Santrauka: Esu išprotėjas dėl muzikos, todėl kviečiu prisijungti visus tuos, kurie yra išprotėję.
Tema sukurta: 2016.12.11 04:07
2016.12.11 04:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AleksasKo
AleksasKo
Naujokas
Laba visiems,
Esu išprotėjas dėl muzikos, todėl dalinuosi su jumis tuom, ką veikiu laisvalaikiu ir kviečiu prisijunkti tuos, kam ši idėja patinka.
Žinoma, daugelis galbūt pasakys, kad nieko naujo aš čia nedarau ir pan, tad iškarto pasakau, kad aš tiesiog miegaujuosi tuo, kas man patinka ir galbūt čia yra dar tokių, kuriems tai patinka todėl šios temos siekis tik susirasti bendraminčių, padiskutuoti ir prie pc veikti kažką naudingesnio nei sėdėti facebook'e.
Taigi, mano pomėgis atrinkinėti muziką, ją tvarkingai apdoroti, kurti audio šaukinius, įgarsinti įvairią medžiagą. Trumpai tariant mėgstu dirbti su audio medžiaga, montavimu, įgarsinimu, tuom domiuosi jau 9 metus, tad turėdamas laisvo laiko visą tai realizuoju internete, kurdamas internetinę radijo stotį.
Visa esmė yra transliuoti tik tokius muzikinius kūrinius, kurie jau tapo hitais arba yra hitais šiandien.
Tikslas yra muzika. Muzika ir jokios reklamos kas penkiolika minučių, jokių bereikalingų kalbų, tik trumpi radijo šaukiniai, reprezentuojantys, kokios radijo stoties šiuo metu klausytojas klauso.
Kviečiu pasiklausyti ir rašyti čia savo pastebėjimus, klaidas, o norinčius kviečiu ir prisidėti!
Klausytis galite paspaudę
Šią nuorodą
Norinčius prisidėti prie radijo stoties plėtojimo kviečiu rašyti
El Paštu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.20 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Weris
Weris
Naujokas
Maladiec, fainiai kad atradau tokią stotį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai