Tema sukurta: 2006.12.18 15:26
1 2 Toliau Paskutinis
2006.12.18 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrMartis
DrMartis
Naujokas
Sveiki visi, kokia narsykle naudojate Jus?
As asmenisai nuo internet explorer perejau prie mozila firefox, zymiai paprastesne ir isvaizdesne..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pezas607
pezas607
Naujokas
mozila tik virusu prisirinkti, siulau OPERA, geriausia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
pas mane mozilla firefox.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
pas mane internet explotere 7
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrMartis
DrMartis
Naujokas
na nortona 2006 pasistatai ir ramuma, viska normaliai gaudo, tik va minusas yra tas, kad nortonas daug PC resursu naudoja, tai pas ka letesnis kompas, bus tada tikrai problemu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrMartis
DrMartis
Naujokas
Originally posted by: babauzis

pas mane internet explotere 7



na nieko tas exploreris naujas, bet ir nieko labai ypatingo, as pries ji atsisiusdamas tikejausi daugiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pezas607
pezas607
Naujokas
OPERA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaktusiukas
kaktusiukas
Pradedantysis
opera 9.02
pliusai: gerai varto tinklapius, yra visoms operoms budingas bruozas - nerealus back mygtukas, kai nereikia uzkraudineti tinklapiu is naujo - jie tarytum issisaugo cache. be to vienu metu atsidarius daug puslapiu nebus uzkrauta daug paciu operu - opera viena, tik daug sheetu - panasiai kaip excelyje. jei suinstalinti visi plugin'ai - varto tinklapius be jokiu parkiu. resursu valgo maziau nei exploreris.
minusai: vienintelis - labai retai buna jog saitas netiksliai atvaizduojamas.
mozila bandziau gal kokias 2 dienas, nepatiko - cia zinoma skonio reikalas, nelinkes gincytis.
exploreris mano galva yra atgyvena, bet dar nebandziau 7. laikau ji kompe tik todel, kad kartais opera netixliai atvaizduoja kai kuriuos mano naudojamus tinklapius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.18 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


soliver
soliver
Pradedantysis
Naudoju mozilla firefox'a ir jokiu problemu neturiu, IE letai krauna ir siaip nepatinka, nors 7 dar nebandziau bet is kitu atsiliepimu negirdejau nieko ypatingo. Pries Opera nieko neturiu, pats kazkada naudojau ja. bet dabar pripratau prie Firefox'o ir nenoriu jo keisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.19 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savas28
Savas28
Naujokas
Siaip virusus visos gaudo, siulau Internet Explorer 7, plius gera ugniagyse ir antivirusine
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.19 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrMartis
DrMartis
Naujokas
Originally posted by: kaktusiukas

opera 9.02

pliusai: gerai varto tinklapius, yra visoms operoms budingas bruozas - nerealus back mygtukas, kai nereikia uzkraudineti tinklapiu is naujo - jie tarytum issisaugo cache. be to vienu metu atsidarius daug puslapiu nebus uzkrauta daug paciu operu - opera viena, tik daug sheetu - panasiai kaip excelyje. jei suinstalinti visi plugin'ai - varto tinklapius be jokiu parkiu. resursu valgo maziau nei exploreris.

minusai: vienintelis - labai retai buna jog saitas netiksliai atvaizduojamas.

mozila bandziau gal kokias 2 dienas, nepatiko - cia zinoma skonio reikalas, nelinkes gincytis.

exploreris mano galva yra atgyvena, bet dar nebandziau 7. laikau ji kompe tik todel, kad kartais opera netixliai atvaizduoja kai kuriuos mano naudojamus tinklapius.




na tu cia tikrai jau visiskai teisus, opera nebloga tikrai, bet visose versijose ir as pastebejau ta pati jos minusiuka, kad netiksliai atvaizduoji tinklapio turini, idomu kodel tie zmones, kurie ja kuria, nieko nesiima jau tiek laiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.20 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaktusiukas
kaktusiukas
Pradedantysis
DrMartis>> as esu isitikinmes, kad cia ne operos kureju problema. tiesiog narsant po interneta galima sutikti uzrasus - this page is designed to view with ... ir narsykles bei rezoliucija isvardinta. paprasciausiai nepritaiko to tinklapio iki galo visoms narsyklems. ir tai suprantama - daugiausia - truputi daugiau nei 95% kompu veikia ant Windows platformos, vadinasi, juose by default bus ir IE, tai kam tada varginti ir leisti papildomus litus programavimui? vartotojiskas poziuris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.28 01:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zvirbliukas
Zvirbliukas
Meistras
taigi, ji pati geriausia nesuprantu, kaip as anksciau galejau su IE gyventi, dabar be operos neisivaizduoju savo narsymo internete.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.03 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seksualus
Seksualus
Pradedantysis
Gerai prisidesiu ir AS Mozilla-ja kazkada ir as naudojau taip ji paprasta greit puslpaius varto tas yra tikrai gerai,ji kai krauna tai kazkaip pastebejau po biski viska krauna o kitos marsykles pirmiau viska uzkrauna ir tada atidaro puslapi.Bet man ji nepatiko labai ,kad yra sulietuvinta labai jau liewas tas sulietuvinimas,beto daug virusu praleidzxia i pc tai tikrai nera gerai.OPERA-si mazyle tikrai gera galinga ir patogi,virusu nelabai prileidzia kiek pastebejau bent jau man,beto patogi gali toj pacioj operoj daug atsidaryti skirtingu puslapiu ir vis nereik nukeldineti i apacia,ir spaust vel opera,kad ieitum i dar kita puslapi tas gerai,tuo tarpu kai ant IE kai vazineji per puslapius kur daugiau reklamu ar kazkokio apkrovimo tai siek teik lagina kai vazineji pirmyn atgal o va su opera taip svelniai slysta lyg sviestu patepta,net malonu nelagona visai.Bet INTERNET EXPLORER vistiek yra pats geriausias,jis prie visko pritaikytas yra absoliuciau,kai tuo tarpu kokia oper,mozilla ar dar kita narsykle tai to neatidaro tai ta blogai rodo tai vat,beto exploreris 7 nepraleidzia visai virusu tikrai labai fainai ir ptogus valdymas netaip kaip tu senu IE P beto ant IE7 jau galima irgi kap ant operos ieidineti i daugeli visokiu puslpaiu ir nereikia nukeldineti i apacia kad dar i kita ieiti,man tai pati geriausia IE 7 ir OPERA taigi tik jas ir naudoju,bet dazniau IE 7 tai vat sorry uz klaidas daug teko rasyti ir skubejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.03 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dream
dream
Pažengęs
man geriausia OPERA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.12 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Smurfas
Smurfas
Naujokas
Mozilla Firefox
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.03 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
šiaip su explorer, bet kai reikia į wap puslapiukus užsukt tai tenka opera leist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
yprastam narsymui - firefoxa, o kuomet sugalvoju kokia nesamone siustis - opera. dar opera man patinka, nes ten vos yjungus iskart atidaro issaugotus puslapius. explorerio nebenaudoju, nors dar kazkur slepias jis pas mane...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hasara
Hasara
Pradedantysis
Mozilla firefox... minusu nezinau... o jai nenarsai po saiitus n-18 tai jokiu ten begalybes virusu nebus! o jei ten viena koki mazyti (kas manau visiem pasitaiko) pagausi tai.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.25 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sonyxas
Sonyxas
Naujokas
Naudoju daznaiusia explorer ir opera opera naudoju kad i wap ieti galeciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai