Tema sukurta: 2011.02.13 11:01
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.02.13 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Greičiausiai visi daugiau mažiau esame ginčijasi su tais, kuriuos laikome kvailais, ar matome, kad su jais beviltiška ginčytis? Kas verčia ginčytis, nervintis ir gana dažnai susikompromituoti? Vien tik noras būti teisiu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Ai, aš tai greitai pasiduodu, tegu galvoja kaip nori Tiesiog neturiu poreikio, kad visi priimtų mano tiesą kaip tą vienintelę Ilgesniam pešiojimuisi gali įtakos turėti bloga nuotaika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bet kad kada nors po tokio ginčo ta bloga nuotaika pagerėtų... Jeigu įsiveldavau į tokį ginčą, visada paskui galvodavau, kaip aš kvailai pasielgiau. Tai ką sako tai apie mano protą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Tikriausiai cia turejai galvoje gincus ir su tokiais kaip as t.y tikinciais, kurie pagal jus yra kvailiai, na bet as beveik nieko nelaikau kvailiu, o atsakius i tema, manau kad isiveliama i gincus norint irodyt savo tiesa, arba taip sakant ikrest proto savo oponentui, jei jo paziurios nesutampa su daugumos, arba jau tokiem, kurie neaisku kur grybauja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Bet kai esi suirzusi, šiek tiek kitaip viską vertini, savitvardos lygis nukritęs Bet vis tiek man ilgai neišeina. Dar mokykloje turėjau draugę, kuri laaaabai mėgo ginčytis, net jei per vidury ginčo suprasdavo esanti neteisi, vis tiek turėdavo pergale užbaigti viską. Per ją įpratau savimyliškai manyti, kad "tu galvok kaip nori, o aš vis tiek teisi, burnos neaušinsiu"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš tai vengiu ginčytis tada, kai matau: kad neišeina visai vienas kito suprasti - nėra loginio ryšio tarp klausimo ir atsakymo; kad jau pereinama į asmeniškumus, ir diskusija tampa pernelyg emocinga; kad per daug nelygios jėgos - tarkim, pradedi su kokiu piliečiu ginčytis, ir ant jo pradeda visi irgi pulti - neįdomu taip. Aš neslepiu, kad forume pats ginčas yra įdomiausia dalis, ir man čia patinka mokytis įrodinėjimo. Tačiau kartais tikrai verta patylėti... ir man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
mraz rašė:

Tikriausiai cia turejai galvoje gincus ir su tokiais kaip as t.y tikinciais, kurie pagal jus yra kvailiai, na bet as beveik nieko nelaikau kvailiu, o atsakius i tema, manau kad isiveliama i gincus norint irodyt savo tiesa, arba taip sakant ikrest proto savo oponentui, jei jo paziurios nesutampa su daugumos, arba jau tokiem, kurie neaisku kur grybauja.


Nesusireikšminam :) Pilna diskusijų, kur vienas forumo dalyvis atvirai sako kitam, kad jis kvailas ar kad su juo beviltiška ginčytis, bet toliau ginčijasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Joyce rašė:

Aš tai vengiu ginčytis tada, kai matau: kad neišeina visai vienas kito suprasti - nėra loginio ryšio tarp klausimo ir atsakymo; kad jau pereinama į asmeniškumus, ir diskusija tampa pernelyg emocinga; kad per daug nelygios jėgos - tarkim, pradedi su kokiu piliečiu ginčytis, ir ant jo pradeda visi irgi pulti - neįdomu taip. Aš neslepiu, kad forume pats ginčas yra įdomiausia dalis, ir man čia patinka mokytis įrodinėjimo. Tačiau kartais tikrai verta patylėti... ir man.


Taip, bet turbūt žmogui turėtų teikti daugiausiai malonumo, kai jis diskutuoja su tuo, kurį laiko lygiaverčiu pašnekovu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Maloni rašė:

Greičiausiai visi daugiau mažiau esame ginčijasi su tais, kuriuos laikome kvailais, ar matome, kad su jais beviltiška ginčytis? Kas verčia ginčytis, nervintis ir gana dažnai susikompromituoti? Vien tik noras būti teisiu?


O gal vis dėl to, kad norim sau įrodyt, kad esam protingesni.http://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/happy.gif
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Maloni rašė:

Joyce rašė:



Aš tai vengiu ginčytis tada, kai matau: kad neišeina visai vienas kito suprasti - nėra loginio ryšio tarp klausimo ir atsakymo; kad jau pereinama į asmeniškumus, ir diskusija tampa pernelyg emocinga; kad per daug nelygios jėgos - tarkim, pradedi su kokiu piliečiu ginčytis, ir ant jo pradeda visi irgi pulti - neįdomu taip. Aš neslepiu, kad forume pats ginčas yra įdomiausia dalis, ir man čia patinka mokytis įrodinėjimo. Tačiau kartais tikrai verta patylėti... ir man.




Taip, bet turbūt žmogui turėtų teikti daugiausiai malonumo, kai jis diskutuoja su tuo, kurį laiko lygiaverčiu pašnekovu.


Taip, žinoma, bet reikia šiek tiek pakalbėti, kad tai išsiaiškintum

O šiaip nelygiavertiškumas man labiau gal siejamas ne su žinių bagažu ar sunkiai apibrėžiamu intelektualumu, o pačia diskutavimo, žodžių reiškimo maniera. Yra keli forumiečiai, kurių negaliu suprasti minčių, nes nerašo pilnais logiškais sakiniais, nėra nuoseklumo (aš nesu įpratusi prie nesklandžių tekstų, tiesiog sunku bent dalį suprasti, kas parašyta) - reikia manyti, kad jie irgi nieko nesupranta, ką rašau, nes jų minčių raiška kita. Tačiau nemanau, kad čia jie kvailesni dėl to, kad man sunku suprasti jų kalbėjimo manierą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trinamanketa
Trinamanketa
Meistras
Aš kaip matau, kad žmogaus akys apipiltos savo tiesiom, net neklauso ką sakai ir pan. Tiesiog nutraukiu pokalbį ir tegul mąsto toliau kaip nori. O jeigu ilgai tęsiasi pavadinkim "ginčas", reiškias analizuoju žmogaus mąstysena, stengiuosi suprasti situacija ir pašnekovo akimis. Tas yra labai svarbu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Ne visuomet zmones gincyjasi del paminetu punkciuku :) kartais pasitaiko ir tokiu kurie tiesiog jaucia kazkoki malomnuma besigincydami ir sugadindami kitam nuotaika. Siaip geriausia yra ismokti spresti ginca ir konfliktines situacijas.. Net jeigu esi teisus ir zinai,kad esi teisus.. Galima irodyti savo tiesa,net zmogui is ''kito pasaulio'' tiesiog, manau, mes to patys nenorime :)
pripratome manyti,kad esame protingesni uz visus kitus , kad musu tiesa - vienintele tiesa. Taip ir gaunasi poto.. Kad vieni per kitu galvas lipam

manosaulyte rašė:
O gal vis dėl to, kad norim sau įrodyt, kad esam protingesni.http://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/happy.gif


Duok durnam kelia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Ir vis dėl to,taip išeina, kad ginčijamės tik dėl sau žinomų priežasčių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Kad įrodyt savo tiesą;kad pažemint;kad nepalikt ginčo ir kad kiti negalvotų jog pasidavei;siekiam iš tikrųjų žmogų atvest į protą - manau čia pagrindinės priežastys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš tai jau nustojau ginčytis, čia tiek beviltiškų personų pilna, kad neapsimoka. Ypač kedžiukai Aš va geriau paklausiu kaip sekasi, pvz

Gabe, kaip tau sekasi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
Vargu ar kas besiginčyja su tuo, su kuo ginčytis beviltiška. Kol yra vilties, tol ginčas vyksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Žmonės įrodinėja savo tiesą, nes neša egoizmas juos. Kam ją įrodinėti? Galbūt taip yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
"Vien tik noras būti teisiu?"
Galima normaliai ginčytis, o galima perlenkti lazdą, kaip man atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Maloni rašė:

Bet kad kada nors po tokio ginčo ta bloga nuotaika pagerėtų... Jeigu įsiveldavau į tokį ginčą, visada paskui galvodavau, kaip aš kvailai pasielgiau. Tai ką sako tai apie mano protą?


reiškia netylėjai, kai reikėjo patylėti.

Tai ką sako tai apie mano protą?


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
anticaca rašė:

Bet kai esi suirzusi, šiek tiek kitaip viską vertini, savitvardos lygis nukritęs Bet vis tiek man ilgai neišeina. Dar mokykloje turėjau draugę, kuri laaaabai mėgo ginčytis, net jei per vidury ginčo suprasdavo esanti neteisi, vis tiek turėdavo pergale užbaigti viską. Per ją įpratau savimyliškai manyti, kad "tu galvok kaip nori, o aš vis tiek teisi, burnos neaušinsiu"


elgeisi teisingai, kiekvienas žmogus turi teisę į nuomonę. kaip mano tėvukas sako: ''kiekvienas turi savo TIESĄ'' ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai