Tema sukurta: 2007.12.15 22:50
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.12.15 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olusia
Olusia
Naujokas
Gal kas noretu tapti Oriflame konsultantu ar tiesiog sau uzsisakyneti prekes?Jei taip,rasykit zinute arba e-mail'a olus@mail.tele2.lt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.16 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
nenoreciau pasirodyti kazkokiu tai psichoanalitiku ar kuo nors panasiu, bet sprendziant pagal tavo zinute ir tavo avatar'ke, tau nelabai gerai sekasi tame Oriflame... Nepyk, bet gal laikas susirasti save pacia? ir pradeti dirbti sau, o ne kazkokiai tetai ar dedei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.16 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olusia
Olusia
Naujokas
Em,siaip jei del aviatar'kes taj kaj registravausi nelb turejau nuotajkos,o db tingiu pasikeisti.. O siaip tuo uzsiimineju,kad paciai pigiau kosmetika gaut,nes ji man tinka ir patinka..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.17 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
dds777, sprendziant is tavo avataro ir tuo ka parasei, tau sunku bendraut su zmonesmis, kal jau laikas pamirsti interneta ir pradeti bendrauti su reliais zmonemis tik nepyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.19 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


monikaa1
monikaa1
Pradedantysis
Platint del saves labiau apimoka nes kosmetika pigesne, o jei dar ir pati uzsidirbt nori, tai reikia tikrai turet labai daug zmoniu kurie is taves sakytusi. Pati platinu ir oriflame ir avon,bet naudos tai neitn daug.Tai perejau prie rimtesniu firmu produktu platinimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olusia
Olusia
Naujokas
Na nzn,man taj uztenka,na gal pagrindiniu pajamu saltiniu ir nebl tiktu jam buti,bet jejgu siaip prasimanyti siek teik papildomu pinigu,taj geras uzsiemimas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.29 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasimetus
pasimetus
Naujokas
o kokias rimtesnes kosmetika platini??nes as 3 firmu platinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.08 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olusia
Olusia
Naujokas
Dabar vyksta ,,Oriflame'' akcija,kurios metu galima užsiregistruoti nemokamai(sausio 2-26 dienomis).Jei norėtumėte sužinoti daugiau rašykite olus@mail.tele2.lt arba privačią žinutę.
Taipogi laukiu užsakymų iš vilniečių.. Galiu duoti internetinio katalogo adresą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
dar priklauso kokia kosmetika platint, pvz avon arba oriflame, tai tikrai ne

Originally posted by: murke1

Platint del saves labiau apimoka nes kosmetika pigesne, o jei dar ir pati uzsidirbt nori, tai reikia tikrai turet labai daug zmoniu kurie is taves sakytusi. Pati platinu ir oriflame ir avon,bet naudos tai neitn daug.Tai perejau prie rimtesniu firmu produktu platinimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.17 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelia
Izabelia
Naujokas
murke1>> norejau paklausti kokios tos rimtesnes firmos?
kadangi pati platinu oriflame esu labai patenkinta kadangi dar gyvenu tevu kisenei uzdarbio man uztenka savo islaidom...o siaip mane dar domina firmos fairness ir faberlic...siaip gal yra siu firmu konsultantu is Kauno?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.17 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


varlytea
varlytea
Naujokas
As, esu konsultante, dabar jau fabarlic ir busima fairness
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.26 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enary
Enary
Naujokas
As esu Oriflame, Faberlic ir Fairness konsultante.
Oriflame dirbu jau 5,5m, o su Faberlic ir Fairness pradejau mazdaug pries pusmeti... Dideliu pinigu tikrai negaunu, nes paprasciausiai, rimtai tuo neuzsiimu... Taciau pigiau isigyju kosmetikos, arba surinkusi uzsakyma is klienciu ir pasiskaiciavusi, kiek man nuo jo turetu likti, produktus gaunu nemokamai... Esu triju firmu konsultante tiesiog del savo malonumo, del to, kad is kiekvienos firmos galeciau issirinkti kas, visu pirma, man paciai labiausiai tinka ir isigyti pigiau...
Bet pripazinkime, kad yra zmoniu, kurie is to "pasidaro" pinigus.. Daug kartu maciau Fairness konsultantus,prisikrovusius pilnus maisus produkcijos, vaikstancius po darbovietes ir siulancius pirkti... Arba yra Oriflame konsultantu, kurie sugeba kas menesi surasti bent po viena zmogu ir priregistruoti i savo grupe... Bet mano nuomone, tai jau yra darbas, ne kiekvienas tam turi noro ar sugebejimu, todel vieni "dirba" savo malonumui, kiti- is tikruju dirba. O nuo to priklauso ir visas rezultatas
O jei yra norinciu tapti siu firmu konsultantais, galite kreiptis i mane, visada padesiu ir tikrai ne del to, kad sau ieskau naudos, nes net jei uzregistruoju zmogu, stengiuosi, kad jam butu gerai- niekada neverciu daryti uzsakymu, jei jis nenori, niekada nereikalauju didinti uzsakymo, jei jis yra pakankamai mazas, niekada neverciu zmogaus pasilikti firmoje, jei jis pamato, kad tai ne jam ir nori is jos pasitraukti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.02 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


endriuka
endriuka
Naujokas
labutis

esu Mary Kay konsultante..jei ka domina sios dirmos priemones, gal ka daugiau is Jusu domina sios kompanijos kosmetika?
maloniai padesiu ..patarsiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.29 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antigone
Antigone
Pradedantysis
Norincioms tapti Faberlic konsultantemis - rasykite privacia zinute, suteiksiu visa informacija, kuri jus domina. Uzregistruosiu bet kurioje Lietuvos vietoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.25 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lina686
Lina686
Naujokas
Sveikutes, mielosios. Labai saunu, kad taip stengiates rodyti iniciatyva aktyviai kviesdamos i savo grupe. Tikrai labai saunu!
As taip pat visas noreciau pakviesti prisijungti prie savo Oriflame grupes. Prisijungusios jus gausite pakankamai informacijos, kaip sekmingai dirbti ir nemazai uzdirbti.
darysime susitikimus, per kuriuos apkalbesime svarbiausius klausimus, nusistatysime planus, kad butu lengviau dirbti.
Laukiu tu, kurios nori uzsidirbti ne kelis litus, bet pakankama uzdarbi. Tiksliau tu, kurios is tiesu nori dirbti ir rimtai i ta darba ziuri.
Rasykite man i lina686@super.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.16 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jushtute
Jushtute
Naujokas
Jei atsirastu norinciu daugiau suzinoti apie Faberlic kosmetika ar tapti jos konsultantemis, mielai padeciau toms, kurios yra is Kauno ar is Siauliu Galit rasyt ir i el. pasta jushtute@freemail.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


principinga
principinga
Naujokas
Sveikutes,noreciau daugiau suzinoti apie fairness ir Mary Kay produkcija,ir siaip ar galimybe butu tapti konusltnate,esu oriflame pati,be visai sudomino ir sios dvi,gal ir juokingai nuskambes,bet net nesu girdejusi apie tokias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.07 02:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IngaSk
IngaSk
Naujokas
Na matau cia daug renkasi, kurios nori, kad pigiau kosmetika butu ir tiek, siaip siulyciau rimciau paziureti i sio reikalo versline puse, pati Oriflame dirbu 3 metus, esu nemazai pasidariusi, todel man kito darbo nereikia, auginu maza vaika, todel paskutiniu metus net su grupe nedirbau, bet vis tiek is idirbio gaunu pakankamai pinigu, kad galeciau islaikyti seima, na maistas drabuziai, o vyas jau rupinasi buto mokesciais. Taigi ir Oriflame ne tik centus uzdirbti galima. Kvieciu prisijungt prie patyrusios grupes, kur rengiama daug geru mokymu kaip pasiekti kuo maksimalesni rezultata.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.14 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergina
mergina
Naujokas
is tokios dideles pasiulos tikrai sunku issirinkti geriausia preke. taciau asmeniskai man labiausiai patinka faberlic. pvz avon gaminama lenkijoje, o oriflame taipogi nelabai pritaikyta musu klimato zmonems. platinu faberlic del saves, o ne uzdarbio, nes palyginti jis tikrai menkas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.15 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diletux
diletux
Naujokas
Noreciau papriestarauti.Kaip tik Oriflame gaminiai turetu tikti musu zmonems,nes svedu gamta labai panasi i musu.Kadangi svedu kosmetika yra naturalus produktai,isgauti is gamtos,todel tikrai tinka musu vartotojams.O siaip kiekvienas turi teise rinktis ir napabandes nesuzinosi.Visada reikia isbandyti naujus kremus pradedant nuo megineliu.Jei kremas netinka,nereikes gailetis pinigeliu,sumoketu uz visa pakuote.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai