Tema sukurta: 2009.02.24 23:52
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.02.24 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodasis
Juodasis
Pradedantysis
Senokai bežiūrėjau kokią komediją, tad praeitą savaitgalį jau buvau pasiryžęs susiieškoti kokią dėmesio vertą ir pažiūrėti.
Idant nepavargčiau ieškodamas, atsiverčiau IMDB geriausiai įvertintų komedijų sąrašą. Visų pirma, didžioji dalis gerai įvertintų komedijų yra senos (kaip antai - Some like it hot). Antra, nemaža dalis yra ne anglų kalba, pavadinimai visai negirdėti, o ir balsų (lėmusių aukštą įvertinimą) - ne itin daug.
Žodžiu, komedijos savaitgalį taip ir nepažiūrėjau. Atrodo, kad šitas žanras išvis yra miręs, nieko gero nesukuriama, nors pervertus kino teatrų repertuarus, komedijų sukuriama ir parodoma ne mažiau nei kitų žanrų filmų.
Jūsų nuomone, kurgi čia šito reikalo šaknys? Gal žiūrovas jau nebemoka žiūrėti komedijos? O gal visgi tai nėra taip lengvai įkandamas žanras?
P.S. Gal kokią komediją jūs pasiūlytumėte man pažiūrėti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.24 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Visuomenė nuglušo, todėl atitinkamai glušos ir komedijos kino teatruose....
Šiaip tai sutinku - išties mažai gerų komedijų šiais laikais turime...
Turbūt tap ir nepamatysiu kaip kas nors pranoksta Monty Python filmus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
kodel nera geru komediju?
man visai patiko "yes,man" kino teatruose... seniai buvau tiek besijuokus...
praeita savaite ziurejau "pink pantera2" nors ir vaikiskas ,bet juokingas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Khem khem jeigu čia tau geros komedijos tai....
nieko prie J. carrey neturiu, bet tokios komedijos yra pernelyg paviršutiniškos ir primityvios, kad sakyti "tai labai gera komedija".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fluffy
Fluffy
Pradedantysis
as 'Yes man' istveriau iki vidurio. Tokio lekstumo nesitikejau, o juokingu vietu, kad ir kaip ieskojau, aptikti nepavyko. Manau, komedija - pakankamai sudetingas zanras: pravirkdyti lengviau nei prajuokinti. Pagaliau, zmones ir 'juokeliams' skirtingai imlus. Antai, yra kam ir 'Yes man' juoka kele. Ir tokiu labai daug. Tokias ir kuria komedijas, prie kuriu daug vargti nereiktu, o masems itiktu ir pinigeliu atnestu. Popso logika ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Išties geras pastebėjimas Paskutinė gera mano matyta komedija turbūt būtų "Boratas"... Šiaip, jeigu nori aukšto lygio humoro - rekomenduočiau pažiūrėti show tokių veikėjų kaip Pablo Francisco ar Umbilical Brothers
Aš komedijas (filmus) žiūriu tik atsipalaidavimo tikslais, taigi visai gerai sueina kad ir "Amerikietiško pyrago" lygio filmai
O ką manai apie filmų parodijas? Man tai čia superinis žanras, net keista kodėl visi taip jas peikia.. Humoras aišku specifinis, bet žiūrint ir nereikia nusiteikti, kad netrukus pamatysi kino šedevrą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
manau zmones siais sunkiais laikais sunku beprajuokint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Shinzo rašė:

Išties geras pastebėjimas Paskutinė gera mano matyta komedija turbūt būtų "Boratas"... Šiaip, jeigu nori aukšto lygio humoro - rekomenduočiau pažiūrėti show tokių veikėjų kaip Pablo Francisco ar Umbilical Brothers

Aš komedijas (filmus) žiūriu tik atsipalaidavimo tikslais, taigi visai gerai sueina kad ir "Amerikietiško pyrago" lygio filmai

O ką manai apie filmų parodijas? Man tai čia superinis žanras, net keista kodėl visi taip jas peikia.. Humoras aišku specifinis, bet žiūrint ir nereikia nusiteikti, kad netrukus pamatysi kino šedevrą


O kodėl iš komedijų negalima reikalauti "šedevras" lygio?
Komedija yra filmas, o iš filmo turime teisę tikėtis labai aukšto lygio.

Tos parodijų komedijos tai kaip čia pasakius.... Paskutinį kartą teko žiūrėti filmo 300 parodiją... VOS VOS iškenčiau iki vidurio... kodėl? Tokio žemo lygio bajerių seniai teko matyti...

Žinoma sutinku - komedija yra toks žanras, kuris turi atpalaiduoti, bet vistiek filmas turi būti aukšto lygio. O kuo pasireiškia aukštas lygis komedijoje? Aukšto lygio subtiliu, protingu humoru. O šito šiuolaikiniuose amerikietiškų pyragų ir baisiausių filmų jūroje aš tiesiog verkiant pasigendu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Pasisiauses rašė:
O kodėl iš komedijų negalima reikalauti "šedevras" lygio?

Komedija yra filmas, o iš filmo turime teisę tikėtis labai aukšto lygio.

Tos parodijų komedijos tai kaip čia pasakius.... Paskutinį kartą teko žiūrėti filmo 300 parodiją... VOS VOS iškenčiau iki vidurio... kodėl? Tokio žemo lygio bajerių seniai teko matyti...

Žinoma sutinku - komedija yra toks žanras, kuris turi atpalaiduoti, bet vistiek filmas turi būti aukšto lygio. O kuo pasireiškia aukštas lygis komedijoje? Aukšto lygio subtiliu, protingu humoru. O šito šiuolaikiniuose amerikietiškų pyragų ir baisiausių filmų jūroje aš tiesiog verkiant pasigendu.


Aišku galima reikalauti aukšto lygio iš komedijos, bet tu ištraukei šitą iš konteksto. Parodijos ir pan. sueina prie atitinkamo nusiteikimo ir požiūrio į filmą. Jeigu aš dabar norėčiau pažiūrėti "Krikštatėvio" lygio filmą, pamatęs parodiją irgi turbūt spjaudyčiausi. Bet pvz. ta pati 300 parodija man labai smagiai susižiūrėjo, nes tuo metu kaip tik ir norėjau pamatyti keletą durnų bajerių, visiškai neapkraunant smegeninės.

Kuo pasireiškia aukštas lygis komedijoje... Manau tiesos kiekiu. Ta pati tikrovė pateikiama tokiu kampu ir tokiu pavidalu, kad besijuokdamas dar ir pagalvoji - "nu kad tikrai taip...". Čia mano nuomone yra tas "protingas humoras".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fluffy
Fluffy
Pradedantysis
Nu man tereikia, kad komedija mane prajuokintu. Kad butu kaip mano draugas pvz, is kurio kas antro zodzio griuvu juokais. Vadinasi, juoktis dar sugebu. Turbut mano humoro jausmas kreivas ~
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
Fluffy rašė:

as 'Yes man' istveriau iki vidurio. Tokio lekstumo nesitikejau, o juokingu vietu, kad ir kaip ieskojau, aptikti nepavyko. Manau, komedija - pakankamai sudetingas zanras: pravirkdyti lengviau nei prajuokinti. Pagaliau, zmones ir 'juokeliams' skirtingai imlus. Antai, yra kam ir 'Yes man' juoka kele. Ir tokiu labai daug. Tokias ir kuria komedijas, prie kuriu daug vargti nereiktu, o masems itiktu ir pinigeliu atnestu. Popso logika ;/


nezinau tuomet Jusu gurmanisko skonio reikalavimu... man komedija jei juokinga,gana ydomaus nors ir kvailokos yvykio eigos ir gana atsipalaiduoti.... kino teatra turbut butum vienas isejes is sales ir nesuprasta.... nes visiems gana patiko tai nesuprantu ar tu komedija paziureti nori ar kritikuoti visa jas kuriancia sistema???? bent viena scenariju parasyk,o tada kitus kritikuok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Shinzo rašė:

Aišku galima reikalauti aukšto lygio iš komedijos, bet tu ištraukei šitą iš konteksto. Parodijos ir pan. sueina prie atitinkamo nusiteikimo ir požiūrio į filmą. Jeigu aš dabar norėčiau pažiūrėti "Krikštatėvio" lygio filmą, pamatęs parodiją irgi turbūt spjaudyčiausi. Bet pvz. ta pati 300 parodija man labai smagiai susižiūrėjo, nes tuo metu kaip tik ir norėjau pamatyti keletą durnų bajerių, visiškai neapkraunant smegeninės.

Kuo pasireiškia aukštas lygis komedijoje... Manau tiesos kiekiu. Ta pati tikrovė pateikiama tokiu kampu ir tokiu pavidalu, kad besijuokdamas dar ir pagalvoji - "nu kad tikrai taip...". Čia mano nuomone yra tas "protingas humoras".


Nelabai suvokiiu ką reiškia "atitinkamas nusiteikimas ir požiūris į filmą" .
Nu jeigu filmas tūpas ir lievas, tai jis ir yra tūpas bei lievas....
Ir nesvarbu kokį filmą prieš tai žiūrėjai....

Aš pvz irgi kartais žiūriu tūpus filmus. Transformeriai man buvo jėgų jėga, bet tai esmės nekeičia - filmas vistiek ganėtinai kvailas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
Shinzo rašė:

Išties geras pastebėjimas Paskutinė gera mano matyta komedija turbūt būtų "Boratas"... Šiaip, jeigu nori aukšto lygio humoro - rekomenduočiau pažiūrėti show tokių veikėjų kaip Pablo Francisco ar Umbilical Brothers

Aš komedijas (filmus) žiūriu tik atsipalaidavimo tikslais, taigi visai gerai sueina kad ir "Amerikietiško pyrago" lygio filmai

O ką manai apie filmų parodijas? Man tai čia superinis žanras, net keista kodėl visi taip jas peikia.. Humoras aišku specifinis, bet žiūrint ir nereikia nusiteikti, kad netrukus pamatysi kino šedevrą


boratas... pati didziausia nesamone, tik parodanti,kad saipymasis ir kartais uzgaulus is kitu zmoniu,menko proto zmonems yra juokingas ir priimtinas... nors buvo ir juokingu epizodu,bet dar daugiau zeminanciu religija,kitokios isvaizdos ar pomegiu zmogu ir t.t. cia gera komedija napavadinciau jokiu budu... ypac AUKSTO LYGIO>>> o apie amerikietiskus pyragus,tai kaip sakant... nebrandyla is temos y tema sokineja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
zzzzzzz rašė:

manau zmones siais sunkiais laikais sunku beprajuokint


kodel? visai lengva... kai isgirstu lietuviskus krizes laikotarpio atlyginimu karpymus iki juoko juokiuosi... kaip galima ne tik isgyventi,bet dar ir gyventi is tokiu sumu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fluffy
Fluffy
Pradedantysis
tai reiksti nuomone galima tik parasius scenariju? as irgi norejau smagiai atsipalaiduoti. sedejau, ziurejau, kol neatsibodo. Zinau, kad masems si komedijo suejo, man - ne. Filmo 'pirmtakas' Melagi melagi buvo visai nieko. Juokiaus. Man atrodytu keista, jei juokas neima, o as turiu save dirbtinai versti juoktis, nes nesu scenarijaus parasiusi, nes visiems kitiems juokinga, nes 'komedija' ziuriu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
Fluffy rašė:

tai reiksti nuomone galima tik parasius scenariju? as irgi norejau smagiai atsipalaiduoti. sedejau, ziurejau, kol neatsibodo. Zinau, kad masems si komedijo suejo, man - ne. Filmo 'pirmtakas' Melagi melagi buvo visai nieko. Juokiaus. Man atrodytu keista, jei juokas neima, o as turiu save dirbtinai versti juoktis, nes nesu scenarijaus parasiusi, nes visiems kitiems juokinga, nes 'komedija' ziuriu ?


kritikuoti.... nuomone ir skony visi apie viska turi... man pats dzimas kery nepatinka perdaug... bet su nusiteikimu y filma eijom atsipalaiduoti ir juokemes popcorna bekramsnodamai kaip dzimis gere redbuly

juoktis neprivalai,bet teiginys,kad komedija lengviau pravirgdo,nei prajuokina,tikra nesamone...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fluffy
Fluffy
Pradedantysis
Busi ne taip teigini supratus. Tureta minty buvo, kad pravirkdyti yra lengviau nei prajuokinti. O ne kad komedija lengviau pravirkdo nei prajuokina.
Nusiteikusi buvau juoktis per si filma. Popkorno nebuvo, juoko taip pat. Vadinasi, skiriasi mano humoro jausmas nuo tamstos ( nesakau, kad kuris nors gerenis, gink Die! ).
Tiesiog mano atveju nusiteikimas paziureti gera komedija ir pasijuokti netapo faktu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Pasisiauses rašė:

Nelabai suvokiiu ką reiškia "atitinkamas nusiteikimas ir požiūris į filmą" .

Nu jeigu filmas tūpas ir lievas, tai jis ir yra tūpas bei lievas....

Ir nesvarbu kokį filmą prieš tai žiūrėjai....

Aš pvz irgi kartais žiūriu tūpus filmus. Transformeriai man buvo jėgų jėga, bet tai esmės nekeičia - filmas vistiek ganėtinai kvailas


Tai reiškia - ko tu tikiesi iš to filmo. Jeigu noriu pamatyti šedevrą, pasisemti gerų minčių, po filmo dar bent kelias dienas apie jį galvoti - žiūriu pvz. "Kovos klubą". Jeigu noriu atsijungti, negalvoti apie nieką rimtą ir durnai pakrizenti - žiūriu pvz. "Karštas galvas".

Ir aš jokiu būdu nekišu savo nuomonės kitiems. Man patinka filmas A, tau gal jis durnas ir neįdomus, tau patinka filmas B, man jis didžiausia nesąmonė. Viskas OK, kas būtų jeigu visiem patiktų tas pats...
Tau patiko "Transformeriai" - man ne. Man patiko "Hitmanas" - tau gal ne. Abu filmai prie "durnųjų" kategorijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
Fluffy rašė:

Busi ne taip teigini supratus. Tureta minty buvo, kad pravirkdyti yra lengviau nei prajuokinti. O ne kad komedija lengviau pravirkdo nei prajuokina.

Nusiteikusi buvau juoktis per si filma. Popkorno nebuvo, juoko taip pat. Vadinasi, skiriasi mano humoro jausmas nuo tamstos ( nesakau, kad kuris nors gerenis, gink Die! ).

Tiesiog mano atveju nusiteikimas paziureti gera komedija ir pasijuokti netapo faktu.


kaip jau sakaiu skonais skiriasi... ir tai normalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Shinzo rašė:

Tai reiškia - ko tu tikiesi iš to filmo. Jeigu noriu pamatyti šedevrą, pasisemti gerų minčių, po filmo dar bent kelias dienas apie jį galvoti - žiūriu pvz. "Kovos klubą". Jeigu noriu atsijungti, negalvoti apie nieką rimtą ir durnai pakrizenti - žiūriu pvz. "Karštas galvas".

Ir aš jokiu būdu nekišu savo nuomonės kitiems. Man patinka filmas A, tau gal jis durnas ir neįdomus, tau patinka filmas B, man jis didžiausia nesąmonė. Viskas OK, kas būtų jeigu visiem patiktų tas pats...

Tau patiko "Transformeriai" - man ne. Man patiko "Hitmanas" - tau gal ne. Abu filmai prie "durnųjų" kategorijos.


tu dabar filmo KOKYBĘ painioji su žanru....
Toks įspūdis, kad tau GERAS filmas yra įtemptam galvojimui įpareigojantis žiūralas.

jei kalbam apie komedijas tai ir kalbėkim apie komedijas....
Nejaugi manai, kad geros komedijos neatpalaiduoja?
Nejaugi rinktumeis tūpą komediją, o gero, rafinuoto humoro komediją?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai