Tema sukurta: 2010.04.29 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.04.29 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

TTT
TTT
Pažengęs
Jau seniau pastebėjau, kad merginoms patinka vaikinai turintys elgesio problemų. Mokykloje lyderiai ir merginų numylėtiniai buvo visokie nepaklusnus vaikinai, bent jau nevisiški chuliganai. Vyresnio amžiaus merginos gimdo vaiką vyrui, kuris jau yra išsiskyręs su 2 moterimis ir su jomis turi vaikų. Dar išgirsti, kad metusi vyrą moteris persikelia gyventi pas kokį iš kalėjimo išėjusi, niekur nedirbantį ir geriantį vyrą kuris ją galiausiai nudobė.

Jei jos galvoja, kad su kažkokiu pastoviu prasikaltėliu gali jaustis linksmiau ir daugiau atsipalaidavusi, tai ko ji nevertina ramybės, nerūpestingo gyvenimo, kaip linksmumo?

Labai prašyčiau savo žinutėse jokių pavardžių neminėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.29 10:11 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Nes yra naivios, ir įsivaizduoja, kad jie gali pasikeist dėl jų

aš nuo savęs pridėčiau, kad reiktų mažiau holivudinio šlamšto žiūrėt, kuriame toks scenarijus labai dažnas
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 10:18 Nauja žinutė

Redrektum
Redrektum
Naujokas
Prasideda su nusikalteliais o ne su - prasikalteliais.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 10:20 Nauja žinutė

Elara
Elara
Didmeistris
Ooooo......Princas toks zavus...Am....As cia ne i tema.o jei i tema-durnos jos ir tiek.Negalvoja apie savo ir vaiko ateiti.Vat ir viskas.Galima asilui uzdeti balna ir pavadinti Arabu Ristunu,bet jis vistiek liks asilas....
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 10:43 Nauja žinutė

naivuole2
naivuole2
Meistras
Is gero gyvenimo,pasiilgsta astriu pojuciu ir nieko negalvodamos pasiduoda akimirkos ispudziui-cia apie moteris.Apie vaikus jos tikrai negalvoja.
Jauniems,tiek merginoms,tiek vaikinams imponuoja sustresni,nes nebijo padaryti tai kas nepriimtina,draudziama.Galbut tai ir ju slaptos mintys kazko neklausyti,padaryti kazka draudziamo.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 10:44 Nauja žinutė

TTT
TTT
Pažengęs
Redrektum rašė:

Prasideda su nusikalteliais o ne su - prasikalteliais.

Pamaniau, kad žodis prasikaltėlis apima ir mažas kaltes, tokias kaip girtam grįžti namo ar nueiti į kairę. Jis taip pat apima ir nusikaltimus padariusius žmones.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 10:48 Nauja žinutė

Zanadarki
Zanadarki
Pradedantysis
Na nevisos tikrai su tokeis susideda. As i gerinti ne neziureciau,ir jai jis nusikaltelis suzinociau jau draugaudama iskart palikciau.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 11:21 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Rennais rašė:
Nes yra naivios, ir įsivaizduoja, kad jie gali pasikeist dėl jų
aš nuo savęs pridėčiau, kad reiktų mažiau holivudinio šlamšto žiūrėt, kuriame toks scenarijus labai dažnas

Na, bet negali sakyti, kad tokio tipo scenariju nera per akis ir be holivudo. Visa laime, kad nemaza dalis ju pasibaigia be holivudiniu spec. efektu :D
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 11:38 Nauja žinutė

Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
TTT rašė:

Jau seniau pastebėjau, kad merginoms patinka vaikinai turintys elgesio problemų. Mokykloje lyderiai ir merginų numylėtiniai buvo visokie nepaklusnus vaikinai, bent jau nevisiški chuliganai. Vyresnio amžiaus merginos gimdo vaiką vyrui, kuris jau yra išsiskyręs su 2 moterimis ir su jomis turi vaikų. Dar išgirsti, kad metusi vyrą moteris persikelia gyventi pas kokį iš kalėjimo išėjusi, niekur nedirbantį ir geriantį vyrą kuris ją galiausiai nudobė.

Jei jos galvoja, kad su kažkokiu pastoviu prasikaltėliu gali jaustis linksmiau ir daugiau atsipalaidavusi, tai ko ji nevertina ramybės, nerūpestingo gyvenimo, kaip linksmumo?

Labai prašyčiau savo žinutėse jokių pavardžių neminėti.

Na, jeigu tu klaustum "kodėl KAI KURIOS merginos susiseda su "prasikaltėliais"?". aš atsakyčiau:
Nes kvailos yra.
Na, bet kadangi tu klausi "kodėl MERGINOS susideda su prasikaltėliais?", aš tau atsakau:
Kvailas tavo klausimas.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 11:41 Nauja žinutė

invazija
invazija
Moderatorius
taip jau yra, kad moterys turi tokias savybes - keisti, auklėti, rūpintis, padėti.. todėl neretai pasitaiko, kad susideda su blogiuku, tikėdamos, kad jis yra geras žmogus( tik paklydęs) ir jos dėka jis taps puikiu vyru.. kita dalis, susidedančių su blogiukais, nesiekia keisti.. joms tiesiog patinka pavojingi, nenuspėjami vyrai, vaikštantys stogo atbraila( dažniausiai tai merginos/moterys, gyvenančios šia diena, nešeimyniškos, nutrūktgalvės).. o galiausiai, yra moterų su menka saviverte, jos sugeba susikurti tik destrukcinius santykius, kuriuose dažniausiai priima aukos/kankinės vaidmenį ir neša savo "kryžių", lyg būtų didvyrės ir apdovanojimas visai čia pat..arba tiesiog kaltina dėl visko save, mano, kad tik to vertos ir pokyčiai neįmanomi..
tačiau jokia, savim pasitikinti, žinanti savo vertę, moteris, kuri gyvena moraliai, siekia sukurti harmoningus, stabilius santykius, turėti vaikučių, nepultų į santykius su pavojingais, linkusiais prisidaryti problemų, vyriškiais..priešingai, tokia moteris lengvai atsisveikintų su vyru, kuris linkęs nusikalsti/gerti/smurtauti ar pan..
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 11:45 Nauja žinutė

TTT
TTT
Pažengęs
to Pasisiauses

Tai tik netikslumas. Manau ir be mano citatos suprastu, kad man rašei.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 11:57 Nauja žinutė

IFP
IFP
Didmeistris
Pritarčiau Invazijai... Tokias situacijas lemia tiktai nepamatuotas optimizmas, o gal ir polinkis į savigailą, savęs nuvertinimas ir savotiškas mėgavimąsis aukos padėtimi. Dar blogiau, jeigu mergina įsikandusį kokį nors principą kaip "jeigu trenkia per vieną žandą, atsuk kitą" - gerumą supainiodamos su nusižeminimu, negali laiku išsivaduoti iš pražūtingų santykių...

Tiesa, esu ir aš buvusi susižavėjusi geriančiu ir metusiu savo ambicijas jaunuoliu... Ir, atvirai pasakius, pasvajodama apie galimą ateitį, tikėjausi, kad štai kas nors lemtingo atsitiks, ir jis staiga nustos gerti, staiga ims siekti tiek, kiek įpareigoja jo talentas, ir dar pamils mane labiau už viską pasaulyje, ir iki grabo lentos bus dėkingas, kad ištraukiau jį iš to liūno... Puikiai suvokiau, kad tai naivu, bet kažkodėl kurdavau tas smėlio pilis mintyse...
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 11:59 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Zanadarki rašė:
Na nevisos tikrai su tokeis susideda. As i gerinti ne neziureciau,ir jai jis nusikaltelis suzinociau jau draugaudama iskart palikciau.

Geria žmonės ne nuo gimimo, o gyvenimo eigoje. Jau draugaudamas su tavim vyras gali pradėt gerti. O į mėlynanosius bomžiukus aišku, kad normali mergina nežiūrėtų.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:02 Nauja žinutė

Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
IFP rašė:

Pritarčiau Invazijai... Tokias situacijas lemia tiktai nepamatuotas optimizmas, o gal ir polinkis į savigailą, savęs nuvertinimas ir savotiškas mėgavimąsis aukos padėtimi. Dar blogiau, jeigu mergina įsikandusį kokį nors principą kaip "jeigu trenkia per vieną žandą, atsuk kitą" - gerumą supainiodamos su nusižeminimu, negali laiku išsivaduoti iš pražūtingų santykių...

Tiesa, esu ir aš buvusi susižavėjusi geriančiu ir metusiu savo ambicijas jaunuoliu... Ir, atvirai pasakius, pasvajodama apie galimą ateitį, tikėjausi, kad štai kas nors lemtingo atsitiks, ir jis staiga nustos gerti, staiga ims siekti tiek, kiek įpareigoja jo talentas, ir dar pamils mane labiau už viską pasaulyje, ir iki grabo lentos bus dėkingas, kad ištraukiau jį iš to liūno... Puikiai suvokiau, kad tai naivu, bet kažkodėl kurdavau tas smėlio pilis mintyse...

Aš tai vadinu "aš jį išgelbėsiu" fetišu :)
Nėra sveikas beje.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:08 Nauja žinutė

Jelly
Jelly
Patyręs
Man idomu pagal ka temos autorius padare tokias isvadas, na pvz. kiek merginu/moteru is 100 tokius pasirenka ?
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:10 Nauja žinutė

Elara
Elara
Didmeistris
Jis atliko issamia apklausa muilo operose,meiles romanuose ir kriminalinese kronikose
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:18 Nauja žinutė

baisus
baisus
Pažengęs
debilo ir degrado neisbarskinta moteris nera moteris.
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:20 Nauja žinutė

invazija
invazija
Moderatorius
baisus rašė:

debilo ir degrado neisbarskinta moteris nera moteris.

prakalbo tas, kuriam apskritai seksas negresia :D
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:27 Nauja žinutė

IFP
IFP
Didmeistris
mylimukė rašė:

Zanadarki rašė:

Geria žmonės ne nuo gimimo, o gyvenimo eigoje. Jau draugaudamas su tavim vyras gali pradėt gerti. O į mėlynanosius bomžiukus aišku, kad normali mergina nežiūrėtų.

Nepamenu, kurio psichologo straipsnyje skaičiau, tačiau tikrai neprasto, įsigilinančio mokslininko mintis buvo... Taigi, jis teigė, kad moteris vienaip ar kitaip yra atsakinga dėl to, kad jos vyras pradeda gerti. Pasak jo, vyrai geria ne iš gero gyvenimo, ir tai iš dalies moters reikalas sukurti jam tokį emocinį komfortą, kad jam nebūtų reikalo gerti.

Žinau, kad šita teorija atrodo neįtikėtina: na, ką gali padaryti moteris, jeigu vyras patiria dideles nesėkmes darbe ar tiesiog didelę draugų kompanijos įtaką? Tačiau vis tik prielaida, jog tvirtas tarpusavio ryšys ir vyro emocinis pasitenkinimas yra gera prevencija, man atrodo netuščia.

Esu mačiusi iš arti situacijų, kur berods ir santykiai geri, ir moteris gera, o vyras pradeda eit iš kelio, ir visose greta to "gerumo" vis tik galima buvo įžvelgti kažkokių tarpusavio supratimo spragų...
Cituoti
Atsakyti
2010.04.29 12:29 Nauja žinutė

IFP
IFP
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Aš tai vadinu "aš jį išgelbėsiu" fetišu :)

Nėra sveikas beje.

Visiškai pritariu :)

Šiip tai aš vis dar tikiu, kad meilė gali žmogų priversti pakeisti gyvenimą, tačiau ne po "aš tave gelbėju" vėliava tas turėtų vykti :)
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai