Tema sukurta: 2007.12.24 13:17
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.12.24 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


S0N3X
S0N3X
Pažengęs
ar jus jauciate ta kaledine tokia dvasia kaip seniau ?, ta prasme per tv vien akcijos budavo kaledines, ten vos ne kiekvienuose languose mirgancios lemputes matydavosi, o dabar kazkaip jau nebe taip..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Gal visus užkniso ta kalėdinė komercija. Man tai ji jau seniai per gerklę išlindo. Šiemet iš vis jokios nuotaikos nėr, nu bet dar ne vakaras...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ne ne ne - nieko nejaučiu. Jokios kalėdinės dvasios. Arba Maxima kalėdas pavogė, arba šiaip cinikė darausi. Sunkiai sūnui įaiškinau, kam per Kalėdas reikia ne tik vaikams, bet ir suaugusiams dovanų. Tikriausiai dėl dovanų sūnus ir laukia švenčių (nors.. nėra ko norėti, aš ir pati labiausiai laukdavau dovanų ir skanumynų).

Bet šią naktį sapnavau keistą sapną - kad su būriu maldininkų einu išpažinties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O man nuo vaikystės vis dar išlikus ta kalėdinė dvasia- kai susirenka visa giminė, kvepia mandarinais Bet kas be ko, ta komercija viską gadina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Pas mus nera sniego,bet visur ziba mirga naujametines puosmenos.O koks Dublinas nuostabus vakare!Nori nenori imi laukti sv.Kaledu,kad ir malonu ruosti sventini Kuciu stala.Nors pries tai visiems tvirtinau,kad nelaukiu svenciu.
Ps.Vakar buvau baznycioje,tai darau labai retai...gal ir tai uzdege sventine dvasia!Rytoj visus pakviete svesti Kaledu,baznycia vaisins vynu ir kava,arbata,o zmones uzkanda nesis.To LT nesu girdejusi,cia niekas neliks vienisas...xxxxx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
O pajūryje kaip tik šįryt pasnigo - nelyg stebuklas

Man kalėdinė nuotaika vis dar jaučias. Matyt, dėl to, kad į komerciją visai nelendu Juk idėja, o ne blizgūs popierėliai nulemia nuotaiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Illiana
Illiana
Patyręs
vaikystej laukdavau labiau... bet nemanau, kad cia vien Maxima kalta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
mystique >>> O kur siengas dingo? Nemačiau...

Sidabrinis79 >>> Ne, nemanau, kad tampu vis daugiau materialistė (ir nereikia man aiškinti ai ai ai, kad dar yra šio to paribiuose - žinau). Gal tiesiog vis mažiau skiriu dėmesio datoms, nemanau, kad dabar čia ko tai visi geresni, be to, nesu religinga. Šeimos pasibuvimas? Taip. Kalėdos? Na, ir?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
ka noret? isvaziavo is lietuvos vos ne 50% dirbanciuju i uzseni! o kiti uz juos atidirba ir laiko neturi net i parduotuve uzeiti ka nors gero pripirkti. o uzeje i parduotuve, pamato tokias kainas, kad sprendzia arba paimti vaikui dar viena desreliu paketa ir kokia dovanele, ar paimti kokia girlenda ir visa seima netures ko esti prie kaledu stalo!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Originally posted by: Joyce

mystique >>> O kur sniegas dingo? Nemačiau...


Nedaug, bet yra, bent jau Klaipėdos pietuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


freeTibet
freeTibet
Meistras
kas kart vis kitaip.juk zmonem pabosta vis tas pats,o kai ner jokiu minciu tuomet turim - nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
ddds, ka tu cia nusneki?? labai gerai tavo minti atspindi sitas vaizdelis: http://g.delfi.lt/images/pix/f...99022_supermarket.jpg

tie teveliai, kurie eina i parduotuve ir dar suka del kazko galva, tai tikrai gales nupirkti daugiau nei desreliu pakeli, o kurie to neistengia, dazniausiai tik apie kokia fleskute ir temasto. siais laikais tik tingintys netures ko valgyti.

man Kaledos sios gan keistokos. zinoma, pima del to, kad sniego ne kvapo. kitavertus, jauciuosi labai puikiai turedama proga net koki pusdieni pabuti visiskai viena ir susivokti, kas kaip. o tai padeda pajusti. simet nuo marketo pabegau kaip niekad ir tuo labai dziaugiuosi. labai noretusi, kad ir mano didzioji dalis draugu istengtu atsiriboti nuo to materialumo. man tai butu isties didele dovana.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzoli
Dzoli
Patyręs
Kai buvau dar vaikas, Sv.Kaledu labai laukdavome. Sniego budavo vos ne iki keliu, saltukas spausdavo,kad net tvoros poskedavo. Pacias eglutes puosdavome kone ne paskutine diena. Dabar - sniego nerasi,kaledines eglutes prekybos centruose ir kitur pasipuose jau pries gera menesi.

Kazkaip uzsitese tos kaledos ... ir tapo nebe tokios svarbios...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
man tai ji nieko negadina nors populiaru taip pasakyti visada laukiau dovanu, ir siandien tebelaukiu ir vakare gausiu, ir tevam dovanosiu ir bus labai smagu man tai vienintele beda, kad sniego nera, ir dar pasigedau daugiau kalediniu filmu, nors ir daug kartu matytu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
asmeniskai man Kaledine dvasia isnyko dar tada, kai del tam tikru negerumu seimos rate, nebesvenciama sventes drauge. Svente be senelio ir mociutes bei dedes, man nebe tokia. kazkada be proto laukdavau svenciu, nes budavo gera surinkti seima drauge. Siemt dar visai nesenai netekom senelio... ir kai pagalvoji, sventes niekada nebebus tokios, kokios buvo. Bet siaip ar taip, tai viena graziausiu svenciu metuose... tik man ji jau tapo kiek liudnesne... bet... yra kaip yra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
man asmeniskai labai numusa nuotaika tas mazytis sniego trukumas:/ nei sniego angela padarysi, nei poncku kara suzaisi, nei rogutem pasiciuzinesi ir t.t. esu staciai pasipiktinus zmoniu paderme, kurios drbai ir abejingumas gamtai sukele globalini atsilima!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
as kai sniego nemegstu...
tai man jokio praradimo nera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
fifachka, naudodamasi kompiuteriu isnaudoji nemazai elektros, kurios gamyba taipogi labai atsildo zeme... hm?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jojo
jojo
Naujokas
Aj jai sniego nera tai ir kaledu nera.. Tikiuosi to sniego bent ant nauju bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.24 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
vargu ar prekybininkai daug parduotu, jei aiskintu, kad Kaledos, tai Kristaus gimimas (nors, is tiesu sunku nustatyti tikslia Kristaus gimimo dara, manoma, jog tai buvo tarp gruodzio 25-sausio 6). Is tiesu, niekur nera parasyta, kad pats Jezus butu sakes, sveskite mano gimimo diena, o pirmieji jo pasekejai jei ir svente, turejo del ko, nes ju gyvenimai buvo pakeisti to Zmogaus (skirtingai nuo daugumos, kurie dangstesi religiniais isitikinimais). Del sios priezaties daugelis tikinciuju JAV neperka egluciu, ir savo vaiku nemokina, kad senis saltis jiems atnese dovanas, nes mano, jog tai melas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai