Tema sukurta: 2010.10.11 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.10.11 09:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Kodėl laimingiausia nėra toji, kada ji suprato, kad sutiko savo antrąją pusę? Kodėl nėra toji, kada vaikinas jai pasipiršo ir atidavė save visą? Čia jei jau kalbama apie santykius, o ne kitus gyvenimo siekius (man gal būtų diena, kada į banko sąskaitą nukristų pirmasis uždirbtas milijonas, o materialistė toli gražu nesu :)).

Naršiau internete ir netyčia užkliuvo kažkokia nuotrauka ar užrašas "Laimingiausia gyvenimo diena". Nejau moterims taip svarbu nusitempt kažkokį vyrioką prie altoriaus? Kartais atrodo, kad tai paskutinė laiminga diena, nes po to prasideda pietų ruošimas, kojinių skalbimas.... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 09:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
Juk ne visiems vestuvių diena yra pati laimingiausia Man, kaip tu jau ir minėjai, laimingesnė už vestuves buvo diena kai vyras pasipiršo Vestuvių diena jau buvo tik graži šventė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grubi
Grubi
Pažengęs
Galbut siai dienai tai biski mazesnes vertybes turi bet zvelkim i praeiti,tuomet moteris saugojo save tam ,,vieninteliam'' ir seip begales tradiciju dvieju zmoniu sajunga, daug kam kudikelio atsiradimo diena...Laimingiausia gyvenimo diena,man atrodo sei dienai tai turi visiskai kitas reiksmes lai neisizeidzia planuojancios santuoka ar neseniai istekejusios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Toks sudarytas stereotipas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylėdija
mylėdija
Pradedantysis
nepasakyčiau, kad laimingiausia... taip, reikšminga, nes kažkas ją kažkur pradeda vesti - likimo keliu ir gali įsikibti į šalia einančio ranką... ir tiek. žurnalai rašo apibendrintai, mes kiekvienas atskirai kuriame savo istoriją... toli gražu neatitinkančią šablonų... bet gal irgi nuostabią...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
man vestuvės tik formalumas.. pakeičiantis vaikino ir merginos ar sugyventinių( brrr kaip bjauriai skamba) statusą į sutuoktinių.. tai daugiau visuomenei parodyti, kad du žmonės tampa šeima ir oficialiai įsipareigoja ir laimėje, ir nelaimėje būti iki mirties.. visi tie atvejai, kai tuokiamasi spontaniškai, ar kažkuriam vienam darant spaudimą, paprastai nieko gero neduoda.. tiesiog būnant su žmogumi, arba ateina abiems suvokimas, kad nori kartu praleisti visą gyvenimą, arba ne.. ir tikrai yra laimingesnių dienų už vestuvių ceremoniją.. iš esmės, man daug reikšmingiau atrodo ir pirmas susitikimas, įsimylėjimas, pasimylėjimas, suvokimas, kad myli labai labai ir esi mylima, sužadėtuvės, apsigyvenimas kartu, pastojimas, vaikelio gimimas ir tt.. nes nesvajoju apie vestuvines puotas.. norėčiau tyliai ir ramiai susirašyt, gyvent toliau, kaip gyvenam.. ir tik dviese kažkaip pažymėt savo sprendimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, čia dar vienas populiariosios kultūros mitas, kaip ir kad apie suknelės dizainą jau galvojama nuo lopšio laikų. Šiaip pagal tai, kiek, tarkim, www.skundai.lt yra nelaimingų nuotakų skundų, manau, tai viena sudėtingiausių dienų silpnų nervų jauniesiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Toli grazu ne laimingiausia.Man tai buvo didele kancia,nes tai buvo daroma giminems ir artimiesiiems. Pervargusius pasiruosimu ir pora dienu sveciu demesio centre,dabaige visas laimingas akimirkas. Pati laimingiausia buvo pirmo vaikelio gimimas,tai tarsi gyvenimo iprasminimas ir pilnatve.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Cia manau kiekvienai skirtingai . Vienom gali buti laimingiausia , kitom ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Smagu matyti, kad ne visos merginos pamišusios dėl santuokos Sutinku, kad pasipiršimas kur kas malonesnis įvykis nei ta varginanti šventė dėl giminių

Ir dar noriu pasakyti: ne stereotipas tai, kad laimingiausia diena. Facebooke panaršius aiškiai matosi, kaip panos svaigsta dėl vestuvių, sukelia visas nuotraukas + albumą užvardina "my happiest day" Dėl to ir kilo klausimas, kas čia per psichozė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
SetMeFree, dalis labai sureikšmina santuokos faktą, ir tiek - juk yra tokių, kurios savo vertę per tai sieja. tačiau jei skaičiuotum Facebook'e ištekėjusias moteris, kurios neprikėlusios tokių dalykų ir neprirašinėjusios pagiriamųjų žodžių santuokai, manau, rastum daug didesnį skaičių. Tiesiog tos, kurios daug rėkia - ir labiau matomos. Stereotipai, deja, remiasi gana mažais skaičiais (neproporcingais keliamam triukšmui) žmonių, nes stereotipas yra kraštutinumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
SetMeFree rašė:
Smagu matyti, kad ne visos merginos pamišusios dėl santuokos Sutinku, kad pasipiršimas kur kas malonesnis įvykis nei ta varginanti šventė dėl giminių
Ir dar noriu pasakyti: ne stereotipas tai, kad laimingiausia diena. Facebooke panaršius aiškiai matosi, kaip panos svaigsta dėl vestuvių, sukelia visas nuotraukas + albumą užvardina "my happiest day" Dėl to ir kilo klausimas, kas čia per psichozė

kiek kartu tau pirsosi ir kiek kartu kelei vestuves? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Goduly, kuo šis klausimas susijęs su šia tema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Kodėl moteriai vestuvės yra laimingiausia diena?

Atsakymas į temą: vestuvės moteriai yra laimingiausia diena, nes santuoka supančioja vyrą žiedu ant piršto :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
SetMeFree rašė:
Goduly, kuo šis klausimas susijęs su šia tema?

labai paprastai :) - negali zinoti, kokia diena laimingesne, jei nesi ju turejusi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
O tu kalbi TIK apie tai ir klausi TIK apie tai, ką jau išmanai? Kokia klausimo prasmė tuomet? Kokia prasmė diskutuoti ir ieškoti nuomonės?

Bet aš jau dabar suvokiu, kad santuoka ir vestuvės man nėra gyvenimo pilnatvę teikiantys dalykai, nors esu jau gana didelė ir turiu nuostabų vaikiną. Nejau manai, kad atėjus vestuvių dienai pasikeis mano visas mąstymas ir staiga imsiu alpti dėl baltos suknelės? Nemanau.... Gimdžiusi taip pat nesu, bet ši diena vis tiek atrodo svarbesnė ir reikšmingesnė bei laimingesnė nei kažkokios vestuvės....

Bet jei yra manančių, kad vestuvės išties laimingiausia diena, tai prašau pasireikšti. Aš neteigiu, kad blogai yra taip manyti ir manęs nereikia užsipulti. Mano nuomonė yra tik mano nuomonė Nerašyčiau forume, jei nedomintų kitos nuomonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wikked
Wikked
Pradedantysis
Kazkaip tikrai populiaru tarp moteru ypac dziaugtis tom santuokom...pora bendradarbiu merginu neseniai istekejo, tai kuri laika visos "vistos" tik apie tai tekalba. Ant stalo nuolat voliojasi vestuviniu nuotrauku albumas - mazdaug visi pasivartykit ir pasidziaukit uz mane. O vyru tarpe, vel kalbant apie stereotipus, vestuves prilyginamos laidotuvem. As, zinoma, dar jaunas galbut, bet noreciau nevesti niekada. Uzteko bendra lova ir buitim dalintis su mergina pora meteliu, kad jos vardas vemt verstu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
SetMeFree rašė:
O tu kalbi TIK apie tai ir klausi TIK apie tai, ką jau išmanai? Kokia klausimo prasmė tuomet? Kokia prasmė diskutuoti ir ieškoti nuomonės?
Bet aš jau dabar suvokiu, kad santuoka ir vestuvės man nėra gyvenimo pilnatvę teikiantys dalykai, nors esu jau gana didelė ir turiu nuostabų vaikiną. Nejau manai, kad atėjus vestuvių dienai pasikeis mano visas mąstymas ir staiga imsiu alpti dėl baltos suknelės? Nemanau.... Gimdžiusi taip pat nesu, bet ši diena vis tiek atrodo svarbesnė ir reikšmingesnė bei laimingesnė nei kažkokios vestuvės....
Bet jei yra manančių, kad vestuvės išties laimingiausia diena, tai prašau pasireikšti. Aš neteigiu, kad blogai yra taip manyti ir manęs nereikia užsipulti. Mano nuomonė yra tik mano nuomonė Nerašyčiau forume, jei nedomintų kitos nuomonės.

taip :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Wikked rašė:

Kazkaip tikrai populiaru tarp moteru ypac dziaugtis tom santuokom...pora bendradarbiu merginu neseniai istekejo, tai kuri laika visos "vistos" tik apie tai tekalba. Ant stalo nuolat voliojasi vestuviniu nuotrauku albumas - mazdaug visi pasivartykit ir pasidziaukit uz mane. O vyru tarpe, vel kalbant apie stereotipus, vestuves prilyginamos laidotuvem. As, zinoma, dar jaunas galbut, bet noreciau nevesti niekada. Uzteko bendra lova ir buitim dalintis su mergina pora meteliu, kad jos vardas vemt verstu...


Vargšas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Tikrai žiauriai skamba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai