Santrauka: as esuu 9-oke ir mastau apie savo ateiti
Tema sukurta: 2015.05.28 16:59
2015.05.28 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Littledreamerz5
Littledreamerz5
Naujokas
As einu i rusu mokykla kuri poto bus gimnazija bet 10 klaseje bus didelis konkursas i 11 klase . Mano mokykloje yra 100 9-ku . Ir tik puse is devintoku kurie bus desimtokai eis i 11 klase . Deja tik yra 3 rusu gimnazijos .

Mano vidurkis kaskur bus 7+

Ir as ieskau profesijos kuri man tiks po 10 klases . Ir as girdejau yra Kolegijos desimtokams . Kokie Kolegijos yra Vilniuje kurie priima desimtoku?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.28 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
pirmą kartą girdžiu, profesinės mokyklos priima nebaigusius vidurinės, o ne kolegijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.28 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Littledreamerz5
Littledreamerz5
Naujokas
Zinau , as girdejau is mano klases mokytojos tai norejau suzinot apie kolegijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.28 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tai eik į lietuvių mokyklą, 11 klasę tai gal bent kiek lietuviškai rašyt išmoksi.
Ne KOKIE KOLEGIJOS, o KOKIOS KOLEGIJOS nes KOLEGIJA yra MOTERIŠKOS giminės daiktavardis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.28 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ai, Keksai, nepyk, juk dar jauna(-s) - išmoks. O dėl kolegijos tai tegu rimtai pamąsto, juk kolegija niekur nepabėgs. Gerą profkę pabaigus bei metus-kitus padirbus, įgijus patirties, nuosavų pinigų skonį pajutus, jau visai kitas būna požiūris ir į aukštesnius mokslus.
P.S. Čia ne mano sugalvota, tai seniai vyksta Vokietijoje visokiose Fachhochschul'ėse, o prieš daugelį jų mūsų kolegijoms ir pusei univierų reikėtų slėptis po lapais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.01 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Blussa rašė:

Ai, Keksai, nepyk, juk dar jauna(-s) - išmoks. O dėl kolegijos tai tegu rimtai pamąsto, juk kolegija niekur nepabėgs. Gerą profkę pabaigus bei metus-kitus padirbus, įgijus patirties, nuosavų pinigų skonį pajutus, jau visai kitas būna požiūris ir į aukštesnius mokslus.

P.S. Čia ne mano sugalvota, tai seniai vyksta Vokietijoje visokiose Fachhochschul'ėse, o prieš daugelį jų mūsų kolegijoms ir pusei univierų reikėtų slėptis po lapais.


Tai, kad mane už**sa. Ble Lietuvoj gyvena, Lietuviškai sakinio suregzt nemoka, paskui dar žliumbia, kad jiems lietuvių egzas per sunkus. Joptvaimat, būkit jūs kuo norit, rusais, lenkais, bet jei gyvenat Lietuvoj, taip bent sugebėkit pora sakinių be klaidų parašyt. O ten savo šeimoj ar kokiam rately savų šnekėkit jūs kad ir čiučmekiškai, bet viešoj erdvėj šnekėkit, kaip pridera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.01 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Na, reikia sutikti su razinuotu kolega. Geresnis lietuvių kalbos mokėjimas nepakiša kojos. Jeigu įmanoma, reikia baigti dvylika klasių, o po to galima ir amato išmokti. Vis tiek nemanau, kad mes čia esame super duper raštingi žmonės. Jeigu čia nevartojame šveplos kalbos, tai dar tikrai neesame toli gražu skyrybos specai. Visiem yra kur tobulėti. Baik dvyliktą ir busi šaunuolė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai