Santrauka: parasykit,pasidalinkit mintimis apie savo aparatura,parasykit kiek watu ? kiek mokejot ?
Tema sukurta: 2007.05.29 19:58
Pirmas Atgal 9 10 11 12
2010.09.22 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Na, bus matyt kas ten kaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.23 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Riciskeisis
Riciskeisis
Pradedantysis
gaila,kad as siuo metu ne Lt,atvesciau as tau papigiaja stipru,kurie namuose guli.. geriau jau naudotu juos kazkas,nei kad gules niekam nereikalingi kazkur tai.. gal net du pasiimtum ir pasidarytum padoriai.. Punch visa komplekta turiu,du bosai,du stipriai,vienas mono kitas stereo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.23 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Na, nieko, viskas ok... Gal kada nors. Kolkas man nėra didelės skubos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.24 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Riciskeisis
Riciskeisis
Pradedantysis
na jei iki pavasario,manau,jei niekas nepasikeis,ir negrysiu anksciau tada galesiu parodyti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.24 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Žiūrėsim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.29 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eimius
Eimius
Pradedantysis
Mindusia rašė:

na vat tarkim as uzsiemu gerso aparatura,bet pas mane nera labai galingos aparaturos... pas mane subwofer`is 400w MAX/200w real master saund (RMS) dvieju kameru dezeje,todel garsas nuostabus,njekas netiki kad cia tik 200 tikru watu ... stiprintuvas Kenwood 600w 2/3/4 isejimai,bridzai,filtrai, du saugikliai po 20A mage paprasta su CD be jokiu mp3 nes kol rasi norima daina tai ir griovi gali atsidurt magas Roadstar ... firma labai pigi,visi ja smerkia,bet istiesu apsimoka ja pirkt,nes kaina atitinka kokybe ... prieky orginalios WV koloneles,gale vidutiniu dazniu nera ... kazkada bus elipses Piooner 800w



dabar Jus ivertinkit mano aparatura

ir parasykit kokia patys turit,arba norit ar svajojat turet

jei norit pirkt aparatura,galite pasitart su manim...tai neisleisite daug pinigu,bet aparatura bus kaip reikiant

beto nuolatos pats turiu subwoofer`iu pardavimuj klauskit jei domites ...




kas tau is tu pioner 800w? juk vistiek pagal mane aukstos kokybes neturetu buti ir beto tu tas elipses pirksi kad tau bubsika atstotu ar aukstus daznius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.06 04:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
o pas manj , taj ohujiena-bibiena aparatura ... subas nesveiyjkas... 1.2kyyyyiliovato, sony eksplode, infiniti 6x9 suluze, bet tai kala kaip 1kiliovato, nors apytiksliai apie 300w/100rms lygtayjs.... langa niaukte,prieky ir gale, prieky kazkokios sony kalionkes, bet atjungtos, nes suplyijschjo, jbl steprentiuuuuuuuuuvas su 2 15 ampjeru schiaugykjiais, mage kale alpine kdr 101i ar 102 su usb ir auks jungtymi priekyjia bjiaij ipuodo galje ... kai jungiu maksyymjalu galsa ... barska masina, veidruodeljia tajpo pajt kaliiena i raga ant langjuo ,.... esu krutas... ratai 15iniai..... nugramde bebrai prie bardiuru ... nepatiko juoda spalva...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.25 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ugniukas111
Ugniukas111
Naujokas
gaila kad neturiu ford mustang šelby gt 500.kai uždėčiau tiuninga ir 150 voltu aparatūrą,bosavyką tai vysas kaimas pavidėtu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.06 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kireasuma
kireasuma
Naujokas
magas tai nakamichi 45 cdz,priekine akustika eton rs 161 su perdarytais filtrais ir buitinem plataus diapozono piscelkom groja nuo audio system mx 120,galas phd 16-tukai popieriniai jautrus paleisti nuo mago,bagazineje eton 10-tukas subas dvi rites po 2 ohm paleista nuo steg k2 01 audisono laidai bei audisono kondikas duru bagzines isbitumavimas bei padengimas sinteponu ir siuo rezultatu as patenkintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.06 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kireasuma
kireasuma
Naujokas
gaila man tu zmoniu kurie isideda bosa ant jo prirasyta kosminiai skaiciai jis dar buna aktyvus ir sako aparatura susidejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.05 10:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzeikobas
dzeikobas
Naujokas
as susidejas prieky kalonkes po 60w kenwood magelis senumo gal 10m bet mp3:-Do bagazinej pioneer subas 800w ir stiprekas magnat 1kw uztenka man sociai:-P net numery pametes buwau:-D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.05 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
O kokybės nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.10 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andrius730
Andrius730
Naujokas
Sveiki,pas mane stovi orginalios kolonkes o gale esu pajunges stipreka 600w ir 1200w pioner zemu dazniu garsekalbi kuri idejau i pailga apvalu cilindro deze jbl.Tai kaip universalioje masinoje visai gerai dauzo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.10 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Andrius730 rašė:Tai kaip universalioje masinoje visai gerai dauzo
Dauzo masina .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.24 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


drguser
drguser
Naujokas
Turiu išmanųjį telefoną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.20 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tauragnas
tauragnas
Naujokas
galvoju šitą 3x140W 4? Hertz DBA 200.3 ir JL AUDIO C1-400X. Pažįstamas sakė kad neblogai komplektuojas bet vis reikia pasitaupyt dar, ir šiaip gal pirma auto susiremontuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.23 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vietine2
vietine2
Naujokas
Na jei trūksta ant tokių nedidelių dalykėlių kaip kolonėlės automobiliui ar remontui tai vartojimo paskola gali visai pasitarnaut https://credit24.lt/lt/vartojimo-paskolos/ arba https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/ .O šiaip turiu šitą jau porą metų, ir tikrai neblogai tarnauja https://www.muzikosguru.lt/automobiliu-garso-aparatura/automobiliniai-garsiakalbiai/zemu-dazniu-koloneliu-komplektai-gera-kaina/pioneer-GXT-3706B-zemu-dazniu-automobilinis-komplektas ir žemi skamba gerai, bet perdaug nevibruoja, ir dūzgimo nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 9 10 11 12
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai