Santrauka: Šiuolaikinio jaunimo stilius
Tema sukurta: 2011.01.10 16:34
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2011.01.10 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Gana senai norėjau sukurti tokią temą, šitos temos tikslas yra tiktai savos nuomonės pareiškimas apie dabartinį lietuvių pasiaukojimą dėl stiliaus, visos nuomonės esančios čia kogero bus subjektyvios, bet visgi visur yra krislelė tiesos. Tai va, pradėsiu aš:
kartą važiuodamas troleibusu iš paskaitų namo, iš neturėjimo ką veikti pradėjau apžiūrinėti visus, buvo gana šaltas vakaras, -17 laipsnių lauke, pastebėjau, kad daugeliui tai nemotais. Dauguma visdar vaikšto su plonapadžiais sportbačiais, norėdami pareikšti, kad ale va gatvės stilius (tiek vaikinai tiek merginos), aplamai, pastebėjau, kad šalikai ir kepurės daugeliui atrodo kaip nemadingi aksesuarai, vaikinai nors ir pilant sniegui "pasistatę" plaukus eina sau prasegta krūtine, nors net plika akimi matosi ištinę limfmazgiai kakle, veidai raudoni, rankos jau mėlynos nuo šalčio. Ir nepasakysi, kad žmogus neturi pinigų, nes va maigo iPhone, aplamai pastebėjau, kad šiltai apsirengti tiesiog yra nemadinga, panelėms juk rūpi neatrodyti storoms, vaikinai tiesiog nori pasirodyti kietesniais. Tad va, pirma pagal mane yra ta ale gatvės stiliaus mada, kuo šilčiau apsirengęs - tuo nestilingiau atrodai. Antras keistas mados riksmas pagal mane yra tos kelnės su klynu iki kelių, vat aš nesuprantu, kokia gi jų praktinė nauda?? Na nebent iki tualeto jei nedabėgsi, tai prikraut lengviau į kelnes galėsi, bet visdėlto? Užpakalinės kišenės iškart atkrenta, nes jos per žemai, negali bėgti, jeigu matai va autobusas, ir pabandyk tu su jom prabėgti :) Aš nežinau, kas išgalvojo tokį dalyką, bet pagal mane blogiau atrodyti su jokiom kelnėm neįmanoma, bet ką čia aš šneku, juk čia gatvės stilius toks, ne man suprasti.. Trečias keistas dalykas (nors aš visgi gerbiu jo kūrėjus, nes taip lengvai sau milijonus sukrovė) yra botai, na nežinau kaip jums, bet merginos su guminiais batais man laaaabai keistai atrodo, nematau čia nieko seksualaus, tiesa, praktinė nauda bent jau iš to yra, visgi, geriau negu tos aukščiau aprašytos kelnės ar plonos sportinės tapkutės, bent kojos nešlampa, bet kad aš net ir vasarą mačiau merginas juos avint. Ketvirtas - juodi auskariukai, kurie veriami į lūpas arba antakius. Na gerai, jeigu tu esi koks gotas, su juodais plaukais, juoda apranga ir blyškiu veidu - tada šaunu, bet kaip baisiai veria akį, kai juos nešioja kokie blondinai(-ės), na niekaip nesiderina. Tai va, būtų įdomu išgirsti nuomones ir iš jūsų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Vieniems patinka vienoks stilius, o kitiems kitoks.

Dažnai atkreipiu dėmesį į kiek kitaip besirengiančius žmones, bet nepuolu jų teisti. Va kaip čia apsirengė ir pan. Jeigu jam taip patinka bei suteikia pasitikėjimo savimi - tegul nors ir nuogas eina į miestą.

O ir šiaip, kai aplink vaikšto krūvos vienodai pilkų žmonių, tai tie keli labiau išsiskiriantys todėl ir atrodo kaip baltos varnos. Stilius - kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas. O dėl tų guminių batų, tai pati tokius turiu. Praktiška ir nereikia gadinti gerų batų. Ypač tokiu oru kaip dabar. Niekas dėl seksualumo jų nenešioja kaip išsireiškei. Kaip gali batai būti seksualūs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Nesuprantu koks skirtumas Petriukui kaip apsirenge Onute . Man pavyzdziui visiskai neidomu kaip kas rengiasi , jie sala ne tu tai ju problemos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
tai būtent šios temos tikslas ir yra rinkti visų subjektyvias nuomones, kas jiem atrodo keisčiausiai. O pasireiškimo būdų yra daug, nes tos visokios kelnės, auskarai nėra labai originalus būdas, nes čia dabar pažiūrėsi kas antras propaguoja tą gatvės stilių, jie visvien vieni iš daugelio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
1. Dėl vaikščiojimo pamėlus aš irgi nelabai suprantu. Buvo tokia "mada" vaikystėj, nerūpėjo pirštinės ir kepurės, o ir nešalta buvo. Dabar stengiuosi apsirengti kuo šilčiau, juk tiek daug gražių šiltų dalykėlių yra, nesuprantu to vaikščiojimo mėlynom nosim.

2. Man užkliuvo pasakymas "nematau čia nieko seksualaus". Nejaugi tu manai, kad vienintelis apsirengimo tikslas - atrodyti seksualiai? Nejaugi gražiau, kai su basutėm ar medžiaginiais batukais klampoja po balas? Kokius pvz. batus būtų galima avėti šiandien, kai toooookios balos visur? Tik botus. Į seksualumą nepretenduojam, bet juk ir pūkinė striukė prie -20 neatrodo seksualiai, a?

O visa kita... Na, tiesiog kiekvieno skonio reikalas. Man netrukdo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Gyvenant tokioje visuomenėje dar ne tiek keistenybių pamatysi. Manęs, pavyzdžiui, jau niekas nebestebina. Ypač gyvenant Vilniuje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mielutiz
mielutiz
Pradedantysis
Del isvaizdos, tai gal papasakok, kaip tame trulike pats atrodei?D
O kitu isvaizda, tai cia matosi postsovietine tevu ir bendraamziu padaryta tustybe ir nesaugumo jausmas-"o ka visi pagalvos, je as nebusiu patrauklus(i), grazus(i)". Be to, niekas neismoke apie sveikatos saugojima-suserga po to ir bliauna "vis serguuu ir serguuu" )) Aisku, pats ant saves pastebiu, kad kartais neivertines oro apsirengiu per siltai ar per saltai, nes nuo silto oro prie vesesnio sunku priprasti ir isivertinti, kaip jausiesi.
Siknakelnes merginoms turbut grazu del to, kad ju klubai JOMS atrodo platesni, paslepia stora uzpakali. Pabreziu-JOMS, nes vaikinams tai tikrai negrazu) Na, o del batu-uztektu ju gamintojams isstampuoti forma, kuri labiau primintu paprasta bata ir maziau bota ir viskas butu tvarkoje. Nes paprastai is toliau viskas ok atrodo, o arciau priejes matai, kad mergaite ir tvarte karve melzdama nori stilinga buti ))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
mylimukė rašė:
2. Man užkliuvo pasakymas "nematau čia nieko seksualaus". Nejaugi tu manai, kad vienintelis apsirengimo tikslas - atrodyti seksualiai? Nejaugi gražiau, kai su basutėm ar medžiaginiais batukais klampoja po balas? Kokius pvz. batus būtų galima avėti šiandien, kai toooookios balos visur? Tik botus. Į seksualumą nepretenduojam, bet juk ir pūkinė striukė prie -20 neatrodo seksualiai, a?



O visa kita... Na, tiesiog kiekvieno skonio reikalas. Man netrukdo.


na aš tą seksualumą panaudojau tam, nes vasarą irgi nekartą mačiau juos avint paneles, nors ir saulė šviečia ir šilta. Plius, aš pats iš provincijos, tai matau kas darosi mieste ir kas darosi provincijoje, provincijoje botai labiau naudojami ne praktiniais sumetimais, o ale stiliaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Vasarą yra panelių nešiojančių ir storus žieminius batus arba kokius ilgus iki kelių. Ir ką? Jeigu joms kojos nešunta, tai lai nešioja.

O šiaip ir temos pavadinimo nesupratau. Kvaili mados riksmai. Labai jau subjektyvu. Nemanau, kad ir pats visiems atrodai "seksualiai" su šilta žiemine striuke ir batais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
beto, dar kartą kartoju, nebūtina čia smerkti kas ką pasakė, juk iš pradžių pasakiau, kad nuomonės yra subjektyvios, nebūtina čia užsipulti ir ginti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Niekas ir negina. Tiesiog koks gi skirtumas kaip kas rengiasi? Išvis keista tema. Dabar susirinkime visi ir pradėkime aptarinėti kaip kas rengiasi ar kokias šukuosenas nešioja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Nikė rašė:

Gyvenant tokioje visuomenėje dar ne tiek keistenybių pamatysi. Manęs, pavyzdžiui, jau niekas nebestebina. Ypač gyvenant Vilniuje.


cia dar niekniekis. su tikraja laisves, stiliaus ir saviraiskos laisve Vilnius nieko bendro neturi :)

prisimenu draugo zodzius, ka sake kazkada i lt grizes (jis gyvena londone) : ten tiek visokiu keistu ir kreizi zmoniu, kad to, ka mes laikom normaliu tarp ju net ir nepamatysi, o jei netycia ir pamatysi, tai tas normalumas bus tiesiog dar viena stiliaus ir saviraiskos atmaina :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Nikė rašė:

Niekas ir negina. Tiesiog koks gi skirtumas kaip kas rengiasi? Išvis keista tema. Dabar susirinkime visi ir pradėkime aptarinėti kaip kas rengiasi ar kokias šukuosenas nešioja.


o kodėl gi ne? jeigu metus čia visi sugebėjo visokius ten Kedžius ar Venskienes aptarinėt, tai kodėl gi neaptarti tokio kasdieniško dalyko kaip žmogaus stilius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
Nikė rašė:

Niekas ir negina. Tiesiog koks gi skirtumas kaip kas rengiasi? Išvis keista tema. Dabar susirinkime visi ir pradėkime aptarinėti kaip kas rengiasi ar kokias šukuosenas nešioja.


:))) na jau, tik nesakyk, kad su draugėmis niekada nepapletkavoji apie tai, kaip kas rengiasi ar kokias šukuosenas nešioja :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
beje, idomus pastebejimas : kai anksciau pastoviai daug prisirengdavau, kad nebutu salta, tai pastoviai ir sirgdavau. Dabar gi, kai nepersistengiu besirengdamas (nors kedu ziema nenesioju, o ir pirstines pripazistu) ligas pamirsau. As aisku suprantu, kad esme greiciausiai yra tame kad jau galutinai suaugau, sutvirtejo imunitetas ir siaip, megstu pavalgyt astriai,gal ir tai padeda nemazai bacilu uzmust, bet drabuziu kiekio atvirkscias proporcingumas ligu kiekiu man vistiek kelia siokia tokia nuostaba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Rennais rašė:

cia dar niekniekis. su tikraja laisves, stiliaus ir saviraiskos laisve Vilnius nieko bendro neturi :)

prisimenu draugo zodzius, ka sake kazkada i lt grizes (jis gyvena londone) : ten tiek visokiu keistu ir kreizi zmoniu, kad to, ka mes laikom normaliu tarp ju net ir nepamatysi, o jei netycia ir pamatysi, tai tas normalumas bus tiesiog dar viena stiliaus ir saviraiskos atmaina :)


Teko girdėti, kad užsienyje daug daugiau visokių stilių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Eyjafjalajokull rašė:

Nikė rašė:

Niekas ir negina. Tiesiog koks gi skirtumas kaip kas rengiasi? Išvis keista tema. Dabar susirinkime visi ir pradėkime aptarinėti kaip kas rengiasi ar kokias šukuosenas nešioja.


o kodėl gi ne? jeigu metus čia visi sugebėjo visokius ten Kedžius ar Venskienes aptarinėt, tai kodėl gi neaptarti tokio kasdieniško dalyko kaip žmogaus stilius?


Nė karto nerašiau tokiose temose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ok, beje, ziuriu, kazkaip papletkint zmones cia varzosi biski tai pradesiu as.
Vienas is paciu kreiziskiausiu mano akim stilius - japonijoj paplites FRUiTS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
Rennais rašė:

Nikė rašė:



Gyvenant tokioje visuomenėje dar ne tiek keistenybių pamatysi. Manęs, pavyzdžiui, jau niekas nebestebina. Ypač gyvenant Vilniuje.




cia dar niekniekis. su tikraja laisves, stiliaus ir saviraiskos laisve Vilnius nieko bendro neturi :)



prisimenu draugo zodzius, ka sake kazkada i lt grizes (jis gyvena londone) : ten tiek visokiu keistu ir kreizi zmoniu, kad to, ka mes laikom normaliu tarp ju net ir nepamatysi, o jei netycia ir pamatysi, tai tas normalumas bus tiesiog dar viena stiliaus ir saviraiskos atmaina :)


pritariu. Vilniuje vis dar galima pajusti į tave įbestus pašaipius žvilgsnius, jei neįtaikai į tam tikrus standartus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Baltaveidis rašė:

:))) na jau, tik nesakyk, kad su draugėmis niekada nepapletkavoji apie tai, kaip kas rengiasi ar kokias šukuosenas nešioja :)


Aišku, kad apkalbinėjam. Geriau pasakyk, kurios neapkalbinėja. Tik tuos apkalbos tarp mūsų ir lieka. Tikrai neverčiu žmonių keisti stilių todėl, kad man jis atrodo keistas. Mano stilius irgi kažkam atrodo keistas. Bet juk rengiesi ne dėl to, kad kitiems patiktum. Visiems vis tiek neįtiksi. Neverta ir stengtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai