Santrauka: SAMSUNG 300V5A?
Tema sukurta: 2012.06.22 17:59
1 2 Toliau Paskutinis
2012.06.22 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Sveiki,

Taip susikloste, taip atsitiko - reik labai auksto vaizdo apdorojimo pajegumo kompiuterio.

Konkreti paskirtis - apdoroti trukstancius vekrtoriu ir tasku erdveje. Pagrinde naudojant Autocad ir Google sketchup, Flash programas, taip pat ne tiesinio optimizavimo uzdaviniu sprendimui ir ivairiom skaiciavimu simuliacijom ir t.t...

Reikia kompiuterio - projektuotojui.

Ka jusu nuomone siuo metu gali geriausio pasiulyt rinka? Kur geriausia kainos ir "pajegumo" sankirta?

ziuriu i SAMSUNG 300V5A http://pigu.lt/kompiuteriai/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamas_kompiuteris_samsung_300v5a?id=3279665

koki rinktis? samsung, intel ar... kaip manot? Reikia masyvaus, sunkaus (sutinku pirkt iki 10kg sverianti... jei su kuprine - 20kg...) galingo, nesiojamo, saule arba 2 masininiais akumuliatoriais varomo pramoninio plesruno... tarp 2-3tukst LT kainos

Ar imanoma toki susidet? ar yra toks sudetas? ieskau, bet man reikia pagalbos. padek man :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
SmT rašė:
Sveiki,
Taip susikloste, taip atsitiko - reik labai auksto vaizdo apdorojimo pajegumo kompiuterio.
Konkreti paskirtis - apdoroti trukstancius vekrtoriu ir tasku erdveje. Pagrinde naudojant Autocad ir Google sketchup, Flash programas, taip pat ne tiesinio optimizavimo uzdaviniu sprendimui ir ivairiom skaiciavimu simuliacijom ir t.t...
Reikia kompiuterio - projektuotojui.
Ka jusu nuomone siuo metu gali geriausio pasiulyt rinka? Kur geriausia kainos ir "pajegumo" sankirta?
ziuriu i SAMSUNG 300V5A http://pigu.lt/kompiuteriai/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamas_kompiuteris_samsung_300v5a?id=3279665

koki rinktis? samsung, intel ar... kaip manot? Reikia masyvaus, sunkaus (sutinku pirkt iki 10kg sverianti... jei su kuprine - 20kg...) galingo, nesiojamo, saule arba 2 masininiais akumuliatoriais varomo pramoninio plesruno... tarp 2-3tukst LT kainos
Ar imanoma toki susidet? ar yra toks sudetas? ieskau, bet man reikia pagalbos. padek man :/

Susidėt ? Tai tau laptopo nori ar stacionaro, nesupratau...

Šiaip, mano nuomone, tavo išvardintoms užduotims reikėtų kaip minimum 4 branduolių procesoriaus, RAM didelis kiekis irgi nepamaišytų. AutoCAD, palaiko aparatinį spartinimą per vaizdo plokštę, tad nereikėtų apsiriboti vien integruotu Intel vaizdo adapteriu - kiek teko matyti, AutoCAD hardware acceleration su Intel adapteriais neveikia.

Imdamas stacionarą išlauši daugiau galios už tuos pat pinigus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Techno rašė:

SmT rašė:

Sveiki,

Taip susikloste, taip atsitiko - reik labai auksto vaizdo apdorojimo pajegumo kompiuterio.

Konkreti paskirtis - apdoroti trukstancius vekrtoriu ir tasku erdveje. Pagrinde naudojant Autocad ir Google sketchup, Flash programas, taip pat ne tiesinio optimizavimo uzdaviniu sprendimui ir ivairiom skaiciavimu simuliacijom ir t.t...

Reikia kompiuterio - projektuotojui.

Ka jusu nuomone siuo metu gali geriausio pasiulyt rinka? Kur geriausia kainos ir "pajegumo" sankirta?

ziuriu i SAMSUNG 300V5A ">http://pigu.lt/kompiuteriai/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamas_kompiuteris_samsung_300v5a?id=3279665



koki rinktis? samsung, intel ar... kaip manot? Reikia masyvaus, sunkaus (sutinku pirkt iki 10kg sverianti... jei su kuprine - 20kg...) galingo, nesiojamo, saule arba 2 masininiais akumuliatoriais varomo pramoninio plesruno... tarp 2-3tukst LT kainos

Ar imanoma toki susidet? ar yra toks sudetas? ieskau, bet man reikia pagalbos. padek man :/


Susidėt ? Tai tau laptopo nori ar stacionaro, nesupratau...

Šiaip, mano nuomone, tavo išvardintoms užduotims reikėtų kaip minimum 4 branduolių procesoriaus, RAM didelis kiekis irgi nepamaišytų. AutoCAD, palaiko aparatinį spartinimą per vaizdo plokštę, tad nereikėtų apsiriboti vien integruotu Intel vaizdo adapteriu - kiek teko matyti, AutoCAD hardware acceleration su Intel adapteriais neveikia.

Imdamas stacionarą išlauši daugiau galios už tuos pat pinigus.


realiai, labiausiai tavo nuomones ir noriu isgaut kuo daugiau sitam forume :) smagu, kad pastebgejai. Kazkodel, per tuos metus susidariau nuomone - kad Techno zino geriau :)

reikia laptopo. niekur nesidesiu, vaziuoju studijuot, teks gyvent barake kitoi saly... teks nesiotis, gal karta per pora menesiu kokia mama uz 300km aplankyt, tikiuosi gaut darbo tarptautinej darbo rinkoi, reiks:

1. Bevielio interneto.
2. galingos, nesiojamos "darbo stoties (berods work station jie vadinami dabar jau... nebe lap top...) :)

kaip tavo akim tas samsungas kur rodziau? kas geriau uz ji butu? auto cad siaip man nepatinka, google sketchupas jega- jokiu reikalavimu tik truputis fantazijos kaip elementariaiszingsniais susigrupuot viska. tarsi lygint saskes su sachmatais- saskes flash ir sketchup, sachmatai - autocad, solid works ir t.t...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Autocadui pilnai uztenka seno laptopo su 1,6 dualu ir lieva vaizduske Jeigu nori dirbti su autocado papildais, t.y. automatizuoto projektavimo programomis tada reiketu siek tiek kartele pakelti, kad nervu nepamestum. O siaip man puikiausiai dirbas su 2,1ghz dualu ir integruota plokste. Beto kaip ir techno sake ramu reiketu. Su tokiom programom nesuk per daug galvos, paves, tikrai paves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
artc rašė:

Autocadui pilnai uztenka seno laptopo su 1,6 dualu ir lieva vaizduske Jeigu nori dirbti su autocado papildais, t.y. automatizuoto projektavimo programomis tada reiketu siek tiek kartele pakelti, kad nervu nepamestum. O siaip man puikiausiai dirbas su 2,1ghz dualu ir integruota plokste. Beto kaip ir techno sake ramu reiketu. Su tokiom programom nesuk per daug galvos, paves, tikrai paves


autokadas kaip auto kadas... bet sketchupas - jis rija resursus kaip beprotis... kaip ir betkas kas naudoja pazangesnius 3D textures. nubraizius 1 detale su 2 susikertanciais cilindraisi ir keliasdesim netaisyklingu konuso tipo detaliu - jos naudojami vektoriai jau kelia trugdzius ir kompiuteris lagina... nors ir 64bitu operacine palaikantis- vistiek stringa...

nors ir Robot structural analysis irgi lagina...

siandien paleidau 90 susikirtimo vektoriu turinciu apskritmu detalei turinciai 20 sluoksniu ir programa uzluzo... reik kompo kuris tokias uzduotis gebetu atlikt ir tuo paciu - butu transportuojamas :/

tarp 2000 ir 3000 lt...

o ir flashas neislaiko savo Frames per second kai uzmetu 1000 ciklu per kadra esant 120 kadru per sekunde... (niekaip neprisiruosiu C++ isisavint... kazkokia nelogiska sintakse man jo...)

bors, ir auto kadas kai yra 45 vektoriai isdelioti i 6 figuras 3D ervej jau "painiojasi" :/ ant to stacionaraus kur dabar tenka dibt :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
SmT rašė:
Techno rašė:
Susidėt ? Tai tau laptopo nori ar stacionaro, nesupratau...
Šiaip, mano nuomone, tavo išvardintoms užduotims reikėtų kaip minimum 4 branduolių procesoriaus, RAM didelis kiekis irgi nepamaišytų. AutoCAD, palaiko aparatinį spartinimą per vaizdo plokštę, tad nereikėtų apsiriboti vien integruotu Intel vaizdo adapteriu - kiek teko matyti, AutoCAD hardware acceleration su Intel adapteriais neveikia.
Imdamas stacionarą išlauši daugiau galios už tuos pat pinigus.

realiai, labiausiai tavo nuomones ir noriu isgaut kuo daugiau sitam forume :) smagu, kad pastebgejai. Kazkodel, per tuos metus susidariau nuomone - kad Techno zino geriau :)
reikia laptopo. niekur nesidesiu, vaziuoju studijuot, teks gyvent barake kitoi saly... teks nesiotis, gal karta per pora menesiu kokia mama uz 300km aplankyt, tikiuosi gaut darbo tarptautinej darbo rinkoi, reiks:
1. Bevielio interneto.
2. galingos, nesiojamos "darbo stoties (berods work station jie vadinami dabar jau... nebe lap top...) :)
kaip tavo akim tas samsungas kur rodziau? kas geriau uz ji butu? auto cad siaip man nepatinka, google sketchupas jega- jokiu reikalavimu tik truputis fantazijos kaip elementariaiszingsniais susigrupuot viska. tarsi lygint saskes su sachmatais- saskes flash ir sketchup, sachmatai - autocad, solid works ir t.t...

Na su bevieliu internetu čia easy - dabar visi laptopai jį turi :)
Kas dėl galingos nešiojamos darbo stoties - biudžetas tavo, sakyčiau, per menkas :)
Tavo nužiūrėtas Samsungas, įvertinus tavo planuojamas užduotis, turi per silpną procesorių.
Tau reikia, kad būtų su Intel Core i7 - xxxxQM (Q - quad core).
Pvz. toks. Šitas su naujos kartos Core i7 - 3xxx, senesnė karta irgi nėra blogai (proco indeksas būna 2xxx) . Galėtų aišku ekranas būti didesnės rezoliucijos. O ir vaizdo plokštės klausimu, jei jau tokios užduotys, geriau tiktu nVidia Quadro ar AMD FirePro ar FireGL mobilūs variantai, bet ar įpirksi, ir ar rasi :) Ir RAM galėtų būti daugiau, bet galima pakeist, ir reiktų pasidomėti - gal ten vienas 4GB modulis įdėtas (o ne 2x2), tai užtektų antrą dar nusipirkt tokį patį.
Vienžo, jei šitas variantas netinka, rekomenduoju rinktis pagal tokius parametrus:
CPU: Intel Core i7 - 2xxxQM ar 3xxxQM (Q raidė būtina, jei be jos - bus 2-jų, o ne 4-ių branduolių)
RAM: Min 4GB, geriau 6 ar 8 GB
Vaizdo plokštė: na, minėtos Fire arba Quadro, bet šiaip AutoCAD (o gal ir kitos programos), palaiko ir paprastas žaidimams skirtas GeForce ir Radeon (dėl Radeon dar reiktų pasitikslint, pačiam bandyti neteko).
Kietas diskas: talpa - tokia, kokios nori, bet geriau, kad pats diskas būtų 7200 rpm, o ne 5400 rpm. Dar geriau SSD, bet tada kaina šoktels pastebimai ir vietos bus gerokai mažiau, nei su HDD, bet šiaip pagreitėjimas būtų ženklus. Dar geriau, kai du - SSD sistemai ir HDD failų saugojimai, bet laptopus su dviem HDD/SSD vietom, mačiau tik su 17" ekranais, priedo reikia aiškintis ar tikrai konkretus modelis tai turi. Ir dažniausiai vis tiek vienas diskas būna įdėtas, antrą reikia jau pačiam įsidėt.
Ekranas: kuo didesnis. Rezoliucija irgi geriau būtų nemaža (mano nuomone, palyginti nedideliame laptopo ekrane reikėtų 1680x1050. Bet manau, kad 1920x1080 bus geriau už 1366x768) . Arba iš karto svarstyti variantą prisijunginėti didelį išorinį monitorių.
Vargu ar rasi, ir jei rasi - įpirksi tokį, kad būtų viskas, ką paminėjau, bet kuo daugiau iš to bus, tuo geriau dirbsis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
artc rašė:
Autocadui pilnai uztenka seno laptopo su 1,6 dualu ir lieva vaizduske Jeigu nori dirbti su autocado papildais, t.y. automatizuoto projektavimo programomis tada reiketu siek tiek kartele pakelti, kad nervu nepamestum. O siaip man puikiausiai dirbas su 2,1ghz dualu ir integruota plokste. Beto kaip ir techno sake ramu reiketu. Su tokiom programom nesuk per daug galvos, paves, tikrai paves

Tai aš manau, kad galima ir su single core Pentium M ar iš vis su kokiu Atom paleisti, bet jei kalbam apie darbą - CPU galios per daug nebus, svarbu, kad žmogus įpirktų.
Integruoti Intel adapteriai nepalaiko Autocad (bandžiau su 2012) aparatinio spartinimo. O jį įsijungus skirtumas aiškiai matomas. Ten kur bandžiau - buvo berods Geforce 540M.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
SmT rašė:
artc rašė:
Autocadui pilnai uztenka seno laptopo su 1,6 dualu ir lieva vaizduske Jeigu nori dirbti su autocado papildais, t.y. automatizuoto projektavimo programomis tada reiketu siek tiek kartele pakelti, kad nervu nepamestum. O siaip man puikiausiai dirbas su 2,1ghz dualu ir integruota plokste. Beto kaip ir techno sake ramu reiketu. Su tokiom programom nesuk per daug galvos, paves, tikrai paves

autokadas kaip auto kadas... bet sketchupas - jis rija resursus kaip beprotis... kaip ir betkas kas naudoja pazangesnius 3D textures. nubraizius 1 detale su 2 susikertanciais cilindraisi ir keliasdesim netaisyklingu konuso tipo detaliu - jos naudojami vektoriai jau kelia trugdzius ir kompiuteris lagina... nors ir 64bitu operacine palaikantis- vistiek stringa...
nors ir Robot structural analysis irgi lagina...
siandien paleidau 90 susikirtimo vektoriu turinciu apskritmu detalei turinciai 20 sluoksniu ir programa uzluzo... reik kompo kuris tokias uzduotis gebetu atlikt ir tuo paciu - butu transportuojamas :/
tarp 2000 ir 3000 lt...
o ir flashas neislaiko savo Frames per second kai uzmetu 1000 ciklu per kadra esant 120 kadru per sekunde... (niekaip neprisiruosiu C++ isisavint... kazkokia nelogiska sintakse man jo...)
bors, ir auto kadas kai yra 45 vektoriai isdelioti i 6 figuras 3D ervej jau "painiojasi" :/ ant to stacionaraus kur dabar tenka dibt :/

http://www.skytech.lt/np700g7as02pl-np700g7a-173-fhd-2670qm-16gb-2tb-radeon-hd6970m-dvdsm-w7hp-p-120264.html :)

Stacionaro tau šiaip reikėtų... su tokiais darbeliais :D Bet ką jau padarysi, kad reikia transportabilumo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Techno rašė:

SmT rašė:

artc rašė:

Autocadui pilnai uztenka seno laptopo su 1,6 dualu ir lieva vaizduske Jeigu nori dirbti su autocado papildais, t.y. automatizuoto projektavimo programomis tada reiketu siek tiek kartele pakelti, kad nervu nepamestum. O siaip man puikiausiai dirbas su 2,1ghz dualu ir integruota plokste. Beto kaip ir techno sake ramu reiketu. Su tokiom programom nesuk per daug galvos, paves, tikrai paves


autokadas kaip auto kadas... bet sketchupas - jis rija resursus kaip beprotis... kaip ir betkas kas naudoja pazangesnius 3D textures. nubraizius 1 detale su 2 susikertanciais cilindraisi ir keliasdesim netaisyklingu konuso tipo detaliu - jos naudojami vektoriai jau kelia trugdzius ir kompiuteris lagina... nors ir 64bitu operacine palaikantis- vistiek stringa...

nors ir Robot structural analysis irgi lagina...

siandien paleidau 90 susikirtimo vektoriu turinciu apskritmu detalei turinciai 20 sluoksniu ir programa uzluzo... reik kompo kuris tokias uzduotis gebetu atlikt ir tuo paciu - butu transportuojamas :/

tarp 2000 ir 3000 lt...

o ir flashas neislaiko savo Frames per second kai uzmetu 1000 ciklu per kadra esant 120 kadru per sekunde... (niekaip neprisiruosiu C++ isisavint... kazkokia nelogiska sintakse man jo...)

bors, ir auto kadas kai yra 45 vektoriai isdelioti i 6 figuras 3D ervej jau "painiojasi" :/ ant to stacionaraus kur dabar tenka dibt :/


http://www.skytech.lt/np700g7as02pl-np700g7a-173-fhd-2670qm-16gb-2tb-radeon-hd6970m-dvdsm-w7hp-p-120264.html

Stacionaro tau šiaip reikėtų... su tokiais darbeliais Bet ką jau padarysi, kad reikia transportabilumo...


apsidziaugiau, pamaciau kaina, kilstelejau antakius ir nusijuokiau pakolkas, tai netoli mano metinio biudzeto... galiu sau leist maziau nei 2 menesiu biudzeto...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.22 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
">http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Samsung/Samsung_NP300V5A_/_156_/_i7-/NP300V5A-S04EE_8GB/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=419531


va vienas ismintinogos pazystamos pasiulytas truputi realistiskesnis, kaip studentui, dirbant savo pirma darba - Lietuvoi

trecdalis tavo rasto kainos, bet puse galimybiu.. gal net daugiau nei puse

cia tie grafikai, logaritminis "pajegumo" ir geometrinis "kainos" susikerta... mano nuoziura...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
SmT rašė:
apsidziaugiau, pamaciau kaina, kilstelejau antakius ir nusijuokiau pakolkas, tai netoli mano metinio biudzeto... galiu sau leist maziau nei 2 menesiu biudzeto...

Kaip manai - kodėl ten buvo smailikas ? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Yra, tikrai yra galingų nešiojamų, bet kainelė tokia, kad noras įsigyti greitai atšoka. O va, stacionarų workstationą už kokius 4 klt visai įmanoma susikomplektuoti (arba pvz gatavą iš HP siūlomų susirasti - visai įmanoma). Tiesa, geresni modeliai su 4, 6 ar 8 branduoliais irgi nepigūs, bet jei labai reikia, tai ką beveiksi - perki ir džiaugiesi kokius 5 metus, kol tavo CAD'as visiškai nusens
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
MortaDeLa rašė:

Yra, tikrai yra galingų nešiojamų, bet kainelė tokia, kad noras įsigyti greitai atšoka. O va, stacionarų workstationą už kokius 4 klt visai įmanoma susikomplektuoti (arba pvz gatavą iš HP siūlomų susirasti - visai įmanoma). Tiesa, geresni modeliai su 4, 6 ar 8 branduoliais irgi nepigūs, bet jei labai reikia, tai ką beveiksi - perki ir džiaugiesi kokius 5 metus, kol tavo CAD'as visiškai nusens


CAD tai veiks ir po 100metu lygiai taip pat gerai... bet kompiuteris po 4 metu jau bus mazu maziausiai dvigubai galingesnis parduodamas uz ta pacia kaina :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
SmT rašė:
http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Samsung/Samsung_NP300V5A_/_156_/_i7-/NP300V5A-S04EE_8GB/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=419531
va vienas ismintinogos pazystamos pasiulytas truputi realistiskesnis, kaip studentui, dirbant savo pirma darba - Lietuvoi
trecdalis tavo rasto kainos, bet puse galimybiu.. gal net daugiau nei puse
cia tie grafikai, logaritminis "pajegumo" ir geometrinis "kainos" susikerta... mano nuoziura...

Šitas gerai. Quad Core i7, 8 GB Ram, šioks toks geforsas yra...
Aš buvau pigu.lt panašų radęs, bet ten ram mažokai buvo.

Bet ekrano rezoliucija tai nesidžiaugsi, turint omenyje, kad projektavimui. Na, bet nieko, padirbęs kurį laiką, pats normalų monitorių nuspręsi nusipirkt :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Techno rašė:

SmT rašė:

http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Samsung/Samsung_NP300V5A_/_156_/_i7-/NP300V5A-S04EE_8GB/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=419531

va vienas ismintinogos pazystamos pasiulytas truputi realistiskesnis, kaip studentui, dirbant savo pirma darba - Lietuvoi

trecdalis tavo rasto kainos, bet puse galimybiu.. gal net daugiau nei puse

cia tie grafikai, logaritminis "pajegumo" ir geometrinis "kainos" susikerta... mano nuoziura...


Šitas gerai. Quad Core i7, 8 GB Ram, šioks toks geforsas yra...

Aš buvau pigu.lt panašų radęs, bet ten ram mažokai buvo.



Bet ekrano rezoliucija tai nesidžiaugsi, turint omenyje, kad projektavimui. Na, bet nieko, padirbęs kurį laiką, pats normalų monitorių nuspręsi nusipirkt :D


tai monitoriu ir isorini is bedos galima pasijungt, o del rezoliucijos tai... matosi gi tos linijos ten... tiek ir tereikia. svarbiausia, kad automatizuotos funkcijos greitai veiktu... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
SmT rašė:
Techno rašė:
SmT rašė:
http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Samsung/Samsung_NP300V5A_/_156_/_i7-/NP300V5A-S04EE_8GB/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=419531
va vienas ismintinogos pazystamos pasiulytas truputi realistiskesnis, kaip studentui, dirbant savo pirma darba - Lietuvoi
trecdalis tavo rasto kainos, bet puse galimybiu.. gal net daugiau nei puse
cia tie grafikai, logaritminis "pajegumo" ir geometrinis "kainos" susikerta... mano nuoziura...

Šitas gerai. Quad Core i7, 8 GB Ram, šioks toks geforsas yra...
Aš buvau pigu.lt panašų radęs, bet ten ram mažokai buvo.
Bet ekrano rezoliucija tai nesidžiaugsi, turint omenyje, kad projektavimui. Na, bet nieko, padirbęs kurį laiką, pats normalų monitorių nuspręsi nusipirkt :D

tai monitoriu ir isorini is bedos galima pasijungt, o del rezoliucijos tai... matosi gi tos linijos ten... tiek ir tereikia. svarbiausia, kad automatizuotos funkcijos greitai veiktu... :)

Tai apie išorinį ir kalbėjau. You'll see... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.23 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Aš tavo vietoje pagalvočiau apie šitą:

www.skytech.lt/ge620dx656x-msi-ge620dx-156-led-wxga-intel-i52430-23ghz-nvidia-635m-2gb-8gb-ddr3-p-122464.html

Praktiškai turi viską ko tau reikia ir kaina graži. Manau turėtų suktias autocdas sklandžiai.

HDD 7200rpm, ekrano rezoliucija truputuką geresnė nei standartinių, CPU ne i7 bet ir toks neblogas, RAM labai gerai ir net nereikės sukti galvos dėl galimybių prisidėti papildomų, na ir vaizdo plokštė neintegruota
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.24 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Digitus rašė:
Aš tavo vietoje pagalvočiau apie šitą:
www.skytech.lt/ge620dx656x-msi-ge620dx-156-led-wxga-intel-i52430-23ghz-nvidia-635m-2gb-8gb-ddr3-p-122464.html
Praktiškai turi viską ko tau reikia ir kaina graži. Manau turėtų suktias autocdas sklandžiai.
HDD 7200rpm, ekrano rezoliucija truputuką geresnė nei standartinių, CPU ne i7 bet ir toks neblogas, RAM labai gerai ir net nereikės sukti galvos dėl galimybių prisidėti papildomų, na ir vaizdo plokštė neintegruota

Rezoliucija geresnė ?
Display: 15.6" TFT HD LED WXGA (1366x768)
Bent 1440x900 būtų, o dabar tai kuo ji geresnė, nei visi kiti apžvelgti ?
O CPU jam reikia kvado, su jo suminėtais darbais. Kas reiškia - tik Core i7, ir tik QM variantas.
Stacionariam kompe jam tikrai užtektų Core i5, bet laptopinis i5 tai vos geresnis už stacionarų i3. Dūrina Intelis žmones kaip reikiant, su tais pavadinimais mobiliame segmente.
Vienintelis šio kompo pliusas - HDD 7200 rpm (bet gi hdd nesunku pakeist, reikalui esant, ko nepasakysi apie kitus komponentus) ir vaizdo plokštė galingesnė (bet jis gi ne žaist ruošiasi).

Aš tai už jo draugės užrodytą Samsungą arba dar pagalvočiau apie tą Toshibą, kur pradžioj buvau nuorodą įdėjęs - su trečios kartos Core i7.Ar bent jau už bazinius variantus šituos imti ir ieškoti kažko panašaus, bet kad papildomų privalumų turėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Rezoliucija geresnė ?


Nu ok, atrodo dabar standartas toks, anksčiau mažesnės būdavo

Vienintelis šio kompo pliusas - HDD 7200 rpm (bet gi hdd nesunku pakeist


Tai kainuos papildomą pinigą. Aišku i7 yra gerai, bet ir su i7 ir su padoria VGA nelabai rasi už tokią kainą.

Google skachup panašu kad išlošia daugiau nuo galingesnės vaizdo kortos:

http://support.google.com/sketchup/bin/answer.py?hl=en&answer=36208

Google SketchUp is heavy on the graphics, and requires a high quality video card to run efficiently


Beje turbūt naudingas bus linkas:

http://www.sadp.ku.edu/undergrad/pdf/DesignLaptopSpecsMay2012.pdf
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Digitus rašė:
Rezoliucija geresnė ?

Nu ok, atrodo dabar standartas toks, anksčiau mažesnės būdavo
Vienintelis šio kompo pliusas - HDD 7200 rpm (bet gi hdd nesunku pakeist

Tai kainuos papildomą pinigą. Aišku i7 yra gerai, bet ir su i7 ir su padoria VGA nelabai rasi už tokią kainą.
Google skachup panašu kad išlošia daugiau nuo galingesnės vaizdo kortos:
http://support.google.com/sketchup/bin/answer.py?hl=en&answer=36208

Google SketchUp is heavy on the graphics, and requires a high quality video card to run efficiently
Beje turbūt naudingas bus linkas:
http://www.sadp.ku.edu/undergrad/pdf/DesignLaptopSpecsMay2012.pdf

Nea, šita rezoliucija ir velkasi, jau ilgą laiką. Tik jei anksčiau dar buvo galima sutikt ir 1440x900, ir 1680x1050. O dabar - arba šitas matricas kiša arba FullHD.

Be gero CPU, ir vaizdo korta prasčiau pasireikš. Sketchup'ui rašo, kad reikia OpenGL 1.5 palaikymo, o šitą gėrį dabar bele kas palaiko.
Šiaip teko girdėt, kad visam tam softui pakanka gerokai silpnesnių, low end, vaizdo plokščių, mol neverta kišt pinigų. Aišku, jei kokius nors apskaičiavimus per CUDA ar OpenCL paleist - tai jau nemaišo ir GPU galia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai