Tema sukurta: 2009.04.26 19:10
1 2 Toliau Paskutinis
2009.04.26 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukstasss
Lukstasss
Patyręs
Sveiki. taigi jau baigiau vairavimo kursus, bet mokykla neisduoda baigimo pazymejimo be 18m ar taip galima ? juk regitroje teorija laikyti galima anksciau negu sueina 18 ... Kiek laiko pries pilnametyste mokykla turi atiduoti pazymejima.
PS. 18 man sueina geuguzes 30
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tukas13
tukas13
Pažengęs
taigi egzamina gali laikyt tik 18
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
tukas13 rašė:

taigi egzamina gali laikyt tik 18


Nebūtina. Aš 17-os laikiau. Reikia, kad būtų nemažiau kaip 1 mėn. iki 18 m. (bent jau taip buvo prieš 2,5 metų).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Lukstasss rašė:

Sveiki. taigi jau baigiau vairavimo kursus, bet mokykla neisduoda baigimo pazymejimo be 18m ar taip galima ? juk regitroje teorija laikyti galima anksciau negu sueina 18 ... Kiek laiko pries pilnametyste mokykla turi atiduoti pazymejima.

PS. 18 man sueina geuguzes 30


Balandžio 30 d. turės būtinai išduot, nes bus likęs mėnuo ir jau galėsi regitroj laikyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukstasss
Lukstasss
Patyręs
StreetRacer rašė:

Lukstasss rašė:



Sveiki. taigi jau baigiau vairavimo kursus, bet mokykla neisduoda baigimo pazymejimo be 18m ar taip galima ? juk regitroje teorija laikyti galima anksciau negu sueina 18 ... Kiek laiko pries pilnametyste mokykla turi atiduoti pazymejima.



PS. 18 man sueina geuguzes 30




Balandžio 30 d. turės būtinai išduot, nes bus likęs mėnuo ir jau galėsi regitroj laikyt.


Neisduoda kalbejau sako tik gimtadienio diena. As pradedamas mokytis tai ir galvojau ,kad 1 men anksciau isduos issilaikysiu teorija dar pasimokinsiu vazinet miestuose .. O db neatiduoda : (
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Lukstasss rašė:

Neisduoda kalbejau sako tik gimtadienio diena. As pradedamas mokytis tai ir galvojau ,kad 1 men anksciau isduos issilaikysiu teorija dar pasimokinsiu vazinet miestuose .. O db neatiduoda : (


Hmm... Nu nežinau nežinau... Čia jau kažkokia nesamonė. Gal taisyklės pasikeitė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Taisyklės per pastaruosius du metus tikrai daug sykių keitėsi. Dabar tik savo gimimo dieną gali gauti kursų baigimo pažymėjimą bei laikyti egzaminus Regitroje. Beje,išlaikius teorijos egzaminą,vairavimo egzaminą turi išlaikyti per metus. Tai yra,tuos pirmuosius tris bandymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Tai is viso kaip leido laikyti egzamina, jei nera 18. Turejo tai pasakyti. Nejau tikejaisi, kad isduos pazymejima kai tau 17.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukstasss
Lukstasss
Patyręs
koky egzamina ? mokykliny > ? sake instruktorius aisi pas pavaduotoja ir kalbek kad isduotu nuejau pakalbejau sako neisduos.... O regitroje galima teorija anksciau laikyt nes pries pora sav rasiau i regitra jie man tai patvirtino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Kaip gi tu laikysi Regitroje,jei neturi pažymėjimo? O mokykla turi teisę tau jį išduoti,tik kai sueis 18. Kursuose mokytis gali,sulaukęs 17,tas teisybė. Ir tas 20 valandų praktinio važiavimo gali pravažiuoti. Bet pažymėjimas-tik kai sueis 18.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
o tai pasakyk, kokio by%o, laikyti ta egza nepilnameciui? Su traktoriumi gali kaime ir be nieko po pievas vazineti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


casablanka
casablanka
Pradedantysis
Jason rašė:

o tai pasakyk, kokio by%o, laikyti ta egza nepilnameciui? Su traktoriumi gali kaime ir be nieko po pievas vazineti


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Jason rašė:

o tai pasakyk, kokio by%o, laikyti ta egza nepilnameciui? Su traktoriumi gali kaime ir be nieko po pievas vazineti


Tai gal žmogus ne su traktorium nori važinėt, a? Po pievas ir dirvas geriau tegu girti traktoristai ir važinėja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Tai as sakau nepilnametis vis tiek negales teisiu tureti, net jei ir issilaikys tuos egzaminus. Jau TAIP reikia tu teisiu, kad Dieve padek. Ciane JAV, kur nuo namu iki darbo gali tekti vaziuoti po 300km.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Ne nu bet vistiek jis tuoj galės susitvarkyt viską, nedaug tetrūksta iki pilnametystės gi Ką žinau, aš, pvz., turėjau laikyt galimybę mėnesį prieš, tai ir pasinaudojau ja. Tik kad aš laikiau likus tik savaitei prieš gimtadienį. Po gimtadienio teisės jau buvo pagamintos, nuvažiavau ir pasiėmiau. Čia žmogus irgi norėjo pasinaudot ta galimybe, manau, galbūt, kad galėtų ramia galva sulaukus 18 m. nuvažiuot ir pasiimt tas teises... Be abejo, atrodo kas čia veja, bet visgi kiekvienas kitaip... Aš pats tų teisių norėjau kaip nežinau ko, todėl iš dalies suprantu tą užsidegimą viską kuo greičiau padaryt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sampo
sampo
Pradedantysis
as issilaikiau regitros teorini pries beweik metus na karta bandziau laikyti praktika bet susimoviau o poto neturejau laiko ar tai reikia kad db turesiu perlaikyti ir teorija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 06:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Man lankant kursus suėjo 18m, bet kiek žinau, tai viską reikia laikytis jau turint 18, bent jau taip anksčiau buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukstasss
Lukstasss
Patyręs
Man ne visus egzamunus reikia issilaikyt o tik teorijos ,praktika tada uzsirasyciau gimtadienio diena... Matau daugumai sunku suprasti mano nora na gal visiem kitaip gal kas lb nori kiti nlb as pvz vazineju nuo mazu dienu nusibodo jau bijot ,kad vaziuoji be teisiu moket tas baudas todel noriu kuo greiciau but legalus O del traktoriaus tai su traktorium vazineju ir nuo mazu dienu ir teisias turiu antri metai eina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.14 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


monikutea
monikutea
Naujokas
Taip ne tik kad galima, bet taip ir turi but. As taip pat nelabai seniai baigus kursus ir man neatidave baigimo pazymejimo,kol nesuejo 18 metu... na tiesa, pazymejima gali atiduot, kai likus viena savaite iki gimtadienio.... tad dar teks palaukt truputuka =)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.15 12:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukstasss
Lukstasss
Patyręs
monikutea rašė:

Taip ne tik kad galima, bet taip ir turi but. As taip pat nelabai seniai baigus kursus ir man neatidave baigimo pazymejimo,kol nesuejo 18 metu... na tiesa, pazymejima gali atiduot, kai likus viena savaite iki gimtadienio.... tad dar teks palaukt truputuka =)


tik gali ar jei pareikalausiu tai privales ? as jau 28d uzsirases teorija laikyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai