Tema sukurta: 2006.09.20 18:47
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2006.09.20 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistutea02
aistutea02
Pradedantysis
Nu ka cia galite parasyti: Kokia naudojate kosmetika, kaip irkokiu stiliumi geriau butu dazystis, kaip dazotes jus ir visa kita kas yra susieje su keiksmazodziais. Ir linki jums SEKMES atsakant ir komentuojant sioje temoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.21 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Mano "dazymasis" trunka kokias penkias minutes, bo tai buna tik voku paterliojimas ir blakstienu patepimas tusu Dar pastaruoju metu tenka siek tiek kosmetini piestuka ir pudros naudot, bo labai isbere. Ir tai tik ant paraudusiu vietu tepu. O kodel taip? Nes pirma truputeli tingiu rytais dazytis, man geriau yra pamiegoti ir tokiu budu grozi palaikyti, o antra, vis dar pagailiu pinigu geresnei kosmetikai, korios naudojimas dar ir i sveikata odos iseitu (bent jau kazkiek). O kai jau proga yra arba nuotaika atitinkama, tai rimciau pasidailinu Nors bendrai tai nepatogu buti pasidazius. Nei prie veido prisiliest, nei aki pasikasyt... Lupu taip pat nedazau, kad buciuotis netrukdytu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.21 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistutea02
aistutea02
Pradedantysis
Nu o pwz kokiom spalwom dazaisi? butu idomu ir tai suzinoti.?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.21 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


knopkiusha
knopkiusha
Pažengęs
kartais per ta spakliavimasi ryte taip nugrybauju i sona, kad paciai baisu i save ziuret tampa.. tada tiesiog viska nusivalau nepernelyg atidziai ir vuolia.. puikus rezultatas.. truputi paryskeje akys, truputi parausveje skruostai ir igavusios spalva lupos.. genialu tai, kas paparasta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.22 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Spalvom kokiom? Hmm... Dazniausiai rudais atspalviais, bo tai atseit ryskyna zalia akiu spalva, dar megstu violetinius atspalvius, bet neryskius. Dazniau renkuosi tamsius atspalvius, bo nepatinka kaip atrodo sviesiai padazytos akys Ir dar megstu dviem spalvom dazytis, t.y. puse voko sviesiau, kita puse tamsiau. Va
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.22 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sewdute
sewdute
Naujokas
Man atrodo jog geriausiai patikti sau,tada pakyla nuotaikyte,o tai pasiekti galima su kosmetika.Bet jai nemoki dazytis tai geriau ir nepradeti,ir tai pryklauso nuo nuotaikos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.22 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistutea02
aistutea02
Pradedantysis
Ne nu taip tai irgi geriausia likti naturaliai bet kadangi yra daug paneliu kurios megsta pasigrazinti ir pasidazyti. Tai galwoju gal kas nors nores pasisneketi ir tureti mazdaug bevdr kalba apie kosmetika. Galetu pasialinti sawo patarimais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.22 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylintiTIK
mylintiTIK
Naujokas
as taj pvz mazaj dazausi (nes esu jauna ) ir siaip mano blakstieno grazios kad net daukas sake ju nedazyti sorjukas pagyrune esu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.22 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistutea02
aistutea02
Pradedantysis
Nieko tokio... gali ir siek tiek pasigirti... Man kaikurie zmones irgi sako kad mana blakstienos grazios ir atrodo kaip padazytos. Kaikurie taip net ir pagalwoja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ObsesSion
ObsesSion
Naujokas
Naudoju "Oriflame" kosmetiką. Galbūt todėl, kad ją platinu, bet ir kokybe nesiskundžiu. Viskas ką naudoju man tinka ir patinka. Daug nesidažau.. Naudoju pudrą ir akių šešėlius. Dar lupų blizgį kur eidama užsitepu.. O šiaip aš už natūralumą, tik gaila, kad sunku kartais išsiverst be špakliaus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saldainiuke
saldainiuke
Naujokas
o jus zinojot kad ta kosmetika kenkai musu odai nes ji dar yra labai jauna???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kissute
Kissute
Naujokas
As dazniausiai naudoju tusa lupu blizgi ir seselius (seseliai pagal atveji, jei i mokykla sviesus nekretantys i akis, jei vakare kur - ryskesnius, megstu zydra spalva nes pabrezia ir isryskina mano melynas akis) kartais akytes pabreziu piestuku o pudra beveik nenaudoju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeYoNcE
BeYoNcE
Pradedantysis
As tj wisada pasidazau jej kur ejnu. Mano receptelis tipo
Nusiplauni weida su drungnu ar siltu wandeniu ir swelniaj nusluostau ranksluosciu
Weida nuwalau pieneliu, plonu sluoksniu patepu paprastu "Nivea" kremu
Susukuoju, paryskinu antakius
Uzmaskuoju spuogelius, demeles, pamelusius paakius maskuojamuoju "Avon" piestuku clearskin
Wejda istepu antibakterine pudra
Tusu padazau blakstienas, akis paryskinu piestuku
Kartais pasipudruoju dar ir su biria pudra kad weida smaziau blizgetu

O wakare butinaj nuwalau wejda su pieneliu (sunaudoju 2 tamponelius)
Tada nuplaunu siltu ar drungnu wandeniu ir tada rami kad nebus dideliu isberimu ar spuogu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistutea02
aistutea02
Pradedantysis
mhm..... visai idomus paskutinis ,,receptelis" gal kas dar ka nors panasaus patars?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


seremandaliux
seremandaliux
Naujokas
na as sutinku su tavo nuomone, kad su kosmetika ir nuotaikele pakyla, ir sau patinki, bet....... kad kas nemoka dazytis tas tegul ir nesidazo.... tai ir galvoju ... tai kaip tada turi ismokti dazytis jei nebandys dazytis????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


beprotiska
beprotiska
Naujokas
as rimciau pasidazau tik eidama i koki kluba, o siaip einant i mokykla dazau tik blakstienas kad isrisketu akys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aistutea02
aistutea02
Pradedantysis
As i sule tik su lupu blizgesiuku pasidazau ir tai newisada nes kartais islekiu kai raketa nes pramiegu arba dar kas kad nespeju. o tai per daug nesimalevoju. blakstienos ir lupytes dazniausiai ir nieko ypatingo. man ir taip grazu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sniegelis
Sniegelis
Naujokas
Na jei gera kosmetika ir ji tau tinka,tai jau gerai.Kai jo perdaug ir atrodai kaip lele ,tai jau ne kas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Estela
Estela
Naujokas
As dazausi ryte pries einant i mokykla,blizgesys,ir tusas o jei nespeju,tai nieko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeYoNcE
BeYoNcE
Pradedantysis
as beje kur patejkiau sawo recepteli tj tjp wisada i mokyklaar kur kitur, nes wejdas isblyskes, blakstienos swiesios tj rejkia pasidazyti, nes kitajp wisaj sau nepatinku ka padarysi, wieniem daugiau, kitiem maziau, bet tikraj neatrodau kajp lele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai