Tema sukurta: 2010.05.05 11:30
1 2 3 Toliau Paskutinis
2010.05.05 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Kaip manote, kokiomis savybėmis pasižymi gėjai? Kuom jie išsiskiria iš kitų? Kodėl vaikšto kalbos, kad merginoms patinka gėjai?

Prašyčiau, be pavardžių.

Aš ne gėjus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Pirmas ir manau esminis skirtumas tai spalva, mes (heteroseksualai) raudoni, o jie melyni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Prašyčiau be naujadarų ar skolinių lietuvių kalboje. Naudokite lietuvišką žodį pedikai, arba pydarai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jesus
jesus
Naujokas
pasizymi pimpalu sudinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Julekx
Julekx
Pradedantysis
Bjauromis savybemis - kai dar bare dirbau tai atejo "porele" yyy.... fe.... is karto matosi kuris kuri dulkina... vienas lyg ir normaliai elgesi, uzsisake alaus ir tiek... O antras... fuuu... Grynai piderastisku balsu "man i moteriska bokala... is siaudeli... RUZAVA!..." Fu. Vos neapsivemiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Visokiu geju yra. Vieni pasizymi savo asmeninemis savybemis ir issiskiria is kitu vyru pastabumu, tvarkingumu, gal siektiek daugiau skiria demesio savo asmeninei isvaizdai ar higienai. Merginoms tokie patinka, nes jie moka iskalusyti ir supratingesni uz iprastus vyrus ir uz kitas merginas.
Kiti gejai nori demesio ir patys prasosi diskriminuojami ir dar poto garsiai rekia, kad juos diskriminuoja, savo ispaisytas ruras atkise. Vat tokiu as nemegstu geju.
TTT rašė:

Kaip manote, kokiomis savybėmis pasižymi gėjai? Kuom jie išsiskiria iš kitų? Kodėl vaikšto kalbos, kad merginoms patinka gėjai?



Prašyčiau, be pavardžių.



Aš ne gėjus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Pirmoke rašė:
issiskiria is kitu vyru pastabumu, tvarkingumu, gal siektiek daugiau skiria demesio savo asmeninei isvaizdai ar higienai. Merginoms tokie patinka, nes jie moka iskalusyti ir supratingesni uz iprastus vyrus ir uz kitas merginas.

Kiti gejai nori demesio ir patys prasosi diskriminuojami ir dar poto garsiai rekia, kad juos diskriminuoja, savo ispaisytas ruras atkise. Vat tokiu as nemegstu geju.


Man atrodo i pievas nuejai... su tais pasakymais ir kaip reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
TTT rašė:

Kaip manote, kokiomis savybėmis pasižymi gėjai? Kuom jie išsiskiria iš kitų? Kodėl vaikšto kalbos, kad merginoms patinka gėjai?



Prašyčiau, be pavardžių.



Aš ne gėjus.


Nemanau kad kažkokiom ypatingom savybėm pasižymi. Žmonės ir tiek, su tokiais pat trūkumais kaip ir kiekvienas.
Kas su kuo miega - manęs nedomina, jei tai nėra afišuojama viešai (turiu omeny visokius paradus ir eitynes)..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ahra
Ahra
Patyręs
Kuom jie gali issiskirt? Tokie patys zmones kaip ir visi kiti. O ten del tu ruzavu siaudeliu ir mergaitisko balso, tai mano klasej vienas buvo, kur tik su panom tebendraudavo, toks patizes buvo, bet nepatikeciau, kad jis galetu but gejus.

Izeist ne vieno nenoriu, tad pasakysiu nekonkreciai. Yra 1 Zodiako zenklas, kuriam budinga, kad bachurai elgiasi moteriskai. Bet placiau apie tai nekalbesiu.

Vot as pati esu Skorpionas ir elgiuos bachuriskai, kaip tose knygose ir raso, kad mergaites Skorpionai yra kaip bachurai. Tarkim man patinka apie masina krapstytis ir panasiai. Negaliu pakest jokiu rankdarbiu ir maisto gaminimo.

Yra tam tikros zmoniu kategorijos, tad gejum gali buti praktiskai bet kas. Tik niekaip nesuprantu, kam gilintis i tai, koks ju elgesys, isskirtiniai bruozai? Nesenai skaiciau, kad Dievas neturi nei numyletiniu, nei atstumtuju. Ne vienas zmogus neturi teises jaustis ypatingu, kuom nors geresniu uz kitus, nes visi mes esam ypatingi to paties Dievo sutverti "padareliai" Gejai, kas be ko, taip pat, kad ir kaip jums tai nemalonu girdet. As nieko pries gejus neturiu. Gerbiu juos, jei jie manes neuzkliuva. Esu tolerantiskas zmogus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ahra
Ahra
Patyręs
Niekaip nesuprantu tokiu "zmoniu", kurie varo ant kitu, kad tik varyt, nesvarbu del ko, bet kad tik gautu ka nors izeist ir tada buna laimingi. Gejai jusu neuzkliuva - jus ju neuzkliukit. Pasaulis didelis. Vietos uzteks visiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Julekx rašė:

Bjauromis savybemis - kai dar bare dirbau tai atejo "porele" yyy.... fe.... is karto matosi kuris kuri dulkina... vienas lyg ir normaliai elgesi, uzsisake alaus ir tiek... O antras... fuuu... Grynai piderastisku balsu "man i moteriska bokala... is siaudeli... RUZAVA!..." Fu. Vos neapsivemiau.




Labai vaizdžiai papasakota Užskaitau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Ahra rašė:

Pasaulis didelis. Vietos uzteks visiems.


Ne, neužteks. Jau ir taip pasaulyje yra per daug žmonių ir populiacijai ateityje iškils rimtų problemų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Man labai keista, kai kalbant bet kokia tema, visur kišami tie zodiako ženklai. Tai, koks yra žmogus, priklauso ne vien nuo jo zodiako ženklo. Aš irgi esu skorpionas, bet tikrai nepasakyčiau, kad elgiuosi kaip "bachūras".
Žmonės, žiūrėkit plačiau. Lengviausia yra viską suverst zodiako ženklui. Deja, gyvenime nėra viskas taip aišku ir lengva. Žmogaus asmenybę įtakoja daugybė dalykų, o zodiako ženklas tėra tik vienas iš jų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kapucino
kapucino
Pradedantysis
kuom skiriasi gejus nuo kanareles?ogi niekuom ,abu sedi ant apsikto pagaliuko))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Ne, neužteks. Jau ir taip pasaulyje yra per daug žmonių ir populiacijai ateityje iškils rimtų problemų.


Tai džiaukis: homoseksualai populiacijos nedidina. Daugiau tokių :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abaldujis
Abaldujis
Naujokas
Gėjai merginoms patinka, nes jie gali būti labai geros draugės (pusseserė tokią padruškę turi ), o šiaip man nepatinką jų keistas kalbėjimas, ir merginų taip kalbančių yra, nemoku paaiškint, bet žiauriai per nervus eina tas nenatūralumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Nu jau kas darosi, n-toji tema apie gėjus. Apsėdo jus kas?

Na visų pirma, tai gėjai kuo pasižymi... Nu jie pasižymi tuo, kad jiems patinka vyrai, o ne moterys. Kaip lezbietės tuo, kad joms nepatinka vyrai. Va, dar gėjai labai gražūs ir man pikta, kad nežiūri į mus, moteriškos lyties atstoves, nors imk ir bliaut pradėk Aišku, gal dėl savo subtilaus būdo, švelnaus ir šiek tiek moteriško charakterio moterys prie jų labiau linksta, bet kadangi asmebiškai nė vieno gėjaus nepažystu, tai spėju. Vat.

Kajus rašė:

Prašyčiau be naujadarų ar skolinių lietuvių kalboje. Naudokite lietuvišką žodį pedikai, arba pydarai


O čia ne iš rusų pasiskolinti žodžiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Begem0tas
Begem0tas
Pažengęs
kapucino rašė:

kuom skiriasi gejus nuo kanareles?ogi niekuom ,abu sedi ant apsikto pagaliuko))


:)))))))))))))))))))))))) šito dar nebau girdėjęs :)))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Ne visi gėjai moteriški. Turiu vieną tokį draugelį Nepažinęs iš arčiau neatskirsi, kad gėjus, tik kai girtas pradeda labai mergaitiškai kikent ir kalbėti visokius niekus, ką tik mergina galėtų pasakyt Šiaip labai linksma su juo, visada yra apie ką pašnekėt, pasiskųsti gyvenimu, būtais ir nebūtais išvaizdos trūkumais. Išgirsti kritikos savo vaikinui (čia jau neišvengsi, draugas gėjus ir vaikinas visada bus priešais ). Su kitais jo draugeliais gėjais irgi supažindino, man jie labai patiko, laisvi žmonės, kuriems vienodai, ką kiti apie juos mano. Tiesiog gyvena savo gyvenimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.06 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Kurdamas šią temą pagalvojau, o gi kaip pradės priskirti gėjams tokias savybes kaip dėmesingumas, atidumas, išklausymas, tvarkingumas, laiko turėjimas ir žinosiu ko merginoms iš vyrų reikia.

O taip tai manau, jie tokie patys kaip ir kiti vyrai, tik jiems patinka vaikinai. Manau kaip tik vyrai ant jų turėtu nepikti, nes jie mažiau konkuruoja dėl merginų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai