Santrauka: Kas matėt, kokie įspūdžiai?
Tema sukurta: 2009.04.25 21:16
2009.04.25 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Na pasipasakokit mačiusieji, kaip jum įspūdžiai? Ar pateisino lūkesčius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.25 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Iš pavadino sprendžiu, kad eilinis klonas helloweeno.. Nu ir ką aš galiu apie tokius filmus pasakyt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.25 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Čia pirmasis 3D siaubiakas. Tai įdomu kokie įspūdžiai. Aš mačiau, tai smalsu kitų nuomonę sužinot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukas
Triusiukas
Meistras
Deja nemaciau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ermintruda
ermintruda
Pažengęs
pasakyk savo nuomone, ar apsimoka vaziuot i vilniu vien tam kad paziuret 3d filma?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukas
Triusiukas
Meistras
monia1000 rašė:

pasakyk savo nuomone, ar apsimoka vaziuot i vilniu vien tam kad paziuret 3d filma?


Cia man? Manau nelabai apsimoka, ypac kai man iki Vilniaus netoks jau artimas kelias... O kai pagalvoji, reiktu palauk kol per torrent'us bus parsisiut ir viskas. Kam dar trenktis iki sostines.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Musyte
Musyte
Pradedantysis
jetau, kad su manim kas siaubiakus paziuretu, tai as ir ziureciau. Bet viena ju negaliu ziuret. Paskuj bijociau labai. *blush*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ermintruda
ermintruda
Pažengęs
tai as cia klausiu kazko kas ziurejo jau 3d nes pati planuoju vaziuot ir ziuret tik nezinau ar nebus sudas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
as maciau. nieko ypatingo. idomiau nei iprastiniu formatu, bet vistiek nesuzavejo... ypac del to, jog labai nepatogus tie akiniai pas mus. uzsieny akiniai labai ploni ir lengvi, o pas mus plastmasiniai, stori ir sunkus. vidury filmo jau eme viska spausti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bleedingSky
bleedingSky
Patyręs
pati nebuvau, bet draugas pasakojo, jog nieko įpatingo ten nebuvo, filmo siužetas nuobodus ir tie efektai išlindo tik porą kart...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.06 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pavlikass
Pavlikass
Patyręs
man tai buvo gan geras efektu uzteko cia juk siaubekas o ne veiksmo filmas dauk efektu neturi bus svarbiausia juk dauk kraujo siep po sio filmo kazin ar kada eisiu dirbti i kasiklas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
myliu ir deja retai bijau siaubuko flm (del ju kokybes). sitas- visai eilinis, leksto 100..0 kart matyto nuspejamo stereotipinio amerikieciu koledzo studentuku tipo siuzeto filmukas. patiktu tiems, kas nieko ypatingo nelaukia, turiu omeny kas lengvai issigasta . dar prikista neypatingo talento (?) uztat papingu panu (vyrams) ir pora glotniu saldziu kaip muilas vyruku (atseit jaukas panoms). turbut sitai irgi turetu vilioti i kino sales hehe.... prisiminiau- yra labai juokingas siuzetas apie filme laxtancia plika pana, bet ten turbut turejo irgi buti labai baisu
garbes zodis- zinojau ir atspejau pabaiga, jokio malonumo.... o 3D? jei atvirai, tai gana naujove ir zmones eina i flm pasigrozti butent 3D galimybem. bet ten ju vos keletas..... per mazai, per retai. ispudi siek tiek dare pradzioj, o paskui net pamirsti kad flm 3D- nedaug to efekto. tik pacioj pabaigoj po ilgooos pauzes apie tai dar primena, matyt tiketasi palikti gera paskutini ispudi apie filma, bet buvo jau per velu ne man 1ai.
ir taip- klaida, kad norejo issokti auksciau uz originala, bet isejo kaip ir buna dazniausiai hehe .......... kas patiko, ta jau buvau macius originale. gal patarimas butu verciau ji ir paziureti nei sita versija...... nebent eiti tik is smalsumo kas per 3D....... bet gal palaukti demesio vertesniu filmu su 3D..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.27 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Šūdas šūdeliausias,o ne filmas... Buvo max 3 tie ale efektai,bet tai nepadarė filmo geresniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai