Tema sukurta: 2011.08.06 19:53
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2011.08.06 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
Taigi esu būsima dvyliktokė, ankščiau norėjau stoti į kineziterapiją, bet dėje sužinojau, kad būtina chemijos arba matematikos egzaminai, chemijos aš išvis nepasirinkus, o matematika man juodai nesiseka taigi nuleidau rankas nebežinau kur stoti su dalykais kuriuos pasirinkau ... Lietuvių (A), Geografija(A), Biologija(A), Vokiečiųk.(A) visi dalykai A lygio ir visu dalykų egzaminus laikysiu... Bet patarkit kur stoti su tokiais dalykais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
reikia ne specialybę pagal laikytus egzaminus rinktis, o egzaminus dėliot pagal tai, ką nori studijuoti)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
Žinau, bet kaip matai jau per vėlu. Galvojau apie rekreacija ir turizma, bet vienur rašo, kad reikia istorijos, lt, užsienio k, kitur ,kad geografijos, lt, užsienio kalbos. Esu linkusi link geografijos, ką maždaug į tą pusę būtų galima pasirinkti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ballsas
ballsas
Pažengęs
Vokiečių moki? Nebesuk galvos, emigruok į Vokietiją, ką čia toj Lietuvoj veiksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
ultraviolet17 rašė:

Taigi esu būsima dvyliktokė, ankščiau norėjau stoti į kineziterapiją, bet dėje sužinojau, kad būtina chemijos arba matematikos egzaminai, chemijos aš išvis nepasirinkus, o matematika man juodai nesiseka taigi nuleidau rankas nebežinau kur stoti su dalykais kuriuos pasirinkau ... Lietuvių (A), Geografija(A), Biologija(A), Vokiečiųk.(A) visi dalykai A lygio ir visu dalykų egzaminus laikysiu... Bet patarkit kur stoti su tokiais dalykais...


Aš niekur nestočiau, o tu stok kur nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
albab rašė:

ultraviolet17 rašė:



Taigi esu būsima dvyliktokė, ankščiau norėjau stoti į kineziterapiją, bet dėje sužinojau, kad būtina chemijos arba matematikos egzaminai, chemijos aš išvis nepasirinkus, o matematika man juodai nesiseka taigi nuleidau rankas nebežinau kur stoti su dalykais kuriuos pasirinkau ... Lietuvių (A), Geografija(A), Biologija(A), Vokiečiųk.(A) visi dalykai A lygio ir visu dalykų egzaminus laikysiu... Bet patarkit kur stoti su tokiais dalykais...




Aš niekur nestočiau, o tu stok kur nori.

Kodėl tu niekur nestotum?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
otai nežinau, gal kas žinot tiksliai, arba studijuojat ir galit pasakyt kokių egzaminų reikia į rekreaciją ir turizmą?arba į verslo administravimą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
ballsas rašė:

Vokiečių moki? Nebesuk galvos, emigruok į Vokietiją, ką čia toj Lietuvoj veiksi


Dėl vokiečių egzo, oj kaip kinkos dreba kažkaip noris lietuvoje studijuoti, o poto jau bus matyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kad geografiją ėmei ir dar A lygiu tai čia prašovei labai IR dar egzą pasėmei nu omg jomajo ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

Kad geografiją ėmei ir dar A lygiu tai čia prašovei labai IR dar egzą pasėmei nu omg jomajo ;D


Man patinka geografija čia tau vienam atrodo ,kad tai nereikalinga...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
ultraviolet17 rašė:


Kodėl tu niekur nestotum?


Todėl, kad matau tai beprasmišku reikalu. Nebent kokius kursus trys mėnesius galėčiau palankyti, kad įgyčiau specialybę, bet miestuose viskas neteisinga ir sveikai galima gyventi tik kaime.
Eičiau į darbo biržą, jei reikėtų pinigų, ten nemokamai apmokytų ir galėčiau dirbti.
Ir žmogus pažindamas viską iš eilės naikina savo vaizduotę, o tai negerai, tai daro žmogų pilką ir niekam tikusį. Universitetuose ir kolegijose, kaip ir mokykloje kiša vaikams visokias žinias, kuriomis jis niekada nepasinaudos ir kurios tik naikina vaizduotę, be specialybės apmokymo pilną nereikalingų dalykų yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
albab rašė:

ultraviolet17 rašė:





Kodėl tu niekur nestotum?




Todėl, kad matau tai beprasmišku reikalu. Nebent kokius kursus trys mėnesius galėčiau palankyti, kad įgyčiau specialybę, bet miestuose viskas neteisinga ir sveikai galima gyventi tik kaime.

Eičiau į darbo biržą, jei reikėtų pinigų, ten nemokamai apmokytų ir galėčiau dirbti.

Ir žmogus pažindamas viską iš eilės naikina savo vaizduotę, o tai negerai, tai daro žmogų pilką ir niekam tikusį. Universitetuose ir kolegijose, kaip ir mokykloje kiša vaikams visokias žinias, kuriomis jis niekada nepasinaudos ir kurios tik naikina vaizduotę, be specialybės apmokymo pilną nereikalingų dalykų yra.

Bet išsilavinimą gaut reikia kad vėliau galėtum sėkmingai dirbti ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
albab rašė:
Todėl, kad matau tai beprasmišku reikalu. Nebent kokius kursus trys mėnesius galėčiau palankyti, kad įgyčiau specialybę, bet miestuose viskas neteisinga ir sveikai galima gyventi tik kaime.
Eičiau į darbo biržą, jei reikėtų pinigų, ten nemokamai apmokytų ir galėčiau dirbti.
Ir žmogus pažindamas viską iš eilės naikina savo vaizduotę, o tai negerai, tai daro žmogų pilką ir niekam tikusį. Universitetuose ir kolegijose, kaip ir mokykloje kiša vaikams visokias žinias, kuriomis jis niekada nepasinaudos ir kurios tik naikina vaizduotę, be specialybės apmokymo pilną nereikalingų dalykų yra.

...tad gyvenkime visi urvuose, krapštykime utėles iš kaimyno šukuosenos ir dėl nieko gyvenime nesirūpinkime...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
ultraviolet17 rašė:


Bet išsilavinimą gaut reikia kad vėliau galėtum sėkmingai dirbti ir pan.


Man geriau laimingam būt ir sielą vystyti nei sėkmingai pinigus uždirbti ir purvinti sielą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
ultraviolet17 rašė:

Piktaskeksas rašė:

Kad geografiją ėmei ir dar A lygiu tai čia prašovei labai IR dar egzą pasėmei nu omg jomajo ;D


Man patinka geografija čia tau vienam atrodo ,kad tai nereikalinga...


Nesupranti esmės viso to ką aš parašiau :) Ne patikime esmė :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Jei soc mokslai, tai nemažai kur matematikos, istorijos reik.. Jei fizikos mokslai, tai chemijos, fizikos, jei kažkokie humanitariniai, tai net nežinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ultraviolet17
ultraviolet17
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

ultraviolet17 rašė:



Piktaskeksas rašė:



Kad geografiją ėmei ir dar A lygiu tai čia prašovei labai IR dar egzą pasėmei nu omg jomajo ;D




Man patinka geografija čia tau vienam atrodo ,kad tai nereikalinga...




Nesupranti esmės viso to ką aš parašiau Ne patikime esmė

tai kokia čia esmė? Man patinka geografija ji man sekasi, mielai su ja kažką siečiau...o kas tau čia blogo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Visur reikalinga matematika, tad reikia pasimokyti o ne dykinėti. Kas dėl chemijos, tai aš jos irgi nebuvau pasirinkęs, bet dvyliktoje klasėje papildomai paėmiau ir ją prieš antrą semestrą (nors pamokų per daug buvo, bet sutvarkė tą reikalą) dėl malonumo ir šiek tiek padirbėjęs visus pavijau ir dar net i olimpiadą paėmė. Jeigu norėsi, tai viską išmoksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
ultraviolet17 rašė:

Piktaskeksas rašė:

ultraviolet17 rašė:

Piktaskeksas rašė:

Kad geografiją ėmei ir dar A lygiu tai čia prašovei labai IR dar egzą pasėmei nu omg jomajo ;D


Man patinka geografija čia tau vienam atrodo ,kad tai nereikalinga...


Nesupranti esmės viso to ką aš parašiau Ne patikime esmė


tai kokia čia esmė? Man patinka geografija ji man sekasi, mielai su ja kažką siečiau...o kas tau čia blogo?


Matai geografijos egzo labai mažai kur reikia o tai reiškia kad mažėja šansai įstot :) Nu aišku patiko pasėmei kakoj skirtum :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.06 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sashkaple
sashkaple
Pažengęs
albab rašė:

Man geriau laimingam būt ir sielą vystyti nei sėkmingai pinigus uždirbti ir purvinti sielą.


na taip ir versi savo vaikus badaut, nes pinigu normaliai uzsidirbt su savo svaria siela vargu ar galesi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai