Tema sukurta: 2008.04.16 21:50
2008.04.16 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Goldfish
Goldfish
Naujokas
Kiek žinau, šioje mokykloje reikia, kad gerai eitųsi matematika ir kiti tikslieji mokslai. Bett. noriu aš į ją eiti su maždaug 6.. (iš matiekos) Kaip manot, ar būtų verta ? Gal kaip tik ten būtų pasitempimas ir viskas būtų gerai ? Ačiū .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KiToookia
KiToookia
Pradedantysis
Geriau tada i Vytauto Didziojo gimnazija bandytum, o azuolyne zinok nelabai ten...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Matematiką reikia suprasti, o ne išmokti daugeliu atveju, taigi, patariu tau arba likti ten, kur esi, arba susikoncentruoti į humanitarinius mokslus. Yra, žinoma, ir dar viena galimybė. Galbūt netinkama mokytoja. Man, kai buvau tavo amžiaus, matematikos pažymys išėjo toks pats. Tačiau, pasikeitus mokytojai jis pakilo keturiais balais :] Taip kad gerai pagalvok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Goldfish
Goldfish
Naujokas
Originally posted by: Melisa

Matematiką reikia suprasti, o ne išmokti daugeliu atveju, taigi, patariu tau arba likti ten, kur esi, arba susikoncentruoti į humanitarinius mokslus. Yra, žinoma, ir dar viena galimybė. Galbūt netinkama mokytoja. Man, kai buvau tavo amžiaus, matematikos pažymys išėjo toks pats. Tačiau, pasikeitus mokytojai jis pakilo keturiais balais :] Taip kad gerai pagalvok.


Matai, iseiciau del klases.O su humanitariniais man neblogai sekasi. tik reikia, kad dar geriau iseitu. Beet. as manau jei humanitariniu pasitempimas dar didesnis butu, manau kaip cia pasakyt, isgelbetu mane nuo tiksliuju. ;o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai