bunu ir su kuo ji pati yra, tai atsiranda konkurencija, kazkokia intriga, noras buti geresniam uz kitus - tas dalykas yra super, beveik extremas... Ir aisku laisves daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Tada kam būti kartu? Susitinki kartais sexui ir viskas. Argi tai buvimas kartu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Nu tai ar cia pora? Ar cia santykiai? Nu tiesiog "fuck buddies" ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
sexualus...tu mastai teisingai,bet vis nukrypsti i "debrius"....taip,santykiai ir jausmai turi buti nevarzomi....bet,kai randi tikra zmogu,kuriame sugebi atrasti viska,o jis tavyje-jums abiems nesinori kazko kito....konkurencija yra gerai...rask tinkama moteri i kuria ziures daugybe vyru ir ja grozesis,bus tau konkurencija....bet tie jausmai,matai,ir yra toks dalykas,kad kazkas tave vertina kitaip....kazkam tu tampi paciu geriausiu....kazkam tu esi neprilygstamas...ir pan....ir lygiai taip pat tas kazkas,tau tampa vienu ir paciu nuostabiausiu padariuku.....

p.s. zodziu,paaugsi ir suprasi...ka man tau cia jaunam ir nepagadintam pasakoti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Originally posted by: laukinekojote

Tada kam būti kartu? Susitinki kartais sexui ir viskas. Argi tai buvimas kartu?


Ir ka gi tu laikai buvimu karu - toki vadinamaji "slepetini" gyvenima, kai verdi valgyti, tvarkai kambarius ir lauki vyro, kuris grizes voliojasi ant sofos ir riejates del smolkmenu? Vajetau, kosmaras... Toks gyvenimas tai kalejimas ir nieko daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Originally posted by: panterrrra
sexualus...tu mastai teisingai,bet vis nukrypsti i "debrius"....taip,santykiai ir jausmai turi buti nevarzomi....bet,kai randi tikra zmogu,kuriame sugebi atrasti viska,o jis tavyje-jums abiems nesinori kazko kito....konkurencija yra gerai...rask tinkama moteri i kuria ziures daugybe vyru ir ja grozesis,bus tau konkurencija....bet tie jausmai,matai,ir yra toks dalykas,kad kazkas tave vertina kitaip....kazkam tu tampi paciu geriausiu....kazkam tu esi neprilygstamas...ir pan....ir lygiai taip pat tas kazkas,tau tampa vienu ir paciu nuostabiausiu padariuku.....
p.s. zodziu,paaugsi ir suprasi...ka man tau cia jaunam ir nepagadintam pasakoti....


Na kad ir vienintele ji man butu, kad ir neprilygstama, bet laisves uz tai atimti nenoreciau, nes prijaukintas zveris tampa ne toks idomus, va kaip idomiai issireiskiau Jei as ja prisijaukinciau, man ji tiesiog taptu nuobodi, namu seimininke ir tiek...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nakciuke
Nakciuke
Pažengęs
as manau SexuAlus tu dar wisiskai kitaip manysi po keletos metu,db tau tas "seimyninis" gyweinimas yra siaubas baubas,bet esu beweik tikra,kad manysi kitaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: SexuAlus

Originally posted by: laukinekojote



Tada kam būti kartu? Susitinki kartais sexui ir viskas. Argi tai buvimas kartu?




Ir ka gi tu laikai buvimu karu - toki vadinamaji "slepetini" gyvenima, kai verdi valgyti, tvarkai kambarius ir lauki vyro, kuris grizes voliojasi ant sofos ir riejates del smolkmenu? Vajetau, kosmaras... Toks gyvenimas tai kalejimas ir nieko daugiau.


itariu,jog busi ateiti geras vyras ir tevas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Sexualus, man buvimas kartu, tai ne vyro laukimas ar valgio gaminimas. Tai partnerystė. Vaikščiojimas susikabinus už rankų, teliko spoksojimas kartu, bendrų tikslų siekimas, jausmas, kad esi gerbiama, mylima, reikalinga, supratimas, kad tai žmogus, be kurio saulė ne taip skaisčiai šviestų. Ir leidimas kvėpuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: SexuAlus

Na kad ir vienintele ji man butu, kad ir neprilygstama, bet laisves uz tai atimti nenoreciau, nes prijaukintas zveris tampa ne toks idomus, va kaip idomiai issireiskiau Jei as ja prisijaukinciau, man ji tiesiog taptu nuobodi, namu seimininke ir tiek...


matai,kai yra jausmai ir randi zmogu butent toki,kokio tau reikia,tuomet niekada 100% nejusi tuo prisijaukinimo....visada bus abejoniu...visada bus intrigu...svarbu tik rasti butent tai,ko tau reikia....o nuobodus mylimas zmogus gali pasidaryk tik tuomet,kai judu nebesies tai,del ko susiejot kartu....o tai vel gi priklauso nuo jusu,ar sugebesite issaugoti tai,kas yra jums brangu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Originally posted by: panterrrra
itariu,jog busi ateiti geras vyras ir tevas....


Is ko sprendi? Ir kas ieina i ta "gerumo" savoka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Originally posted by: Nakciuke

as manau SexuAlus tu dar wisiskai kitaip manysi po keletos metu,db tau tas "seimyninis" gyweinimas yra siaubas baubas,bet esu beweik tikra,kad manysi kitaip


Nenoreciau kad taip butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sK
sK
Pradedantysis
Originally posted by: SexuAlus
As asmeniskai manau, kad nera nieko blogiau santykiuose uz vienas kito kontroliavima, kad tik vajetau, nenueitu i sona...


Santykiai ne vien tokie būna. Jei pvz. aš su mergina draugauju, tai aš nesitikėsiu, kad ji eis "na lievo" - ja pasitikėsiu. Šiaip ar taip, tai nėra visuotinai priimta. Niekur. 90% pasaulio gyventojų tai įverdytų kaip išdavystę. Todėl, jeigu mergina yra tokių pažiūrų, man būtų būtina apie tai sužinoti. Nes jeigu aš sužinosiu jau po to, kai ji su kuo kitu pasimėgaus "gyvenimiškais malonumais" - tai jau, matyt, bus kiek vėloka racionaliai viską apmąstyti...

Kodėl man tai nepriimtina: jeigu aš "draugauju", o ne "karts nuo karto lytiškai santykiauju ir susitinku prie kavos puodelio" su mergina, tai, man atrodo, logiška, kad aš noriu su ja būti. Su ja mylėtis, šnekėtis, važinėtis... Ir taip toliau. Kas be ko, aš neturiu teisės įtakoti jos laisvalaikio (vaikščiojimo su draugais, "šiaip" ara į klubus ar vakarėlius). Bet norėčiau iš jos pusės pagarbos (aš taip tą suprantu) man - ji turi mane, tad man turėtų suteikti tam tikras privilegijas: jos kūną, laisvesnį laiką ir dar šį bei tą. Be to, galimybę viešuose susirinkimose vadintis ir veikti kaip jos "vaikinas" Savo ruožtu aš pasižadu elgtis atitinkamai pagal mano suprantamas "normas" + derintis prie jos pageidavimų, nesikertančių su mano "tiesa" - bet netgi ir tai dauguma atvejų derintinas dalykas.

Jeigu mano "mergina" norėtų nevaržoma santykiauti su bet kuo ir bet kada - ne vien manimi - tai ji iš esmės neatitiktų šioje sutartyje kiek aukščiau išvardinto punkto dėl pagarbos ir ištikimybės Taigi, pagal mano gyvenimo sampratą, ji nebūtų mano mergina. Be to, taip elgdamasi ji galėtų mane pavergti LPL ligų pavojui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: SexuAlus
Na kad ir vienintele ji man butu, kad ir neprilygstama, bet laisves uz tai atimti nenoreciau, nes prijaukintas zveris tampa ne toks idomus, va kaip idomiai issireiskiau Jei as ja prisijaukinciau, man ji tiesiog taptu nuobodi, namu seimininke ir tiek...

Laisvė nėra dulkinimasis su kuo papuola. Žavi mergina visada bus šiek tiek neprijaukinta, ji visada bus įdomi kitiems... Ir prie ko čia sexas???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Nesuprantu, vienas tai gyveni(zinau kad negyveni, bet teoriskai sakykim) ir miegi ir valgai. O jau dviese staiga tie paprasti tampa siaubingais. Ka tu isivaizduoji gyvenimas tai begalinis balius, fejerverkai? Nu galima to siekti, zinoma, bet nu nedingsi niekur nuo to (nebent i interneta, alhoholi ar kitas priklausomybes).....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: SexuAlus

Originally posted by: panterrrra

itariu,jog busi ateiti geras vyras ir tevas....




Is ko sprendi? Ir kas ieina i ta "gerumo" savoka?



is to,kad negali pakesti nuobodybes,"pilkos kasdienybes",tau reikia naujoviu,nauju potyriu,nesutinki su tuo,kad santykiuose yra svarbu gaminimas,skalbimas ir laukimas...nevarzai kitu ir gerbi zmogaus apsisprendima...megsti konkurencija,vadinasi sieki buti geriausiu ir pan....tai yra gana svarbios sudedamosios dalys patvariai gerai seimai....nes jeigu abu zmones panasiai ir susitinka,jiems niekada nebus nuobodu gyventi kartu...ir ju santykiai gales testi labai labai labai ilgai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.13 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: laukinekojote

Originally posted by: SexuAlus

Na kad ir vienintele ji man butu, kad ir neprilygstama, bet laisves uz tai atimti nenoreciau, nes prijaukintas zveris tampa ne toks idomus, va kaip idomiai issireiskiau Jei as ja prisijaukinciau, man ji tiesiog taptu nuobodi, namu seimininke ir tiek...


Laisvė nėra dulkinimasis su kuo papuola. Žavi mergina visada bus šiek tiek neprijaukinta, ji visada bus įdomi kitiems... Ir prie ko čia sexas???


vat cia geras pastebejimas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai