Tema sukurta: 2007.05.06 16:46
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.05.06 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sacrifice
Sacrifice
Meistras
ar gerai sutariate su tėvais?
klausimas paaugliams:
ar maištaujate prieš tėvus, ir kaip jie į tai žiūri?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Keista ta mano šeima iš tikrųjų, kartais pagalvoju, kad nenormali... Bet džiaugiuos, kad iš viso ją turiu sutariu neblogai, bet kai susipykstam, tai iki ašarų būna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
ai, normaliai susipykstam biski nesnekam vienas su kitu, bet poto savaime praeina. siaip smagu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abercrombie
Abercrombie
Pradedantysis
pas mane viskas liux
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dressy
dressy
Pradedantysis
visko bunaoi,visko.....pastaruoju metu gan daznai ykstames,nes jiems nepatinka tai kaip rengiuosi,tai tas tai anas...bandziau juos ignoruoti-nepatiko;bandziau issakyti savo nuomone-taip,pat nepatikoDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
viskas puiku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliulka
egliulka
Pažengęs
oj...su abiem kapojuos pries kelis men su tevu labiau negu su mama,db viskas atvirksciai...uj sunku su jais,ypac su mama,nenori niekur ilgiau isleist ir tai nervina,zinau jog rupinasi manim,jog kas blogo nenutiktu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeXx
NeXx
Pažengęs
super
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OneHalf
OneHalf
Naujokas
seniau visko budavo, bet po to kai paaugi, tai supranti, kad tie tevai protingesni, nei atrodo...
o siaip tas paaugliskas elgesys yra toks... na paaugliskas... uzaugsit suprasit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
nexx, atsiprasau uz tiesmukuma, bet nesuprantu, kodel niekur nematau tavo normaliu, pagristu nuomoniu, o tik pavienius bereiksmius zodzius arba sypseneles? cia juk forumas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Su tėvais šilti santykiai. Niekada su jais nekonfliktavau ir paauglystėje. Mama mano draugė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
kartais susibaram bet nesipykstam.. bet siaip geri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.07 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
su tevais ir as nekonfliktuoju... nes mes tiesiog nebendraujam... tik tiek kiek gyvybiskai butina... kartais paauglystej man pavydedavo drauges, nes mane visur isleisdavo, pasitikejo ir per daug nekontroliavo... o as pavydedavau joms, nes seimyniskesnej seimoj gyveo... pas mane tiesiog keturi skirtingi zmones viename bute.. lyg koks realybes sou...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.07 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Pas mane Adamsu seimynele Bet man patinka musu santykiai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
Bendrauju tik tiek, kiek reikia... Susitinkame per šeimos gimtadienius ar kažkias šventes. Ne visada suaugęs supranti, kad tėvai yra protingesni nei manei. Iš paauglystės turiu nuoskaudų mamos atžvilgiu, bet jau nebenoriu į tai gilintis. tegu gyvena jinai kaip nori, bet aš jau nebesileisiu jos kontroliuojama, nors jinai to labai norėtų. Rūpi visada savo nuomonę jai įkišti, nors tai neturi jokio tikslo - jei mintis būna gera, tai mes su vyru ją jau senai bunam apsvarstę, o jei bloga, tai kam siūlyt absurdiškus dalykus. labai džiaugiuosi, kad jau esu nepriklausoma nuo jos ir galiu nebeatsižvelgti į jos nuomonę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
Paauglystej santykiai buvo sunkus. Suaugus - pasitaise. O po pirmo vaiko gimimo pradejo vis blogeti, blogeti ir blogeti. O dabar paskutiniu metu yra kazkoks kosmaras, visiskai nebesuprantu, kas jiems pasidare... gal koks senatvinis marazmas prasidejo. Nes susiduriam ne su tevu-vaiku konfliktais, o su zmogiskumo-nezmogiskumo.... nebesuprantu visiskai, kaip jie gali taip elgtis.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
ech, aniti ir cia mums nepasiseke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.08 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
Zinai, pries rasydama savo pasisakyma, norejau kazka pan. tau parasyt kai pagalvojau, tai is tikruju turbut net ir nebejuokinga.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.12 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cacalialia
cacalialia
Naujokas
zhinot, mano seima normali,tik tevas lb uzknisa savo,kartais skaudinanciu elgesiu-jis tiesiog ignoruoja viska,ka sakai. kartais atrodo,lyg jis tyciotus is manes...
Lb dziaugiuos,kad turiu sese ir as su ja lb gerai sutariu. Mes lyg geriausios drauges-pasidaliname savo mintimis, isgyvenimais mokykloje,kuriuos kartais lb sunku iskesti. Tiesiog neisivaizduoju,kas butu,jei nebutu sesers,nes ji vienintele seimoje klausosi ka sakau ir is tikruju supranta mano jausmus. Kartais net atrodo,kad viskas musu abieju gyvenime vyksta identiskai-tiek mokytoju,tiek klasioku atzvilgiu ir sjp daug ivykiu sutampa musu gyvenime...Fajna turet tokia sese...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.20 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sacrifice
Sacrifice
Meistras
O pas mane gan blogi.. Su mama dar taip nieko.. Jinai visiškai manęs nesupranta, bet bent jau neskaudina.. o tėtis.. Artimai nebendraujam, priekaištauja dėl visokių dalykų.. labai netolerantiškas, o manęs absoliučiai nesupranta.. Suprantu, kad paauglystė ir t.t., bet kai šitaip elgiasi..ir aš kalta, bet stengiuosi bent žmoniškai kalbėt.. o norėtųsi gerai sutart, ir išsipasakot.. bet žinau, kad taip niekada nebus.. kadangi net tėčiu nevadinu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai