Tema sukurta: 2007.03.02 20:11
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.03.02 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bumburke
Bumburke
Naujokas

nu tai labasperverciau daugybe moteriskiu nuo 48 iki 60 metu foto ir pastebejau , kad vyrauja gana idomus, tiesiog savitas grozio supratimas.Be abejo , moterys visuomet grazios, bet kai su metais daugeja mielu rauksleliu , kai ima glebti oda, tikrai nera pats geriausias budas ideti i anketa savo nuotraukas, kuriose jos ant stalo ar kedeje tokiom pozom , kad tikrai jau nejuokinga.Laikas negailestingas, o foto tai paryskina.Negerai...Ir tas apkunumas, putlumas aptemptas sintetine permatoma palaidinuke..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
na, jei joms patinka.. man siaip ir negrazu.. bet reikia ziuret i zmogaus charakteri.. as pati trumpo sijono nesidedu.. kazkaip sau paciai tada nepatinku.. dazniausiai sijonas man turi buti siek tiek auksciau keliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
reikalas tas,kad zmogaus kunas sensta greiciau,nei protas sugeba tai suvokti ir prisitaikyti. Nei vienas musu nenori buti senas. Vyresniame amziuje zmones pradeda kovoti su negailestingu laiku. Kartais tai daro protingai,o kartais visiskai beviltiskai prasilenkdami su sveiku mastymu. Visi nori atrodyt jaunesni ir bent tokiu budu bando grizt i jaunyste-rengiasi jaunatviskai,selioja,net paaugliu zargona bando pamegdziot,susiranda jaunatvisku uzsiemimu-tai gynyba,galbut ir ne visada racionali. Tokio amziaus zmones istinka krize...glembantis kunas,metu nasta ir rupesciai varo i panika-juk "dar nespejau atsidziaugt gyvenimu,dar nespejau pabut jaunas".... Slykstus atvejis,kai laikas bega per greit atimdamas galimybes ir dar slyksciau,kai pats kadaise duotu galimybiu neisnaudojai. Va tada ir spraudies i trumpa sijona,siaurus dzinsus,perki sportine masina,3 kartus per menesi persidazai plaukus ir bandai sugrizt i ta laika,is kurio jau esi isstumtas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeXx
NeXx
Pažengęs
eikit miegot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
NeXx , ypatingai protingai pasisakei,matos,kad daug minciu tavo galvoj sukasi ir visos jos tiesiog ismintim tryksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kendi
Kendi
Pažengęs
pvz man db nepatinka sijonaj, bet gal uznoresiu ju 40ties?
jei baisiai neatrodysiu taj na ir kas kad kazkas kazka galvos ni to
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
mano vadovė (kuriai ~40) dedasi miniaką ir vasarą laisvai vaikšto.. ;D bet ji ir atrodo kaip vaikas ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Na nezinau, siaip tai as irgi daugiausiai vaikstau su kelnem... Man mano visi draugai sako, kad kojos grazios, o as jas po kelnem kavoju... Taigi, prisieina draugu nuomones paklausyt ir isokti i miniaka. Nors man jau virs 45... Tik as tai bent jau normaliai atrodau, kaip Lukryte issireiske - kad esu liekna...
Ir visai neturiu jokio noro atrodyti jaunesne ar sugrizti i jaunyste - man patinka mano dabartine isvaizda, ir jei zmonems grazu , tai kodel ir neuzsideti to miniako...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zvirbliukas
Zvirbliukas
Meistras
tikrai teko pastebeti jas su tai miniakais... rengiasi kaip ju dukro... kartais net labiau savo grozybes demostruoja... nesuprantu as ju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egida0
egida0
Pradedantysis
Supratimas,patirtis,dažnai ateina su laiku.Jaunystės manau vaikytis neverta,gražus kūnas,skaistus veidelis turi savo privalumų,tačiau visi tai gauname,nepriklausomai nuo sąlygų,kokiose gyvename.Klausimas,kaip sugebėjome realizuoti save,ko pasiekėme,jei kam trūksta to laiko,tegu,tai nedaro niekam žalos,tik objektyvai reiktų pažvelgti į veidrodį ir prisiminti klasiką,kuri puošia kiekvieną,nepriklausomai nuo amžiaus.Ir neverta pamiršti,jei širdis jauna,kupina aistros,tai neretai patirtis ir šarmas pranoksta jaunatvišką naivumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 01:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Tai jei mada tokia, jau ka, ir madingai apsirengti negalima...? As suprantu, kad kas per daug, tai nesveika...bet tai jei isvaizda tokia, kad dar ir dukrele pavydet galetu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jelena
Jelena
Patyręs
nes tikrina ar vis dar patrauklios. NATURALU...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
man tai kvailai atrodo...atrodo suaugus, subrendus protinga moteris, o taip apsirengia...suprantu jog kiekviena sendama nori atrodyti kuo jauniau bet juk tam nebutini miniakai, gilios iskirptes ir pan...atrodydamos juokingai juanesnem neatrodys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bumburke
Bumburke
Naujokas
Na, taip yra jaunatvisku , gerai uzsilaikiusiu moteru , bet juk tikrai nebutina atsigulti ant zurnalinio staliuko ir issiketoti, nu ...ypac draugo anketoj moteriske nuolat keicianti pozas, o jau ta jos raudona uzkelta aukstyn suknia ir baltos basutes...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fidelcastro
fidelcastro
Meistras
keistas toks skonis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chocolate
chocolate
Naujokas
Na, matyt, kaip sakoma prasideda antroji jaunyste , o kartu ateina ir noras rengtis kaip paauglei (kai sirdyje trykste tryksta jaunatviskumas, tai ji norima isreiksti ir savo apranga). Tiesa sakant, moteris, kuriai vos ne 50 + miniakas - tikrai vaizdelis nekoks (ir jaunesnes neatrodo).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bumburke
Bumburke
Naujokas
Laba gal ir atlikau gera darba cia parasydama.Moteris matyt perskaite sia tema, nes konkreciai tos foto kuri man sukele susidomejima jau nera.Bet nemazai dar kitu. ..hmmm sakykim panasiu...hmmm idomiu...Apskritai as jos vietoj ismesciau visas kur pozuoja su raudona suknele.Zinoma, mano nuomone subjektyvi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ABandONUPstarT
ABandONUPstarT
Naujokas
malalietkom to nesuprast ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ABandONUPstarT
ABandONUPstarT
Naujokas
LT = kelniu krastas...graudu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.04 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ABandONUPstarT
ABandONUPstarT
Naujokas
na o jei rimciau tai manau vyresnes moterys galu gale supranta kas yra moters grozis ir bando ji isreiksti, parodyti ... juk moteris yra grazus sutverimas )) o lietuvoje kazkaip jaunesnio amziaus merginos gal kompleksuoja ar bijo parodyti save ,,, nesakau kad lakstytu nuogos bet sijonukas vasara labai grazu ... o kai vasara pamatau mergina su dzinsais tai net verkti norisi ;((( jei uzsidedate sijona niekas jusu nelaiko laisvom elgesio merginom ir t.t. todel nesiokite sijonus ir nesiparinkite del kazkokiu apkalbu ) p.s ziema nepatariu nesiot sijono - salta juk DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai