Tema sukurta: 2008.07.07 22:06
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.07.07 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiurry
Kiurry
Naujokas
Kas jums seksualiausia? Gal gotes: juodi ilgi plaukai, viduramziu sukneles.... Pankes: languoti sijonukai,kerzai, daugybe spalvu..... o gal ...... ??????

Gal?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Kultūringos merginos, nebandančios įsimaišyti į kokią nors subkultūrą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
pussy cat dolls :]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiurry
Kiurry
Naujokas
TempusVernum rašė:

Kultūringos merginos, nebandančios įsimaišyti į kokią nors subkultūrą


Na as neturiu galvoje tu,kurios snd hipes ryt gotes delto ,kad nezino kaip cia persiplest jog atkreipt demesy. Tiesiog siaip, galbut koksai akcentas turi ta sexy KABLIUKA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZOe
ZOe
Naujokas
merginos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
odinis botagėlis - va čia gerai atrodo ;>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mano
Mano
Pradedantysis
Na man tai prie širdiės labiausiai patinka gotės, bet tik tikros o ne apsimetelės vieną dieną gotės o jau kitą kas žino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
idomus poziuris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Man asmeniškai tai,nei viena subkultūra nėra seksuali.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Seksualūs gali būti žmonės, o ne subkultūra ;D Tiek gotai, tiek tecktonikai gali būti seksualūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kažkokia vaikiška tema..Kiurry, tavo nuotraukoj tikrai nei gotė, nei dar kokiai subkultūrai priklausanti mergina.. neformalios merginos gražiausios neformaliems vaikinams..bent jau taip turėtų būti..nes tai ne tik išorė, bet gyvenimo būdas, tam tikras mąstymas, klausoma muzika ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.07 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
Na ir as tada su pawyzdziais pabusiu. Man tai wa tokios, jei cia subkultura skaitos.

Check'iraut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
prie ko cia subkultura??? Idomi mergina, o ne kakzokia susiksta subkultura, ar kam ji sakosi priklausanti. Gite, panke, valkata, ar bedarbe )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gytska
Gytska
Naujokas
jo idomu......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
pagal toki skirstyma zmones klasifikuojami turetu buti nulius, subkulturas, fyfas ir forsus. ee, tik kas ka apibrezia?..........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Seksuali mergina, bet kaip aprengta bus seksuali. Stilius, apranga tik detales galincios paryskint arba prislept seksualuma, o vien tik subkultura nepadarys baidykles seksualia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
O mano galva,tai jokia subkultura,jokie isoriniai isvaizdos keitimai,drabuzeliai ir sukuosenos seksualumo nesuteikia.Tai ateina is vidaus.Galima ir karvei uzmauti neriniuotas kojines ir uzdeti grazu peruka,bet ji vistiek liks karve,ir visi isoriniai veiksniukai visai neitakos jos seksualumo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiurry
Kiurry
Naujokas
invazija rašė:

kažkokia vaikiška tema..Kiurry, tavo nuotraukoj tikrai nei gotė, nei dar kokiai subkultūrai priklausanti mergina.. neformalios merginos gražiausios neformaliems vaikinams..bent jau taip turėtų būti..nes tai ne tik išorė, bet gyvenimo būdas, tam tikras mąstymas, klausoma muzika ir t.t.


Na nieko vaikisko as cia nematau, ta zody subkultura gal ir reikejo isskirti y kabutes,na bet kam reikejo tas suprato ka turiu galvoje O teiginys kad "neformalios merginos graziausios neformaliems vaikinams" tai bisky juokingas ir ydomu kodel anot taves taip turetu but. As asmeniskai neskiriu saves prie jokios subkulturos ir nevadinu saves neformalia ,bet man grazu kai mergina devi trumpa sijona ir kerzus...

Buna drabuzis puosia zmogu,o kartais zmogus drabuzy...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Kiurry rašė:

invazija rašė:



kažkokia vaikiška tema..Kiurry, tavo nuotraukoj tikrai nei gotė, nei dar kokiai subkultūrai priklausanti mergina.. neformalios merginos gražiausios neformaliems vaikinams..bent jau taip turėtų būti..nes tai ne tik išorė, bet gyvenimo būdas, tam tikras mąstymas, klausoma muzika ir t.t.




Na nieko vaikisko as cia nematau, ta zody subkultura gal ir reikejo isskirti y kabutes,na bet kam reikejo tas suprato ka turiu galvoje O teiginys kad "neformalios merginos graziausios neformaliems vaikinams" tai bisky juokingas ir ydomu kodel anot taves taip turetu but. As asmeniskai neskiriu saves prie jokios subkulturos ir nevadinu saves neformalia ,bet man grazu kai mergina devi trumpa sijona ir kerzus...



Buna drabuzis puosia zmogu,o kartais zmogus drabuzy...




va todėl ir nesupranti, nes nesi neformalė..man nepatinka, kai neformalumas tampa mada..nes aš, asmeniškai, pamačiusi merginą ar vaikiną su kerzais, galvoju, kad jis/ji taip atspindi savo vidų, o ne tiesiog pagalvojo, kad kerzai gražu ir juos nusipirko..todėl pradėjau vengti pati nešioti kerzus, nes juokinga, kai kas antras jaunuolis su jais..ir kas iš to kad tinka? daug kas gali tikti, bet išorinis gotiškumas/pankiškumas/metalistiškumas ir t.t yra tik maskaradas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
invazija rašė:

Kiurry rašė:



invazija rašė:







kažkokia vaikiška tema..Kiurry, tavo nuotraukoj tikrai nei gotė, nei dar kokiai subkultūrai priklausanti mergina.. neformalios merginos gražiausios neformaliems vaikinams..bent jau taip turėtų būti..nes tai ne tik išorė, bet gyvenimo būdas, tam tikras mąstymas, klausoma muzika ir t.t.








Na nieko vaikisko as cia nematau, ta zody subkultura gal ir reikejo isskirti y kabutes,na bet kam reikejo tas suprato ka turiu galvoje O teiginys kad "neformalios merginos graziausios neformaliems vaikinams" tai bisky juokingas ir ydomu kodel anot taves taip turetu but. As asmeniskai neskiriu saves prie jokios subkulturos ir nevadinu saves neformalia ,bet man grazu kai mergina devi trumpa sijona ir kerzus...







Buna drabuzis puosia zmogu,o kartais zmogus drabuzy...








va todėl ir nesupranti, nes nesi neformalė..man nepatinka, kai neformalumas tampa mada..nes aš, asmeniškai, pamačiusi merginą ar vaikiną su kerzais, galvoju, kad jis/ji taip atspindi savo vidų, o ne tiesiog pagalvojo, kad kerzai gražu ir juos nusipirko..todėl pradėjau vengti pati nešioti kerzus, nes juokinga, kai kas antras jaunuolis su jais..ir kas iš to kad tinka? daug kas gali tikti, bet išorinis gotiškumas/pankiškumas/metalistiškumas ir t.t yra tik maskaradas..


Bet kodel mes,neformalai,turime nustoti nesioti kerzus tik del to,kad kai kurie perkasi juos del mados. Mada neamzina ji praeis. Man tai truputi atrodo kvaila. Dabar kaip ir tas pats SKA tapo mada,tai tikrai nezadu atsisakyti to,tik del to kad langelius nesioja ir techtonikai. Galu gale jie statosi ir skiauteres (!!!) bet nemanau, kad pankai atsisakys skiauteriu tik del to kad jas statosi ir kiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai