Tema sukurta: 2009.10.22 08:54
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.10.22 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
Kodel mes visi slepiames po savo sugalvotais Nick'ais? Ar musu vardai neidomus, ne tiek daug pasako kiek musu sugalvotieji vardai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienuole69
Vienuole69
Pradedantysis
Vardu vienodu butu labai daug ir paprasciausiai programa neleistu prisiregistruoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
taip, gelbėtų vien skaičiai šalia vardų. nors man su mano nick'u irgi nepavyksta prisiregistruoti be skaičiukų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
Ar tai butu galima sakyti, kad musu tikru vardu asortimentas skurdesnis, taciau musu fantazijos didesnes susikurti Nick'us?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mcHP
mcHP
Naujokas
Na taip pasake ZalciuKaraliene...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
žinoma kokių tik nick'ų neprikuriama. yra forume tema apie tokius "įdomesnius".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
mcHP rašė:

Na taip pasake ZalciuKaraliene...


Tai as ir sneku "mes" "musu" Nick'ai. :D Matyt, bijau issiskirt, ir vadintis tikruoju vardu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kobriukas
kobriukas
Pradedantysis
Butent, kad vienodu vardu yra daugybe. Nors mano vardas ne pats dazniausiai sutinkamas ant Lietuvos, bet dar niekur nepasitaike, kad galeciau prisiregistruoti tikru vardu be papildomu skaiciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saniax987
saniax987
Pradedantysis
nu tai bet kur kur bandytum beprisijungti visur yra reikalaujamas nickas. o kas tame yra blogai? tu panaudoju ta nicka kad prisijungtum prie savo anketos pvz. bet esme gi kad anketoje i kura tu prisijungi su nicku rodo gi tavo varda, ir atejes sveciaus is tavo anketa pasidometi tavimi mato gi tavo varda, o ne nicka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
Nick'ai yra blogai, kad po jais galime slepti, ir nebutinai bendrauti savuoju vardu. Vieni anketose raso savo tikruosius vardus, taciau forume dazniausia Nick'ai dominuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ZalciuKaraliene rašė:

Kodel mes visi slepiames po savo sugalvotais Nick'ais? Ar musu vardai neidomus, ne tiek daug pasako kiek musu sugalvotieji vardai?


todel, kad sitam forume isivaizduoji kiek, pvz, tomu? ir ar ilgai tempsi nesupainiojusi jei vienu metu diskutuosi su 4 tomais ir 5 andriais? (cheez'as)
o jei prades skirstytis i tomas1 , toams2, tomas17 - tai jau vistiek bus nick'as.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ZalciuKaraliene rašė:

Nick'ai yra blogai, kad po jais galime slepti, ir nebutinai bendrauti savuoju vardu. Vieni anketose raso savo tikruosius vardus, taciau forume dazniausia Nick'ai dominuoja.


o ar sitam forume neturetu esme but zmogaus mintys,o ne tai, koks jo tikrasis vardas? jei jis nori rasyt anonimiskai,tegul raso. jei reikalautu forume registruojantis vardo, pavardes ir adreso, manai, tiek pat diskusiju ir pasnekesiu butu? ypac kokioj "grupinio sekso" temoj? (cheez'as)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
ZalciuKaraliene rašė:

Nick'ai yra blogai, kad po jais galime slepti, ir nebutinai bendrauti savuoju vardu. Vieni anketose raso savo tikruosius vardus, taciau forume dazniausia Nick'ai dominuoja.


Na ir? Koks skirtumas kokiu vardu aš bendrauju? Jei po nuotrauka bus parašyta Simona, ar mes jau iš karto pažįstamos būsim ir žinosi kas aš per žmogus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
Rennais rašė:

ZalciuKaraliene rašė:



Nick'ai yra blogai, kad po jais galime slepti, ir nebutinai bendrauti savuoju vardu. Vieni anketose raso savo tikruosius vardus, taciau forume dazniausia Nick'ai dominuoja.




o ar sitam forume neturetu esme but zmogaus mintys,o ne tai, koks jo tikrasis vardas? jei jis nori rasyt anonimiskai,tegul raso. jei reikalautu forume registruojantis vardo, pavardes ir adreso, manai, tiek pat diskusiju ir pasnekesiu butu? ypac kokioj "grupinio sekso" temoj? (cheez'as)


Sutinku, kad mintys yra svarbiau, taciau isvada persas, kad mes esame BAILIAI, jei bijome sakyti savo tikra varda ir po to vardinti savo sekso intrigas. Drasus tik anonimai... Tokia ir buvo mano intencija-prieiti prie sios isvados, kuriant sia tema... :)))

O kad daug Andriu ir Tomu, tai liudna, kad mes tik tokius vardus tesugalvojam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
anticaca rašė:

ZalciuKaraliene rašė:



Nick'ai yra blogai, kad po jais galime slepti, ir nebutinai bendrauti savuoju vardu. Vieni anketose raso savo tikruosius vardus, taciau forume dazniausia Nick'ai dominuoja.




Na ir? Koks skirtumas kokiu vardu aš bendrauju? Jei po nuotrauka bus parašyta Simona, ar mes jau iš karto pažįstamos būsim ir žinosi kas aš per žmogus?


Malonu, Simona. As-Gitana. :)))

Dabar jauciu, kad mes bendrazemietes. Nes anticaca man atrodo lyg marsiete :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saniax987
saniax987
Pradedantysis
nu siaip as vat esu Aleksandras, visi draugai mane vadina sania, ir as vat nicka Saniax987 vartoju jau apie 4 metus. negi jis jau labai skiriasi nuo mano vardo kad nesuprasti kad rusiskai sania yra aleksandras?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
nu va, kaip taip graziai paaiskinai, dabar suprantu, Saniax
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ZalciuKaraliene rašė:

O kad daug Andriu ir Tomu, tai liudna, kad mes tik tokius vardus tesugalvojam.


nieko cia liudno, as kraupstu, kai tevai visiskai negalvodami apie vaiko ateiti pavadini ju kokiu Salmintautu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienuole69
Vienuole69
Pradedantysis
Malonu, Simona. As-Gitana. :)))


Sveikos, as Nijole :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.22 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
Net googlas neismeta Salmintauto vardo. Neaisku, ar cia naujai sudarytas vardas, ar kaip tik senoliu relikvija. Nemanau, kad ateity Salmintautui bus riesta del jo vardo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai